Вражаючі історії

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

Цитата: Wednesday від Вересень 29, 2023, 07:42Нє, деякі деталі анатомії - художник лише приступив  :facepalm1:.
А як ти відносишся до татуювання в цьому місці?

Це ж треба перед чужою людиною розставити ноги.

А пірсинг в цьому місці?
Це взагалі.

Це якийсь мозахізм

Wednesday

Цитата: білий хорват від Вересень 29, 2023, 12:16А як ти відносишся до татуювання в цьому місці?

Особисто я не сприймаю татуювання і в мене нема і не буде тату, як і в мого чоловіка. Але поважаю право інших робити із своїм тілом все, що заманеться, якщо це в рамках чинного законодавства  :smilie1:.

Іноді бачиш молодих та гарних людей, зататуйованих по вуха, або з величезними тату на цілі стегна чи спину і думаєш - нащо себе так псувати? А з часом те "грайливе" тату розповзається, стає в три рази більшим  :bluet:.

ЦитатаЦе ж треба перед чужою людиною розставити ноги.

Ну це ж в професійному контексті, нічим не відрізняється від оглядин лікаря чи, наприклад, лазерної депіляції. Не знаю, як відбувається процес, але допускаю, що татуажист прикриває частини тіла і оголює лише там, де власне, буде тату (як під час операції, наприклад).

В мене сімейний лікар чоловік і в Канаді сімейні лікарі під час щорічного огляду беруть мазки, перевіряють на всілякі речі, тобто виконують частково функції гінеколога. Мене це взагалі не переймає, хіба що почуваєшся трохи embarrassed - але не тому що він чоловік, а взагалі  :facepalm1:. Тут можна під час такої процедури запросити медсестру-жінку, щоб була присутня - я цього не роблю, бо в мене чудовий лікар і я йому повністю довіряю і він би ніколи собі нічого "такого" не дозволив.

ЦитатаА пірсинг в цьому місці?
Це взагалі.
Це якийсь мозахізм

Те ж саме, що і тату. Мені на будь-який пірсинг дивитися майже боляче  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Я також не сприймаю тату.

Але теперішня молодь інша.

Бачу по своїй малій, як вона вже собі наклейки клеїть на руки, бо це модно.

А що буде, як виросте?

Може з часом їй це пройде.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Жовтень 02, 2023, 07:30Я також не сприймаю тату.

Але теперішня молодь інша.

Бачу по своїй малій, як вона вже собі наклейки клеїть на руки, бо це модно.

А що буде, як виросте?

Може з часом їй це пройде.

Може, мода поміняється. Наприклад, моя донька навряд чи таке зробить - вона ще більш консервативна, ніж я :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#44
Міністерство парків Канади повідомило, що в п'ятницю ведмідь грізлі напав і вбив двох людей у національному парку Банф на захід від Сандре, провінція Альберта.



«Погодні умови на той час не дозволяли використовувати вертоліт, і група реагування всю ніч їхала до місця на землі», — сказала менеджер із зовнішніх зв'язків Parks Canada Banff Наталі Фей у недільній заяві, наданій Canadian Press.



«Група реагування прибула на місце о першій годині ночі. та виявила двох загиблих».

Фей сказав, що Парки Канади отримали сповіщення від GPS-пристрою в Долині Ред-Дір на захід від Сандре близько 20:00. в п'ятницю, що свідчить про напад ведмедя. Вона додала, що була мобілізована команда, навчена нападам на диких тварин, але погода завадила їй швидко реагувати.



Перебуваючи в цьому районі, вона розповіла групі реагування, що зустріла ведмедя грізлі, який демонстрував агресивну поведінку, що призвело до того, що співробітники приспали тварину для громадської безпеки.

RCMP прибув о 5 ранку перевезти постраждалих до Сандре.

Мені відомі ті місця. Там дуже гарно - але звісно ж, повно диких тварин.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Жовтень 02, 2023, 08:07Міністерство парків Канади повідомило, що в п'ятницю ведмідь грізлі напав і вбив двох людей у національному парку Банф на захід від Сандре, провінція Альберта.



«Погодні умови на той час не дозволяли використовувати вертоліт, і група реагування всю ніч їхала до місця на землі», — сказала менеджер із зовнішніх зв'язків Parks Canada Banff Наталі Фей у недільній заяві, наданій Canadian Press.



«Група реагування прибула на місце о першій годині ночі. та виявила двох загиблих».

Фей сказав, що Парки Канади отримали сповіщення від GPS-пристрою в Долині Ред-Дір на захід від Сандре близько 20:00. в п'ятницю, що свідчить про напад ведмедя. Вона додала, що була мобілізована команда, навчена нападам на диких тварин, але погода завадила їй швидко реагувати.

[/img]

Перебуваючи в цьому районі, вона розповіла групі реагування, що зустріла ведмедя грізлі, який демонстрував агресивну поведінку, що призвело до того, що співробітники приспали тварину для громадської безпеки.

RCMP прибув о 5 ранку перевезти постраждалих до Сандре.

Мені відомі ті місця. Там дуже гарно - але звісно ж, повно диких тварин.
Ого

А зі зброєю можна гуляти в цьому парку?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Жовтень 02, 2023, 08:34Ого

А зі зброєю можна гуляти в цьому парку?

Напевно, можна, але ж не у всіх є.

Бідні люди і бідний медвідь :( але це медвежа територія, він мав всі права.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Там ще пишуть, що це були досвідчені хайкери.

Але досвідчені хайкери:

1) Не підуть в місцини, де живуть грізлі, в цей час року, після теплого літа, коли у грізлі менше можливостей наїсти жир перед тим, як залягти у сплячку

2) Не візьмуть собаку, який теж став жертвою грізлі.

Ці новини вже стали інтернаціональними і навіть на Фокс Ньюз.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#48
Надійшли додаткові подробиці загибелі альбертанської пари у лапах грізлі.



Виявляється, він напав на них, коли ті спали у палатці. Вони використали увесь балончик перцевого спрею, намагаючись відбитись від велетенської тварини, але це не допомогло.

Парі співмешканців (вони не були одружені офіційно) було по 62 роки. Вони були разом із студентських років, і загинули теж разом.

У півторок Міністерство Парків Канади заявило, що ймовірно відповідальним за це була самка грізлі віком понад 25 років, у «задовільному стані», зі слабкими зубами та меншим вмістом жиру, ніж зазвичай для цієї пори року.

На ведмедиці не було ніяких маркерів чи ярликів, і вона не була відомо федеральним чиновникам, повідомило агентство, яке піддає тварину розтину.

Деякі біологи дикої природи вважають, що інцидент має ознаки нападу хижого ведмедя в той час, коли тварини прагнуть відгодуватися напередодні зими.

Тобто сиділи б ці егоїсти вдома, то і самі були б цілі, і їх 6-річна коллі, і ця чудова ведмедиця, яка загинула ні за що.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Жовтень 05, 2023, 22:03Надійшли додаткові подробиці загибелі альбертанської пари у лапах грізлі.



Виявляється, він напав на них, коли ті спали у палатці. Вони використали увесь балончик перцевого спрею, намагаючись відбитись від велетенської тварини, але це не допомогло.

Парі співмешканців (вони не були одружені офіційно) було по 62 роки. Вони були разом із студентських років, і загинули теж разом.

У півторок Міністерство Парків Канади заявило, що ймовірно відповідальним за це була самка грізлі віком понад 25 років, у «задовільному стані», зі слабкими зубами та меншим вмістом жиру, ніж зазвичай для цієї пори року.

На ведмедиці не було ніяких маркерів чи ярликів, і вона не була відомо федеральним чиновникам, повідомило агентство, яке піддає тварину розтину.

Деякі біологи дикої природи вважають, що інцидент має ознаки нападу хижого ведмедя в той час, коли тварини прагнуть відгодуватися напередодні зими.

Тобто сиділи б ці егоїсти вдома, то і самі були б цілі, і їх 6-річна коллі, і ця чудова вемведиця, яка загинула ні за що.


От так прожили разом від студентських років і померли разом.
Така доля.

Ми колись з пацанами також поїхали в Карпати.

Вночі в палатці чуємо, хтось лазить біля палатки та біля казана, що залишився на згашеному вогні. А в казані були рештки їжі.

Ми такі повитягували ножі сокири і сидимо в палатці перестрашені.
:gigi:

Потім той, хто там лазив, пішов.

Wednesday

Митець Denver Balbaboco любить зображати Венсді  :hot:.

На цій картині "дитина скорботи" зображена новонародженою в руках своєї мами Мотріції. Художник надихнувся іконічними картинами "Народження Венери» та «Мадонна з немовлям» Боттічеллі.

Картина дуже сподобалася публіці - у Денвера вже купа замовлень на принти.



А тут Венсді зображена вже дорослою. Так художник уявляє її перед концертом гри на віолончелі:



В нього багато цікавої графіки в стилі "гра престолів".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

33-річний чоловік стрибнув з висоти 40 футів у воду глибиною 18 дюймів у меморіальний басейн Memoria 9/11 в Нью-Йорку рано вдень у понеділок.

Згідно з повідомленнями, чоловік вижив після стрибка та був доставлений до лікарні Белв'ю. Зрештою невідомого затримали.



Поліція ненадовго огородила територію.

Чому чоловік стрибнув, незрозуміло.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бажаючи озеленити подвір"я, родина у канадському місті Ленглі замовила землю, щоб допомогти перетворити новий дерн на своїй ділянці на пишний, здоровий газон. Натомість вони отримали суміш, усіяну камінням, склом і навіть презервативами.

«У мене є хлопчик, якому 2 з половиною роки, і він не може гратися на газоні», — сказав Джейсон Фан, який разом зі своєю матір'ю Хуей Лан (Ланою) Гао володіє будинком на великій ділянці. «У дитинстві ми ходили босоніж по галявині. Я не можу дозволити своєму сину ходити по ньому».



Родина подала позов до Верховного Суду Британської Колумбії, провінції, де вони живуть, вимагаючи повернення 3200 доларів, які вони заплатили за ґрунт, і 80 000 доларів за заміну газону, а також відшкодування збитків.

Фан сказав, що через каміння та гальку в ґрунті він ставить газонокосарку на найвищий рівень, але вона все одно викидає каміння. Один із каменів вилетів у будинок і розбив вікно на першому поверсі.

А коли йшов дощ, ґрунт перетворювався на тверді грудки глини, сказав він.

«Це був кошмар для нашої родини», — сказав він.

Super Soil Inc. і власник Еммануель Мфоньям Нгва обидва були названі відповідачами в позові. Компанія відмовилася від коментарів.

Фан сказав, коли його родина почала розкидати землю: «ми знайшли осколки скла та пластику. І ми навіть знайшли презерватив у землі».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#53
Не знаю, чи ШЛ в курсі, але його улюблена група - Жадан і Собаки (сподіваюсь, не отруєні) у кооперації з Христиною Соловей випустила новий кліп.

Цнотлива українська громадськість та церква знайшли цей кліп непристойним, бо в ньому були елементи ЛГБТ.

Представники церкви, у якій знімали відео, попросили виконавців його видалити.

Зокрема, священнослужителі розкритикували кліп за зображення одностатевих стосунків, що викликало гостре суспільне обговорення.

Я переглянула той кліп і не знайшла в ньому нічого шокуючого. Він мені навіть показався затягнутим та нудним.



Якщо вони хочуть true godlessness, розпусти та реального трешу та ЛГБТ, то хай подивляться щось типу цього. Офігіють.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що називається, не пощастило  :laugh:.

Двоє людей були заарештовані після того, як вантажівка U-Haul, наповнена приблизно 2000 фунтами марихуани, в'їхала на ворота поліцейської дільниці в Сьєрра-Мадре, штат Каліфорнія, у четвер. Водій вантажівки заявив, що його підстрелили.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Жахливий інцидент на льоду. Життя молодого хокеїста, колишнього гравця НХЛ Адама Джонсона обірвалося, після того як гравець команди-суперника Мет Петгрейв спеціально викинув ногу у стилі кунг-фу і вдарив Адама лезом ковзана, яке перерізало Адаму горло.

Адам впав на лід і коли його виводили з арени, він був залитий кров"ю. Потім він помер від своїх травм. Йому було всього 29 років.

Адам грав за команду «Ноттінгем Пантерс», яка грає в Елітній хокейній лізі Англії. Офіційні особи зупинили суботню гру "Пантер" проти "Шеффілд Стілерз" після того, як Джонсон потрапив у зіткнення на льоду під час другого періоду.

Тут можна переглянути відео, включаючи у сповільненому режимі. Видно, що Мет зробив це навмисно. Сподіваюсь, він сяде за вбивство.



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Десь тиждень назад мала можливість трошки погратися з генерацією зображень ШІ.

Ось що у мене вийшло. Думаю, не треба пояснювати, які ключові слова я використовувала :smilie1::















Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Листопад 04, 2023, 06:42Десь тиждень назад мала можливість трошки погратися з генерацією зображень ШІ.

Ось що у мене вийшло. Думаю, не треба пояснювати, які ключові слова я використовувала :smilie1::

















Супер)
Треба й мені спробувати якось)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Листопад 04, 2023, 19:42Супер)
Треба й мені спробувати якось)

Я користувалася Бінг від Майкрософт, але там, здається, з часом треба платити? я не дуже розбиралася. Нема на це часу, в мене ще декілька проектів, запланованих для цього форуму, не завершені :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Під криваво-червоним небом: геомагнітна буря спричиняє інтенсивне полярне сяйво – небо вибухає багряним кольором над Росією та Україною.

Жителі Криму, Донецької, Ростовської та Воронезької областей зіткнулися з рідкісними спостереженнями північного сяйва після початку сильної магнітної бурі.

Крім того, червоне світіння було видно в Києві та інших містах України.



Про це повідомляє Euromaidan Press.

«Харківський астроном Володимир Кажанов пояснив, що червоне небо, яке сьогодні ввечері видно в Україні, пов'язане з геомагнітною бурею.

«У ніч з 5 на 6 листопада в Україні, як і в багатьох країнах Північної півкулі, спостерігається яскраве північне сяйво. Була потужна геомагнітна буря, пов'язана з бомбардуванням нашої планети корональним викидом маси, який стався на Сонці кілька днів тому», – написав учений.



У нас в Канаді цим взагалі нікого не здивуєш  :hot:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.