Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Так, шуша, дійсно називаю. Єрмачка - антиукраїнський ресурс, а більшість дописувачів там - кацапи, манкурти і совки.



Різниця між Гео і мною в тому, що я визнаю приватну власність і право власників робити на своєму ресурсі все, що забажають. У тому числі допускати контент Сергія.

Мені не подобається те, як керують тим ресурсом, то я пішла і зробила власний форум і щаслива.

А Гео вибрав "віртуальний тероризм". Замість того, щоб накатати маляву в СБУ чи поліцію на контент, який йому не подобається, чи натиснути кнопку доповіді, він вирішив заспамити форум. Це проти правил і модер відреагував.

Я ж коли час від часу заходжу на Єрмачку, то ніяких правил не порушую.

До речі, шуша, краще пиши своєю рідною російською і не паплюж українську мову :smilie9:. Скільки раз пояснювати, що нема в українській мові "стучати", є "настукати". Хтось настукав на Гео, а не "настучав".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це ж треба бути таким тупим!



Де і коли я спамила Єрмачку?? чи кричала, що знищу її??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#802
Піпець! У нас така погода, що настільки різко захотілось спати, що просто за п"ять секунд завалилась у сон і це у 2 години дня (а я днем майже не сплю)!

Проснулась, а на Єрмачці все ще фестивалять :facepalm: .

Ось, скажіть, що це не підходить до опису поведінки Але:

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%8F

Копролали́я (лат. coprolalia; от др.-греч. κόπρος «кал, грязь» + λαλιά «речь») — болезненное, иногда непреодолимое импульсивное влечение к циничной и нецензурной брани безо всякого повода. Особой выраженности достигает при синдроме Туретта, однако наблюдается и при других заболеваниях — при шизофрении, прогрессивном параличе, реже — маниакальных состояниях.

Редко копролалия встречается при органическом поражении мозга после инсульта или энцефалита, а также при неврологических заболеваниях, хореонейроакантоцитозе (синдроме Левина — Критчли) и синдроме Лёша — Нихена.

Встречается в виде редкого осложнения длительного приёма нейролептиков («cимптом психотической брани»), при этом копролалия сочетается с пароксизмальным миганием глаз, гримасами и нарушением артикуляции.

Если больные тяготятся копролалией и пытаются ей противостоять, она считается навязчивой. Копролалия указывает на снижение функционирования личности, неспособность контролировать агрессивность и эмоции.

Близкими к копролалии понятиями являются «копропраксия» — импульсивное влечение к запретной или непристойной жестикуляции, и «копрография» — влечение к написанию матерной ругани, у религиозных людей — «бласфемия» (навязчивое богохульство).

Копролалия включает в себя слова и фразы, которые являются культурным табу или вообще непригодны для приемлемого социального использования, когда они используются вне контекста.

Копролалия является эпизодической характеристикой синдрома Туретта, хотя она не требуется для диагностики синдрома Туретта. При синдроме Туретта компульсивная ругань может быть неконтролируемой и нежелательной для человека, произносящего фразы. Непроизвольные вспышки гнева, такие как расовые или этнические оскорбления в компании тех, кто больше всего обижен такими замечаниями, могут быть особенно неприятными. Фразы, произносимые человеком с копролалией, не обязательно отражают мысли или мнения этого человека.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 20, 2024, 20:37На Гео кнопку також натиснув як мінімум ще один дописувач (я думаю, їх було досить багато).

Його нікнейм - medved.

Ось скріни:

Коли Гео почав флудити, під його флудом медвед сказав, що Гео нажерся і обізвав героя ЗСУ "скотинкою".
Йому також не сподобався пушбек від Гео.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138389.msg27691390#msg27691390


Коли Гео сказав, що хоче забанити і медведа теж, медвед побіг скаржитися модератору:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138390.msg27691504#msg27691504


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138353.msg27691335#msg27691335


Сергій чесно признався, що натиснув кнопку, а резидент ЄС ухилянт медвед - сидить тихесенько і прікідиваєтся вєтошью :smilie9:.
Ай-яй-яй...

Шуша і Мирослава, будьте чесними до кінця, виразіть своє ФЕ і Котойобу, через якого забанили Geo.

Чого ви мовчите, ніби в рот води набрали?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 21, 2024, 08:27Ай-яй-яй...

Шуша і Мирослава, будьте чесними до кінця, виразіть своє ФЕ і Котойобу, через якого забанили Geo.

Чого ви мовчите, ніби в рот води набрали?

У цих потвор вибіркова сліпота. Обвинуватили у всьому Кадру :facepalm:.

Медвед - то їх asset, flying ручна мавпочка на побігушках. Колготочна його юзала по повній, і 2П до такої міри, що зараз його в медведевому списку взагалі нема :smilie10:.

А не зливав би свої принципи і залишався би a lone ranger, то б мав повагу спільноти.

А тих, хто злились і поцілували перстень, не поважає ніхто :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 21, 2024, 08:32У цих потвор вибіркова сліпота. Обвинуватили у всьому Кадру :facepalm:.

Медвед - то їх asset, flying ручна мавпочка на побігушках. Колготочна його юзала по повній, і 2П до такої міри, що зараз його в медведевому списку взагалі нема :smilie10:.

А не зливав би свої принципи і залишався би a lone ranger, то б мав повагу спільноти.

А тих, хто злились і поцілували перстень, не поважає ніхто :smilie2:.
Ну і хрєн з ним

Як казав Vovchik, мокра піська губи йому від ебонітової палочки Тімофєя.

Wednesday

Хех, у Медведилки, який боїться тут носа навіть показати, бомбануло!

Тупе, ти не бачиш різниці між авторським розділом ТІЛЬКИ для Сергія - просто на основній LANDING сторінці форуму і курятником "Вільне" на Єрмачці, куди ніхто не ходить і який ніхто не бачить?

Це ж яким dense треба бути!

Поки що на Єрмачці більше відвідувачів, але ключове слово - "поки". Навіть зараз Сергієві теми дуже жвавенько проглядаються.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#807
Передайте перефарбованому кацапоопаришу під ніком cergo that he can only wish і to :suicide2:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#808
А я давно це кажу.

1) Ті, що жеруть українців, що допомагають ЗСУ, не українці імпліцитно, тому що вони працюють на пуйла. Шуша - в перших рядах булінгуючих. І вона робить це абсолютно свідомо.

2) Київ переповнений прихованими кацапами і понаїхавшою донбасюрою (більшість якої переїхала не заради патріотизму, а заради економічних чинників, так само як зараз валять в Канаду заробітчани, що роками працювали в Польщі). Тому і Куїв, що він практично російськомовний і, напевно, найбільш скацаплене місто в Україні після Харкова навіть на сьогоднішній день). Він також переповнений ждунами і колаборантами, які чекають годину Х (а є велика ймовірність, що вона наступить in a not too distant future, якщо врахувати швидкість просування кацапів і підготовку НАТО до війни з ними).

3) Ті, що швидко перефврбувалися і перевдяглися у дешеві вишиванки, так само швидко перефарбуються в припасені фофудьї і кокошники, коли зайдуть кацапи. Ми це бачимо на прикладі захоплених територій. Київ був майже захопленим і новий наступ кацапів - це питання часу. Це не розуміють лише повні ідіоти.

Хоча Лайта попрікає шушу не за це. Вона попрікає її, що та перефарбувалася під українку, а треба було не ховатися і продовжувати говорити російською мовою, як вона робила все життя на форумах і як до цього часу робить в побуті.



А так в тій темі зачотний жабогадюкінг. Але шуша і Мирослава догризають Вію не з політичних міркувань, а тому що вона безцеремонно зірвала їх маски і показала їх справжнє обличчя в темі про Але.

Не впевнена, що Вія читає цей ресурс, але на її місці я б залишилася в Німеччині. Тому що її діти матимуть шанс вирости поряд з нормальними хорошими людьми, а не з такими, як дмхз, Мирослава чи шуша.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні вперше проснулася і не побачила жодної теми про Сергія не тільки в топі, а навіть на першій сторінці Єрмачки.

Офігіла в хорошому сенсі  :smilie10:.

Але це лише питання часу. Вийдуть з бану деякі особі, почнеться знову  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хитрий дводупий звірьок (що це за звірьок такий, цікаво? у Медведила двоїться?) забув, як САМ вимагав, щоб я створила спеціальний розділ для Сергія - фактично підкинувши реально класну ідею :smiley24:.

Ось цитата:



За фактом, якщо глянути на форумний real estate і основну сторінку, куди заходять юзери, авторський розділ Сергія (як і інших користувачів) отримує більшу visibility, ніж якби його теми були в основному розділі.

Тому що в основний розділ треба ще зайти. А так все відразу на долоні. Так що дякуємо тобі, Медведило, за чудову підказку, щоб максималізувати видимість контенту Сергія на нашому форумі :smiley24: .



Тоді як на Єрмачці:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#811
А це дегенератище все ще сподівається розсварити мене з Сергієм і Хорватом, як вона це робить систематично, ображаючи емігрантів і систематично працюючи на їх disenfranchisement.

Щоб, як написав Вовчик, їм було все одно і вони не допомагали Україні.

Вона і її "робота" - один із факторів (хоч і не єдиний), чому я більше нікому не допопомагаю на Єрмачці з донатами в принципі і не БУДУ.



Піди попроси у ШЛ нову фоточку з басейна чи де там він плавав, у трусиках чи без :bluet:. Шмонькати на фотки чужих набагато молодших чоловіків - це все, на що вона здатна. А потім жахливо шкваритися, вимагаючи кари Божі для всіх, хто образив її toy boy, і тим більше назвав його п**ром у спеціалізованій темі :facepalm:. Бо це ж виходить, що в її фантазії закрався когнітивний дисонанс :lol:.

Хоча на місці ШЛ мене би рвало безперервно, якби я знала, що на мої фотки натирає пуп"янка вульгарно-матюклива, нетипово зморшкувата для свого віку особа із фейсом Новодворської :smilie10: .

Ще й тупа як валянок :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#812
Дурачків вчергове спіймали на брехні, а оскільки варіантів пушбеку не залишилося, взялися за останню соломинку - "ана іх іспользуєт" :facepalm:.

І то вкрали мій власний посил, який я зробила про медведа  :facepalm:.

Цитата: Wednesday від Січень 21, 2024, 08:32Медвед - то їх asset, flying ручна мавпочка на побігушках. Колготочна його юзала по повній, і 2П до такої міри, що зараз його в медведевому списку взагалі нема :smilie10:.

"Використовувати" - це якщо щось маєш взамін для себе.

Медвед, за те, що чинив брудні справи і атакував Сергія, мене, Кадру та Хорвата (колготочна всіх цих осіб ненавидить), отримував прихильність своєї дами серця.

А що я отримую взамін від тих, кого поважаю і кого вважаю своїми друзями? Нічого, крім почуття виконаного обов"язку, коли я захищаю як їх, так і свої переконання, як я задекларувала тут:

*********************************************************************



*********************************************************************



*********************************************************************

Я не є ідеальною особою, але якщо я у щось вірю, я відстоюю ці цінності. Лояльності, чесності, doing what's right. Не тому, що я щось за це отримую, а тому що це в першу чергу важливо для МЕНЕ.

Те, що я використовую, не поважаю і вважаю дурнішими за себе тих, кого вважаю своїми друзями - це неправда, wishful thinking і проекція тих, хто дуже хотів би бути на їх місці, але розтратив увесь капітал довіри (якщо він взагалі-коли-небудь існував у їх випадку).

Так що насправді вони розповідають про себе і свої "цінності".

І саме тому вони нездатні зрозуміти, where I and where my friends are coming from.

Ми - НЕ одної крові, ви і я.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 21, 2024, 20:06Я не є ідеальною особою, але якщо я у щось вірю, я відстоюю ці цінності. Лояльності, чесності, doing what's right. Не тому, що я щось за це отримую, а тому що це в першу чергу важливо для МЕНЕ.

Те, що я використовую, не поважаю і вважаю дурнішими за себе тих, кого вважаю своїми друзями - це неправда, wishful thinking і проекція тих, хто дуже хотів би бути на їх місці, але розтратив увесь капітал довіри (якщо він взагалі-коли-небудь існував у їх випадку).

Так що насправді вони розповідають про себе і свої "цінності".

І саме тому вони нездатні зрозуміти, where I and where my friends are coming from.


До речі, у свій час я так само відстоювала Медведила проти галамаги. Напевно, "проводила експеримент", так, Медведило?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#814
Медвед, я знаю, ти це прочитаєш (С).

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138910.msg27737181#msg27737181

ЦитатаІване, я натиснув в запалі .... Але Geo передчасно вбив гілку.

В тому, що ти натиснув доповідь, нема нічого ганебного. Гео порушив правила, і ти як юзер мав право натиснути на кнопку. Ну, натиснув ти, бо Гео образив тебе, а не через якісь там викладання чогось. Але знову, мав право.

ЦитатаАле я чесно написав, що натиснув доповідь.

Але нечесно промовчав про цей факт, коли шуша, дмхз та інші намагалися демонізувати тільки і виключно Сергія.



Розумієш, медвед, порядний та достойний чоловік, який себе не на помийці знайшов, зробить the right thing і скаже правду НЕЗАЛЕЖНО від динаміки відносин з опонентом.

В даному випадку ти сидів тихесенько, поки твого опонента несправедливо чморили. А були б в тебе честь і совість, ти би сказав - "взагалі-то Сергій не один, хто натиснув кнопку, я теж натиснув". І тоді б тебе поважали.

Ти в цьому ідентичний до свого дружка ШЛ. Такі ж самі подвійні стандарти та відсутність чоловічої (в твоєму випадку ще й офіцерської) честі та гонору.

ЦитатаПС шановна редакція бложика упячкі, розбаньте Geo, please.
Можете мене замість Geo відправити в бан.

Гео забанили не через флуд в навколосергієвих гілках. Якби це було так, то його б забанили скоріше, та й Медведила теж за це ж саме.

Гео забанили за флуд картинками про Порошенка - подивись його останні повідомлення. І якраз відразу.

ЦитатаОбмежте будь-ласка право Залупі створювати теми у Вільному, як це зробила  IvanG на своєму бложику.

Наявність авторського розділу не є обмеженням, а визнанням. Крім того, в Сергія нема ніяких обмежень дописувати в будь-якому іншому розділі ресурсу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мирослава теж прочитає (С), вона вже не прикидається і не бреше, ніби сюди не ходить. Але це ок, ми це вітаємо і дякуємо і їй, і всім іншим читачам  :gigi:.

Констатувати факт чогось (наприклад, поїздки з родичами на курорт) - не є "хизуванням".

"Хизування" - це ієзуїстський прийомчик, вигаданий фарисейками шушею і ко, коли вже ніяких більше "аргументів" не залишилося.

Кадра вербально описала факти.

А справжнє хизування - це під час війни викладати фоточки в Інстаграм та інші соціальні медіа з розчепіреними ногами, різноманітними показушними позами, постановочно записаними піснями, що не автентичні і навіть ображають українську традицію, і так далі і тому подібне.

Але таких - мільйони, і мізків їм не вправиш.

І я згадую ці факти лише тому, що мамашам і папашам цих інстаграмщиць слід зайнятися власними дітьми, а не Кадрою, яка нічим подібним не займалася.

А її діти у фейсбук збирають гроші на ЗСУ, а не карячаться на камеру  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вони, блін, реально хворі  :facepalm:.

Вона ж сама розповідає, як там їй хтось погрожував і тут же пропонує практично деанонімізувати цю жінку з Херсона. Зайдуть кацапи і приб"ють, чи навіть без заходу приб"ють, там їх дофіга.

Кінчені дегенерати  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що роблять? Як завжди - булять, цькують, обзивають та принижують мегадонорів ЗСУ і просто патріотів.

У тому числі самі лайноволонтери - просто із змінним успіхом та тимчасовими паузами.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бач, як заскавчала безсоромна entitled с**ка!

Так не працює в соціумі, щоб вам давали гроші, а ви за це накладали на голову! Живіть з результатами ваших дій, за все в цьому житті треба платити - і за власні вчинки теж.



А ЗСУ велике. Наші гроші із великим задоволенням та вдячністю беруть в інших місцях, на голову не накладають, та ще і видають офіційну розписку.

Тому що вибір між "фак ю" та "скотиною" від НЕЗАРЕЄСТРОВАНИХ лайноволонтерів і більш адекватними варіантами - простий насправді.

Ось ми і вибрали  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ні, це жінка ухилянта паоло, якій він наставляє роги з укрохвойдою-коханкою на другому березі Дніпра  :pooh_lol:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.