Правда про Конгресвумен Вікторію Спарц

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Одною із речей, які мене найбільш обурили, коли я не могла дописувати на фупі, була жахлива за своєю агресивною і брехливою природою інформаційна атака на Вікторію Спарц - першу і поки що єдину конгресвумен українського походження, яка народилася в Україні і яку було обрано до Конгресу Сполучених Штатів (спочатку у 2020 році, і потім переобрано у 2022 році).

Ми не будемо зупинятися на деталях біографії Вікторії Спарц, які всім відомі і які висвітлені у різних інтернет-джерелах. Зазначимо лише, що це розумна та високоосвічена жінка, яка має великий досвід роботи у різних професійних царинах і була досить успішною до початку своєї політичної кар"єри.

Ми будемо фокусувати нашу увагу на аналізі діяльності та позиції Вікторії Спарц у питаннях підтримки України у боротьбі з російською агресією.

Ми покажемо, що ця "клята трампістка" і "зрадниця" - насправді справжня патріотка України.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1
Отже, розглянемо на конкретних практичних прикладах, яка позиція Вікторіх Спарц по українському питанню:

1 березня 2021 року - буквально з перших місяців на своїй посаді Спарц виступила проти так званого "порку" - великого бюджетного пакету на 1.9 трильйона доларів, де намішані витрати на велику кількість різних потреб. Противники Спарц брехали, що голосуючи таким чином, вона "голосує проти України", проте, як можна побачити на цьому прикладі, таке голосування не є чимось новим, тому що Спарц принципово виступала з позиції фінансової відповідальності, ще коли війни в Україні не було.

21 грудня 2021 року - за два місяці до вторгнення Росії Вікторія Спарц рвзом з іншими представила Національний Закон про захист критичних можливостей (National Critical Capabilities Defense Act), мета якого була захистити ланцюг постачання Сполучених Штатів від іноземних ворогів, таких як Китай і Росія. Це законодавство мало за мету запровадити загальнодержавний процес перевірки зовнішніх інвестицій і переведення критичних потужностей і ланцюжків поставок , щоб гарантувати, що Сполучені Штати зможуть швидко виявити вразливі місця ланцюга постачання. Таким чином, були зроблені кроки по позбавленню економічної залежності США від поставок країни-агресора.

25 січня 2022 року - за місяць до початку вторгнення конгресмен Вікторія Спартц разом з іншими представниками уряду США відбули з делегацією Конгресу до Брюсселя та Києва для зустрічей з представниками НАТО, ЄС, а також держав-членів НАТО та ЄС, щоб обговорити безпекову ситуацію у Східній Європі та нарощування російських військ уздовж кордону України та Білорусі. У Києві делегація зустрілася з високопосадовцями України, щоб обговорити безпекову ситуацію та посилити підтримку США суверенітету та територіальної цілісності України.


28 січня 2022 року - Конгресмен Вікторія Спартц разом з іншими провела прес-конференцію у Києві щодо поточної ситуації між Росією та Україною. «Я хочу запевнити вас, що Сполучені Штати завжди залишатимуться відданими нашим союзникам і сприятимуть миру, стабільності та свободам у всьому світі», — сказала Спартц. «Я також хотіла би закликати український народ залишатися єдним і бути готовим. Свобода ніколи не буває безкоштовною і ніколи не є легкою, але вона того варта». Прес-конференція відбулася перед зустріччю делегації з президентом України Зеленським.


23 лютого 2022 року - війна застала Спарц в Ізраїлі, де вона перебувала з урядовою делегацією. "США і світ будуть з вами, але головне - НЕХАЙ БУДЕ З Вами БОГ!" - її послання до українців.


24 лютого 2022 року - через два дні після початку військової агресії Росії проти України Спарц однією із перших виступає із заявою на підтримку України. "Я також хотіла би попросити моїх співвітчизників-американців підтримати народ України в його боротьбі за мир і свободу проти зла. Вони ведуть цю війну не лише за себе, а й за всіх нас. Будь ласка, зберігайте їх у своїх думках і молитвах і будьте пильними в нашій боротьбі за збереження нашої свободи для наших дітей і для всіх людей, які померли за них. Ми сильна країна вільних людей і завжди будемо!"

26 лютого 2022 року - Спарц відвідала ралі у підтримку України в Індіанаполісі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2
1 березня 2022 року - Вікторія Спартц виступила на республіканській прес-конференції Палати представників, щоб засудити безглузде насильство Володимира Путіна проти українського народу та безвідповідальне лідерство президента Джо Байдена на світовій арені, яке допомогло створити цю кризу. Конгресвумен Спартц також поділилася жахливими історіями військових злочинів і звірств, які відбуваються на місцях в Україні.

Із сльозами на очах Спарц розповіла про свою бабусю, яка на той момент знаходилася в окупації, і яка пережила Сталіна і Гітлера, але таких жахів, як під росіянами, не переживала.



2 березня 2022 року - Конгресмен США Вікторія Спартц (від Індіани) та сенатор США Ліндсі Грем (від Південної Кароліни) провели прес-конференцію щодо планів Грема представити резолюцію Сенату, яка закликає притягнути Володимира Путіна та його режим до відповідальності за численні дії війни, агресії та порушень прав людини, які відбувалися під його наглядом.


2 березня 2022 року - Палата представників майже одностайно підтримала резолюцію, яку представила Вікторія Спарц, і яка вимагає негайного припинення вогню та повного виведення російських військ з території України та висловлює однозначну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Вона також підтримує продовження застосування санкцій для повної економічної ізоляції режиму Путіна, закликає Російську Федерацію разом із союзниками та партнерами Сполучених Штатів гарантувати безпечний виїзд із країни, а також закликає Сполучені Штати та їх союзників і партнерів забезпечити додаткові та негайні заходи та надати оборонну безпекову допомогу Україні.

6-7 березня 2022 року - Спарц та інші представники американського уряду відвідують Польщу, у тому числі кордон з Україною, де Спарц займається питаннями надання гуманітарних коридорів для українців.


9 березня 2022 року - Конгресмен Вікторія Спартц, разом з конгресменкою Марсі Каптур (D-OH) і понад 70 її колегами представили резолюцію на підтримку розслідування військових злочинів у Міжнародному кримінальному суді, скоєних президентом Путіним та його військовими командирами. Цю резолюцію також очолювали сенатори Ліндсі Грем (R-SC) і Кріс Кунс (D-DE) у Сенаті. «Військові командири, які бажають підкорятися наказам про навмисне вбивство невинних цивільних осіб, мають бути притягнуті до відповідальності так само, як і особа, яка віддає ці накази», — сказала Спартц. «Я та мої колеги хотіли б висловити підтримку притягненню цих генералів до відповідальності в Гаазі».

9 березня 2022 року - Представники Вікторія Спартц (R-IN) і Річард Хадсон (R-NC) разом із 27 колегами представили американський Закон про боєприпаси для захисту України. Законодавство скасовує критерії експорту для ліцензованих американських виробників, щоб упорядкувати пожертвування боєприпасів Україні. «Американський закон про боєприпаси для захисту України є важливим законодавчим актом, який покращить швидкість і маневреність у вирішенні поточної кризи в Україні для щедрих приватних компаній, готових допомогти», — сказала Спартц. «Максимальна ефективність і скорочення бюрократичної тяганини є важливими для ефективного вирішення будь-якої кризи».

9 березня 2022 року - Спарц піддає жорсткій критиці відмову Байдена надати літаки для України.



9 березня 2022 року - Спарц виступає перед мільйонною аудиторією каналу Фокс Ньюс, кажучи: "Якщо росіяни кинуть зброю, не буде війни. Якщо українці кинуть зброю, не буде України".


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

10 березня 2022 року - Конгресвумен Вікторія Спартц (IN-05), перша і єдина американка українського походження в Конгресі, і конгресмен Марквейн Муллін (OK-02), член Постійного спеціального комітету Палати представників з питань розвідки, представили законопроект, який дозволяє громадянам Сполучених Штатів добровольцем воювати з Росією на боці України. Закон про звільнення бійців-добровольців від 2022 року забезпечить 10-річне звільнення від чинного законодавства, яке забороняє громадянам США воювати від імені іншої нації та проти нації, з якою наша країна зараз не перебуває у стані війни. «Для мене велика честь спільно керувати Законом про звільнення бійців-добровольців разом із членом Конгресу Марквейном Малліном, хоробрим американцем, який служив нашій країні на багатьох посадах», — сказала Спартц. «Цей законопроект звільняє від кримінальної відповідальності щирих волелюбних американців, які хотіли б стати волонтерами з українським народом у його боротьбі за свободу».

16 березня 2022 року - Спарц у інтерв"ю з СНН критикує недостатньо рішучу позицію адміністрації Байдена по допомозі Україні.



20 березня 2022 року - Спарц знову подорожує до Польщі і відвідує кордон з Україною.


31 березня 2022 року -Член Комітету Палати представників з питань нагляду та реформ Джеймс Комер (R-Ky.), конгресмен Вікторія Спартц (R-Ind.) і республіканці комітету сьогодні закликали голову Керолін Мелоні (D-N.Y.) провести слухання для нагляду за а також оцінити роботу та ефективність федерального уряду в розподілі коштів платників податків США в Україні. «У будь-якій кризі швидкість і масштаб реагування, а також належне впровадження мають вирішальне значення для успіху», — сказала представник Спартц. «Конгрес повинен ефективніше виконувати свої наглядові обов'язки та вимагати від виконавчої влади своєчасної підзвітності». У листі до голови Мелоні законодавці-республіканці наголошують на важливості того, щоб бюрократична тяганина та федеральна бюрократія не затримували надання допомоги українському народу та військовим і не призводили до того, що долари платників податків потрапляли до зловмисників.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#4
12 квітня 2022 року - Спарц написала листа Блінкену з проханням повернути дипломатичні місії в Україну.



14 квітня 2022 року - Спарц і ще один республіканець Стів Дейнз стали одними із перших представників уряду США, що відвідали Україну. Спарц планувала приватний неофіційний візит, але приєдналася до запрошення, висловленого урядом України. На фото їм показують масову могилу у Бучі.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

9 травня 2022 року - Спарц бере участь у підписанні закону про ленлдіз.



На думку командирв другого батальйону "Азов" Дмитра Кухарчука, Спарц мала безпосереднє відношення до створення цього закону.  "Мав честь супроводжувати по прифронтових територіях людину, яка на відміну від українських піар-політиків і справді є причиною ленд-лізу і всеосяжної допомоги Україні від наших друзів — Сполучених Штатів Америки", сказав він.

12 травня 2022 року - Ппредставник Спартц (R-IN) і Сара Джейкобс (D-CA) представили Закон про розслідування російських військових злочинів, двопартійний закон, який дозволяє Сполученим Штатам надавати матеріальну підтримку для розслідування російських військових злочинів і звірств в Україні. Зараз закон США забороняє спрямовувати будь-які федеральні кошти до МКС. «Втрати людей і звірства, які я бачила в Україні, є жахливими та трагічними», – сказала Спартц. «Ці нібито воєнні злочини є нелюдськими, і міжнародне співтовариство не може їх ігнорувати, щоб відстояти справедливість».

14-18 травня 2022 року - Спарц втретє відвідує Україну і подорожує по військових зонах.







Червень 2022 року - Спарц продовжує закликати американців допомагати Україні у боротьбі за свободу.



Далі буде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Отже, продовжимо наш аналіз доробку Вікторії Спарц як патріотки і справжнього друга України.

https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartz-presidents-biden-and-zelensky-need-stop-playing-politics-peoples-lives

6 липня 2022 року - Спарц зробила свою, можна сказати, програмну заяву. "Коли я стала членом Конгресу, я навмисне вирішила не втручатися в жодні міжнародні проблеми, включно з Україною, оскільки вважала, що у нас занадто багато внутрішніх проблем, які розхитують нашу країну зсередини. Ми досі це робимо, але коли в Україні почалася велика війна, я зрозуміла, що можу мати значну цінність для своїх колег і нашої країни.

Як людина, яка вчиться всьому на місці, я провела деякий час по Європі, в тому числі кілька разів відвідала Україну. Тому я розумію ситуацію в Україні не з книжок і теорій чи звітів зі спостереження та аналітики, а з того, що бачу і чую те, що насправді відбувається на власні очі. Зараз я не буду розглядати багато проблем, а їх чимало, а лише перелічу три термінові дії, необхідні для того, щоб взяти ситуацію під контроль:

1) Президент Байден повинен припинити грати в політику, мати чітку стратегію та узгодити допомогу з безпеки з нашою стратегією;

2) Президент Зеленський має припинити грати в політику та театр і почати керувати, щоб краще підтримувати свою армію та місцеву владу; і

3) Конгрес має встановити належний нагляд за критичною інфраструктурою та доставкою зброї та допомоги.

Ця заява, незважаючи на те, що її б підтримала кожна логічна людина, викликала шквал хайпу і критики у сторону Спарц. Яке вона мала право критикувати і вимагати звітності? Її обвинувачували у тому, ніби це грає на руку пуйлу і нібито це намагання відібрати допомогу в України. На сьогоднішній день ми бачимо, що по всіх трьох пунктах Спарц мала рацію.

Коли українці волають, чому на них летять ворожі бомби і іранські ракети, чому зброя надається на місяці пізніше і в недостатній кількості, див. пункт 1.

Коли українці питають, чому різні Тимошенки катаються на крадених авто, і ціну яєць для армії не може логічно пояснити жоден чиновник, дивіться пункт 2.

А по пункту 3 ще буде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartz-requests-president-biden-brief-congress-andriy-yermak-president

8 липня 2022 року - Спартц надіслала листа президенту Байдену з проханням повідомити про процедури нагляду, які здійснюються щодо глави адміністрації президента Зеленського Андрія Єрмака.

На підставі різноманітних розвідувальних даних, дій пана Єрмака в Україні та його передбачуваних угод із Росією, Конгресу необхідно терміново отримати цю інформацію, щоб підтвердити або спростувати різні серйозні звинувачення. Враховуючи нашу матеріальну участь у цьому конфлікті, ми завдячуємо такому рівню суворості та підзвітності американському народу, оскільки Україна терміново потребує збільшення рівня та швидкості допомоги у сфері безпеки, яка, на жаль, не була пріоритетною адміністрацією Байдена.

Крім того, конгресвумен Спартц звернула увагу президента Байдена на той факт, що пан Єрмак призначив пана Олега Татарова своїм заступником з правоохоронних органів для боротьби з корупцією, який натомість, як добре відомо президенту Байдену, затягує призначення незалежного анти- корупційним прокурора понад рік, що призвело до дисфункції САП та НАБУ. У 2020 році до призначення пан Татаров перебував під слідством НАБУ, де його справу нібито неналежним чином передали звичайному прокурору та закрили. Пан Татаров також був високопосадовцем міліції за колишнього президента Януковича, переслідуючи учасників Євромайдану.

Оскільки президент Зеленський дуже наполегливо працює над розбудовою альянсів із Заходом і нашою країною, наш обов'язок повідомити йому, якщо ми можемо мати якісь занепокоєння щодо ключових людей навколо нього. Це також наш обов'язок перед хоробрими українськими воїнами та сильним українським народом, який бореться за свободу та міжнародний порядок для всіх нас.

Лист Спарц викликав в українському соціумі ефект бомби, що розірвалася. Почалася віліфікація і кампанія очорнення Спарц з українського боку, так і з боку окремих політичних сил США (в основному демократів). Проте фідбек від українців в Україні та і у інших країнах світу був переважно позитивним і Спарц отримала і отримує підтримку по своїй позиції.

https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartz-president-zelensky-must-address-yermak-issue

9 липня 2022 року - Спарц робить ще одну заяву. "Я знаю, що президент Зеленський веде небезпечну війну з підступним ворогом. Він витрачає багато часу на створення міжнародної підтримки, щоб захистити свою країну, але у нього є постійна внутрішня проблема, яку він повинен вирішити – голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Протягом останніх трьох місяців я провела багато часу в Україні – зустрічалася з громадськими та урядовими лідерами, бійцями та цивільними особами. Я вважаю, що Україна має потенціал стати рушійною силою демократії, інкубатором молодих талантів і справжнім союзником Сполучених Штатів у регіоні, де таке партнерство вкрай необхідне. І як людина, яка виросла в Україні за комуністичної диктатури, інтереси всіх волелюбних людей завжди будуть у моєму серці та діях".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartz-kyiv-should-better-support-its-heroic-army-and-mr-yermak-should-resign

11 липня 2022 року - Спарц робить ще одну заяву. "Ми часто говоримо, що свобода не є безкоштовною, але як часто ми замислюємося про те, що насправді означає свобода? Оскільки я виросла за диктатури, я дуже ціную тих, хто готовий ризикувати своїм життям заради свободи. Тому наші військові та ветерани завжди будуть для мене на першому місці." Спарц закликає до підтримки армії і критикує українських чиновників, зокрема, Єрмака.

https://spartz.house.gov/media/press-releases/congress-must-be-proactive-implement-proper-oversight-and-joint-task-force

14 липня 2022 року - Спарц робить чергову заяву. "Мене жахає те, що дехто зараз припускає, що підтримка нагляду за понад 50 мільярдами доларів допомоги Європі – не всі, які надаються безпосередньо Україні – є якоюсь «прокремлівською». Навпаки, відсутність нагляду лише створює непотрібні ризики, якими можуть скористатися наші супротивники.

Я б зайшла так далеко, щоб сказати, що будь-хто, хто каже, що відповідальність не потрібна, є «прокремлівським», тому що єдина сторона, яка отримує вигоду від того, що зброя не потрапляє в потрібні руки, — це російська сторона. Незалежно від того, чи то українці гинуть на полі бою, тому що в них закінчилися боєприпаси, чи то напади під фальшивим прапором із застосуванням зброї США, тільки Росія виграє, коли Америка не знає, куди йде її підтримка, фінансована платниками податків".



А тепер подивіться на новини станом на 24 січня 2023 року. Масові звільнення чиновників, підозри у розкраданні гуманітарки і не тільки, бізнес на крові, жирні коти на крадених авто, подорожі за кордон, тоді як країна існує і виживає на чужі гроші. То хіба Вікторія Спарц не мала рацію, вимагаючи, щоб кожна копійка американських платників податків йшла на реальні потреби ЗСУ і простих українців??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#9
Продовжимо.

https://spartz.house.gov/media/press-releases/congress-must-grow-backbone-and-president-zelensky-must-explain-mr-yermaks

22 липня 2022 року - Спарц випускає черговий прес-реліз, де, зокрема, говорить: "Якщо Конгрес хоче відновити свою довіру у американському народі, ми могли б використовувати Україну як приклад для зміцнення цієї довіри. Вирішення ситуації в Україні є нашим національним інтересом, але це неможливо зробити без належного керівництва Сполучених Штатів, інакше Україна буде перетворена на ще один Афганістан. З тією лише різницею, що поки що справжню біль відчувають тільки українці, де тільки їхні діти тисячами повертаються додому в трунах.

Ми знаємо, що результатів неможливо досягти без належної підзвітності. Зупинити цю війну в Україні та відновити міжнародний порядок допоможе:

1. Конгрес повинен вимагати відповідальності адміністрації Байдена та бути прозорими з американським народом. Ніщо не повинно перешкоджати Адміністрації публікувати, які установи та посадові особи в них відповідають за кошти, включно з сумами. У них також мають бути вказані суми та всі суб'єкти, які отримують ці кошти.

2. Конгресу слід вимагати спрощеного матеріально-технічного забезпечення та нагляду за летальною допомогою, а також створення спільної цільової групи для розробки належної стратегії – замість спеціальних процедур. Кращий нагляд за матеріально-технічним забезпеченням зменшить ризики, а також покращить швидкість доставки вкрай необхідної зброї на передову в Україні. Насправді поточна відсутність цих процесів є причиною затримок – я бачила це на власні очі.

3. Президент Зеленський має дати відповіді українському народу, чому Андрій Єрмак створює диктатуру як таку під маскою війни, що триває. Це те, за що боровся український народ? Єрмак фактично взяв під контроль усі установи та погрожує всім, хто виступає проти влади, кримінальними справами та в'язницею, а також використовує свої державні повноваження для усунення політичних опонентів. Я чула багато з цих проблем у США, Європі та Україні раніше, але нещодавно відчула їх на власному досвіді. Одна справа, коли вони паплюжать мене на своїх підконтрольних уряду телеканалах – це не вперше для мене як політика – але вони не зупинилися на цьому. Зараз вони вирішили атакувати людей, яким просто «пощастило» зустрітися зі мною в якийсь момент і не є їхніми політичними маріонетками.

Під нашим останнім тиском Київ нарешті добився антикорупційної прокуратури, яку вони тягнули майже два роки. Хоча, щоб компенсувати це, пан Єрмак усуває людей, які йому не підкоряються на 100% і можуть саботувати ефективність прокурора.

Боротьба за свободу ніколи не буває легкою, але я повністю вірю в американський народ і героїчних українських бійців, що разом ми переможемо.



https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartz-president-biden-has-duty-lead-stakes-ukraine-are-too-high

26 липня 2022 року - Конгресвумен Спартц надіслала листа президенту Байдену, щоб привернути увагу до останніх подій в Україні, включно з додатковими занепокоєннями навколо глави адміністрації президента України Зеленського Андрія Єрмака. Конгресвумен Спартц закликала адміністрацію Байдена створити спільну оперативну групу в Міністерстві оборони для реалізації узгодженої стратегії, належного нагляду за критичною інфраструктурою та впорядкованої логістики летальної допомоги.

Цей лист є продовженням листа конгресменки Спартц до адміністрації Байдена від 8 липня, у якому вона просила адміністрацію Байдена поінформувати Конгрес про Андрія Єрмака, главу апарату президента України Зеленського.

Лист можна прочитати тут. У ньому зокрема пишеться:

Щодо призначення паном Єрмаком на посади Міноборони - Як вам відомо, низка проблем, які я порушила, були звернені до моєї уваги американцями та європейцями під час CODEL. Одне з цих питань було порушено ліцензованим оборонним підрядником США, який висловив мені велику стурбованість Денисом Шараповим, заступником міністра оборони, призначеним паном Єрмаком у квітні. Зазначений підрядник також повідомив про цю проблему ФБР, тому я не порушувала її публічно раніше.
Оскільки ця інформація зараз циркулює в українських ЗМІ (https://nashigroshi.org/2022/07/26/chy-maie-ukraina-zapobizhnyky-vid-sabotazhu-u-zbroyniy-monopolii-yermaka/) і як член юридичного комітету, яка має серйозні занепокоєння, враховуючи політизацію ФБР, я хотіла би отримати вашу відповідь щодо належної уваги до цього питання з боку ФБР.
Пан Шарапов відомий як бізнес-партнер Андрія Єрмака Борис Єрмак (батько Андрія, який звільнився з ФСБ Росії) та громадянин Росії Рахамім Емануйлов, який раніше мав зв'язки з Іраном і Афганістаном, а також поточні зв'язки з Володимиром Путіним).

Відсутність призначення антикорупційного прокурора, занепокоєння, висловлені нашими військовими та оборонними підрядниками, а також деякими союзниками по НАТО, викликають занепокоєння щодо національної безпеки та вимагають належної уваги з боку адміністрації Байдена.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#10
Традиційно завершаємо вечір продовженням аналізу доробку Вікторії Спарц. Останні події показують, що вона була права, ох як права!

https://spartz.house.gov/media/press-releases/president-biden-we-cannot-betray-brave-ukrainian-people-and-fighters-inaction

22 серпня 2022 року - Конгресвумен Спартц надіслала листа президенту Байдену, міністру Блінкену, міністру Остіну та генералу Міллі, закликаючи їх підвищити ефективність та обсяг прямої летальної допомоги Україні, запровадити логістику P2P (точка-точка) на лінії фронту та створити дорадчу та наглядову спільну робочу групу у співпраці з Посольством США в Україні для розподілу фінансової допомоги для подолання високих ризиків некомпетентності, корупції, проникнення та зловживання владою в українському уряді.

«Минулого тижня я відвідала Україну в сьомий раз з початку війни і була дуже вражена нашою новою дипломатичною командою в Україні», - сказала представник Спартц. «Однак адміністрація Байдена має вжити термінових дій, щоб наша стратегічна місія досягла успіху та врятувала життя українців».

Повний лист, де Спарц просить більше допомоги і зброї Україні, читати тут.



24 серпня 2022 року - Спарц вітає українців з Днем Незалежності.

https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartz-sends-independence-day-congratulations-heroic-ukrainian-people

Я - Вікторія Спарц, Kонгресвумен від п'ятого округу Конгресу штату Індіана. Як єдиний член Конгресу, яка народилаcя в Україні, я хотіла б привітати всіх українців із цим Днем Незалежності. Ви показали всьому світу, що насправді означає відстоювати свої свободи та захищати свою демократію. Американський народ солідарний із вами.

Після вторгнення Путіна в Україну, протягом усіх цих місяців я висловлювала свою підтримку моїй рідній країні. Але оскільки в Україну течуть мільярди доларів США, ми повинні вимагати відповідальності. Не лише заради американських платників податків, а й заради хоробрих українців, які борються з російською агресією та жертвують своїм життям.

Конгрес має ставити гострі питання, щоб дозволити критично важливій допомозі дійти до українських військових та здобути перемогу над агресією Путіна. Як член судового комітету Палати представників, я продовжуватиму вимагати належного контролю та необхідності покращення логістичних процесів  для підвищення ефективності доставки допомоги в Україну, зниження ризиків саботажу та забезпечення гарантій для американських платників податків.

Півжиття я провела в Україні. Там у мене сім'я, друзі та родичі. Я знаю історію країни. Моя сім'я особисто постраждала від Сталіна та Гітлера. У мене є коріння козаків Запорізької Січі та родовід вікінгів. Вільна Україна – це наш національний інтерес і Захід має перемогти! Сьогодні з мого дoму тут в Індіані, я посилаю силу українцям.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#11
Не було часу продовжувати дописи у цій темі, але сьогодні додамо декілька постів.

https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartz-requests-blinken-urgently-rebuild-our-diplomatic-mission-ukraine
15 вересня 2022 року - Сьогодні конгресвумен Спартц надіслала лист секретареві Блінкену після її нещодавнього повернення з Європи та України цього тижня, закликаючи його надати повну та швидку підтримку послу Брінк у відновленні нашої місії в Україні.

«Я вражена і надихнута хоробрістю стійкого українського народу та героїчної української армії», – сказала Спартц. «Нам потрібне сильне американське лідерство, щоб забезпечити належний нагляд і допомогу. Прискорення наших зусиль у цій сфері буде мати вирішальне значення для збереження підтримки з боку американського народу та допомоги українському народу виграти цю жорстоку війну та створити належні демократичні інститути».

Лист можна прочитати тут.

https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartz-mccarthy-and-mcconnell-are-both-right-ukraine

4 жовтня 2022 року - Спарц зробила таку заяву: "Як людина, яка не з чуток знає ситуацію в Європі, я закликаю президента Байдена та демократів припинити політичну гру з життями людей щодо війни в Україні. Хоча включення українських витрат на війну до їхніх великих марнотратних законопроектів може бути хитрим політичним маневром, оскільки це змушує більшість республіканців голосувати «проти», це контрпродуктивно для військових зусиль. Фактично такі дії дозволяють Путіну активізувати антиукраїнську пропаганду та розколоти нашу країну.

Незважаючи на те, що наближається зима, адміністрація Байдена все ще безрозсудно грає в енергетичну політику. Розуміючи небезпеку цієї ситуації, нещодавно я сам відвідала Європу та зустрілася з низкою зацікавлених сторін у Берліні, Брюсселі, Києві та Лондоні.

Я також приєдналася до народного депутата України Юлії Яцик у Запоріжжі. Я була вражена хоробрістю та сміливістю цієї мужньої жінки, яка не лише йде на передову підтримати хоробрих українських воїнів, але й не боїться кинути виклик корумпованим урядовцям свого регіону.


Ми відвідали старий прифронтовий монастир, заснований козаками Запорізької Січі на особливе для України свято 14 жовтня – Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва та 80-ту річницю створення. УПА. Мені, як предку волелюбних запорізьких січових козаків, було особливо приємно стати свідком посвяти в козаки та почастувати козацьким кулішом (кашею) фронтовиків.


Я також мала змогу відвідати деякі великі українські міста та обговорити ситуацію на місцях з місцевими органами влади, які роблять величезну роботу, захищаючи свої міста та їхніх громадян. Життя в Україні дуже важке – чути артилерійські снаряди поблизу, прокидатися від вибухів і кулеметної черги, спостерігати за безпілотниками-камікадзе з вікна мого готелю, нагадало мені, через що український народ проходить щодня. Як мати я можу тільки уявити всі турботи українських матерів.


Хоча, мене знову надихнув дух і стійкість українського народу та українських бійців. Вони нагадали мені волелюбних американців, які заснували нашу країну – сміливих, патріотичних і непохитних. Ця війна є війною народу проти тиранії.



Проте ми не можемо недооцінювати складність ситуації та жорстокість цієї війни. Тому я повністю згодна з Кевіном, що Конгрес не може надсилати «чисті чеки», і з Мітчем, що адміністрація Байдена має бути «швидшою та проактивнішою» заради свободолюбних людей, які воюють у цій війні.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartz-sends-letter-fbi-director-wray-formally-requesting-investigation

D19 грудня 2022 року - Конгресмен Вікторія Спартц надіслала листа директору ФБР Крістоферу Рею з офіційним запитом на розслідування можливих спроб втручання в її вибори та погроз на адресу урядовця США.

У результаті листів конгресвумен, надісланих до адміністрації Байдена цього літа з проханням про кращі брифінги, нагляд і підзвітність перед Конгресом і американським народом щодо фінансової допомоги та допомоги у сфері безпеки Україні заради героїчного українського народу та наших стратегічних інтересів, певний прогрес було зроблено. Однак ці листи також викликали різкі особисті нападки та безпідставні звинувачення з боку деяких членів українського уряду, в тому числі через майже повністю контрольовані урядом українські ЗМІ.

Конгресвумен Спартц вважає, що деякі останні події в Україні створюють додаткові загрози та вимагають розслідування нашими відомствами. Дивіться лист нижче та зображення рекламного щита з офіційним фото представника Конгресу Спартц, ім'ям і такою заявою: «Наш президент має очистити агентів ФСБ Росії в будь-яких офісах», встановлених у Хмельницькій області України.



«Напад на представника США під час виконання нею конституційних обов'язків є нападом на американський народ і вимагає серйозного розгляду», – заявила представник Спартц.

З повним текстом листа можна ознайомитися тут.

https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartzs-war-crimes-bill-passes-both-chambers-heads-presidents-desk

22 грудня 2022 року - Сьогодні Палата представників США прийняла Закон про правосуддя для жертв військових злочинів на чолі з представниками Вікторією Спартц (IN-05), Девідом Сісілліном (RI-01), Sens. Чак Грасслі (R-IA), Дік Дурбін (D-IL), Ліндсі Грем (R-SC) і Патрік Ліхі (D-VT). Це двопартійне двопалатне законодавство було прийнято Сенатом одноголосно на початку цього тижня.

«Військові злочинці ніколи не повинні мати можливість уникнути правосуддя в Сполучених Штатах», - сказала представник Спартц. «Я пишаюся тим, що керувала цим двопартійним двопалатним законодавством разом із представником Сісілліном, і я вдячна своїм колегам за те, що вони проголосували за те, щоб назавжди закрити цю лазівку».

Якщо Закон про правосуддя для жертв військових злочинців буде прийнятий, він закриє лазівку у федеральному законі, щоб дозволити судове переслідування військових злочинців, які вчиняють звірства проти негромадян США за кордоном. Зараз іноземці, які скоюють військові злочини за кордоном, можуть бути захищені від судового переслідування на території США, що фактично дасть їм безпечний притулок у Сполучених Штатах. Це законодавство гарантує, що всі військові злочини переслідуються згідно з нашим законодавством.

«Ми не можемо дозволити Сполученим Штатам бути безпечним притулком для військових злочинців, щоб уникнути відповідальності. За допомогою цього закону ми гарантуємо, що будь-яка особа, яка перебуває в Сполучених Штатах, незалежно від національності, може бути притягнута до відповідальності за брутальні, необґрунтовані та незаконні порушення прав людини, вчинені під маскою війни. Це двопартійне двопалатне законодавство нарешті скасовує «карту вільного виходу з в'язниці», яка занадто довго існувала в нашій судовій системі», – сказав член палати представників Січілін.

Після того, як цього тижня Палата представників і Сенат одноголосно ухвалили цей закон, Закон про правосуддя для жертв військових злочинів буде передано на підпис до президента.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartz-president-biden-needs-provide-longer-range-capabilities-ukraine-deter

18 січня 2023 року - Напередодні зустрічі у форматі Рамштайн 20 січня 2023 року, організованої державним секретарем Остіном, конгресмен Вікторія Спартц оприлюднила наведену нижче заяву, закликаючи адміністрацію Байдена надати керовану ракетну систему залпового вогню більшої дальності (GMLRS) або боєприпаси тактичної ракетної системи (ATACMS) в Україну.

Представник Spartz сказала: «Наступні шість місяців будуть вирішальними для жорстокої війни в Україні, а засоби більшої дальності будуть вирішальними для її успіху. Адміністрація Байдена повинна бути проактивною для змін і своєчасно надавати українській армії належну безпекову допомогу, щоб стримувати подальшу російську агресію. Думка про те, що 80-кілометровий потенціал не може досягти Росії, а 300-кілометровий може, не має жодного сенсу, якщо ви просто подивитесь на карту – Україна та Росія мають спільні понад тисячу миль кордону. Ці можливості допоможуть українським військовим краще захищати свої міста на сході України, де російська армія відвела свою артилерію на «безпечну» відстань на окупованих українських територіях».

https://spartz.house.gov/media/press-releases/video-release-bakhmut-besieged-russian-forces

19 січня 2023 року - Конгресмен Вікторія Спартц оприлюднила відео жорстокої облоги Бахмута російськими військами, включно з варварськими найманцями групи Вагнера. Постачання продовольства, води та електроенергії скоротилося, а тисячі українських мирних жителів і бійців залишаються в облозі.

.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Отже, підведемо підсумки. Враховуючи те, що ми знаємо на сьогодні, Вікторія Спарц виявилася правою у всьому - і щодо корупції, і щодо недостатньої допомоги Україні адміністрацією Байдена.

І якщо ви думаєте, що Вікторія Спарц висмоктала свою інформацію з пальця, ви дуже помиляєтесь. Вона потрапила до неї від великого числа українських і американських патріотів.

Щоб так сміливо добиватися справедливості, потрібно бути надзвичайно сильною і мужньою людиною, дуже принциповою і справжнім патріотом. Тому я вважаю, що Вікторія Спарц стала б чудовим президентом України.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Мені одне в тій Віці не подобається, те, що вона постійно наголошує, що ми це ми, а вона це вона, ,,це ваша країна, не моя" приблизно так...
І як вона може бути після цього Президентом України?
Ніяк. А ось генерал-губернатором Канади України - може.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 08, 2023, 22:52Мені одне в тій Віці не подобається, те, що вона постійно наголошує, що ми це ми, а вона це вона, ,,це ваша країна, не моя" приблизно так...
І як вона може бути після цього Президентом України?
Ніяк. А ось генерал-губернатором Канади України - може.

Тому що вона наразі офіційно представляє уряд США як конгресвуман. Вона офіційно працює на народ США, який її вибрав на цю посаду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 09, 2023, 04:07
Цитата: абабагаламага від Лютий 08, 2023, 22:52Мені одне в тій Віці не подобається, те, що вона постійно наголошує, що ми це ми, а вона це вона, ,,це ваша країна, не моя" приблизно так...
І як вона може бути після цього Президентом України?
Ніяк. А ось генерал-губернатором Канади України - може.

Тому що вона наразі офіційно представляє уряд США як конгресвуман. Вона офіційно працює на народ США, який її вибрав на цю посаду.

Тоді спочатку вона мала би повернутися в Україну і стати депутатом ВР/міністром і т.д. А вже потім - на Президента і т.п.
А вона казала, ніби, що зосередиться на вихованні дітей?
То який з неї президент України?
Нереально. Та й не вибере її мудрий український народ, вибере чергового зєлю з єрмаком. Нема еліти в Україні, нема з кого вибирати, та й нема кому вибирати, виборці наші - совєти за духом, зіпсовані вкрай.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 10, 2023, 08:34Тоді спочатку вона мала би повернутися в Україну і стати депутатом ВР/міністром і т.д. А вже потім - на Президента і т.п.
А вона казала, ніби, що зосередиться на вихованні дітей?
То який з неї президент України?
Нереально. Та й не вибере її мудрий український народ, вибере чергового зєлю з єрмаком. Нема еліти в Україні, нема з кого вибирати, та й нема кому вибирати, виборці наші - совєти за духом, зіпсовані вкрай.

Та то зрозуміло. Wishful thinking з мого боку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#19
Та й крашеная бландінка це теж не дуже fair.

 ;)