Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 16, 2024, 23:07І кстатє, що заважає медведам і але докласти потрібну суму на машину Кабса?

Адже він не витратив ті 3.5 тисячі КАД, які я йому дала, на інші речі, га, ШЛ, який просто зараз читає цей ресурс?

Ось візьміть, дістаньте гаманці і зберіть потрібну суму.

А потім - kindly f**ck off!

Давай, ШЛ, звіт на кабсові гроші і плазуй перед медведом та мирославою, збирай на дельту Кабсу!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#641
Коли альфа чморить низькорангових сук, високорангові take notice :love: . F**cking A, man :smiley24:!

Ех, де мої сімнадцять років?? 1&




ПС. Якого милого ця потріскана дурепа вирішила, що Сергій не донатить? Він чекав закінчення парі і на основі існуючих на момент закінчення парі донатів зробить свій.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мирославу теж зразу на ХХХ, як тидищ.

Вона повинна знати своє місце на найнижчому щаблі єрмачківського бомжатника. Вона не заслуговує acknowledgement і навіть носаком в зуби їй - то запацяти чобіт  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 16, 2024, 23:56Мирославу теж зразу на ХХХ, як тидищ.

Вона повинна знати своє місце на найнижчому щаблі єрмачківського бомжатника. Вона не заслуговує acknowledgement і навіть носаком в зуби їй - то запацяти чобіт  :bluet:.
Приємно що ще хтось крім мене це визнаЄ.
Раніше мене не розуміли бо не читали срачі,
тому і не були в курсі що то за істота.

Wednesday

Гарно Сергій розкатав ганебне кодло, респект!

Я одного тільки не розумію - як волонтери можуть одночасно гавкати в твій бік про "не випендрюйся" і одночасно брати в тебе бабло, яке ти своїми зусиллями замутив для них? :facepalm:

Це ж якийсь пекельний дисонанс :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І по-джентльменськи медведу дав зберегти обличчя.

Якби в нього було 10К євро задонувати, він би їх задонував до закінчення парі.

А так то були стгибки розкрутити тебе, а потім (навіть якби він ті євро дійсно переслав), вони б їх повернули  :facepalm:.

Б"юсь об заклад, що від медведа ти тих 50 баксів на Кабса не побачиш.

А якщо я помиляюсь, то задоначу 50 баксів на додаток до подвійної суми донату Кадри твоєму знайомому під Авдіївкою.

Панєслась! (С)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А взагалі в тій темі - просто жерсть  :smilie10:.

Наскільки більшість там деградувала :smilie2:.

А жінки, якщо їх так можна назвати ... мат, чорнуха, страшні прокльони  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#647
Оце ще тільки Бандерівцю пошлю месидж. Він сюди заходить часом і тверезим - впевнена, прочитає.

Бандерівець / MareK.

Після того, що ти написав тут Кадрі - і мене не хвилює і не цікавить, що ти у той момент був п"яним - ти для мене помер як людина.

Більше ніколи до мене не звертайся і не апелюй.

Якщо ти будеш сюди лізти під мухою і писати свої слюняві "дякую за донати" (а насправді не тому, що ти дійсно дякуєш, а тому, що сподіваєшся на нове бабло), ти будеш ігнорований.

Якщо будеш свинячити - твої мати і образи будуть підтерті.

Якщо ти думаєш, що після більше року булінгу, матюків та образ хтось з вами буде продовжувати мати справу, ти помиляєшся.

Якщо ти думаєш, що вас взагалі хтось буде вважати за людей після цього, ти помиляєшся.

Ні ваші відповіді, ні ваші пояснення, ні ви самі, ні все, що з вами пов"язане, мені не потрібне.

І як би ви не скавчали, мені абсолютно все одно.


Цитата: Wednesday від Січень 15, 2024, 02:55

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Для f**ckwits, які накидають на Кадру, ніби вона не донує.

Вам же пояснили на пальцях, убоїща, що вона готова задонувати вже сьогодні і вона чекає координати від бійця ЗСУ, який зараз на передовій, через Сергія.

Де хоче, там і донує.

Хочете донувати на Кабса чи на общипану "волонтерку" - розкривайте гаманці і донуйте ВЛАСНІ гроші, хто вам не дає?

Але ж ніхто більше не задонував, чи не так?

Ось в цьому і різниця між двома таборами.

Одні задонували тисячі доларів і євро і продовжують донувати, а інші - не донують, а тільки гвандять і поливають донорів лайном!

Що Сергій чудово і продемонстрував своєю гілочкою.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 17, 2024, 02:06А взагалі в тій темі - просто жерсть  :smilie10:.

Наскільки більшість там деградувала :smilie2:.

А жінки, якщо їх так можна назвати ... мат, чорнуха, страшні прокльони  :smilie9:.
мудрий український народ :facepalm:

Wednesday

#650
ЛОЛ! Порка Медведила у всі отвори продовжується  :hot: .



Як то кажуть, свій серед чужих, чужий серед своїх:weep:  :weep:  :weep:

Як там він писав, пару раз кончіл (С)  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#651
Цитата: Darina від Січень 17, 2024, 03:35мудрий український народ :facepalm:

Я так розумію, ця тидищ не просихає. Хіба можна уявити собі майже 50-річну жінку, що розмовляє матом, в іншому контексті?

Я таких в своєму житті ніколи в реалі не зустрічала.

Може, я просто оберталася в цивілізованих колах і не пересікалася з куївським трейлер треш?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#652
Це убожище щось останнім часом почало штирити не по дитячому в наш бік.

Соррі, але він настільки унилий, що я практично ніколи не звертала на нього уваги. Але він чомусь постійно моєї уваги домагається.

Ось наприклад:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138746.msg27725444#msg27725444


І тут згадалося мені, що ця шмакодявка щось тявкала у мій бік ось тут і казала завести свій форум, якщо щось не подобається:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128902.msg26872544#msg26872544



Так от:

Дєвачка сказала? Дєвачка зробила.

Дєвачка поставила собі мету? Дєвачка її досягла.

А ти - старий нікчемний дідок, ухилянт, невдаха, плєшивий псевдогєростратішка :bluet:. Справжній хоч храм спалив, а ти інтернетний хєррой, здатний тільки на жінок гавкати, а 100 баксів в місяць задонувати на ЗСУ - кишка тонка :Sho_za: .

Поряд з такою ж унилою алкашнею обох статей, і так само нікому не цікавий і нерелевантний  :smiley23:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#653
І гадюшник, а вірніше, вигрібна яма - то ваша відстійна, фсбешно-кацапська Єрмачка :smilie9:.

Де ви всі там кублитеся і чпонькаєте один одного увачко :bluet:. Обговорюєте, як кого і поболючіше копнути, але постійно копаєте один одного в пах :smilie10: .

Бридкий, матюкливий, вульгарний, брудний паноптикум :smilie2:.

Кінчена, нікому не потрібна і забута Богом ФУПоСодомоГомора :suicide2:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#654
А ми - цікаві, динамічні і straight ( :lol:  :lol:  :lol: ) - рухаємося вперед, в нові галактики, до зірок!




Дарина, Хорват, Сергій і я - в польоті  :lol:  :lol:  :lol:. Ось так! :super:  :dance3:  :hot:  :smiley15:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 16, 2024, 22:32А я полежую(с)  ))
Кості мають боліти від лежання, а не роботи.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 17, 2024, 02:06А взагалі в тій темі - просто жерсть  :smilie10:.

Наскільки більшість там деградувала :smilie2:.

А жінки, якщо їх так можна назвати ... мат, чорнуха, страшні прокльони  :smilie9:.
Сергій покропив їх святою водою.

:laugh:

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 17, 2024, 07:33Сергій покропив їх святою водою.

:laugh:

Ага, провів сеанс екзорсизму  :gigi:. Якщо дозволить, я можу зробити таке фото його з величезним хрестом, а внизу корчаться єрмачківці  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 17, 2024, 07:39Ага, провів сеанс екзорсизму  :gigi:. Якщо дозволить, я можу зробити таке фото його з величезним хрестом, а внизу корчаться єрмачківці  :lol:  :lol:  :lol:.
:laugh:

:smiley24:

А найгірше, що їм з такою ганьбою тепер жити.

Всі побачили, хто є хто.
Навіть Котойоба плющило не по дєцкі, лиш би не платити на ЗСУ.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 17, 2024, 07:59:laugh:

:smiley24:

А найгірше, що їм з такою ганьбою тепер жити.

Всі побачили, хто є хто.
Навіть Котойоба плющило не по дєцкі, лиш би не платити на ЗСУ.

Він навіть 50 баксів зажме, ось побачиш.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.