Про схуднення і все, що з ним пов"язане

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#120
Була шокована безграмотністю і інтелектуальною обмеженістю цілого ряду дописувачів Єрмачки, практично всіх людей з вищою освітою.

Їх коментарі про "жерти  треба менше", "жиропи самі винні", "хвороби спричинені ожирінням" - просто дико ненаукові і абсолютно не відображають, як все насправді.

Ожиріння - це медична проблема і навіть вважається захворюванням.

Ожиріння є результатом взаємодії між генетичними факторами та факторами навколишнього середовища. Поліморфізми в різних генах, що контролюють апетит і метаболізм, сприяють ожирінню за наявності достатньої кількості харчової енергії. Станом на 2006 рік понад 41 із цих ділянок у геномі людини були пов'язані з розвитком ожиріння за наявності сприятливого середовища. Було виявлено, що люди з двома копіями гена FTO (ген жирової маси та пов'язаного з ожирінням) важать у середньому на 3–4 кг більше та мають у 1,67 разів більший ризик ожиріння порівняно з людьми без алелі ризику. Відмінності в BMI між людьми, які зумовлені генетикою, коливаються залежно від досліджуваної популяції від 6% до 85%.[136]

Ожиріння є основною ознакою кількох синдромів, таких як синдром Прадера-Віллі, синдром Барде-Бідля, синдром Коена та синдром МОМО. (Термін «несиндромне ожиріння» інколи використовується для виключення цих станів.) У людей з раннім початком тяжкого ожиріння (визначається початком до 10 років і індексом маси тіла на три стандартні відхилення вище норми) 7% містять одну точкову мутацію ДНК.

Отут ми обговорювали історично-мистецький приклад маленької дівчинки, що можливо, страждала від синдрому Прадера-Віллі. Моральні потвори типу Фріландера, Олександра та You Know Me з Єрмачки, обізвали б цю невинну хвору дитину бридкою свинею і закликали б її вбити!

Медичні захворювання, які підвищують ризик ожиріння, включають кілька рідкісних генетичних синдромів (перерахованих вище), а також деякі вроджені або набуті захворювання: гіпотиреоз, синдром Кушинга, дефіцит гормону росту та деякі розлади харчової поведінки, такі як розлад переїдання та синдром нічного прийому їжі.

Ось так виглядають люди з синдромом Кушинга, який виникає в результаті тривалого впливу глюкокортикоїдів, таких як кортизол. Цей стан часто зумовлений прийомом великої кількості кортизолоподібних препаратів, таких як преднізон, або пухлиною, яка сама виробляє чи стимулює вироблення надмірної кількості кортизолу наднирковими залозами.



Певні ліки можуть спричинити збільшення ваги або зміни складу тіла; до них належать інсулін, похідні сульфонілсечовини, тіазолідиндіони, атипові нейролептики, антидепресанти, стероїди, певні протисудомні засоби (фенітоїн і вальпроат), пізотифен і деякі форми гормональної контрацепції.

Ця чудова дівчинка не була повною від слова взагалі. Ось так вона виглядала здоровою.



А так вона виглядала за декілька днів до смерті у віці 17 років від раку (якщо що, то фотки доступні у пабліку і викладені батьками для всіх):



Жаль, що я не можу фізично вдягнути шкіряні рукавички (щоб не мурзати руки) і завалити Фріландеру у його поганий рот, тому що своїми огидними словами він образив пам"ять цієї дитини. Доньки наших знайомих, які були у нас на весіллі. Так само як і ніку DBA, який стверджує, що сам раковий хворий.

Як завжди у таких випадках, наш Сергій показав себе на надцять голів морально вищим за усе те тупе, невиховане і неосвічене єрмачківське кодло.

І ні, 3П, його ніхто не консультував і тим більше за гроші. Сергію не потрібно підказок, тому що він моральна, добра і порядна людина, справжній чоловік, і його слова - просто природна реакція, яка йде від чистого серця.

Але звідки тобі знати про такі речі, враховуючи, що ти робив і що писав. Ти і за гроші на таке не здатний  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 16, 2023, 05:53Була шокована безграмотністю і інтелектуальною обмеженістю цілого ряду дописувачів Єрмачки, практично всіх людей з вищою освітою.

Це навряд чи освіта, швидше - папірець про ніби освіту.


Цитата: Wednesday від Червень 16, 2023, 05:53А так вона виглядала за декілька днів до смерті у віці 17 років від раку

Раніше думав, що рак це завжди худе, немічне, виснажене тіло, а виявляється і повним може бути... 

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 20, 2023, 18:59Раніше думав, що рак це завжди худе, немічне, виснажене тіло, а виявляється і повним може бути... 

Це результат дії стероїдів, які, наприклад, при пухлинах мозку приписують, щоб зменшити тиск пухлини на прилягаючі тканини.

Ось як змінилася зовнішність відомої російської співачки Жанни Фріске, якій був всього 41 рік, коли вона померла від раку мозку.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#123
Як сама себе не похвалю, то хто мене похвалить  ;D

Пишаюся собою  :) На даний момент я в процесі найдовшого голодування, яке коли-небудь робила. Мій останній прийом їжі був у понеділок у 7 годин вечора, і з того моменту пройшло вже трохи більше 86 годин.

Взагалі-то я планувала всього три дні голодування (вперше за свою практику, раніше мій найдовший піст був два дні (48 годин). Але я почувала себе настільки добре, що сказала собі - не буду їсти до ранку, а там побачим.

І ось наступив ранок. Результати:

- 5 фунтів (або біля 2 кг) втраченої ваги
- одяг, що був тіснуватим,зараз вільний
- прекрасне самопочуття, хороший сон
- здорова рожева шкіра (що здивувало, як швидко зникли на руках подряпини від кота, з яким я люблю гратися. Раніше вони в мене на руках тижнями, а тут зникли за декілька днів)
- процес спалення жиру (кетоз) запустився вже після 12 годин з початку голодування
- процес аутофагії (пожирання хворих і мертвих клітин запустився на протязі 24 годин з початку голодування
- гормон росту зріз у 5 раз після 48 годин після початку голодування
- інсулін впав до найнижчого рівня через 54 години після початку голодування
- знищення старих імунних клітин і регенерація нових почалися після 72 годин з початку голодування.

І що найцікавіше, істи не хочеться від слова взагалі! Мені більше хотілося їсти, коли я їла, ніж коли я голодувала. Як зазначає багато тих, хто практикує голодування, перший день не те, що найважчий, а твій організм все ще нагадує, що ось пора їсти. А далі - smooth sailing.

Мені навіть пити багато не хотілося. Чашка чи дві чорної кави вдень і раз на день за бажанням чашка фейкового бульону - суміш солі і чорного перцю у гарячій воді. Смакує непогано і надає потрібні електроліти організму (тому тим, у кого болить голова чи є інші якісь неприємні ефекти під час голодування, рекомендують приймати трохи солі).

Наразі поки що їсти не планую, бо треба їхати по справах. А потім буду обережно виходити із голодування у стан "годування" скляночкою органічного кефіру, а через декілька годин салатом, і можливо, моєю улюбленою рулькою  ;D

Сподіваюсь, мій досвід буде комусь корисним. Голодування - це найкраща річ, яку ви можете зробити для себе у плані здоров"я, навіть якщо ви здорова людина. І найголовніше, абсолютно бесплатна  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: MareK від Жовтень 06, 2023, 22:34голодування - некорисне. потрібно їсти. певні продукти. це просто.

повторюю. у котрий раз. не голодуй. ніколи.

Wednesday

ЛОЛ! Так і є - і в мене ще два свята залишилось!  :lol:  :lol:  :lol:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Слава Богу в мене вже закінчились.

Набрав тільки 4 кг.

Найгірше то, що тепер перейшов в нормальний режим їжі, не святковий, і чую, що голодний, що хочу ще.
:smilie1:

MareK

Цитата: білий хорват від Січень 09, 2024, 07:20Слава Богу в мене вже закінчились.

Набрав тільки 4 кг.

Найгірше то, що тепер перейшов в нормальний режим їжі, не святковий, і чую, що голодний, що хочу ще.
:smilie1:
ога у мене 100+. ніколи такого не було. це результат нервів. я заїдаю бомбордування і обстріли. але вже не набираю. це тішить.

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 10, 2024, 06:32Нове дослідження показало, що переважна більшість білкових продуктів, таких як м'ясо та риба, забруднені мікропластиком.



Мікропластик - це шматки пластику розміром менше п'яти міліметрів. Нанопластики ще менші, розміром менше 1 мікрометра.  Серед протестованих зразків приблизно 44% знайденого мікропластику були у формі волокон. Додаткова третина частинок була у формі пластикових фрагментів. 

Дослідження, проведене спільно з Університетом Торонто, зазначає, що через обмеження методів виявлення кількість частинок може бути ще більшою.]Комплексне дослідження[/url], проведене дослідниками з некомерційної організації Ocean Conservancy, виявило, що приблизно 88% перевірених зразків протеїнових продуктів містили мікрочастинки пластику.

«Продукти з високим ступенем обробки містили найбільше мікропластику на грам», — йдеться у висновках дослідження.

«Забруднення мікропластиком не відрізнялося між брендами чи типами магазинів».

Зразки були розділені на 16 типів, таких як яловичина, курка, морепродукти, свинина, тофу та харчові продукти рослинного походження.

Частинки мікропластику були виявлені у всіх 16 типах зразків.

Мікропластик - це шматки пластику розміром менше п'яти міліметрів. Нанопластики ще менші, розміром менше 1 мікрометра.

Серед протестованих зразків приблизно 44% знайденого мікропластику були у формі волокон. Додаткова третина частинок була у формі пластикових фрагментів.

Дослідження, проведене спільно з Університетом Торонто, зазначає, що через обмеження методів виявлення кількість частинок може бути ще більшою.



не займайся дурницями. треба їсти білок у всіх проявах в достатній кількості, овочі, і пити достатньо рідини. і рухатись більше ніж їсти. все. рецепт простий.
п.с. не можна голодувати - це шлях в нікуди.
для того аби зменшити вагу - необхідно їсти і вести хочаби якусь рухову активність.

п.с. ну от. я знову плаваю. може трішки схудну хз.

Darina

Цитата: MareK від Січень 11, 2024, 01:44не займайся дурницями. треба їсти білок у всіх проявах в достатній кількості, овочі, і пити достатньо рідини. і рухатись більше ніж їсти..
і вуглеводи потрібні організмові але небагато,
а рухатись необхідно, тільки варто враховувати
що 80% енергії яку організм отримує з їжі,
він витрачає на роботу органів,
тому для схудення не варто робити багато
тяжких фізичних навантажень,
особливо у віці за 50.

Wednesday

Вчені відкрили "гени повноти", через які люди в зрілому віці страждають ожирінням в шість разів частіше.

Дослідники виявили генетичні варіанти в двох генах, які мають один із найбільш значущих впливів на ризик ожиріння, діабету та захворювань печінки.

Це підтверджує, що деякі люди дійсно мають гени повноти, які роблять їх більш схильними до набору ваги.


Дослідження, в якому взяли участь понад півмільйона людей, може допомогти розробити ліки для боротьби з ожирінням.

Під керівництвом Ради з медичних досліджень (MRC) дослідники з Кембриджського університету використали дані британського Біобанку, а також інші джерела, щоб виконати повноекзомне секвенування індексу маси тіла (ІМТ) у понад 500 000 людей.

Вони виявили, що генетичні варіанти в генах BSN, також відомих як Bassoon, і APBA1 можуть підвищити ризик ожиріння в шість разів.

Також було виявлено, що гени пов'язані з підвищеним ризиком неалкогольної жирової хвороби печінки та діабету 2 типу.

Було виявлено, що варіанти гена Bassoon вражають кожного з 6500 дорослих, тобто приблизно 10 000 людей у Великобританії та 51 000 у США.

Ожиріння є значним фактором ризику серйозних захворювань, включаючи серцево-судинні захворювання та діабет 2 типу, але генетичні причини, чому деякі люди більш сприйнятливі до ожиріння, до кінця не вивчені.

Дослідження, опубліковане в журналі Nature Genetics, припускає, що BSN і APBA1 відіграють певну роль у передачі сигналів між клітинами мозку, припускаючи, що вікова нейродегенерація може впливати на контроль апетиту.

Співавтор, професор Джон Перрі, сказав: «Ці відкриття є ще одним прикладом потужності широкомасштабних генетичних досліджень людської популяції для покращення нашого розуміння біологічних основ захворювань.

«Генетичні варіанти, які ми ідентифікуємо в BSN, надають один із найбільших впливів на ожиріння, діабет 2 типу та жирову хворобу печінки, які спостерігалися на сьогоднішній день, і підкреслюють новий біологічний механізм, що регулює контроль апетиту».

Доступність великомасштабних баз даних, таких як UK Biobank, дозволила дослідникам шукати рідкісні варіанти генів, які можуть бути причиною захворювань, включаючи ожиріння.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

А про схуднення ще теми немає? В якому то розділі створювати?

Wednesday

Цитата: com від Квітень 15, 2024, 07:47А про схуднення ще теми немає? В якому то розділі створювати?

В цій темі є у тому числі про схудення, особливо на початку і навіть через пост вище.

Наприклад, я практикую інтервальне голодування і час від час описую свій досвід.

Так що пишіть сюди  :dance3:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com


Wednesday

Цитата: com від Квітень 15, 2024, 08:22Краще окремо. В якому розділі?

Можете в загальному, якщо хочете.

Також можемо Вам відкрити окремий авторський розділ, якщо бажаєте вести авторські теми, типу як в Хорвата, антика, Сергія і т.п.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Класичне схуднення - це дієта, фізична активність та нормальний сон.

Дієта - обмеження вуглеводів - цукру, крохмалю (хліб, макарони) та фруктози. Включно із кукурудзяними та іншими сиропами, патокою та іншими.

Фізична активність - тут ніби все зрозуміло.

Вітамін Д, засмага - допомагають нервовій системі бути збалансованою, зміцнюють імунітет. Допомагає опосередковано. Магній, трави заспокійливі також.

Інтервальне голодування - також один з допоміжних методів.

Таблетки та уколи. Метформін та інші подібні від діабету.

Стрес може викликати набір ваги. Бо гормони стресу цьому сприяють. Їх спалюють фізичними вправами (надлишок).

білий хорват

Починаємо худнути.

В мене якось хвилями іде.

Я вже в цьому році встиг схуднути на 10 кг, а потім знову набрав ті ж 10 кг.

com

Зазвичай восени та взимку набирають вагу. Бо історично це допомагало пережити важку холодну зиму.

Wednesday

Я ось після різдва ніяк не повернусь у мою рутину їсти через день. Зараз на ОМАД, але для мене особисто це не найоптимальніший варіант.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.