Хто що читає?))

Попередня тема - Наступна тема

Ребе Моше

В мене майже усе від яблука, крім телефона. Крім того, я не розумію навіть як можна у іксель копіпастити на вінді, все зроблено через тухес.

Якби у мене був лексус гібрид, то я б, мабуть, спробував айпад еір останню модельку.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 06, 2023, 21:58В мене майже усе від яблука, крім телефона. Крім того, я не розумію навіть як можна у іксель копіпастити на вінді, все зроблено через тухес.

Якби у мене був лексус гібрид, то я б, мабуть, спробував айпад еір останню модельку.

Всі гроші на лексус пішли, лол!

Серйозно, я розглядала покупку останнього айфона суто заради камери (це можна було списати на "бізнес"), читнула відгуки (якісь були унилі) і передумала.

Андроїд - моє все.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

У мене піксель 7. Бюджетно і камера ок. А от планшети на Андроїд це срамота.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 06, 2023, 22:06У мене піксель 7. Бюджетно і камера ок. А от планшети на Андроїд це срамота.

А у мене Сонечко Xperia 1 III фіалкового кольору :P . У нас його навіть не продають, довелося виписувати з Гонконгу.

Чудовий тел, всім влаштовує, хоча екран хотілося б побільше. Якби я купувала айфон, то брала б про через розмір екрану.

Ще в айфоні не подобається, що не можна підключити напряму фізичні навушники. І дуже поганий sync з компом.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Я не розбираюсь у тих пікселях і андроїдах,
але приємно бачити надкушене яблуко
на всіх пристроях для спілкування та заповзання в інтернет  :)

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 06, 2023, 21:11
Цитата: Ребе Моше від Лютий 06, 2023, 19:51Хакери серед нас. Тру сторі бро.  Там джалізо таке дубове шо хіба шо під пательню підкладати.

Для моїх потреб - читати інтернет та книжки, дивитися Іларіонова під праску і час від часу перевіряти пошту, вистачає по вуха.

ЦитатаЯкби я жив у Альберті (а мені там не жити ніколи)

As they say, never say never (C)

Цитатато я б купив собі нормального айпада і насолоджувався.

Ненавиджу Апл як ідеологічного ворога  ;D

На рахунок Апла——
Така сама нелюбов))
Колись купив мп 3 плеєр від апла——і почалися заморочки з ай—тьюнсом тим(((
А потім якось користувався чужим планшетом від Апла——і вже настільки до нього звик——що прийшлося і собі купити новішу модель(((
Все інше——самсунги, а планшет—апл((

пс. Коли мене просять щось допомогти розібратися з айфонами родичі——я починаю плюватися та тікати—— поки не порозбивав щось(((

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 06, 2023, 22:12
Цитата: Ребе Моше від Лютий 06, 2023, 22:06У мене піксель 7. Бюджетно і камера ок. А от планшети на Андроїд це срамота.

А у мене Сонечко Xperia 1 III фіалкового кольору :P . У нас його навіть не продають, довелося виписувати з Гонконгу.

Чудовий тел, всім влаштовує, хоча екран хотілося б побільше. Якби я купувала айфон, то брала б про через розмір екрану.

Ще в айфоні не подобається, що не можна підключити напряму фізичні навушники. І дуже поганий sync з компом.

Фізичні навушники —це щось на олдскульному))

Darina

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 06, 2023, 22:15На рахунок Апла——
це про Епл? ми всі дуже задоволені цими гаджетами,
дивно що комусь не подобається..

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 06, 2023, 22:12
Цитата: Ребе Моше від Лютий 06, 2023, 22:06У мене піксель 7. Бюджетно і камера ок. А от планшети на Андроїд це срамота.

А у мене Сонечко Xperia 1 III фіалкового кольору :P . У нас його навіть не продають, довелося виписувати з Гонконгу.

Чудовий тел, всім влаштовує, хоча екран хотілося б побільше. Якби я купувала айфон, то брала б про через розмір екрану.

Ще в айфоні не подобається, що не можна підключити напряму фізичні навушники. І дуже поганий sync з компом.
З яким компом? Отож.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 06, 2023, 22:16Фізичні навушники —це щось на олдскульному))

Саме так. Як казав мій екс, мізки - це найбільша моя інвестиція. І тому я не хочу мати всілякі радіо- і блютус-поля навкруги моєї голівки. Д

о речі, у мене починають боліти вуха, коли я прикладаю мобілку під час розмови. Завжди намагаюсь користуватися навушниками і тримати мобілку подалі. А коли є можливість, користуюсь звичайним телефоном.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Лютий 06, 2023, 22:19
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 06, 2023, 22:15На рахунок Апла——
це про Епл? ми всі дуже задоволені цими гаджетами,
дивно що комусь не подобається..

Мені Епл не подобається як компанія і я уникаю їх продуктів принципово. Кляте червонодупе лівачйо, а товари їхні робляться у Китаї і коштують копійки насправді (умовно).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 06, 2023, 23:25
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 06, 2023, 22:16Фізичні навушники —це щось на олдскульному))

Саме так. Як казав мій екс, мізки - це найбільша моя інвестиція. І тому я не хочу мати всілякі радіо- і блютус-поля навкруги моєї голівки. Д

о речі, у мене починають боліти вуха, коли я прикладаю мобілку під час розмови. Завжди намагаюсь користуватися навушниками і тримати мобілку подалі. А коли є можливість, користуюсь звичайним телефоном.
Шапочку із фольги рекомендую.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 06, 2023, 23:27
Цитата: Ребе Моше від Лютий 06, 2023, 22:33З яким компом? Отож.

Та ну, нереально.
Треба просто мак. Він з усіма смартфонами ОК.

Darina

Цитата: Wednesday від Лютий 06, 2023, 23:26
Цитата: Darina від Лютий 06, 2023, 22:19
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 06, 2023, 22:15На рахунок Апла——
це про Епл? ми всі дуже задоволені цими гаджетами,
дивно що комусь не подобається..

Мені Епл не подобається як компанія і я уникаю їх продуктів принципово. Кляте червонодупе лівачйо, а товари їхні робляться у Китаї і коштують копійки насправді (умовно).
я не цікавилась інфою про компанію,
просто бачу якість їхньої продукції
і вона мене цілком влаштовує,
чого не скажу про інші бренди.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 07, 2023, 00:05Шапочку із фольги рекомендую.

Я знала, що ти це напишеш  :D

Thalidomide is safe in pregnancy, казали вони.
BPA in baby bottles is fine, казали вони.
MRNA vaccines are safe and effective, казали вони.
Cell phones don't cause cancer, казали вони.

А між тим:

An analysis of data from all 13 countries reported a statistically significant association between intracranial distribution of tumors within the brain and self-reported location of the phone (14)..

An analysis of data from five Northern European countries showed an increased risk of acoustic neuroma in those who had used a cell phone for 10 or more years (15)
.

I will play on the side of caution  :) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 07, 2023, 00:05Треба просто мак. Він з усіма смартфонами ОК.

Я занадто ванільна для мака. А взагалі краще користуватися якимись незалежними продуктами, які за тобою не шпигують, як клятий МС.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 07, 2023, 04:25
Цитата: Ребе Моше від Лютий 07, 2023, 00:05Треба просто мак. Він з усіма смартфонами ОК.

Я занадто ванільна для мака. А взагалі краще користуватися якимись незалежними продуктами, які за тобою не шпигують, як клятий МС.
Як це не шпигують? Такого не буває.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Пересічні не хочуть Лінукс, тому не варіант, щодо телефонів сміявсі.

Шапочка з фольги і тільки вона.