Зеленський і його позиціювання як лідера України

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

The Washington Post видалила частину інтерв'ю з президентом України Володимиром Зеленським, де він звинуватив газету в допомозі Росії, ставлячи питання про інформацію, що міститься в витоку секретних документів.

Інтерв'ю було взято 1 травня і опубліковано в суботу. Архівна версія інтерв'ю демонструє запеклу розмову між Зеленським і Post, яку пізніше було видалено.

The Post запитала Зеленського про отримані ними документи, які, за їхніми словами, свідчать про те, що члени Головного управління розвідки України, відомого як HUR, мали «неофіційний контакт» з Євгеном Пригожиним, керівником російської групи найманців Вагнера.

Схоже, Зеленський подумав, що Post отримав інформацію від українця, і вимагав від газети розкрити її джерело.

«Я також хотів би поставити вам запитання: з якими джерелами з України ви контактуєте? Хто говорить про діяльність нашої розвідки? Тому що це найтяжчий злочин у нашій країні. З якими українцями ви розмовляєте?» сказав він.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У The Post заявили, що ця інформація «не надійшла з України» і що це була частина витоків Discord, які розкрили інформацію, отриману США під час шпигунства за Зеленським.

The Post стверджує, що документи показують, що Кирило Буданов, начальник Головного управління розвідки України, повідомив Зеленського про «російський план дестабілізації Молдови за допомогою двох колишніх соратників Вагнера».

Допис додав:

«Буданов повідомив вам, що розглядає російську схему як спосіб звинуватити Пригожина, оскільки «ми маємо з ним справи». Ви доручили Буданову повідомити президента Молдови Майю Санду, і Буданов сказав вам, що ГУР повідомила Пригожина про те, що він буде оголошений зрадником, який працює з Україною. У документі також йдеться, що Буданов очікував, що росіяни скористаються деталями таємних переговорів Пригожина з ГУР [HUR] і зустрічей з офіцерами GUR [HUR] в Африці».

Зеленський у відповідь запитав, чи хоче видання допомоги Росії.

«Ви оприлюднюєте якусь інформацію, яка не допомагає нашій державі наступати і не допомагає нам захищати нашу державу. Отже, я не зовсім розумію, про що ви говорите. Я не зовсім розумію вашу мету. Ваша мета допомогти Росії?» сказав він. Коли Post відповів, заявивши, що не хоче допомагати Росії, Зеленський відповів: «Ну, це виглядає інакше».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Незрозуміло, чому Post видалив частину інтерв'ю, але це могло бути зроблено за вказівкою українського уряду, який раніше тиснув на CBS News, щоб вони видалили документальний фільм про військову допомогу Україні.

У неділю ввечері The Post опублікувала повідомлення про нібито контакти HUR з Пригожиним. У повідомленні йдеться, що Пригожин, який, як відомо, виступає проти російського військового керівництва, запропонував надати Україні інформацію про позиції російських військ, якщо українські війська відступлять з Бахмута. Але у звіті йдеться, що офіційні особи США та України вважають цю пропозицію нещирою.

Пригожин у неділю розкритикував звинувачення про свої контакти з ГУР. За даними Post, він зустрічався з представниками української розвідки в неназваній країні в Африці. «Так, звичайно, я можу підтвердити цю інформацію, нам нема чого приховувати від іноземних спецслужб. Ми з Будановим все ще в Африці», – написав Пригожин у Telegram.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Потім The Washington Post відновила уривок інтерв'ю, який був видалений раніше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ні для кого не секрет, що велика кількість виборців Зеленського голосувала за нього тому, що він обіцяв "сайтісь пасєрєдінє", "закінчити війну", на якій "наживався" Петро та його свинарчуки.

Особливо враховуючи, що вони вважали, що Росію все одно ніяким чином не перемогти.

Ось цитата від типової представниці електорату Зебіла:



Ну то як воно, закінчив Зеля війну? Знялася проблема мобілізації сина Кароффки?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#45
Зеленський прибув до Оттави в четвер увечері. Сам Трудо вийшов зустрічати на тармак:





Скажу зразу, що в соцмедіа дуже багато негативних коментарів від канадців. Жаль, що більшість з них утотожнює Зеленського і український народ.

Доводиться пояснювати, що гроші канадських платників податків йдуть не йому, а простим українцям, які борються за свою свободу та незалежність і платять найвищу ціну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#46
Під час робочого дня у мене не було можливості відслідковувати візит Зеленського і його команди, але увечері почитала місцеву пресу і зробила висновок, що в Канаді його приймали набагато тепліше, ніж в США.

Зеленський розпочав свій тур у п'ятницю вранці із зустрічі з генерал-губернатором у Рідо Холі.


Потім він відправився на Парламентський пагорб, де зустрівся з Трюдо:



Зеленський тисне руку лідерам опозиційних партій, групам Сенату та спікерам Палати громад і Сенату.





Потім він перейшов до зустрічі з Трюдо.



Під час виступу перед ЗМІ, зібраними в офісі Трюдо, він подякував Канаді за її «вирішальну» підтримку після того, як Росія почала вторгнення в Україну понад 500 днів тому.

«Я можу це сказати і англійською, і українською. Вибачте, я не знаю французької. Але мої слова до всіх канадців у Канаді: велике вам спасибі», – сказав він.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#47
Під час свого першого візиту до Канади після вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року Зеленський виступав перед переповненою Палатою Громад Парламенту, де були присутні майже всі депутати, а також сенатори, високопоставлені чиновники та іноземні високопоставлені особи. У центрі кімнати сиділа група українських чиновників. Були там і українські біженці.



Незадовго до виступу Зеленського прем'єр-міністр Джастін Трюдо сказав сотням присутніх, що Канада налаштована на «довгострокову, багаторічну» допомогу Україні, а саме що буде виділено 650 мільйонів доларів протягом трьох років на 50 броньованих і медичних евакуаційних машин і фінансування потреб українців, пов"язаних з охороною здоров"я.

Ніхто стільки не обнімав Зе, як Трудо (у нього великі внутрішні проблеми і поїздка Зеленського - це типу як потримати бебі на камеру, викливає теплі почуття).



Багато народних депутатів і присутніх на галереї обрали синє вбрання з жовтими аксесуарами, які символізували кольори українського прапора.



Сенатор-консерватор Деніз Баттерс обрала традиційне українське вбрання. Раніше того ж дня Баттерс розповіла Зеленському, що вона одягнена в українську блузку, яку її бабуся вишила 100 років тому, перш ніж приїхати до Канади, щоб почати своє нове життя (прим. Wensday - в мене аж сльози виступили на очі, коли я це прочитала).

Ось тут це відео і видно парламентарку у вишиванці, про яку мова.



https://twitter.com/i/status/1705246855758577921

Виступи почалися приблизно на 30 хвилин пізніше, ніж очікувалося, що змусило віце-спікера Кріса д'Ентремонта вийти за кілька хвилин до Зеленського, щоб пожартувати з присутніми та пояснити ситуацію.

Коли Зеленський нарешті увійшов до зали Парламенту, його привітали бурхливими оваціями, криками та вигуками «Слава Україні».

Депутат від ліберальної партії Іван Бейкер, який має українське походження, сказав, що Канада повинна залишатися непохитною у своїх зобов'язаннях перед українським народом, тому що «вони також воюють за нас».

«Якщо Росія виграє цю війну, або якщо Україна програє, або якщо Росія матиме схожість на перемогу, ми повинні подумати про те, який сигнал це посилає Володимиру Путіну чи іншим диктаторам чи автократіям у всьому світі, які можуть подумати порушити кордони своїх сусідів. ", – сказав він в інтерв'ю перед виступом Зеленського.

«Тому я вважаю, що важливо пам'ятати, що так, є ціна підтримки українського народу. Є набагато більша ціна того, щоб не підтримувати їх і вони програли цю війну».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#48
Промову Зеленського перед Парламентом Канади сприйняли дуже позитивно. Я зробила переклад і можете подивитися відео внизу.


Зеленський сказав:

Дуже дякую! Героям Слава! Дуже дякую!

Шановні пані та панове! Канада!

Перш ніж почати, я хочу нагадати одну річ. Ця річ дуже важлива для розуміння як України, так і Канади. І що ми робимо, що нам потрібно зробити. Робити разом.

1983 рік. Місто Едмонтон. Його історія тісно пов'язана з долею України та українсько-канадської громади. Того року в Едмонтоні було споруджено перший у світі пам'ятник жертвам Голодомору. Дуже дякую! Побудований на згадку про геноцид українського народу. Геноцид, замовлений і здійснений Москвою. Перший у світі пам'ятник Голодомору...

На той час в Україні ще не було меморіалів пам'яті жертв геноциду українців. Бо тоді Україна була під контролем Москви. Цієї осені виповнюється 40 років від того першого і дуже важливого вшанування пам'яті жертв Голодомору. Відтоді багато чого змінилося.

Україна здобула незалежність. Україна відновлює власну історичну пам'ять.



Десятки інших країн – їхні парламенти, їхні уряди вже визнали Голодомор геноцидом українського народу. Лише цього року таких визнань було 11. І я впевнений, що світ – увесь світ – визнає правду про Голодомор.

Але є те, що не змінилося ні за 40 років, відколи був споруджений пам'ятник в Едмонтоні, ні за 90 років після Голодомору. Москва зараз, як завжди, налаштована на контроль над Україною і використовує для цього всі доступні засоби, включаючи геноцид.

Це геноцид – те, що російські окупанти роблять з Україною. І коли ми хочемо перемогти, коли ми закликаємо світ підтримати нас, це не просто звичайний конфлікт. Йдеться про порятунок життів мільйонів людей.

Буквально фізичне спасіння.

Звичайні жінки і чоловіки, діти... Наші родини. Цілими громадами. Цілі міста... Знищення Росією Маріуполя, чи Волновахи, чи Бахмута, чи будь-якого іншого міста чи села в Україні не повинно залишитися безкарним. Життя і справедливість мають панувати – всюди в Україні, для всіх українців.

Ця російська агресія має закінчитися нашою перемогою, щоб Росія ніколи не повернула геноцид в Україну і ніколи навіть не намагалася це зробити. Москва повинна програти – раз і назавжди. І програє!

Шановні спікери! Весь парламент Канади!

Шановний Джастіне, пане прем'єр-міністре! Пані та панове урядовці! Шановні представники всіх громад та міст!

Всі громадяни Канади!

На мою думку, одна з найяскравіших якостей вашої країни полягає в тому, що справедливість для Канади не пусте слово. Ще один надзвичайно важливий факт про вас – ви ніколи, ніколи не робите політичну ставку на ненависть і ворожнечу.

Ви завжди на світлій стороні історії.

І під час Першої світової війни, і в період між тими страшними війнами, і під час Другої світової війни, і під час холодної війни ви завжди відстоювали свободу. Ви завжди відстоювали справедливість.

Я не сумнівався, що ви оберете сторону свободи і справедливості, коли Росія розв'язала повномасштабну війну проти України. Дякую тобі.

Але ніколи не достатньо лише обрати правильну сторону. З цього боку також потрібно вміти бути лідером. І ви. Ви лідер. Я дякую тобі за це, Канадо!

Дякую за політичну підтримку України. Це справжня підтримка лідера. І воно має глобальний масштаб.

Тому що коли ви боретеся за щось, коли ви боретеся за добро в людській природі, фальшивий нейтралітет виглядає явно аморальним. Коли хтось бачить справжніх лідерів, усі інші, хто боїться бути справжніми, говорити, боротися – мають лише два шляхи. Змінюватися або дивитися вниз.

Я дякую тобі, Канадо, за те, що ти є справжнім прикладом лідерства та чесності для багатьох у всьому світі – прикладом, який надихає інших захищати життя.

Підтримка Канадою України зброєю та обладнанням дозволила нам врятувати тисячі життів. Це і системи ППО, і бронетехніка, і артилерійські снаряди... і дуже значна допомога в розмінуванні. Дякую!

Лідерство Канади в санкціях проти Росії за цю війну та терор дійсно заохочує інших у світі наслідувати ваш приклад.

Я особливо вдячний за вашу надзвичайно потужну, 100-відсоткову лідерську підтримку українського руху до НАТО.

За активну участь у підготовці наших воїнів. Це дуже важливо. Це вже традиція – Канада готує тих, хто захищає світ. Тисячі й тисячі льотчиків під час Другої світової війни. Тисячі й тисячі українців зараз... Ось що робить перемогу міцною й незамінною – навчання. Дякую за це!

Дякуємо за вашу економічну підтримку. За те, що допомогли Україні позбутися залежності від російського ядерного палива. Це прогрес не тільки для нас. Україна та Канада разом зі своїми партнерами та друзями демонструють усім, що цілком реально повністю розірвати наші зв'язки із сумнівними російськими ядерними технологіями. Окрім суто технологічної небезпеки, російська атомна промисловість служить також політичній експансії Москви. Росія використовує ядерні технології та будівництво атомних електростанцій, таких як газ і нафта, для політичних нападів на суверенітет інших країн. Росія намагається зламати суверенітет інших шляхом маніпулювання енергетичними ресурсами... усіма енергетичними ресурсами. Отже, чим більше націй звільниться від російських енергоресурсів, тим швидше енергія у світі знову стане просто енергетичним ресурсом, а не зброєю проти суверенітетів.

Ще один важливий напрямок нашої співпраці... Буквально справедливість. Сьогодні під час переговорів з Джастіном, з паном прем'єр-міністром ми обговорили канадську ініціативу для G7 щодо посилення зусиль щодо конфіскації російських активів. Ті кошти, якими Росія та її поплічники оплачують війну, мають бути спрямовані на справедливу компенсацію збитків, завданих війною та терором. Також потрібна активна і глобальна робота, щоб притягнути Росію до відповідальності за сам злочин агресії і абсолютно за всі злочини цієї агресії – за всі смерті, за кожну депортацію... кожної дитини і дорослого. Кожне життя потрібно захищати. Кожна нація, на яку напали, потребує справедливості для правління. Світ також потребує цього. Щоб інші потенційні агресори бачили, що війна закінчується вироком для агресора.

Я закликаю вас, Канадо, розширити свою здатність впливати на інші країни, особливо в цьому питанні... справедливості... судового переслідування агресії... компенсації за агресію... надання агресору відчути, наскільки сильне правосуддя.

І найбільше я хотів би подякувати тобі, Канадо, за суто людську річ – за те, що українці почуваються, як вдома, коли вони тут, у Канаді. Дякую тобі. Це не просто спадщина історії. Це спадщина характеру.

Українська канадська громада – це про мільйони українських доль, які стали долею Канади з усім її розмаїттям спільнот. Волелюбність. Муужність. Наш особливий внутрішній заклик до справедливості. Здатність наших людей ділитися комфортом, де б вони не були, будувати і творити, щоб не руйнувати чи принижувати. Українські прапори в Канаді є частиною повсякденного життя, як абсолютна довіра до Канади в Україні.

Насправді така близькість дає багато відповідей, у тому числі й відповіді на питання про цю війну. Чи можемо ми відмовитися? Ні. Чи можемо ми зрадити добро в людській природі? Ні, чи можна погоджуватися на зло? Ні. Чи можемо ми дозволити стерти нашу особистість? Ні.

Україна і Канада однакові – ми стоїмо і боремося за життя. У цій війні переможе не геноцид, а Україна. У виграші будуть люди, а не Кремль. Свобода буде переможцем. Переможе справедливість. Ви можете знати це напевно про нас, тому що ви точно знаєте про себе, що ніколи не підкоритеся злу. Je te remercie, Канадо! І нехай колись незабаром в Едмонтоні, як і в інших містах світу та в містах України, збудують пам'ятник на честь перемоги нашого народу у цій війні. Нашої з вами спільної перемоги.

З вами – народом Канади, з усіма вашими громадами, з усією вашою спадщиною, спадщина добра.

Пані та панове!

Сьогодні ми з моєю прекрасною першою леді мали честь зустрітися з генерал-губернатором Канади шановною Мері Саймон. Вона навчила мене слова зі своєї рідної мови – «ajuinata». Вона сказала, що значення цього слова таке: не здаватися, залишатися сильним, незважаючи ні на що. Так воно й буде. Аджуйната Канада! Аджуйната Україно!

Слава Україні!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Журналіст Адам Зіво пише, що візит Зеленського є нагадуванням, що підтримка України робить Канаду сильною.

У своїй промові в Палаті громад у п'ятницю президент України Володимир Зеленський щиро подякував Канаді за допомогу Україні у боротьбі проти вторгнення Росії. Він звинуватив Москву у вчиненні геноциду свого народу та закликав канадців стояти пліч-о-пліч з українцями до перемоги.

«На мій погляд, однією з найбільш вражаючих якостей вашої країни є те, що для Канади справедливість — це не порожнє слово», — сказав Зеленський, зазначивши, що канадська військова допомога, включаючи системи протиповітряної оборони та підтримку в розмінуванні, врятувала тисячі людей.

Перед виступом Зеленського, який викликав численні овації, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що Канада буде підтримувати Україну скільки завгодно, і пообіцяв додатково виділити 650 мільйонів доларів протягом трьох років на закупівлю бронетехніки.

Візит Зеленського припадає на непростий для Києва час. Небажання західних союзників надати вкрай необхідну зброю на початку війни дозволило Росії створити потужну оборону, включаючи щільні мінні поля навколо окупованих українських територій. Зіткнувшись із цими перешкодами, довгоочікуваний контрнаступ України, який розпочався в червні, зазнав невдачі.

Деякі республіканці США також обернулися проти України і зараз голосують за скорочення або припинення військової допомоги. У той час як у грудні минулого року Зеленського зустріли у Вашингтоні бурхливими оплесками, його візит до столиці цього тижня викликав набагато більш приглушену реакцію.

Проте більшість американців поки що підтримує Україну. Після розмови із Зеленським минулого тижня лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконнелл поглянув на ситуацію в перспективі. «Підтримка України американцями – це не благодійність», – сказав він. «Це інвестиція в наші власні інтереси».

Його слова варто пам'ятати. Хоча моральні підстави для допомоги Україні є вагомими, країни в першу чергу діють відповідно до власних інтересів. У світі, повному трагедій, розумно запитати — чому саме цей конфлікт є моєю проблемою?

Найбільш очевидною відповіддю є те, що якщо Україна впаде, майже напевно війна охопить Східну Європу.

Росія неодноразово сигналізувала про свій намір знову поглинути країни Балтії, Молдову та, можливо, також Польщу. Польські офіційні особи натякнули, що якщо українські війська будуть розгромлені, Варшава може надіслати власні війська для захисту країни, а не чекати, поки конфлікт досягне польської землі.

Відмова від України та дозвіл на територіальні поступки лише створить основу для майбутньої ескалації, яка, швидше за все, спричинить незліченну кількість смертей, глобальний економічний хаос і, можливо, глобальну ядерну війну. Усе це було б жахливо, тому для всіх буде краще, якщо ми зупинимо Росію зараз, поки все не вийшло з-під контролю.

Якщо не враховувати перспективу Третьої світової війни, американські аргументи щодо допомоги Україні досить прості.

Все це було досягнуто, витративши мізерні гроші. Загальна вартість американської допомоги Україні у 2022 році дорівнювала приблизно п'яти відсоткам річних витрат США на оборону, або 0,3 відсотка ВВП. Озброєння України було просто найефективнішою зовнішньополітичною інвестицією США за останні десятиліття.

А як щодо Канади — які тут наші інтереси?

Канадці приділяють мало уваги внутрішній безпеці, тому що величезні океани відокремлюють нас від наших супротивників, але виникає проблема, про яку ми всі повинні думати: арктичний суверенітет.

Глобальне потепління відкриває цінні судноплавні канали на півночі Канади, що змушує експертів з безпеки хвилюватися, що Росія та Китай утвердяться там. Зрештою, контроль Канади над Північчю завжди був слабким.

Якщо Канада хоче убезпечити північ, підтримка України необхідна. Завдяки Києву здатність Москви спрямувати силу в Арктику вже була обмежена протягом десятиліття чи близько того. Поразка в Україні лише ще більше зменшить Росію як загрозу. І хоча Китай все ще буде проблемою, легше протистояти одному супротивнику, ніж двом.

Як і у випадку зі США, канадська підтримка України насправді не коштує багато. Наразі Канада надала приблизно 9 мільярдів доларів допомоги, і, хоча це звучить як багато, насправді це приблизно 0,6 відсотка видатків федерального уряду на 2021 та 2022 роки (екстраполюючи дані за 2021 рік), або 0,15 відсотка від ВВП за цей період.

Коли Зеленський просить нас стояти на боці України, ми маємо це робити. Це справедливий вибір із власних інтересів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зустріч з канадськими бізнесменами:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пишаюся Канадою і канадцями! І неприємно згадувати, як на Єрмачці та інших ресурсах поливають емігрантів та просто платників податків інших країн. Україна без нас не вистояла б і декілька тижнів.

Це був зворушливий момент, коли на нашій зустрічі в Торонто ми всі почали підписувати гімн України.

Я так пишаюся тим, що Україна надихає, що українці надихають, і канадські українці також. Я дякую кожному з них.

Перемога буде за нами.




https://twitter.com/i/status/1705553301377282323

ПС. І тут Зебіл бовкнув дурницю. А канадським неукраїнцям він не дякує? За чиї податки отримує допомогу?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#52
Зелене чмо геть з глузду з"їхало? What the hell is this??



Це вже вдруге він береги втрачає щодо Трампа.

Керує війною Байден. Трамп наразі приватний громадянин і не буде нічим керувати до січня 2025 року, за умови що стане президентом США.

Зебіл не розуміє, що він убиває залишки підтримки приблизно половини населення США щодо допомозі Україні?

Він дає такі інтерв"ю, щоб убити залишки підтримки серед республіканського кокусу напередодні голосування за допомогу Україні на 2024 рік?

На кого він працює з такими демаршами? На Пуйла??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Президент України Володимир Зеленський у неділю запросив колишнього президента Дональда Трампа відвідати охоплену війною країну.

Під час виступу в ефірі NBC "Meet the Press" Зеленський запросив Трампа у відповідь на обіцянку нинішнього фаворита Республіканської партії припинити війну в Україні протягом 24 годин у разі переобрання.

"Я запрошую президента Трампа. Якщо він зможе приїхати сюди, мені знадобиться... 24 хвилини, щоб пояснити президенту Трампу, що він не може керувати цією війною", - сказав Зеленський. «Він не може принести мир через Путіна».

Подивитись інтерв"ю англійською можна тут.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#54
На жаль, Зеленський може, і казав правильні слова, але він так і не став Черчілем, хоч як не намагався.

Його манера і method of delivery, почервоніле обличчя, відсутність контролю за голосом та жестами, манеризми і вибір лексики - не лідера країни, що знаходиться у стані війни і намагається переконати світ і залучити якомога більше допомоги, а піддатого дядька після декількох чарок оковитої  :smilie2: .



"Президент України Володимир Зеленський не скупився на слова, обговорюючи свого російського опонента Володимира Путіна під час інтерв'ю Meet the Press у неділю. «Я маю велику силу, навіть відчуваю себе сильною. І в мене багато енергії», — сказав він, коли його запитали, що його тримає. «Це не означає, що ми хочемо боротися все життя, тому що ціна висока, як я вже сказав. Бо війна забирає найкращих із нас, найкращих героїв, найкращих чоловіків, жінок, дітей. Це воно. Але ми не готові віддати свою свободу цьому й**ному терористу Путіну. Це воно. Ось чому ми боремося. Це воно."

Цей сегмент на 25-ій хвилині інтерв"ю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

WTF is wrong with this guy??

Яким чином він збирається "перевозити людей"? Силою? А якщо вони не через те за кордоном? ЩО ВОНО МЕЛЕ??



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зелена мерзота знову об"їлася мухоморів, чи чим вони його там накачують.

Божє, за що це цій нещасній країні? Чому ці одурені люди вибрали це лайно на свою голову??

Послухала оце інтерв"ю, жахнулась - це не президент, а бомж якийсь спілкується, але з понтами монарха  :smilie10:. Його ламану англійську важко зрозуміти, і те, що він намагався донести, не дійшло (хоча в коментах в основному позитивні відгуки, в основному про боневтік).


Я щось не почула цього в інтерв"ю (можливо, там дещо вирізали), але Зебіл знову почав вимагати звіту у Трампа  :smilie9: - приватного громадянина, який, якщо стане президентом, то не раніше 2025 року.

Чому Зебіл не вимагає звіту у Байдена, питання риторичне.

Зеленський заявив, що готовий зустрітися з Трампом. Він сказав: «Якщо у нього є реальний план. Будь ласка, покажи нам».

Але він попередив, що у цій війні було «досить слів».

Щодо слів самого Зеленського, див. нижче :facepalm1:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Листопад 22, 2023, 07:46Послухала оце інтерв"ю, жахнулась - це не президент, а бомж якийсь спілкується

Не у мене одної такі враження :smilie2:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Переклад статті внизу.

ХАРКІВ, Україна (AP) — Президент України Володимир Зеленський каже, що війна з Росією перебуває на новому етапі, і очікується, що зима ускладнить бойові дії після літнього контрнаступу, який не приніс бажаних результатів через постійну нестачу зброї та сухопутних сил.

Однак, незважаючи на невдачі, він сказав, що Україна не здасться.

«У нас нова фаза війни, і це факт», — сказав Зеленський в ексклюзивному інтерв'ю в четвер агенції Associated Press у Харкові на північному сході України після туру по регіону для зміцнення морального духу. «Зима в цілому — це нова фаза війни».


«Дивіться, ми не відступаємо, я задоволений. Ми воюємо з другою (найкращою) армією в світі, я задоволений», – сказав він, маючи на увазі російських військових. Але він додав: «Ми втрачаємо людей, я не задоволений. Ми отримали не всю зброю, яку хотіли, я не можу бути задоволений, але я також не можу занадто скаржитися».

Зеленський також висловив побоювання, що війна Ізраїлю та ХАМАС загрожує затьмарити конфлікт в Україні, оскільки конкуруючі політичні програми та обмежені ресурси ставлять під загрозу потік західної військової допомоги Києву.

І ці занепокоєння посилюються хвилюванням, яке неминуче виникає під час року виборів у США, і його потенційними наслідками для його країни, навколо якої міжнародне співтовариство значною мірою згуртувалося після вторгнення Росії 24 лютого 2022 року.

Довгоочікуваний контрнаступ, забезпечений десятками мільярдів доларів західної військової допомоги, включаючи важке озброєння, не приніс очікуваних проривів. Зараз деякі українські чиновники хвилюються, чи буде подальша допомога такою щедрою.

У той же час запаси боєприпасів закінчуються, що загрожує призупинити бойові дії українських військових.

Оскільки зимовий покров знову накриє Україну, військові лідери повинні боротися з новими, але знайомими викликами, оскільки конфлікт наближається до кінця другого повного року: морозні температури та безплідні поля залишають солдатів незахищеними. І є нова загроза широкомасштабних російських повітряних нападів на міста, цілями яких є енергетична інфраструктура та цивільне населення.

25 листопада Москва здійснила наймасштабнішу атаку безпілотників у війні, причому більшість із 75 безпілотників іранського виробництва Shahed були націлені на Київ, що стало тривожним прецедентом на наступні місяці.

«Тому зимова війна – це важко», – сказав Зеленський.

Він дав відверту оцінку контрнаступу минулого літа.

«Ми хотіли швидших результатів. З цієї точки зору, на жаль, ми не досягли бажаних результатів. І це факт», – сказав він.

За його словами, Україна не отримала всієї необхідної зброї від союзників, а обмеження в розмірі її військової сили перешкоджали швидкому просуванню, сказав він..



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

«Не вистачає сил, щоб швидше досягти бажаних результатів. Але це не означає, що ми маємо здаватися, що ми маємо здаватися», – сказав Зеленський. «Ми впевнені у своїх діях. Ми боремося за те, що наше».

Речник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, відповідаючи на коментарі Зеленського про військову допомогу, заявив, що США надали «безпрецедентну» підтримку.

«Я, звичайно, не можу заперечувати оцінку президента Зеленського про те, що вони не досягли успіху, якого сподівалися», — сказав Кірбі. «Але я можу вас запевнити, що Сполучені Штати зробили все можливе».


За словами Кірбі, адміністрація президента США Джо Байдена хоче дати більше, але стикається з опором представників республіканців у Конгресі.

«І якщо ми не отримаємо такої підтримки від Конгресу, месидж, який він збирається розіслати всьому світу про те, наскільки важлива Україна і скільки Сполучені Штати та наше керівництво можуть дати нашим партнерам у всьому світі, буде гучним. і чітким, і дуже сумним", - сказав Кірбі.

Світова економіка сповільниться наступного року через інфляцію, високі ставки та війну, вважає ОЕСР
Україні вдалося досягти поступових територіальних здобутків проти краще озброєного та укріпленого ворога, зазначив Зеленський.

Крім того, потужність Чорноморського флоту Москви була зменшена після українських атак, які пробили ППО та завдали ударів по його штабу в окупованому Криму, додав Зеленський.

А тимчасовий зерновий коридор, створений Києвом після виходу Росії з військової угоди для забезпечення безпечного експорту, все ще працює.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.