Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Administrator

Зареєстровані користувачі, цікава ваша думка з приводу оцього опитування.

Голосуймо  :smilie1:.

Wednesday

Ну, навряд чи 2П на таке піде:

1) 2П вибачається за:

а) булінг у 2021 році перед Сергієм, Хорватом і Авіатором (мені його вибачення не потрібні)
б) булінг на форумі Z у 2023 році перед Сергієм, Хорватом і Авіатором (мені його вибачення не потрібні)

2) 2П платить 3К американських доларів плюс проценти за кожен місяць затримки виплати на потреби ЗСУ. На що підуть гроші, вирішує ШЛ, оскільки це був він, хто запостив лінк на Єрмачці, як домовлялися.


Але спробувати з коалою опаришем можна  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1962
До речі, ті, хто забанені за булінг, які хочуть тут дописувати, можуть:

1) вибачитися за булінг Сергія, Хорвата, Авіатора, мене і частково Кадри у 2021 році
2) вибачитися за булінг Сергія, Хорвата, Авіатора, мене та інших на форумі Z, якщо вони у цьому брали участь (брали не всі).
3) вибачитися за булінг Сергія на Єрмачці у 2023 (включаючи останнім часом).

Мені особисто потрібні вибачення від ШЛ, Бандерівця та медведа за 1) і 2). Від решти - не потрібні.

Вибачення приймаються на uapatriot_forum@mailfence.com.

Це - унікальна можливість перезавантажити відносини і почати їх з чистого листа, включаючи на цьому ресурсі. Думаю, що незалежно від динаміки відносин, це the right thing to do з боку тих, хто цим займався. Зрозуміло, що якщо ви хочете тут дописувати moving forward, тролінг дозволятиметься, але булінг - ні.

А на Єрмачці нічого хорошого вже не буде, особливо для осіб, які засвітилися на модерському радарі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1963
Цитата: Wednesday від Жовтень 02, 2023, 21:42До речі, ті, хто забанені за булінг, які хочуть тут дописувати, можуть:

1) вибачитися за булінг Сергія, Хорвата, Авіатора, мене і частково Кадри у 2021 році
2) вибачитися за булінг Сергія, Хорвата, Авіатора, мене та інших на форумі Z, якщо вони у цьому брали участь (брали не всі).
3) вибачитися за булінг Сергія на Єрмачці у 2023 (включаючи останнім часом).

До речі, нагадую всім, що Авіатор вже давно вибачився перед усіма - можете почитати тут.

І це було ДО того, як покидьки огидно ображали його та його родину на форумі Z. Його ж там не було і це всі знають.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ржу. Це яким чином впливає? Імхо, кореляція зворотня. Адже у фігурантів повинно бути більше часу для волонтерства, замість того, щоб займатися булінгом, харасментом та виготовленням фотожаб на опонентів, які при цьому ще і є донорами ЗСУ :facepalm1: .



А по-друге, можна подумати, модерів чи адмін Єрмачки турбують такі речі :facepalm: .

Wake up and smell the roses!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2023, 06:02Ржу. Це яким чином впливає? Імхо, кореляція зворотня. Адже у фігурантів повинно бути більше часу для волонтерства, замість того, щоб займатися булінгом, харасментом та виготовленням фотожаб на опонентів, які при цьому ще і є донорами ЗСУ :facepalm1: .



А по-друге, можна подумати, модерів чи адмін Єрмачки турбують такі речі :facepalm: .

Wake up and smell the roses!
:smilie1:
Вони ж в контакті всі між собою 24/7

А звітувати може nativi

Wednesday

Цитата: білий хорват від Жовтень 03, 2023, 08:45:smilie1:
Вони ж в контакті всі між собою 24/7

А звітувати може nativi


Слушно!  :smiley24:

 :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Administrator

#1967
Цитата: Wednesday від Жовтень 02, 2023, 21:42До речі, ті, хто забанені за булінг, які хочуть тут дописувати, можуть:

1) вибачитися за булінг Сергія, Хорвата, Авіатора, мене і частково Кадри у 2021 році
2) вибачитися за булінг Сергія, Хорвата, Авіатора, мене та інших на форумі Z, якщо вони у цьому брали участь (брали не всі).
3) вибачитися за булінг Сергія на Єрмачці у 2023 (включаючи останнім часом).

Мені особисто потрібні вибачення від ШЛ, Бандерівця та медведа за 1) і 2). Від решти - не потрібні.

Вибачення приймаються на uapatriot_forum@mailfence.com.

Це - унікальна можливість перезавантажити відносини і почати їх з чистого листа, включаючи на цьому ресурсі. Думаю, що незалежно від динаміки відносин, це the right thing to do з боку тих, хто цим займався. Зрозуміло, що якщо ви хочете тут дописувати moving forward, тролінг дозволятиметься, але булінг - ні.

А на Єрмачці нічого хорошого вже не буде, особливо для осіб, які засвітилися на модерському радарі.

UPDATE:

Аналіз отриманого фідбеку показує, що:

1) Хорват вказав, що у нього розуміння з усіма учасниками попередніх "дискусій" - він нічого поганого про них не пише і вони нічого поганого про нього не пишуть. Таким чином, йому не потрібні вибачення.

2) Сергій вказав, що йому все одно.

3) Венсді сказала, що їй потрібні вибачення від трьох осіб їй особисто і це не змінилось.

Беручи до уваги вищесказане, Адміністрація прийняла таке рішення:

  • Враховуючи 1) і 2), зняти вимогу вибачення по відношенню до Хорвата та Сергія.

  • Враховуючи 3), зняти умову вибачення по відношенню до Венсді. Адміністрація форуму повинна бути незалежною і приймати рішення, які не залежать від особистих уподобань та динаміки відносин юзера Венсді з іншими дописувачами. Вибачення цих осіб перед Венсді за минулі образи - це питання їх совісті та відносин з Венсді особисто.

  • Зняти вимогу вибачення по відношенню до юзерів Дарини та Авіатора. Адміністрація не може говорити від їх імені, а взнати їх думку неможливо, тому що вони не дописують на форумі і у Адміністрації немає з ними контактів.

  • Залишити вимогу юзеру, відомому під ніком Турчинов (ФУП), виплатити 3К американських доларів плюс відсотки за кожен місяць затримки виплати на потреби ЗСУ. Цей юзер із самого початку був у переліку осіб, небажаних тут, тому що був ідейним надихачем і виконавцем системного булінгу ряду дописувачів. Те, чи він особисто зробив відому пропозицію, не має значення, як було вказано неодноразово.

Адміністрація імплементувала вищесказане, як повідомлено тут.

Wednesday

Бідний ШЛ. Цілий вечір по українському часу сидить тут  :facepalm:. І хочеться, і колеться  :laugh:

Та логінься вже і дописуй, я тебе та інших для чого розбанила, а інших забанених для чого запросила? Я цей форум з такою метою і створювала.

Я тебе навіть тролити не буду - обіцяю  1&.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Жовтень 07, 2023, 22:25Бідний ШЛ. Цілий вечір по українському часу сидить тут  :facepalm:. І хочеться, і колеться  :laugh:


І з самого сзрання :facepalm:

Але нам це в чомусь навіть подобається  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Жовтень 08, 2023, 08:19І з самого сзрання :facepalm:

Але нам це в чомусь навіть подобається  :laugh:.

Так смішно, як ШЛ постійно сидить тут і вичитує, потім біжить на СУП, робить там пост, потім біжить назад сюди, потім біжить на СУП і робить ще один пост, і знову назад сюди  :lol:  :lol:  :lol:.

ШЛ, я завжди казала, що ти 7-річний хлопчик у тілі 40-річного чоловіка. Я б сказала, навіть тодлер за рівнем емоційної зрілості - але тодлери не вміють друкувати :weep:  :weep:  :weep:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

На фупі день банів)
Я знову попав)
Вже "кляйне хомо" вважається там "зловживанням матом")
Інших "порушень" за 6 дописів в мене не було)
Цікаво)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Жовтень 13, 2023, 12:34На фупі день банів)
Я знову попав)
Вже "кляйне хомо" вважається там "зловживанням матом")
Інших "порушень" за 6 дописів в мене не було)
Цікаво)

Ого! Той модер вискакує як Пилип з конопель і хвать!

На тебе, думаю, настукав весь кагал - від "славетної волонтерші" до лайношуші до Слава. Хоча вони самі це почали і в бані абсолютно заслужено.

Тидищ, бачу, на рік. Я б її не банила, адже там повно ботів і без неї, але вона настільки некреативно-занудна у своєму копіпасті, що в принципі добре не бачити тих простинь, які кожен може знайти і сам, зайшовши в пецін фейсбук.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1973
Бачу, взагалі відібрали можливість дописувати у Адмінці.

Магістр щось там ротик відкрив - бан!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так скотту і треба. Як казав один кацап, пороть скотт (С).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Доведецця єрмачківцям йти у підпілля - організовувати спротив і страйк по приватах  :lol:  :lol:  :lol:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На Єрмачці стоїть невимовне скавчання, це просто офігенно  :lol:  :lol:  :lol: .

Відкриття теми про адміністрування в основному форумі теж під цим правилом (воно має більше ніж один компонент). Колишній модер цього не розуміє :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1977
Тупорилість українців не лікується. Це приватний форум глобаліста Фіали, а не ваш. Не подобається - валіть нафіг, вам нічєго нє должни. Коли ви нарешті це усвідомите?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мілфа мамка знову скавчить за своїм мальчіком-колокольчіком. От жеж торсики в трусиках у душику животворящі які  :laugh:.

ШЛ, якби я була на твоєму місці, мене б нудило від розуміння, що на мої фотки фапає зморшкувата кацапура :bluet:. Тьфу, яка гидота :smilie10:.



А про мати і образи, це хто писав?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Щось нє взлєтєло у Аутлендера з супу (до речі, Хорвате, що йому так пече твоя львівська квартира, що він аж два рази про це згадав??).

Він один із тих безпринципних слабаків, які всіляко поливають Єрмачку лайном (особливо на супі), а потім йдуть туди і не тільки дописують, а ще й якоїсь справедливості вимагають :facepalm: . У них є взагалі якась самоповага, принциповість і так далі?



Тема була створена в приблизно 9 вечора по українському часу, а зараз 5:33 ранку.

І ні одного плюса!  :lol:  :lol:  :lol:

Або люди тупо бояться бану, або could not give a sh**t about Outlander's appeal :weep:  :weep:  :weep:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.