Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: білий хорват від Листопад 20, 2023, 08:02А навіщо тобі стільки ляльок?

Тільки що +5 нових ляльок :hot:.

Ну а як їх не купити, якщо в Канаді вони лише в одному місці і на 50 відсотків знижки??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Маю проблему - важко зробити вибір між цими двома іграшками, які у тому числі відправляться в Україну для маленького М. - це його перше Різдво  :hny6:.

І песик, і бегемотик настільки лапусіки, що просто нездатна прийняти рішення :love:.



А вам хто більше подобається?

Вчора замовила, сьогодні Амазон привіз. Бегемотик 35 доларів плюс податок, а песик на розпродажі за 30 плюс податок.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні у наших американських друзів День Подяки! Вітаємо всіх американських читачів та колишніх дописувачів із святом!

А всім американцям дякуємо за підтримку України, особливо під час повномасштабної агресії. Хоч ця допомога не в тих об"ємах, які б хотілося, все одно дякуємо!

І God Bless America!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Листопад 24, 2023, 07:43Маю проблему - важко зробити вибір між цими двома іграшками, які у тому числі відправляться в Україну для маленького М. - це його перше Різдво  :hny6:.

І песик, і бегемотик настільки лапусіки, що просто нездатна прийняти рішення :love:.



А вам хто більше подобається?

Вчора замовила, сьогодні Амазон привіз. Бегемотик 35 доларів плюс податок, а песик на розпродажі за 30 плюс податок.



Мені подобається Бегемотик)
пс. Є трошки простору для самоіроніі)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Листопад 25, 2023, 09:55Мені подобається Бегемотик)
пс. Є трошки простору для самоіроніі)

ЛОЛ! мені в нього трохи не подобаються "зуби" з білої тканини, а так super-cute!

Якщо відправлю песика, то бегемотика залишу собі, хехе 1&.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаНу це зрозуміло, що індивідуально. Але я сподівалася отримати ідеї, і ви мені вже дещо підказали.

І мені дещо підказали

Цитата: Wednesday від Листопад 20, 2023, 08:07Ляльок ніколи достатньо не буває
:smilie1:

Не знали, що подарувати малій на Миколая.
Вона написала лист до Миколая і попросила... ляльку.

Знову ляльку
Минулий рік була лялька.
Поза минулий рік була лялька.
І знову лялька.

Я спочатку був проти, кажу в неї вже є тих ляльок достатньо.
Навіть чуть не посварився з дружиною через це.

Але...
Якщо хоче ляльку, нехай буде лялька.
Вже замовили.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Листопад 26, 2023, 10:01І мені дещо підказали
 :smilie1:

Не знали, що подарувати малій на Миколая.
Вона написала лист до Миколая і попросила... ляльку.

Знову ляльку
Минулий рік була лялька.
Поза минулий рік була лялька.
І знову лялька.

Я спочатку був проти, кажу в неї вже є тих ляльок достатньо.
Навіть чуть не посварився з дружиною через це.

Але...
Якщо хоче ляльку, нехай буде лялька.
Вже замовили.

My type of a girl :hot:! А яку ляльку вона хотіла?

Це настільки чудово, що вона хоче ляльку, що ти собі не уявляєш. Більшість сучасних дівчаток ляльками чомусь не цікавляться.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Листопад 26, 2023, 10:06My type of a girl :hot:! А яку ляльку вона хотіла?

Це настільки чудово, що вона хоче ляльку, що ти собі не уявляєш. Більшість сучасних дівчаток ляльками чомусь не цікавляться.
Якусь таку, яка подібна до дитини.

Не знаю, це дружина замовляла.

Щось типу цього


Wednesday

Цитата: білий хорват від Листопад 26, 2023, 10:13Якусь таку, яка подібна до дитини.

Не знаю, це дружина замовляла.

Щось типу цього


Супер! Це, напевно, іспанська? Вони дуже високоякісні. Я таких не збираю, хоча в мене є декілька бебі-ляльок і одна розміром з трьохмісячну дитину.

Якщо вона коли-небудь захоче Американську Дівчинку, то маякни - це буде мій подарунок :). Іх в Польщі навряд чи продають.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Листопад 26, 2023, 10:21Супер! Це, напевно, іспанська? Вони дуже високоякісні. Я таких не збираю, хоча в мене є декілька бебі-ляльок і одна розміром з трьохмісячну дитину.

Якщо вона коли-небудь захоче Американську Дівчинку, то маякни - це буде мій подарунок :). Іх в Польщі навряд чи продають.
Звичайно, що захоче. Я навіть боюсь їй показувати, бо в неї зараз очі почнуть розбігатися і їй все буде подобуватись і вона все буде хотіти.

:smilie1:

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Листопад 26, 2023, 12:20Правильний корм правильними приборами (с)

А що, навіть 0,3 пива не вип'єш?


В нас на днях була фірмова імпреза, корпоратив.
Я трохи перебрав.
Давно я так, вибачте за слово, не ригав...

На другий день пролежав цілий день, нічого навіть їсти не міг.
А на третій день, коли йшов на роботу і попсикався парфумами, мене від запаху спірту в парфумах почало знову тошнити.

Тепер алкоголю не переношу.
Навіть пива не вип'ю.
Не знаю навіть чи на Новий рік буду щось пити.

Слава Богу я давно залишив в минулому ті часи)
І зовсім не кортить повертати назад.
Вже 20 років абсолютно без алкоголю——ані 10 грам)
Абсолютно задоволений таким станом речей.
На перших порах було якось незвично коли навкруги всі бухають на святах.
А потім——і я звик—і всі звикли.
Дуже добре себе почуваю в цьому плні)

Wednesday

Цитата: білий хорват від Листопад 26, 2023, 10:41Звичайно, що захоче. Я навіть боюсь їй показувати, бо в неї зараз очі почнуть розбігатися і їй все буде подобуватись і вона все буде хотіти.

:smilie1:

Ці ляльки рекомендуються для трохи старшого віку - від 8 років. Справа в тому, що в них волосся не прошите, а приклеєне і діти меншого віку не здатні правильно доглядати за ним. Часто бачиш ці ляльки з повністю вбитим волоссям.

А ось у фірми Готц (німецька, саме вони розробили і виготовили перших Американських Дівчаток - ці ляльки дуже цінуються і в хорошому стані на ібеї йдуть від 500 доларів і вище) волосся в ляльок прошите і вони широко представлені в Європі. Цим лялькам можна мити голову, їх волосся не порветься від розчісування і Готц навіть каже, що ляльки можна класти у пральну машину (я б такого не зробила, але тим не менше).

Хоча все одно їх ляльки розміру Американської Дівчинки можуть поки бути завеликими для твоєї малої. Але в них є менші і теж абсолютно cute.

Ось їх німецький вебсайт:

https://www.goetz-puppen.de/en/
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Листопад 26, 2023, 12:20В нас на днях була фірмова імпреза, корпоратив.
Я трохи перебрав.
Давно я так, вибачте за слово, не ригав...

На другий день пролежав цілий день, нічого навіть їсти не міг.
А на третій день, коли йшов на роботу і попсикався парфумами, мене від запаху спірту в парфумах почало знову тошнити.

Тепер алкоголю не переношу.
Навіть пива не вип'ю.
Не знаю навіть чи на Новий рік буду щось пити.

О Боже  :smilie2: Це за описом схоже на отруєння. Може, то не алкоголь, а щось з"їв не те?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Листопад 26, 2023, 14:42Слава Богу я давно залишив в минулому ті часи)
І зовсім не кортить повертати назад.
Вже 20 років абсолютно без алкоголю——ані 10 грам)
Абсолютно задоволений таким станом речей.
На перших порах було якось незвично коли навкруги всі бухають на святах.
А потім——і я звик—і всі звикли.
Дуже добре себе почуваю в цьому плні)

Нічого собі :smiley24:. Вау, респект! :smiley24:

Я п"ю соціально, але горілку, віскі, бренді і інші spirits не п"ю взагалі, бо вважаю їх несмачними. Із спиртного мені найбільше подобаються коктейлі типу маргарити, дайкірі і таке різне, типу як тут:



Або тут:



До речі, колись на Єрмачці я розповідала про досвід свого дейтингу. Так ось, ця фотка висіла в мене в ICQ, чим у той час я користувалася для роботи. І до мене постійно туди стукали і питали - а це дійсно твоє фото?? А коли взнавали, що я неодружена та ще й PhD, то запрошення на каву йшло автоматично. Тоді вже я задавала питання, чи є у них як мінімум ступінь бакалавра, і якщо відповідь була "так", і вони не поводили себе як козли, то ми зустрічалися за кавою. До речі, так я познайомилася з багатьма досить високоякісними хлопцями, і з деким з них ми стали друзями і з деким до цього часу я підтримую дружні відносини.

І то останнім часом в ресторанах я обмежуюсь водою, кавою і чаєм. Ці коктейлі недешеві, від 7 доларів і вище, і хоч вони смачні і в них майже не відчувається алкоголю, в них купа калорій  :smilie10:.

Я можу іноді випити вина, але тут hit and miss. Бо іноді в мене від нього болить голова.

Не розумію, як деякі жінки можуть випивати декілька бокалів вина в день майже кожен день  :smilie10:.

Ще іноді алкоголь споживаю у вигляді додатку до різних кав чи чаїв, але рідко (наприклад, Irish Coffee).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаДо речі, колись на Єрмачці я розповідала про досвід свого дейтингу. Так ось, ця фотка висіла в мене в ICQ, чим у той час я користувалася для роботи. І до мене постійно туди стукали і питали - а це дійсно твоє фото?? А коли взнавали, що я неодружена та ще й PhD, то запрошення на каву йшло автоматично. Тоді вже я задавала питання, чи є у них як мінімум ступінь бакалавра, і якщо відповідь була "так", і вони не поводили себе як козли, то ми зустрічалися за кавою.
В мене випити каву шанс би не було, в мене ступеня бакалавру нема.

 :smilie1:

Wednesday

#375
Цитата: білий хорват від Листопад 27, 2023, 07:13В мене випити каву шанс би не було, в мене ступеня бакалавру нема.

 :smilie1:

Хехе! Ну ти вже давно в той час був unavailable  :smiley25:. І потім, хіба ти не закінчив виш у Львові? 5 років нашого - це більше бакалавра, але трошки менше магістра, хоча більшість дипломів визнаються як магістр, наскільки я знаю.

До речі, один претендент на каву намагався зфейкувати. Сказав, що в нього бакалаврат з біології. Я задала йому парочку питань (які перед тим я сама погуглила, бо я в тому сама не шарю), а він не зміг відповісти :facepalm:.

В мене з цього приводу стільки історій, що я можу книжку написати або продати сценарій в Голівуд :facepalm1: :. Але в цілому досвід був в принципі позитивний - абсолютна більшість була нормальними чоловіками, і реальні козли (що часто фігурують у страшилках про дейтинг), слава Богу, не траплялися.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаХехе! Ну ти вже давно в той час був unavailable  :smiley25:. І потім, хіба ти не закінчив виш у Львові? 5 років нашого - це більше бакалавра, але трошки менше магістра, хоча більшість дипломів визнаються як магістр, наскільки я знаю.
Так, закінчив.

В мене ступінь інженер.

білий хорват

ЦитатаДо речі, один претендент на каву намагався зфейкувати. Сказав, що в нього бакалаврат з біології. Я задала йому парочку питань (які перед тим я сама погуглила, бо я в тому сама не шарю), а він не зміг відповісти :facepalm:.
Уявляю собі сцену

Я приходжу на каву, а мені задають питання з прикладної механіки.

 :gigi:

Ти би хоть попереджала, щоб брали з собою ручки і листочки для проходження тесту.

:smilie1:

білий хорват

ЦитатаВ мене з цього приводу стільки історій, що я можу книжку написати або продати сценарій в Голівуд :facepalm1: :. Але в цілому досвід був в принципі позитивний - абсолютна більшість була нормальними чоловіками, і реальні козли (що часто фігурують у страшилках про дейтинг), слава Богу, не траплялися.
А ніколи не хотілося познайомитися не з бакалавром, а з таким собі шляхетним збуєм, зірвиголовою, сучасним Робін Гудом?

:smilie1:

Wednesday

Цитата: білий хорват від Листопад 27, 2023, 09:05Так, закінчив.

В мене ступінь інженер.

Ну то все ок, в чому проблема?  :laugh:

Інженер - це круто :smiley24: , не те, що шльопати код в андроїді або ще яка чухня :smiley23:.

До речі, мої батьки теж інженери і теж закінчували Львівську Політехніку.

А ти в курсі, що в Канаді інженери носять спеціальне колечко на мізинці? Якщо я його бачу в когось на руці, то знаю, що то інженер. Також тут інженери перебувають в спеціальній асоціації. Вони можуть підписувати певну документацію на рівні інших офіційних осіб.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.