Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 06:41Для мене справжня Батьківщина не там де мене народили, не питаючи мене,
а там де мені добре, там де мої діти отримали можливість реалізуватися,
стати на ноги і не відчувати що держава їх гнобить і знищує.
В Україні моя родина дуже страждала, ми там були "не у своїй тарілці".
І це мене дуже гнітило, я не відчувала що я живу, і було дуже боляче
що час іде, вже роки немолоді, невдовзі треба готуватися до вічності,
а жити я там так і не почала. Тому вдячна Америці яка прихистила нашу родину
і дала гідне життя нам усім, вдячна Богу що дав мені гарну родину,
хороших дітей які нас люблять як ми їх, і які для нас намагаються
створити максимальний комфорт, навіть на Маямі повезли відпочити.
А етнічність... мене це не цікавило ніколи
і не було для мене хоч трішечки важливим. А от Мораль - понад усе.

І це нормально. Якщо українець хоче вважати себе українцем, він і в Африці таким залишиться.

А багато людей не мають цього і теж щасливі. Їх за це ніхто не засуджує.

Я дуже рада, що Ви змогли об"єднатися із дітьми і жити достойно. Це правильний крок у багатьох відношеннях і навіть з тої точки зору, що, як я уже написала вище про Златадобру і Мирославу, своїм переїздом люди знімають тягар із соціальних систем України, таким чином надаючи можливість перерозподілити ресурси для тих, хто не може чи не хоче виїхати.

Жаль, що заздрісливі придурки Єрмачки цього не розуміють і попрікають Вас та інших.

Ще один доказ, наскільки вони інтелектуально та морально недолугі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 06:47І це нормально. Якщо українець хоче вважати себе українцем, він і в Африці таким залишиться.
Ніяк не зрозумію в чому цінність вважати себе узбеком чи таджиком,
зате величезна цінність вважати себе порядною людиною
і головне - бути саме таким, куди б у світі не завела доля.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 07:26Ніяк не зрозумію в чому цінність вважати себе узбеком чи таджиком,
зате величезна цінність вважати себе порядною людиною
і головне - бути саме таким, куди б у світі не завела доля.

Одне не заважає іншому, але в мене таке враження, що ми вже це обговорювали  :gigi:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

7:30 ранку неділі в Україні, упоротий Альо ще навіть калісонів не зняв, а вже поліз докопуватись до пані Кадри.

Мусите запостити їм парочку фоточок із Флориди, щоб їх аж заковбасило від заздрощів.

Але ж тоді будуть скавчати, що хизуєтесь під час війни.

Але ж їх дітям та їм самим під час війни можна?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 07:38Одне не заважає іншому, але в мене таке враження, що ми вже це обговорювали  :gigi:.
я дуже хочу тебе зрозуміти і тому допитуюсь,
поки що не допру ніяк, мабуть я таки тупорила ботяра :gigi:

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 07:417:30 ранку неділі в Україні, упоротий Альо ще навіть калісонів не зняв, а вже поліз докопуватись до пані Кадри.
Справді?  :smilie10: Я не бачу постів декількох неадекватів,
тому не в курсі чим вони там ригають :pooh_lol:

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 07:41Мусите запостити їм парочку фоточок із Флориди, щоб їх аж заковбасило від заздрощів.
Не хочу цим заморочуватись, бо я не вмію це робити.

Darina

#427
Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 07:41Але ж тоді будуть скавчати, що хизуєтесь під час війни.
Нехай би поскавчали,
в США нема ніякої війни, а я не український чиновник.

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 07:41Але ж їх дітям та їм самим під час війни можна?
Та хз де їхні діти і де вони самі,
я цим не переймаюсь.

Wednesday

#428
Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 07:44я дуже хочу тебе зрозуміти і тому допитуюсь,
поки що не допру ніяк, мабуть я таки тупорила ботяра :gigi:

Людина як особистість складається із багатьох аспектів.

Вік, вага, зовнішність. Психічний стан, цінності, інтелект, культура, етнічна приналежність, національність, сексуальна орієнтація. Освіта, досягнення, професійний рівень. Ролі, які вона виконує - матері, чоловіка, дитини, партнера по бізнесу, тощо.

Ви кажете, що оцінюєте людей тільки по моралі. Ви маєте право. Я оцінюю себе і інших в комплексі і залежно від аспекту аналізу беру до уваги або один із вимірів, які я перерахувала вище, або їх комбінацію.

Я аналізую свою етнічність та національну приналежність і мораль до цього не має відношення.

Як не має відношення мораль до професіоналізму хірурга, якщо я аналізую професіоналізм хірурга. Тому що для мене (і думаю, і для Вас теж) важливо, чи хороший він професіонал. А те, що він аморальний зрадник, який за спиною у своєї дружини поре все, що рухається, просто нерелевантне в контексті обговорення.

Ви ж не будете підбирати собі хірургів на основі їх моралі, чи не так?

Тому все залежить від контексту.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 07:46Справді?  :smilie10: Я не бачу постів декількох неадекватів,
тому не в курсі чим вони там ригають :pooh_lol:


Ще й медвед так само більше не має чим зайнятись first thing on a Sunday morning.

Скажіть мені, будь ласка, може, я чогось не розумію.

54-річний чоловік розглядає 67-річну жінку як сексуальний об"єкт? Інакше у чому сенс казати Мирославі, що у неї гігантська дупа? :smilie10:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 08:01Людина як особистість складається із багатьох аспектів.

Вік, вага, зовнішність. Психічний стан, цінності, інтелект, культура, етнічна приналежність, національність, сексуальна орієнтація. Освіта, досягнення, професійний рівень. Ролі, які вона виконує - матері, чоловіка, дитини, партнера по бізнесу, тощо.

Ви кажете, що оцінюєте людей тільки по моралі. Ви маєте право. Я оцінюю себе в комплексі і залежно від аспекту аналізу беру до уваги або один із вимірів, які я перерахувала вище, або їх комбінацію.
Звичайно що комплекс всіх цих людських якостей і станів цікавий,
але без Моралі воно все нічого не варте.
Тобто Мораль - понад усе, а всі оті нюанси вже як бонус,
якщо є ще щось хороше, то це чудово, якщо ні то переживем.
Але етнічність і національність то для мене нуль,
як і вага, вік, освіта, професія - теж неважливо.
Ну інтелект то бажано мати :gigi:
А психічний стан... це поправімо.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 08:01Я аналізую свою етнічність та національну приналежність і мораль до цього не має відношення.
так, саме тому для мене то порожній звук

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 08:01Як не має відношення мораль до професіоналізму хірурга, якщо я аналізую професіоналізм хірурга. Тому що для мене (і думаю, і для Вас теж) важливо, чи хороший він професіонал. А те, що він аморальний зрадник, який за спиною у своєї дружини поре все, що рухається, просто нерелевантне в контексті обговорення.

Ви ж не будете підбирати собі хірургів на основі їх моралі, чи не так?

Тому все залежить від контексту.
Якраз моральні якості хірурга
то питання мого життя чи смерті -
і це не про його відносини з дружиною,
а про відповідальність перед пацієнтом.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 08:08Ще й медвед так само більше не має чим зайнятись first thing on a Sunday morning.

Скажіть мені, будь ласка, може, я чогось не розумію.

54-річний чоловік розглядає 67-річну жінку як сексуальний об"єкт? Інакше у чому сенс казати Мирославі, що у неї гігантська дупа? :smilie10:
випорожнення цього гнилого дебіла я теж не бачу

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 08:13Якраз моральні якості хірурга
то питання мого життя чи смерті -
і це не про його відносини з дружиною,
а про відповідальність перед пацієнтом.

Це частина професіоналізму. Можна бути відповідальним перед пацієнтом і брати хабарі, чи зраджувати своїй дружині, чи таємно красти дрібні речі в супермаркеті. Моральність - поняття широке. І в залежності від контексту аналізу вона не має ніякого значення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 08:11так, саме тому для мене то порожній звук

Це  Ваше право, і я його поважаю. У кожної людини свої цінності і їм не обов"язково стовідсотково співпадати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 08:15випорожнення цього гнилого дебіла я теж не бачу

В тому-то й справа, що він не дебіл. Медвед недурний чувак і якраз досяг певних професійних висот.

Тому мене і бентежить така поведінка.

Як розумні інтелектуальні люди можуть себе так поводити?

В чому сенс?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 08:22Це  Ваше право, і я його поважаю. У кожної людини свої цінності і їм не обов"язково стовідсотково співпадати.
так, але я вважаю тебе дуже розумною
і тому підозрюю себе в тому що я чогось не розумію
те що тобі відомо, і дуже хочу розібратись...

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 08:26так, але я вважаю тебе дуже розумною
і тому підозрюю себе в тому що я чогось не розумію
те що тобі відомо, і дуже хочу розібратись...


Та вже розібрались. Це питання цінностей, його не можна визначити інтелектуально.

Всі люди поділяють якісь базові цінності (умовне "не убий" і так далі, любов матері до дитини, і так далі), а далі йде більш специфічна стратифікація.

В мене вона така - я не знаю, як це ще можна пояснити.

Як можна пояснити голос крові? Його або відчуваєш, або ні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 08:21Це частина професіоналізму. Можна бути відповідальним перед пацієнтом і брати хабарі, чи зраджувати своїй дружині, чи таємно красти дрібні речі в супермаркеті. Моральність - поняття широке. І в залежності від контексту аналізу вона не має ніякого значення.
Я такого не уявляю щоб порядна совісна людина крала чи блядувала,
а хабарі лікарям то в Україні інакше називається -
презент від вдячних пацієнтів, бо на офіційну зарплату
лікар не виживе і у нас не буде рятувальників.