Нудить: Безславність та ганьба українських гнид

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 27, 2023, 17:37А далі - більше. Шукайте WHO Pandemic Treaty.

Оте чмо-голова ВОЗ хоче вирішувати кого насильно вакцинувати. Нібито голосування в 2024.

А наші локальні покидьки будуть тиснути плечима - а шо, ми нічо, це все йде згори. Мі проста дєлаєм сваю работу.

Бачили, як якесь чмо з Малайзії вимагало загальний паспорт вакцинації, без якого нікуди і нікому не можна подорожувати?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 27, 2023, 17:28Такі цифри треба перевіряти. Це не сотка-друга мільйонів, це восьма частина бюджету Пентагону for Christ sake.

Це абсолютна брехня.

Знайшла, звідки взялася цифра. Від самих америкосів.

https://www.dodig.mil/Portals/48/FY2023_JSOP_UKRAINE_RESPONSE.pdf

In four supplemental appropriations in March, May, September, and December 2022, Congress provided more than $113 billion in funding for the Ukraine response across 11 U.S. Government departments and agencies.

Ще тут:

https://www.dodig.mil/Ukraine/Oversight-Updates/Article/3270483/fy-2023-joint-strategic-oversight-plan-ukraine-response/

Я спочатку подумала, що вона опечаталася, бо Іларіонов у одному із відео сказав, що Україна отримувала в середньому допомоги на 1.3 мільярди доларів у місяць (за 10 місяців війни це було б 13 мільярдів). До речі, він сказав, що просто для паритету з кацапами треба 9 мільярдів у місяць :( а там редьки про якісь копійки ниють, що "скільки дали, як ніколи".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 27, 2023, 17:31Ще й на цьому фоні в Києві зараз Нуланд - стерво завжди працює синхроном з хуйлостанською пропагандою.

А що Ви думаєте про зв"язки України з ФТХ? Україна дійсно мала угоду з ними.

Мені страшно подумати, що буде, якщо те, що кажуть, виявиться правдою  :( .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 05:39
Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 27, 2023, 17:28Такі цифри треба перевіряти. Це не сотка-друга мільйонів, це восьма частина бюджету Пентагону for Christ sake.

Це абсолютна брехня.

Знайшла, звідки взялася цифра. Від самих америкосів.

In four supplemental appropriations in March, May, September, and December 2022, Congress provided more than $113 billion in funding for the Ukraine response across 11 U.S. Government departments and agencies.

Я спочатку подумала, що вона опечаталася, бо Іларіонов у одному із відео сказав, що Україна отримувала в середньому допомоги на 1.3 мільярди доларів у місяць (за 10 місяців війни це було б 13 мільярдів). До речі, він сказав, що просто для паритету з кацапами треба 9 мільярдів у місяць :( а там редьки про якісь копійки ниють, що "скільки дали, як ніколи".

Ага, значить у Спарц така логіка: $113млрд дерибанять 11 Штатівських департаментів, а вона і Нуланд шукають ці $113млрд в Україні, і шоби не копійки не поцупили, так? Чи я щось не розумію?

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Я чого питаюся - точна таке вже було, і не раз. Спацифічно, з Нуланд.

Пам'ятаєте колись вона заявилася та почала розпатякувати що Штати надали УКраїні $5млрд доларів на реформи? І тут синхроном хуйловці починають роз ганяти тему що сматрітє, пєндосовци далі на Майдан $5млрд, самі сказалі!

А потім було рік тому - вилізла курва Нуланд знову і щось почала патякати про біолабораторії. Якого хєра? Щоби підкинути хуйлостану легітимізацію їхньої маячні!

І зараз буде теж саме. Піде гімно по трубах що "Ґєвалт! Мі їм дайом дєньгі, а ані їх варуют!"\

І боюся що ваша Спарц також на підтанцьовках в цьому. Можливо, в сліпу.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 28, 2023, 16:01Ага, значить у Спарц така логіка: $113млрд дерибанять 11 Штатівських департаментів, а вона і Нуланд шукають ці $113млрд в Україні, і шоби не копійки не поцупили, так? Чи я щось не розумію?

Ну Спарц закликала до акаунтабіліті ще з початку війни, видно, у неї була інфа з полів, так сказать, що не все чікі пікі. Вона тут була купу разів (7 як мінімум і це я ще не всі її заяви обробила). Вона ж не з пальця це висмоктала і робити такі заяви без фактажу ... вона не дурна.

А сам аудит і вся ця документація, ці лінії - то екзекутивна лінія, адмін Бідона. Спарц ніякого до цього відношення не має.

Я взагалі думаю, що це може, і прикриття дерибану, бо якщо бути a devil's advocate і припустити, що певні теорії - реальність, то деми брали участь у дерибані і тому мусять постаратися прикрити все це.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 28, 2023, 16:10Я чого питаюся - точна таке вже було, і не раз. Спацифічно, з Нуланд.

Пам'ятаєте колись вона заявилася та почала розпатякувати що Штати надали УКраїні $5млрд доларів на реформи? І тут синхроном хуйловці починають роз ганяти тему що сматрітє, пєндосовци далі на Майдан $5млрд, самі сказалі!

А потім було рік тому - вилізла курва Нуланд знову і щось почала патякати про біолабораторії. Якого хєра? Щоби підкинути хуйлостану легітимізацію їхньої маячні!

І зараз буде теж саме. Піде гімно по трубах що "Ґєвалт! Мі їм дайом дєньгі, а ані їх варуют!"\

І боюся що ваша Спарц також на підтанцьовках в цьому. Можливо, в сліпу.

Я розрізняю ці сили. Нуландша ще та ... вона працює на демів. А Спарц - на респів, хоча вона мені здається майже індепендент, бо вона оцими днями і на респів наїхала.

З того, що я читала і що відчуваю, мені здається, що Спарц має інфу безпосередньо від ЗСУ. Її наративи постійно за зброю і більше зброї для ЗСУ, але щоб все йшло ЗСУ і ні копійки менше, а для того треба оверсайт. Хто з нормальних людей не погодиться з такою позицією?

А деми - ні, всі, хто хоче перевірити, працюють на пуйла.

Якщо ви такі впевнені, то в чому проблема перевірити?

Якщо єрмачки навіть борди з антирекламою Спарц в Україні виготовили і поставили під час виборчої кампанії у США (вдумайтесь, хіба це не втручання у справи іншої країни??), значить, вдарила вона прямо в точку.

І зараз вилізло, що це, виявляється, єрмачкам лендліз не потрібний. Коли просто зараз на даний момент Україна програє війну  :( .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 16:20
Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 28, 2023, 16:10Я чого питаюся - точна таке вже було, і не раз. Спацифічно, з Нуланд.

Пам'ятаєте колись вона заявилася та почала розпатякувати що Штати надали УКраїні $5млрд доларів на реформи? І тут синхроном хуйловці починають роз ганяти тему що сматрітє, пєндосовци далі на Майдан $5млрд, самі сказалі!

А потім було рік тому - вилізла курва Нуланд знову і щось почала патякати про біолабораторії. Якого хєра? Щоби підкинути хуйлостану легітимізацію їхньої маячні!

І зараз буде теж саме. Піде гімно по трубах що "Ґєвалт! Мі їм дайом дєньгі, а ані їх варуют!"\

І боюся що ваша Спарц також на підтанцьовках в цьому. Можливо, в сліпу.


З того, що я читала і що відчуваю, мені здається, що Спарц має інфу безпосередньо від ЗСУ. Її наративи постійно за зброю і більше зброї для ЗСУ, але щоб все йшло ЗСУ і ні копійки менше, а для того треба оверсайт. Хто з нормальних людей не погодиться з такою позицією?



Оверсайт має бути завжди і тихенькою сапкою, філією КПМДжі в Києві, а не давати зброю хуйловській пропагандонській машини, що всередині хуйлостану, що тупим алєням на заході. Також зауважте timing. Хуйловці не можуть зробити нічо мілітарно, то витягують свою найсильнішу зброю - пропаганду.

Зрозумійте, посипеться імідж України, посипеться підтримка і все. Саме на це працює хуйлостан.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 28, 2023, 17:18Оверсайт має бути завжди і тихенькою сапкою, філією КПМДжі в Києві, а не давати зброю хуйловській пропагандонській машини, що всередині хуйлостану, що тупим алєням на заході. Також зауважте timing. Хуйловці не можуть зробити нічо мілітарно, то витягують свою найсильнішу зброю - пропаганду.

Зрозумійте, посипеться імідж України, посипеться підтримка і все. Саме на це працює хуйлостан.

Але за фактом виходить так, що і Маркарова, і Єрмак були спіймані на заявах, що безплатна зброя (лендліз) не потрібна плюс за фактом яйцескандали, звільнення високопоставлених чиновників. Вони або крали, або не крали. Якщо крали, то повинні були бути звільнені вже давно, ще коли Спарц почала про це говорити. А якщо не крали, то чому звільнені?

Пропаганда - це коли брешуть. А коли намагаються пофіксити проблему через заклики розібратися, що Спарц і робила (бо внутрішньо це, очевидно, не працювало), це не є пропаганда, це є whistleblowing або просто той же оверсайт, бо Спарц, хоч їй серце і болить за Україну, вона найнята американцями працювати на них.

Під час війни уряд України не має права вкрасти ні копійки - чи своєї, чи тим більше чужої. Якщо було щось вкрадено, а мова йде про мільйони, якщо не більше, з цим треба розбиратися негайно, а не чекати кінця війни.

Тому що просто фізично не буде чим і кому воювати, якщо сьогоднішня динаміка буде зберігатися.

Пуйловці якраз зараз пішли у наступ на фронті, ЗСУ у важкій ситуації.

Ну у мене по аргументах, які робить Іларіонов, взагалі нічого нема. Все, що він каже, має повний сенс.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#69
Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 23:00зескот пані. 8)

а після перемоги - вилізуть "ветерани" і "мизробили". уся ця мразь яка зараз сидить у кабінетах, краде гроші і купує Бентлі (до речі поки ми завозимо авто для ЗСУ,
зескот завіз 25 Бентлі без мита), після перемоги далі залишиться

Так і буде.
До речі, зескот тут від всякого іншого скота, в тому числі порохоскота, мало відрізняється.
Один скот Бентлі завозить, а інший - ремонти нескінченні з тендерами вкупі проводить, диджіталізацією і модернізацією бабло скирдує.

абабагаламага

Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 23:00і це огидно. що із цим робити - наразі невідомо.
можливо лише зовнішній вплив країн донорів зможе якимось чином змінити усю цю гидоту.

Зовнішній вплив Сицілії європейської навряд чи допоможе, та й байдени такі ж самі гидотні. Самостійно тре змінюватися, але спочатку - озброїтися, іншого шляху не дано.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Січень 30, 2023, 13:42Так і буде.
До речі, зескот тут від всякого іншого скота, в тому числі порохоскота, мало відрізняється.
Один скот Бентлі заводить, а інший - ремонти нескінченні з тендерами вкупі проводить, диджіталізацією і модернізацією бабло скирдує.

На мою думку, це робить їх гіршими, адже вони крадуть під час війни, коли країна платить таку страшну ціну  :( .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Січень 30, 2023, 16:21
Цитата: абабагаламага від Січень 30, 2023, 13:42Так і буде.
До речі, зескот тут від всякого іншого скота, в тому числі порохоскота, мало відрізняється.
Один скот Бентлі заводить, а інший - ремонти нескінченні з тендерами вкупі проводить, диджіталізацією і модернізацією бабло скирдує.

На мою думку, це робить їх гіршими, адже вони крадуть під час війни, коли країна платить таку страшну ціну  :( .

А хіба війна не триває вже 9-й рік, а точніше, - війна йде століттями...?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Січень 30, 2023, 18:03А хіба війна не триває вже 9-й рік, а точніше, - війна йде століттями...?

Так, але масштаби не можна порівняти. Я не думаю, більшість українців усвідомлює це, заколихані єдиним телемарафоном. Я навіть динаміку бачу, просто читаючи новини з історичної батьківщини. Якщо раніше на тиждень було 1-2 загиблих, то зараз ... :(

Потім допишу, нарада починається через 10 хв ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#74

Не будемо цитувати відоме прислів"я. Всі знають, про що воно. Ця тема - про другу сторону медалі під назвою Україна.

Одна її сторона - це героїчний український народ, який ціною неймовірних зусиль і жертв вже рік протистоїть фашистській російській навалі. Який посилає своїх кращих синів та доньок на передову. Який по копійці збирає на все для фронту. Який працює 24х на перемогу, віддаючи останні моральні, матеріальні та духовні сили.

А інша - це огидна армія тилових щурів, які на народні гроші купують мільйонні маєтки та авто, дерибанять гуманітарку, катають своїх хвойд на Мальдіви, яких не побачиш в окопах Донбасу, зате кожного дня на телемарафоні або на куршавельських фронтах. Які в буквальному сенсі мародерять на крові і обкрадають загиблих героїв та членів їх родин, які за рік війни (!), коли економіки і торгівлі як такої не існує, зуміли отримати мільйонні прибутки невідомо звідки.

І які просто брешуть, брешуть, БРЕШУТЬ в очі обезкровленій нації.

Якщо комусь ще не зрозуміло, то це не дискредитація влади. Це констатація того факту, що якщо статус кво не зміниться і пронто, то Україні кінець.

І під "зміниться" я розумію не заміну умовних крадіїв людьми Януковича (про що вже йдеться). Я маю на увазі прихід до влади чесних та професійних людей, які є патріотами України. Тому що і я, і мені подібні вже попереджали у 2019 році, що буде, коли до влади прийдуть зелені. І на жаль, наші прогнози справдилися у їх найгіршій формі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я спочатку подумала, що це деза, але це правда.

Спочатку побачила тут (там взагалі акаунт зачотний, почитайте, що там пишуть про єрмачків):

https://www.facebook.com/ludvig.gerhard/posts/pfbid032Lk1pHUdSHg5r3moepCXn3J9oqDrxFXZa7Yjx1LL3tiTYjYLiqmxNpXJvMyqGsA6l



Погуглила, знайшла ще купу посилань.

І з останнього.
from r/RussiaUkraineWar2022


Це просто жах, руки опускаються, сльози в очах. Тим часом по лендлізу не поставлено ні копійки, бо український уряд сказав, що то їм не треба. "У нас все є" (С) Подоляк.

З коментарів:

4 days ago
Fuck this is depressing.

А що тут ще скажеш? Ідіть цілуйте далі в дупу найвеличнішого і його зелене кодло :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 06, 2023, 06:39Я маю на увазі прихід до влади чесних та професійних людей, які є патріотами України. Тому що і я, і мені подібні вже попереджали у 2019 році, що буде, коли до влади прийдуть зелені. І на жаль, наші прогнози справдилися у їх найгіршій формі.

А це найбільша проблема. Нема тих чесних та професійних, точніше, їх є дуже мало, вони не мають власної політсили і їх ніхто не вибере. Їм навіть нема де об'єднатися, бо їм це не дозволять.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 06, 2023, 10:47А це найбільша проблема. Нема тих чесних та професійних, точніше, їх є дуже мало, вони не мають власної політсили і їх ніхто не вибере. Їм навіть нема де об'єднатися, бо їм це не дозволять.

Як в окопи, то там яких тільки нема професіоналів найвищого рівня. Читаєш обітниці - які люди були  :( .

А ці мразі по блату поналазили і крадуть, крадуть, крадуть  >:( .

"Слуги народу" (у розумінні чиновники) живуть за рахунок платників податків інших країн. Чому ми повинні платити зарплати цим паразитам?

Он ці бабищі "прохвесіоналки". Звалили по війні в Європушку, кинувши свої урядові пости напризволяще. Сиділи тихенько, навіть айпішники не світили. І повернулися лише під загрозою втрати роботи, коли уряд сказав, що якщо не повернуться, то звільнять. Звісно, будучи неконкурентноздатними, їм там світила лише кар"єра пуцфрау. Бо для єдиної job, на яку вони колись могли претендувати, вони вже застарі.



То чому бабло США та інших країн має йти на цю гопоту? переполовинити їх нафіг, хай йдуть унітази мити.



Та ти що? Може, в тебе є своя зброя? Може, ти маєш власні гроші на виплату бюджетникам? Може, це не канадські та американські волонтери гинуть за вас, поки ви відмазуєте своїх корупціонерів?

Правильно Кіт вас розвальцював.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130901.msg27041856#msg27041856



Тому що уряд України відмовився від лендлізу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Лютий 06, 2023, 21:35https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130901.msg27041856#msg27041856



Тому що уряд України відмовився від лендлізу.
лендліз то поставки за які потрібно буде розраховуватись після війни?