Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 15, 2024, 02:59Просто він порядна людина і довіряє імпліцитно, як я у свій час.
Ну це в дитинстві норма а доросла людина
вже здатна відрізнити тих кому можна довіряти від їх антиподів.
Насправді це неважко якщо поспостерігати за поведінкою людини,
на форумі це дуже зручно зробити - почитай їхні пости
і моральні якості пісатєля як на долоні.

Цитата: Wednesday від Січень 15, 2024, 02:59Нормальні люди так роблять завжди, поки не отримають фактаж зворотнього.
Ну фактажу було вагон і тєлєжка,
тому я навіть не збиралася донатити в ту гнилу компашку.
Якби донати збирала ти чи Сергій, нема питань,
тут повна довіра, з вами навіть в розвідку можна іти.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 15, 2024, 03:04Просто дико заздрять йому. Якби це була просто якась неповага, вони б його не помічали, як не помічають і не зачіпають багатьох worthless losers на Єрмачці.

Але оскільки він не лузер, а віннер, і в нього є те, чого нема в них - любов і повага нормальних високоякісних людей, ось вони і казяться, намагаються знищити, намагаються принизити його в очах інших.
Мабуть у декого і заздрість теж присутня,
але виходячи з досвіду тусовок на ДД,
можу сказати що без організатора
той альянс не був би таким активним,
Турчиноф має потребу "грати в футбол людською головою"
і завжди шукав такий об"єкт серед тих кого не сприймав
за моральними якостями, протилежними власним.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 15, 2024, 03:07Ну це в дитинстві норма а доросла людина
вже здатна відрізнити тих кому можна довіряти від їх антиподів.
Насправді це неважко якщо поспостерігати за поведінкою людини,
на форумі це дуже зручно зробити - почитай їхні пости
і моральні якості пісатєля як на долоні.
Ну фактажу було вагон і тєлєжка,

Якщо Ви пам"ятаєте, мене спонукали задонувати і отримати нік після довгої перерви співчуття до волонтерів, які просили і молили грошей на трак, і заява одного із них, що ми тепер всі разом проти пуйла і що було, те загуло.

Я повірила в цей заклик, вважаючи, що ця людина змінилася. Це нормально для нормальних людей вірити в краще в людях, давати другі шанси.

Тим більше що увесь 2022 рік ці особи поводилися нормально - я не пам"ятаю ніякого булінгу після того, як почалася війна.

Але потім у грудні 2023 року покидьки заснували помийку форуму Z і вийшло, що всі ці слова "про те, що було, то загуло" - абсолютно порожня, велетенська брехня! Бо ті люди, що казали ці слова, не тільки не дотрималися цієї мантри, а показали по повній, що не тільки не загуло, але й збільшилося і примножилося  :smilie9:.

І це відбувалося в багатьох ітераціях.

І нарешті навіть такому наївняку, як я, яка дуже довго намагалася панять і прасціть :facepalm:, нарешті стало зрозуміло, що це a hopeless case.

Тим більше що я спіймала цих осіб на брехні багато раз. І навіть якщо вони не крадуть гроші (думаю, що не крадуть), довіри та поваги в цілому в мене до них давно нема і вже не буде :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 15, 2024, 04:07Якщо Ви пам"ятаєте, мене спонукали задонувати і отримати нік після довгої перерви співчуття до волонтерів, які просили і молили грошей на трак, і заява одного із них, що ми тепер всі разом проти пуйла і що було, те загуло.

Я повірила в цей заклик, вважаючи, що ця людина змінилася. Це нормально для нормальних людей вірити в краще в людях, давати другі шанси.
Може вони до тебе у приваті зверталися
з щирими вибаченнями, пропозицією забути що було
і примиритися та об"єднати зусилля для допомоги ЗСУ,
бо на форумі я не бачила такого і до мене
такого звернення не було, тому я не змінила
свою негативну думку щодо тих персонажів.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 15, 2024, 04:07Тим більше що я спіймала цих осіб на брехні багато раз. І навіть якщо вони не крадуть гроші (думаю, що не крадуть), довіри та поваги в цілому в мене до них давно нема і вже не буде :smilie2:.
Вони нічого не крадуть адже
декілька юзерів публічно дозволили натіві
використовувати їхні донати на власний розсуд,
в тому числі на своє утримання.
На щастя для аферистів лохів вистачає.
Але наприклад я ніколи не погоджуся
утримувати аморалів які до мене
чи до інших ставляться по-хамськи,
вчиняють підло та несправедливо.
А от порядним пристойним людям
я згодна допомагати коштами.

Wednesday

#505
Цитата: Darina від Січень 15, 2024, 03:15можу сказати що без організатора
той альянс не був би таким активним,
Турчиноф має потребу "грати в футбол людською головою"
і завжди шукав такий об"єкт серед тих кого не сприймав
за моральними якостями, протилежними власним.

Так, якщо змії відрубати голову забанити назавжди, булінг у тій гидкій формі припиниться. Решта просто не потягне та і поодинці вони ні на що не здатні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#506
Цитата: Darina від Січень 15, 2024, 04:44Може вони до тебе у приваті зверталися
з щирими вибаченнями, пропозицією забути що було
і примиритися та об"єднати зусилля для допомоги ЗСУ,
бо на форумі я не бачила такого і до мене
такого звернення не було, тому я не змінила
свою негативну думку щодо тих персонажів.

Ні, це було не у приваті, а звернення було для всіх. Ось тут ці цитати задокументовані:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128765.msg26862728#msg26862728

Саме після того я і вирішила задонувати, бо повірила цим словам.

Як виявилось, "всі" не включали деяких осіб. Це для мене неприйнятно.

Всі - значить ВСІ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Поважаю Аджастера за принциповість - він на Єрмачці один із небагатьох адекватних.

Пане Аджастере, у тому списку Сергія - мерзенні всі. Ще і "волонтерів" туди дописати  :smilie9:.



Чи може, його слова треба розуміти так, що він лише Карову та Мирославу раніше вважав людьми, а інших в списку не вважав?

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 21:20Хто так сказав і так вирішив?

Ви робите припущення, що в них ці вагінтнсті небажані, на базі ВЛАСНИХ цінностей.

А їх цінності можуть бути іншими. Може, їм це в кайф.

Я теж не розумію, нащо комусь троє чи четверо дітей, мені одної предостатньо. Але в кожного свої цінності.
І своя мораль

:smilie1:

Wednesday

Ото бомбить у дєдулі  :lol:  :lol:  :lol:.

Закликає ігнорувати Сергія, а сам присвячує йому цілі теми і простині текстів :facepalm:. І все це, розглядаючи його як сексуальний об"єкт, все камлаючи про оргазми. Такого проектування власних збочень я давно вже не бачила :smilie10:.



Шмонькання опаришів у вигрібній ямі за тисячі світлових років від мене недотичне до мого існування. Але safe distance between me and this scum,  while not orgasmatic, is highly appreciated  :laugh:.

І я нікого не проклинала, а просто знущалася 1& . По прокльонах у нас ВІЗОТМ, худобина і п"яна скотина.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Мда, але їх почало трясти і ковбасити.

А з Мирослави наче диявол почав виходити після покроплення святою водою.

Такої істерики я від неї ще не бачив.

Ніби нічого складного не було запропоновано.

Просто зробіть добру справу, задонадьте на ЗСУ, хто скільки може.

Так ні, почали видумувати кучу відмазок, почали змінювати запропоновані умови, лиш би не задонатити.

Оце Сергій класно їх всіх макнув всі їхні брехливі рила в гімно.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 15, 2024, 09:46Мда, але їх почало трясти і ковбасити.

А з Мирослави наче диявол почав виходити після покроплення святою водою.

Такої істерики я від неї ще не бачив.

А як її поре, що ти тут дописуєш!



І нічого мене не корьожить. Хай покаже, скільки задонувала її донька і в ікселі, із всіма звітами, як у мене.

Бо поки я бачу не донати, а розчепірені ноги по курортах, поки мої родичі воювали і ризикували своїм життям у тому числі за її біснувату маман :smilie9: .

І до Сергієвого парі її попередні донати відношення не мають. Парі було одноразовим і темпорально незалежним від інших подій.

ЦитатаНіби нічого складного не було запропоновано.

Просто зробіть добру справу, задонадьте на ЗСУ, хто скільки може.

Так ні, почали видумувати кучу відмазок, почали змінювати запропоновані умови, лиш би не задонатити.

Оце Сергій класно їх всіх макнув всі їхні брехливі рила в гімно.

Проблема ДЛЯ НИХ була у тому, що це запропонував Сергій. Вони не могли дозволити, щоб він у черговий раз показав себе  позитивно.

Якби вони були розумнішими, вони б грали за правилами, задонатили якісь невеликі суми, які кожен з них легко міг собі дозволити, і в результаті був би win-win для всіх. Натіві б отримала гроші, учасники почувалися б добре, що долучилися до гарної справи, а Сергій би цим довів, що його детрактори насправді кращі люди, ніж він про них думав.

Хоч парі поки не закрите, але вже бачимо результат. Детрактори впали ще нижче в суспільних очах, "волонтери" взагалі пробили дно, а "лакмусовий папірець" Сергій вчергове продемонстрував гниле єство Єрмачки, будучи вчергове на коні!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вважаю цікавим, як Медведило постійно згадує мене у своїх сексуально збочених простинях, хоча я не дописую на Єрмачці з Нового року і не збираюсь.

І постійно сюди лазить почитати. Збоченець скучає за моїм животворящим страпоном?

То заходь сюди, ти ж не забанений  :gigi:. Розіпну і раздєлаю под орєх, як ти і любиш  :laugh:.

А якщо серйозно, якби я знала, що це батько кацапського колаборанта, який буде просувати відверто антиукраїнські наративи (плахая НАТА нам нє нужна), то б не запрошувала його сюди  :Ganba:. Ще один доказ, що Єрмачка антиукраїнський ресурс - це що ця кацапура продовжує там скакати і до цього часу не забанена навічно  :smilie9:.

Моя проблема - що я надто добра і довірлива. Ось різні шматки лайна і кацапські колаборанти цим і користуються  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піпець, лише 2 тижні січня пройшло, а у нас майже мільйон проглядів тільки за січень!

І все більше і більше читачів відвідує ресурс!!

 :hot:  :hot:  :hot:  :hot:

ДЯКУЄМО всім дописувачам і всім читачам!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О, тренована співмешканцем сучка вирішила, що її 5 центів courtesy of American taxpayer дають їй право відкривати рот на донора ЗСУ :smilie9:.

Гео, Люстрація, Бандерівець, Моллі, Мікі Мастіфо, Кабс та дед_вова, спитайте, в якому "батальоні" служить її "синачка".

Українська корупція якраз і полягає в тому, що відведуть очі, не спитають.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 15, 2024, 02:55Особисто я після цих слів цю худобину навіть не помічатиму, навіть якщо вона сюди вчергове приповзе із своїми п"яними сльозливими "подяками", від яких мене завжди нудило  :bluet:.

В нього самого донька і брат в ЗСУ. Він не боїться кармічного бумерангу писати таке іншим, ні у чому не винним людям?

Яка ж бридка спита скотина!



І коли ж нарешті цю потвору пошлють в бан за його дружками за той же тупий флуд картинками??

Якщо не за перманентний мат, образи і п"яну риганину буквально КОЖНОГО БОЖОГО ДНЯ??

Тільки зараз помітила, що неправильно зацитувала. Виправлено. Збережемо на майбутнє, щоб всі бачили, що представляє собою цей "волонтер". І так, я не забула, як він обіцяв, нажершись, мене задушити  :facepalm:.

Потім скаже, що то була метафора така, як з "вирвати матку".

І також нагадаю, що з ним відмовляється спілкуватися навіть рідна сестра.

Напевно, теж сказав їй у свій час, щоб ця тварина і**ча та її сімейство ви**ків здохли н**уй.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сергій, коли бачиш нік Jinx, зразу бий з носка по зубах.

Це перефарбований кацап, який просував русскій мір. Ідіот, який косить під псевдоінтелектуала і який любить повивертати сенси.

Дискусії з ним неможливі - смердючого таргана тільки дустом вогнегасником.

Поржала, як він сказав мені забратися із моїми "копійками", а сам похваляється своїми жалюгідними парою баксів раз в рік  :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Щодо облігацій, то купувати їх в корумпованої зеленої влади - себе не поважати.

Хай зелена шобла і купує.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 15, 2024, 05:53Ні, це було не у приваті, а звернення було для всіх. Ось тут ці цитати задокументовані:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128765.msg26862728#msg26862728

Саме після того я і вирішила задонувати, бо повірила цим словам.

Як виявилось, "всі" не включали деяких осіб. Це для мене неприйнятно.

Всі - значить ВСІ.
Та хз кого він там мав на увазі,
у негідників же своя логіка, збочена.
А шанси людям дійсно давати треба,
але лише після того як почуєш щирі вибачення,
і зрозумієш що людина покаялась за свою поведінку
і їй дуже соромно, тут вже неможливо не піти назустріч,
хоча і в цьому випадку може бути що завгодно,
а коли воно роками робило підлості, брехало
а потім лицемірно ляпнуло чергове гарне гасло
аби понтанутися, то для мене то порожній звук.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 15, 2024, 06:46Поважаю Аджастера за принциповість - він на Єрмачці один із небагатьох адекватних.

Пане Аджастере, у тому списку Сергія - мерзенні всі. Ще і "волонтерів" туди дописати
Я так зрозуміла що його гарно обробила Мирося у приваті
бо коли я почала активно дописувати на ФУПі,
він агресивно кидався на мене декілька разів,
я була дуже здивована тим, бо з ним не перетиналась до того,
і не могла його нічим образити, а коли побачила в його тираді
Мирославині епітети на мою адресу, все зрозуміла.
Вона так само на ДД робила - лізла до юзерів у приват
і там зводила наклепи на мене, а я не могла пояснити правду
бо не знала що вона там таємно про мене брехала.
Але одного разу вона прокололась - натрапила на людину
яка не вірить на слово а перевіряє, тим більше
що моя писанина на форумі не містить того
що мені намагається приписати Мирослава.

То була Vera з Австрії, що дописує і на ФУПі.
От вона засумнівалась в словах Мирослави
і написала в приват мені, запитавши чи то правда.
Так все вияснилось, вийшло у паблік,
і Вера стала ворогом номер 2 для ДД альянсу,
на неї полилось більше ніж на мене  :facepalm: 

Але на жаль не всі так намагаються розібратись хто є ху,
тому у Миросі вийшло налаштувати проти мене
багато юзерів, втч і на ФУПі, серед них і цей Адвайзер.
Але бачу що прозрів таки згодом бо читає срачі,
це супер простий метод побачити справжнє обличчя кожного,
впевнена що саме тому щоб приховати своє, деякі юзери
не беруть участі в срачах, адже там маска неможлива.