Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Листопад 06, 2023, 00:20В нас декілька тижнів тому була подібна ситуація)——
Ми проводжали мого батька додому і вирішили поісти у китайців—— та й поіхали о другій годині дня на обід. Причому взяли два таксі)—— приіхали——а там замовлено все на 600 гостей(. Ми беремо ще одне таксі і ідемо вже недалеко там)—— приіжджаємо——а там буфет починається з 18.00. Ми йдемо пішки вже , шукаємо ще щось азіатьске——воно нам не підходить(
І так погулявши декілька годин повертаємося в Кьольн  і йдемо істи в італійців пасту)
Було дуже смачно)

Блєск і ніщєта емігрантів! Жаль, що комарик не читає наш форум :facepalm1:.

Цитатапс. А вже завтра я напишу фотогілку про нашу сьогодняшню вечерю)

Чекаю - давно від тебе не було фоторепортажів :smiley24:. Вони завжди позитив - як промінчик сонячного світла у царстві depravity :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#341
А ви знаєте, що таке thrifting?

Thrifting (від англійського thrift - ощадливість, економія) зазвичай означає купівлю доступних і унікальних речей, що були у вжитку, в комісійних магазинах, в Інтернеті, блошиних ринках, вінтажних магазинах, гаражних розпродажах, при продажу нерухомості, тощо.

Це популярний спосіб зменшити відходи та сприяти екологічності, даючи нове життя вживаним речам, замість того, щоб вони потрапляли на звалище.

Багато хто займається цим, щоб знайти унікальні та колекційні речі або для себе, або для перепродажу (наприклад, на ібей). Є купа історій, як люди купували щось за безцінь і потім продавали за сотні і навіть тисячі доларів.

Я із задоволенням користуюсь місцевим варіантом олх і також купувала на Фейсбук, ну і звісно, на ібеї. Також тут популярні так звані гаражні розпродажі, коли люди викладають те, що хочуть продати, просто перед своїм будинком. Часто це робиться організовано і цілий район бере участь, щоб привернути більше інтересу - на такі гаражні розпродажі приїздять навіть з інших кінців міста, а для сусідів це можливість познайомитися один з одним та поспілкуватися.

А я декілька днів назад завітала у місцевий магазин Value Village. Це ціла мережа, і вони є практично в кожному місті Канади. На відміну від комісійних магазинів, куди здаєш річ, і якщо її куплять, ти отримаєш частину грошей, отриманих за неї, сюди люди привозять те, що їм не потрібно, задаремно. А магазин перебирає ці речі і виставляє на продаж. Там можна купити все від одягу, взуття, іграшок, посуду до меблів, картин, електроніки і т.п. Іноді можна знайти абсолютно нові речі за безцінь.

Я ходжу у Value Village в основному за ляльками, нитками та тканинами (я не ношу одяг, який був у вжитку). І за цей час мої колекції поповнилися багатьма скарбами :).

А це мій останній haul з Value Village (крім ляльок у коробках, вони приїхали новенькими з різних місць).



Зараз розкажу, що я купила.

1) На передньому плані гумовий кошичок. Мені він дуже сподобався, бо в нього можна складати мої в"язальні проекти, над якими я працюю. Але, як бачите з фото, він сподобався не лише мені - кіт з нього практично не вилазив :facepalm:.

Ціна кошичка - менше 2 КАД. А тепер драмролз!

Цей самий кошик:



36 американських доларів чи фунтів плюс пересилка!

2) Підставка на кухню чи у ванну, на яку можна виставити спеціії чи косметику.

Я заплатила 5 КАД, а на Амазоні вона майже 25 КАД плюс податок:



3) Два шматки високоякісної тканини кожна менш ніж 2 КАД за шматок. Із сірої з Ейфелевою баштою та французькими мотивами можна пошити гарні "коврики" під тарілки на кухню, а квітчаста може піти на якийсь квілт. Буквально копійки, тоді як метр такої тканини коштує від 15-20 доларів. Тканину для цієї гладильної дошки я теж купила за безцінь у Value Village.

4) Двохярусна підставка для фруктів (на фото тканина у ній). Точного еквівалента знайти не можу, але такі підставки в магазинах починаються від 30 КАД. Я заплатила біля 3 КАД.

5) Гардероб для ляльок. Я давно хотіла придбати його бушним, але в інтернеті найдешевше, що я бачила - це десь від 30 доларів. А новий коштує 160 КАД плюс податок



Вгадайте, скільки заплатила я?? Аж 14 (чотирнадцять!) доларів!! Правда, без пуфика, зате з вішалочками для одягу.

В ньому навіть зеркало для ляльки є :facepalm1:.



6) І нарешті, добрячого розміру контейнер, сплетений із справжньої типу соломи чи водорослів. Такий новий починається від 60-60 доларів і вище, в залежності від магазину.



Моя ціна - 11 КАД :facepalm1:.

Як тебе не любити, thriftingгу мій 1&!


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#342
In Flanders' fields the poppies blow
Between the crosses, row on row,
That mark our place: and in the sky
The larks, still bravely singing, fly
Scarce heard amid the guns below.

We are the dead. Short days ago
We lived, felt dawn, saw sunset glow,
Loved and were loved, and now we lie
In Flanders' fields.

Take up our quarrel with the foe;
To you from failing hands we throw
The torch; be yours to hold it high,
If ye break faith with us who die
We shall not sleep, though poppies grow
In Flanders' Fields.


11 листопада - особливий день в канадському календарі. Він називається Remembrance Day - День Пам"яті.

День Пам'яті призначений для відзначення пам'яті чоловіків і жінок, які служили і продовжують служити нашій країні під час війни, конфлікту та миру, і зокрема ветеранів Першої та Другої світових воєн, Корейської війни та всіх конфліктів з того часу, в яких брали участь члени збройних сил Канади. В Канаді є програма під назвою «Канада пам'ятає», яка має на меті допомогти молодим і новим канадцям, більшість з яких ніколи не знали війни, зрозуміти та оцінити те, що зробили ті, хто служив Канаді під час війни, збройних конфліктів і миру, і чим вони пожертвували для своєї країни.

День пам'яті є офіційним вихідним днем для службовців, регульованих на федеральному рівні, а також офіційним вихідним днем в шести з десяти провінцій і на всіх трьох територіях Канади.

У цей день відбувається багато офіційних церемоній, і в суспільному житті проводиться багато заходів.

Ми відвідаємо могилу мого свекра, який був професійним військовим і у тому числі воював у Кореї. А також могилу моєї свекрухи - це її день народження.


День Пам"яті асоціюється в Канаді з віршем "У полях Фландрії" та квіткою червоного маку, яку на початку листопада канадці приколюють до свого одягу. Їх продають повсюди представники Канадського Королівського Легіону, який використовує ці кошти на потреби ветеранів. Це є демонстрацією підтримки спільноти Збройних Сил, тих, хто зараз служить, колишніх військовослужбовців та їхніх сімей, і символ пам'яті про всіх тих, хто загинув.

Використання квітки маку як символу пам"яті було інспіроване віршем Джона МакРея "У полях Фландрії". Навесні 1915 року, невдовзі після втрати друга в Іпрі, канадський лікар, підполковник Джон МакКрей написав свій тепер уже знаменитий вірш, побачивши маки, що росли на полях, зрошених кров"ю загиблих.

В полях фламандських квітне мак
Поміж хрестів — скорботний знак
По нас; а жайвір серед хмар
Нам шле свій спів — останній дар,
Ледь чутний тут крізь грім атак.
Бо ми, полеглі в цих полях,
Ми, що кохали, нині — прах,
Жили — і приняли удар
В полях фламандських.
Ідіть у бій, забувши страх,
Нам світоч випав з рук, відтак —
Вам підіймати цей тягар!
Якщо загасне віри жар —
Наш сон розвієтся, як мак,
В полях фламандських...

Більше про автора та його знаменитий твір можна прочитати тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось тут написала, як святкували День Пам"яті в нашому місті.

Ми з родичами зустрілися на могилі моїх parents-in-law і вони також згадали і про українську війну та мужніх українських військових, які просто зараз переживають те, що у свій час переживав мій свекор і його батько, ветеран Першої Світової, який брав участь у сумно знаменитій битві при Вімі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А ви вже почали різдвяний шопінг (мова про тих, хто дарує подарунки до різдва)?

В нас уже почалися знижки, хоча сама Чорна П"ятниця на наступному тижні. Я вже тиждень займаюся онлайн-шопінгом, що вже аж очі вилазять. Але встигла замовити і навіть отримати багато подарунків для рідні та друзів.

Якщо з цим проблем нема, особливо з підбором іграшок для дітей, то що придбати чоловікові цього року, поняття не маю. В нього все є.

Чоловікам форуму: якби ви мали можливість попросити матеріальний подарунок у Санти, що б ви для себе обрали?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Листопад 17, 2023, 08:49А ви вже почали різдвяний шопінг (мова про тих, хто дарує подарунки до різдва)?

В нас уже почалися знижки, хоча сама Чорна П"ятниця на наступному тижні. Я вже тиждень займаюся онлайн-шопінгом, що вже аж очі вилазять. Але встигла замовити і навіть отримати багато подарунків для рідні та друзів.

Якщо з цим проблем нема, особливо з підбором іграшок для дітей, то що придбати чоловікові цього року, поняття не маю. В нього все є.

Чоловікам форуму: якби ви мали можливість попросити матеріальний подарунок у Санти, що б ви для себе обрали?

Ірочка моя зараз активно в шоппінгу(
В основному якісь адвентскалендарі придивляється.
На рахунок подарунка чоловікові——теж складне питання(
В мене теж все є(
Хочу квартиру і вже якось потім машинку.( а дрібничкі блін можу купляти собі кожний день)
пс. Особисто я—порадувався би гарному ножу)( в мене в Украіні залишився шикарний ніж—кукрі——хотілося би собі такий новий)
( ніби й не потрібен в повсякденному житті——а хочеться——як іграшка)

білий хорват

Цитата: Wednesday від Листопад 17, 2023, 08:49А ви вже почали різдвяний шопінг (мова про тих, хто дарує подарунки до різдва)?

В нас уже почалися знижки, хоча сама Чорна П"ятниця на наступному тижні. Я вже тиждень займаюся онлайн-шопінгом, що вже аж очі вилазять. Але встигла замовити і навіть отримати багато подарунків для рідні та друзів.

Якщо з цим проблем нема, особливо з підбором іграшок для дітей, то що придбати чоловікові цього року, поняття не маю. В нього все є.

Чоловікам форуму: якби ви мали можливість попросити матеріальний подарунок у Санти, що б ви для себе обрали?
То, що обрали би ми чи хтось інший, не обов'язково підійде твоєму чоловікові.

В кожного свої смаки і потреби.

Якщо в нього все є, то йому найбільш цінним буде якийсь духовний подарунок від тебе, щось типу:
"Лучший мой подарочєк - ето ти" (с)

:smilie1:

А з матеріальних, щось пов'язане з його хоббі.

Хтось любить рибалку, наприклад, то може щось для рибалки.
Я рибалку не переношу.

Я, наприклад, люблю спорт, хотів би щось пов'язане зі спортом, якісь класні навушники для спорту, щоб слухати музику під час тренування, (одні в мене вже є), може якийсь пояс для вимірювання пульсу (зараз в мене є Suunto) і тд і тп.

Все дуже індивідуальне.

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Листопад 18, 2023, 17:26То, що обрали би ми чи хтось інший, не обов'язково підійде твоєму чоловікові.

В кожного свої смаки і потреби.

Якщо в нього все є, то йому найбільш цінним буде якийсь духовний подарунок від тебе, щось типу:
"Лучший мой подарочєк - ето ти" (с)

:smilie1:

А з матеріальних, щось пов'язане з його хоббі.

Хтось любить рибалку, наприклад, то може щось для рибалки.
Я рибалку не переношу.

Я, наприклад, люблю спорт, хотів би щось пов'язане зі спортом, якісь класні навушники для спорту, щоб слухати музику під час тренування, (одні в мене вже є), може якийсь пояс для вимірювання пульсу (зараз в мене є Suunto) і тд і тп.

Все дуже індивідуальне.

Саме так)

пс. Хорват нагадав мені про те що я би міг захотіти в подарунок)——
Шикарний спортивний годинник від Гармін)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Листопад 18, 2023, 21:22Саме так)

пс. Хорват нагадав мені про те що я би міг захотіти в подарунок)——
Шикарний спортивний годинник від Гармін)

Я просто дивлюся на ідеї інших
Цитата: білий хорват від Листопад 18, 2023, 17:26То, що обрали би ми чи хтось інший, не обов'язково підійде твоєму чоловікові.

В кожного свої смаки і потреби.

Якщо в нього все є, то йому найбільш цінним буде якийсь духовний подарунок від тебе, щось типу:
"Лучший мой подарочєк - ето ти" (с)

:smilie1:

А з матеріальних, щось пов'язане з його хоббі.

Хтось любить рибалку, наприклад, то може щось для рибалки.
Я рибалку не переношу.

Я, наприклад, люблю спорт, хотів би щось пов'язане зі спортом, якісь класні навушники для спорту, щоб слухати музику під час тренування, (одні в мене вже є), може якийсь пояс для вимірювання пульсу (зараз в мене є Suunto) і тд і тп.

Все дуже індивідуальне.

Ну це зрозуміло, що індивідуально. Але я сподівалася отримати ідеї, і ви мені вже дещо підказали.

Так, він любить музику і має типу міні-студії вдома. Вчора підходить і каже - там ось гітару продають. Я, навіть не вислухавши до кінця, - іди і купи і нащо ти навіть питаєш в мене дозволу? Особливо враховуючи, що я ляльок собі накупила на три гітари  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Листопад 18, 2023, 21:22Саме так)

пс. Хорват нагадав мені про те що я би міг захотіти в подарунок)——
Шикарний спортивний годинник від Гармін)

Новий апл вотч 9, кажуть, хороший. Але я чоловіку його купила (старішу модель) ще два роки назад і він тільки зараз почав його носити  :smilie10:. А годиник Омега, яку я, склавши бабло за декілька місяців, купила йому на 50-річний ювілей (такий, як у Джеймса Бонда), він взагалі не носив - боявся щось йому зробити  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Листопад 18, 2023, 22:18Новий апл вотч 9, кажуть, хороший. Але я чоловіку його купила (старішу модель) ще два роки назад і він тільки зараз почав його носити  :smilie10:. А годиник Омега, яку я, склавши бабло за декілька місяців, купила йому на 50-річний ювілей (такий, як у Джеймса Бонда), він взагалі не носив - боявся щось йому зробити  :smilie2:.

Мені апл не подобається.
Хоча я вже й знайшов в них плюси)
А годинники типу Ролех , Омега, Одемар Піжо—— не мій стиль)
Гармін новий——мій вибір.

пс. Останнім часом правда все ніяк грощі докупи не можу зібрати)——
Всілякі заощаджувальні програми банківські, якісь акціі——— там акумулюються моі грощі на наступні 5 років)
Треба буде шукати якісь додаткові приробітки))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Листопад 18, 2023, 23:40Мені апл не подобається.
Хоча я вже й знайшов в них плюси)
А годинники типу Ролех , Омега, Одемар Піжо—— не мій стиль)
Гармін новий——мій вибір.

пс. Останнім часом правда все ніяк грощі докупи не можу зібрати)——
Всілякі заощаджувальні програми банківські, якісь акціі——— там акумулюються моі грощі на наступні 5 років)
Треба буде шукати якісь додаткові приробітки))

В тебе більш серйозні пріоритети - квартира, наприклад. А ті годинники ... сьогодні купив, а вже через декілька місяців виходить нова модель, більш крутіша.

Це як з телефонами :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це піпець! Сьогодні ввечері їдемо на вечерю і практично майже кожний будинок вже начепив різдвяні вогні на дерева і повиставляв різні різдвяні причандали  :smilie10:.

Це ж лише середина листопада!

Хоча, користуючись теплою погодою, треба і собі на кущі поначіпляти вогників. Включати принципово не буду до 1 грудня.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

:facepalm1:  :smilie10:  :laugh:  :facepalm:  :smiley24:



Це, напевно, зрозуміють лише ті, хто живе в Північній Америці.

Тут обігрується декілька нюансів - комерціалізований Крістмас is a drag для багатьох людей - для них це не світле свято народження Месії, а щуряча біганина, купа витрачених грошей і дефакто продаж душі дияволу за бабло.

І сімейка на фото показує це своїм виглядом.

Також обігрується тема дегенерації сучасного суспільства (подивіться на кількість пальчиків у хлопчика) і напрошуються алюзії на класичний фільм Deliverance і незабутніх hillbillies з нього.

Якщо побачите у моїх текстах фразу "Squal like a pig!" (фраза з цього фільму, що стала класикою), то будете знати, що це означає.

До речі, за цю відеоцитату мене колись забанили на Єрмачці :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Листопад 19, 2023, 20:34:facepalm1:  :smilie10:  :laugh:  :facepalm:  :smiley24:



Це, напевно, зрозуміють лише ті, хто живе в Північній Америці.

Тут обігрується декілька нюансів - комерціалізований Крістмас is a drag для багатьох людей - для них це не світле свято народження Месії, а щуряча біганина, купа витрачених грошей і дефакто продаж душі дияволу за бабло.

І сімейка на фото показує це своїм виглядом.

Також обігрується тема дегенерації сучасного суспільства (подивіться на кількість пальчиків у хлопчика) і напрошуються алюзії на класичний фільм Deliverance і незабутніх hillbillies з нього.

Якщо побачите у моїх текстах фразу "Squal like a pig!" (фраза з цього фільму, що стала класикою), то будете знати, що це означає.

До речі, за цю відеоцитату мене колись забанили на Єрмачці :facepalm:.

Блін(
Ось тут ти помиляєшся(——
Про "пальчики"—— це типова ознака Штучного Інтелекту.
Є в нього такий баг з пальчиками.
Тобто фоточка згенерована ШІ.
Про "дегенеративність" там не йдеться(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Листопад 19, 2023, 22:37Блін(
Ось тут ти помиляєшся(——
Про "пальчики"—— це типова ознака Штучного Інтелекту.
Є в нього такий баг з пальчиками.
Тобто фоточка згенерована ШІ.
Про "дегенеративність" там не йдеться(

Нє, ну то я в курсі, що то ШІ згенерував - це видно і по інших елементах, наприклад, волоссю жінки. Але пальці залишили спеціально.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Листопад 19, 2023, 23:39Нє, ну то я в курсі, що то ШІ згенерував - це видно і по інших елементах, наприклад, волоссю жінки. Але пальці залишили спеціально.

Я в сенсі що там не було натяку на "дегенеративність"(
Ті пальці то звичайний баг ШІ. Навіть фішка його.
Тому й залишили так як є.
А взагалі я не побачив в тій картинці тих сенсів що ти туди вставила.

Wednesday

#357
Цитата: Сергій Чернівці від Листопад 20, 2023, 00:14Я в сенсі що там не було натяку на "дегенеративність"(
Ті пальці то звичайний баг ШІ. Навіть фішка його.
Тому й залишили так як є.
А взагалі я не побачив в тій картинці тих сенсів що ти туди вставила.

Ну, це моя інтерпретація - я коли побачила ці фізіономії, то зразу подумала про Деліверанс. Зараз чоловіка спитаю, які асоціації.

Update: Він сказав, що 'just a serious couple'. А пальців дитини навіть не помітив, але сказав зразу, що the photo is clearly staged.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Листопад 18, 2023, 22:16Я просто дивлюся на ідеї інших
Ну це зрозуміло, що індивідуально. Але я сподівалася отримати ідеї, і ви мені вже дещо підказали.

Так, він любить музику і має типу міні-студії вдома. Вчора підходить і каже - там ось гітару продають. Я, навіть не вислухавши до кінця, - іди і купи і нащо ти навіть питаєш в мене дозволу? Особливо враховуючи, що я ляльок собі накупила на три гітари  :laugh:.
А навіщо тобі стільки ляльок?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Листопад 20, 2023, 08:02А навіщо тобі стільки ляльок?

Ляльок ніколи достатньо не буває - я їх люблю  :smilie1:.

Як такі ж самі, як я, фанатки кажуть - ми могли б пити, курити, витрачати гроші на лахор"я, а ляльки - набагато здоровіше хобі  :laugh:. До того ж, я люблю виготовляти для них одяг і навіть думаю коли-небудь видати книжку з моделями для них  :smilie1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.