Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#120
Wow! Я ж кажу - у нього давно з"їхав дах  :smilie10:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1137935.msg27685951#msg27685951

ЦитатаЩодо бложика луцького лайна і "призів". Гроші від булерів не потрібні.

Якщо він не планував брати приз у "булерів", то чому дав інструкції Бандерівцю взяти його приз і чому вимагав його сам?



ЦитатаМоя відповідь була - розміняй по долару монетою і shove it up your arse. Я знайду варіант повернути цей "приз". 

А моя відповідь (я знаю, він прочитає (С)) - що він може:

1) скрутити ці гроші трубочкою і підпалити на камеру (як підпалив у мене перед очима один мій знайомий, коли я не дозволила йому заплатити за себе та свою подругу)

2) скрутити ці гроші трубочкою і вставити собі в одне місце. Підпалювати чи ні - up to him :laugh:.

Повернути він може собі тільки залишки своєї честі і достоїнства, якщо коли-небудь покається і виправить свої гріхи покращеною поведінкою.

А поки нарцисист із розтоптаним до крові его скавчить in the middle of narcissistic injury. Відповідні пейпал-акаунти заблоковані, грошей нам назад ніяких не треба (бо ці призи були отримані чесно), а від його істерики нам ні жарко, ні холодно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1137935.msg27685951#msg27685951

ЦитатаХорват, ти заходь, не бійся.

На відміну від нього, Хорват не боїться і завжди поводив себе гідно як справжній чоловік.

А що, як Хорват "не зайде"?

ШЛ накатає анонімного листа його босу?

Найме когось, щоб поруйнував його паркан?

Організує фейкових рентерів, щоб "наклали купу посередині кімнати і втекли"?

Буде знущатися з рівня його заробітку і як він турбується про свою дитину?

Буде брудно хіхікати поряд з медведем, ЛампоГазом та 2П над бридкими фотожабами його родини і "жартами" про мороженко?

А потім запросить Хорвата на каву і буде розповідати всім, який він його друг і як обов"язково приїде до нього в гості?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А ви звернули увагу на оце:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1137935.msg27685951#msg27685951

ЦитатаПісля війни не некрологи, але будимо постити.

Тобто 6 місяців кібербулінгу на помийці Z і вакханалія на Єрмачці останніх місяців були не під час війни?

А просто на Єрмачці з"явився модер і пішли бани. Тепер зрозуміло, чому вони всі позапихали язики в дупи :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#123
Бугага! Хоча 2П треба було назавжди як ідейного надихача та організатора.

Цікаво, медведа та ШЛ теж запруть чи проскочать?



Апдейт: ШЛ слідом за cвоїм кацапським хазяїном на місяць :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, Сергій, вони будуть намагатися зробити з тобою те, що вони зробили з Авіатором. Натовпом спровокувати, а потім руками ручного модератора забанити.

Там ще і колготочна вилізла із ями, це неспроста.

Мудвед, який просто зараз читає цю тему: тобі теж тут намазано? Нагадую, де твоє місце.

Там, де і ШЛ - з трейлер трешем, який ви поважаєте, а ти особисто ще й палко кохаєш (але навіть дешевий фіаніт зажав  :smilie2:).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 04, 2024, 14:37Тепер треба прослідкувати за звітністю))
Вуйко ж купує там ще один прилад?--
Було би справедливо побачити ці грощі в звіті натіві.
Почекаємо)


( в сенсі --мені цікаво чи згадають вони " бложик")

Знаючи цих людей, в мене низькі очікування. ШЛ буде робити все можливе, щоб цього не відбулося.

Вуйко зазвичай публікує звіт, коли достатньо набереться. Враховуючи реалії, не думаю, що "достатньо набереться" скоро.

Так і будуть продовжувати гвандіти про "пости за гроші"  :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 04, 2024, 16:22Wow! Я ж кажу - у нього давно з"їхав дах  :smilie10:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1137935.msg27685951#msg27685951

Якщо він не планував брати приз у "булерів", то чому дав інструкції Бандерівцю взяти його приз і чому вимагав його сам?



А моя відповідь (я знаю, він прочитає (С)) - що він може:

1) скрутити ці гроші трубочкою і підпалити на камеру (як підпалив у мене перед очима один мій знайомий, коли я не дозволила йому заплатити за себе та свою подругу)

2) скрутити ці гроші трубочкою і вставити собі в одне місце. Підпалювати чи ні - up to him :laugh:.

Повернути він може собі тільки залишки своєї честі і достоїнства, якщо коли-небудь покається і виправить свої гріхи покращеною поведінкою.

А поки нарцисист із розтоптаним до крові его скавчить in the middle of narcissistic injury. Відповідні пейпал-акаунти заблоковані, грошей нам назад ніяких не треба (бо ці призи були отримані чесно), а від його істерики нам ні жарко, ні холодно.
:smilie10:

Вау

Хома, так ти казав Бандерівцю передати твій приз Вуйкові чи не казав?
Чи Бандерівець сам то придумав?

Хто з вас брехло?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 04, 2024, 17:43:smilie10:

Вау

Хома, так ти казав Бандерівцю передати твій приз Вуйкові чи не казав?
Чи Бандерівець сам то придумав?

Хто з вас брехло?

Його забанили на Єрмачці, але може відповісти на супі або через імейл.

Але не відповість, бо знає, що це правда.

І не у призах справа, а в тому, що ми відмовляємось вважати його рівним собі через його булінг, ницості, поширення персональної інфи, погрози і брехню - ПОСТІЙНУ брехню.

Ось і зараз він почитав мої слова і бомбануло в нього. Але мої слова - це не булінг, а правда. Констатація факту того, хто він є. Тому що ми всі роками мали можливість спостерігати його поведінку. Тема про хому "п**ра" не на порожньому місці виросла, таких тем просто так не відкривають.

І навіть на прикладі цієї ситуації він поводив себе як абсолютна свиня. Додовбувався до вас за призи, потім до мене про "пости за гроші" і "нікому не потрібний бложик", потім вимагав приз собі (хоча спочатку писав, що "я в такі ігри не граю" і що типу він не буде брати приз), а коли взяв приз, знову почав викручуватися і брехати.

Нема сенсу все це аналізувати. Така він людина.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#128
ШЛ попросив мене прояснити, що насправді збрехав MareK. І надав докази цьому.

Коли MareK отримав повідомлення про виграш, він послав його у груповий чат, де були ШЛ та натіві, і запитав, що робити з виграшем. ШЛ сказав, що не хоче брати виграш (незважаючи на те, що раніше казав, що хоче). Ось скрін:



Продовження культурного обміну думками цих refined individuals:



І завершення цього цікавого діалогу:



На питання, чому ШЛ раніше вимагав приз і чому не написав власними руками на Єрмачці, що не хоче, щоб я його послала - а у нього на це було майже 3 дні (після контакту Адміністрації з Бандерівцем 1 січня), він не відповів.

Хоче послати мені назад гроші. Але я їх, звісно, не візьму. Він їх заробив чесно, і я виконала ті інструкції, які отримала. А він хай розбирається з Бандерівцем, якщо хоче.

Їх переписка - огидна.

І всі вони троє - огидні.

Фу :smilie2:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

МареК, курва продажна - це ти.

Пояснити, чому?

Хоча все одно не зрозумієш  :smilie9:.

Мерзенні типи  :bluet:.

А ще ображаються, чому їх називають неетичними волонтерами!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 04, 2024, 18:38ШЛ попросив мене прояснити, що насправді збрехав MareK. І надав докази цьому.
Ясно, отже це була ініціатива Бандерівця.
Але після групового рішення в переписці.

ОК

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 04, 2024, 18:47Ясно, отже це була ініціатива Бандерівця.
Але після групового рішення в переписці.

ОК

Насправді не важливо. Мені грошей абсолютно не шкода і вони їх чесно заробили.

Але який бруд, яка зневага!

І воно ще опустилося до брехні про 10 ніків! В мене на Єрмачці всього один нік і більше ніяких немає.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Administrator

Цитата: білий хорват від Січень 04, 2024, 18:47Але після групового рішення в переписці.



По факту виходить, що це був консенсус, тому що після цього протестів від ШЛ не було.

Невідомо чому він каже, що був проти. Спочатку був проти, а потім - не був.

білий хорват

Цитата: Administrator від Січень 04, 2024, 19:24По факту виходить, що це був консенсус, тому що після цього протестів від ШЛ не було.

Невідомо чому він каже, що був проти. Спочатку був проти, а потім - не був.
Побоявся рот відкрити

А молчание - знак согласия

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 04, 2024, 20:00Побоявся рот відкрити

А молчание - знак согласия

Я ще раз повторюю, що якби він не хотів брати приз, то міг би сто раз про це публічно написати.

Але не написав.

Тому що це не був його намір.

Або чимось тригернувся.

Або хотів, щоб я його на колінах просила, чи просила особисто, а не через Марека.

Або дочекатися, поки я видам приз, і потім картинно розіграти outrage і кинути його мені в обличчя (пам"ятаєте, як він 4 рази повертав мені донат??)

Та там ціла купа варіантів  :laugh:.

І заради чого вся ця драма? Невже очікувати від них поведінки дорослої цивілізованої людини is asking too much?

Важко було просто промовчати??

Реально не розумію.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Та він там якусь ще особливу гидоту про мене написав - бо одну частину переписки спеціально не показує.

Я навіть не уявляю, що це може бути  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Бандерівець і Хома беруть призи на "бложику"

:smilie1:

білий хорват

Беруть, ну то й беруть.

Нема чого далі мусолити цю тему.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 04, 2024, 20:42Бандерівець і Хома беруть призи на "бложику"

:smilie1:

З огидою, ригаючи і матюкаючись, зазначу.

Це ж неабияку силу волі треба мати :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 04, 2024, 20:43З огидою, ригаючи і матюкаючись, зазначу.

Це ж неабияку силу волі треба мати :smiley24:.
:laugh: