God Bless the USA! Все про Нашого Найбільшого Союзника

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ну що, Стів Скаліз вже всьо :(. Він вирішив зняти свою кандидатуру, бо схоже на те, що не міг набрати потрібної кількості голосів плюс він хворий на рак.

Дуже шкода, він висококласний політик і був хорошим кандидатом з питань України.

Поки невідомо, що буде робити республіканський кокус. Один варіант - залишити тимчасового лідера на довший період часу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ваша. Сидіть і мовчіть. Без вас, шмакодявок розберуться.

Можете ще помастурбувати на Ізраель. Якщо об"єденають ті кошти, то там Україні підуть якісь крихти. І Джордан, який виграв номінацію від респів, не вирішує політику, він просто керівник. Голосують усі і вирішують вони.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаво, що конгресвуман Вікторія Спарц змінила свою думку і не буде підтримувати Джордана при голосуванні.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Спитий дебіл  :facepalm:.



Хоча я розумію, чого Маккейн йому так подобається - у Сінді такі ж розлогі роги, як і в його дружини  :facepalm:.

А взагалі яке ваше собаче діло? Це справа американців, кого вибирати.

Ваша справа - із зброєю в руках захищати Україну (а не, нажираючись до свинячого писку, пудити в штани від жаху і вишукувати по сто причин для виправдання свого ухилянства).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, відмовились розслідувати корумповану гниду, ось і результат. А так би не потрапив в Білий дім і війни б не було б.

А тепер він буде з вами, "скільки потрібно", а не щоб Україна перемогла.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хоч Майк Пенс має правильну позицію по Україні, по інших він абсолютний фейл - і ще й безсоромно присвоює собі досягнення президента Трампа.

Ну, йому вже недовго залишилося на стежині до номінації.

Майк Пенс зробив своєю передвиборчою стратегією ображати, паплюжити й нападати на свого колишнього напарника та президента Трампа на кожній зупинці та в кожному інтерв'ю головним ЗМІ.

Минулого тижня Майк Пенс звинуватив президента Трампа у нападі ХАМАС на Ізраїль. Під час спільних нападів у промові в Айові минулої суботи після масової бійні ХАМАС в Ізраїлі та в недільному інтерв'ю CNN Пенс звинуватив Трампа, губернатора Флориди Рона ДеСантіса та бізнесмена Вівека Рамасвамі у «умиротворенні» та «сигналізації про відступ». Це було божевільне твердження.

Пізніше цього тижня Пенс атакував президента Трампа за його заяви про Хезболлу, терористичну групу, яка помітно мовчала під час його правління. Стів Беннон розшматував його за це.

У неділю NBC News повідомив, що у Майка Пенса мало грошей. У третьому кварталі він зібрав лише 3,3 мільйона доларів і має небагато грошей на руках. Пенс був змушений інвестувати 150 тисяч доларів власних грошей у свою кампанію.

Цифри Пенса вказують на те, що передвиборча кампанія перебуває під серйозною напругою, працюючи на зовсім іншому фінансовому полі, ніж у його конкурентів, і вони викликають сумніви щодо його здатності продовжувати конкурувати на праймеріз Республіканської партії. Зокрема, накопичення боргів уже давно є ознакою того, що президентські кампанії зазнають проблем — і, можливо, знаходяться на межі завершення.



Останній сезон президентських праймеріз Республіканської партії пропонує зловісну паралель із цим моментом вісім років тому: кампанія тодішнього губернатора Вісконсіна Скотта Волкера повідомила про трохи менше 1 мільйона доларів у банку та 161 000 доларів боргу на кінець третього кварталу 2015 року, що еквівалентно моменту. у тому виборчому циклі. Саме тоді він вибув із перегонів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тяганина із вибором спікера продовжується. Вікторія Спарц дала зрозуміти, що відбуваються не зовсім кошерні речі і політичні ігрища.

Наразі один із конгресменів погодився віддати голос за Джордана, то, може, вже нарешті процес завершиться.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Голосування за Джордана провалилось - за нього відмовилися віддати голоси такі респи (включаючи конгресвумен Вікторію Спарц):

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як стало відомо Axios, в п'ятницю було знято з посади кандидата на спікера Джима Джордана.

Чому це важливо: Джордан програв три голосування поспіль у Палаті представників. Республіканці Палати представників відновлять процес висунення на форумі кандидатів у понеділок, а голосування очікується у вівторок.

Ось що відбувається, коли ведеш надто брудну кампанію. Ті політики, хто не голосував за нього, навіть отримували погрози від виборців.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У п'ятницю були опубліковані деталі термінового запиту президента Байдена на фінансування військової допомоги Ізраїлю та Україні до Конгресу.

Загальна вартість запиту Білого дому становить майже 106 мільярдів доларів, які включатимуть фінансування для Ізраїлю, України, гуманітарну допомогу Газі, охорону кордонів США та додаткові кошти для безпеки в Індійсько-Тихоокеанському регіоні та для протидії фінансуванню Китаю в країнах, що розвиваються.

Управління та бюджет Білого дому оприлюднило такі цифри:

$61,4 млрд додаткового фінансування для України;

14,3 мільярда доларів додаткового фінансування для Ізраїлю, з яких 10,6 мільярда доларів – військова допомога;

13,6 мільярда доларів на охорону кордонів, у тому числі 1,2 мільярда доларів на боротьбу з фентанілом. Це фінансування дозволить оплатити 1300 нових агентів прикордонної служби, 1600 відділів надання притулку та 375 команд імміграційних суддів;

$2 млрд на протидію фінансуванню КНР у країнах, що розвиваються;

$9 млрд на гуманітарну допомогу Україні, Ізраїлю та Газі.

«Найближчими тижнями адміністрація з нетерпінням чекає на продовження взаємодії з членами обох партій для досягнення всеосяжної двопартійної угоди щодо фінансування уряду та інвестування в важливі національні пріоритети», — сказав директор OMB Шаланда Янг у листі до Конгресу. «У рамках цього процесу Конгрес має можливість і зобов'язання сприяти розвитку нашої національної безпеки шляхом вирішення критичних потреб, які повинні отримати підтримку обох партій».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Читати обговорення виборів спікера на Єрмачці без стопки чогось міцного неможливо, але я не п"ю, тому все, що я можу собі дозволити - це перманентний eyeroll and facepalm :facepalm1:.

Фестиваль дурачків генерує перли просто тонами. Наприклад, абсолютно демократичну і highly competitive процедуру вибору спікера вони називають "диктатурою".

А особливо тішать своєю лайноаналітикою ті, хто або взагалі ніколи не жив в США і дупля не відбиває в їх політиці, або "пундіти" типу велферщика-дідка Татуся чи лінивого підстаркуватого СлавРедька, який, як кажуть злі язики, живе за рахунок дружини.

Ото їм нема більше нічим зайнятись, як генерувати тони нерелевантного трешу на Єрмачці. На жаль, таких лузерів там - більшість :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Убийся у стіну, старе бидло!

І спочатку поверни мільярди грошей США, які йдуть на твоє утримання, а вже потім будеш вареника розкривати, де, кому і що писати :smiley14:.

Гроші трампістів у горлянці ще колом не стоять, мурло лівацьке?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вони навіть не здатні правильно писати українською мовою, але з яким апломбом розмірковують про долі американського народу :facepalm:.



І це мова йде про людей, які за 30 років довели власну країну практично до ручки і стоять на межі втрати державності, за яку покоління українців важко боролися сторіччями.

І це йде мова про людей, які кульмінували вибранням недолугого, корумпованого, хуцпатого напівідіота своїм лідером під час війни!

Ну не вам триндіти про такі речі! А кого виберуть презиком в США, то не ваше собаче діло, а АМЕРИКАНЦІВ. А ви переймайтеся своєю державою, своїми політиками і своїм виборчим процесом.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

#113
Цитата: Wednesday від Жовтень 24, 2023, 17:08Вони навіть не здатні правильно писати українською мовою, але з яким апломбом розмірковують про долі американського народу :facepalm:.



І це мова йде про людей, які за 30 років довели власну країну практично до ручки і стоять на межі втрати державності, за яку покоління українців важко боролися сторіччями.

І це йде мова про людей, які кульмінували вибранням недолугого, корумпованого, хуцпатого напівідіота своїм лідером під час війни!

Ну не вам триндіти про такі речі! А кого виберуть презиком в США, то не ваше собаче діло, а АМЕРИКАНЦІВ. А ви переймайтеся своєю державою, своїми політиками і своїм виборчим процесом.
так ти ж не українка, що переймаєшся українським президентом. Я от зовсім не знаю хто в Канаді президент і не переймаюся.

А якщо серйозно, для українців важливо хто президент США, на рівні свого президента.

Wednesday

#114
Цитата: вело від Жовтень 25, 2023, 07:04так ти ж не українка, що переймаєшся українським президентом.

А хто? І етнічна українка, і громадянство у мене ніхто не відбирав. Хоч я і не брала участі у голосуванні за презів, але технічно можу.

Мало того, я стейкхолдер. Мої особисті гроші і мене як платника податків йдуть в Україну.

Українці лише беруть гроші в США, Канади та інших країн, але свої не дають. Але не мають ні класу, ні розуму не лізти туди, в чому ніфіга не розбираються, особливо враховуючи, що самі як виборці вибирали практично тільки лайно останні 30 років.

І також дозволяють собі роками і в грубій формі не тільки ображати президента країни, за рахунок якої виживають, але ще і втручатися у виборчі процеси цієї країни (Лєщенко з його амбарною книгою, робота посольства Порошенка та посольства Зеленського на демократів і вставляння палиць в колеса респів, у тому числі у справі фейкового досьє "золотий дощ" та у відмові розслідувати корупцію родини Байденів, бридкі білборди на дорогах України проти Вікторії Спарц (кажуть, від Єрмака) і так далі і тому подібне).

Саме тому у половини виборців США до України негативне ставлення і тому вони більше не хочуть давати Україні грошей - війна чи не війна. Коли я читаю бридкі висловлювання муліярів і баштанів, як половину населення США треба посадити в концтабори за те, що вони голосували за Трампа, чи що Трампа треба вбити, мені теж починає здаватися, що українці не заслуговують ні на цент допомоги, бо поводять себе як останні мерзотні свині  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.

ЦитатаЯ от зовсім не знаю хто в Канаді президент і не переймаюся.

В Канаді нема президента від слова взагалі.

Цитата]А якщо серйозно, для українців важливо хто президент США, на рівні свого президента.

Це як?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

#115
Цитата: Wednesday від Жовтень 25, 2023, 07:33
ЦитатаЯ от зовсім не знаю хто в Канаді президент і не переймаюся.

В Канаді нема президента від слова взагалі.
це був жарт

Але не жарт, що для українців дуже важлива американська політика. Тобто хто президент США не менш важливо, чим хто президент України.

Wednesday

Цитата: вело від Жовтень 25, 2023, 08:49В Канаді нема президента від слова взагалі.
це був жарт

Це типу жарт на кшалт "всі ми преЗЕденти"?  :smiley25:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: вело від Жовтень 25, 2023, 08:49Але не жарт, що для українців дуже важлива американська політика.

Українці в цьому не унікальні, практично для всіх країн світу важлива американська політика.

Але:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Цитата: Wednesday від Жовтень 25, 2023, 08:53Це типу жарт на кшалт "всі ми преЗЕденти"?  :smiley25:
Це щоб підкреслити, що українці не переймаються яка влада в Канаді.

вело

Цитата: Wednesday від Жовтень 25, 2023, 08:57Українці в цьому не унікальні, практично для всіх країн світу важлива американська політика.

Але:

Зеленський пообіцяв Трампу відкрити справу проти Байдена і відкрив.
ЗІ це теж жарт