Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Uki

ЦитатаСпочатку офігіла, а потім дійшло, що тут автоматична заміна деяких поганих слів. Здогадайтеся, яких  ;D  ;D  ;D



рекомендую вимкнути цей ідіотизм


Петро Шаблезуб

Останній рік на форумі це копія того що робилося останні декілька років на західних соцплатормах. Тіпа під соусом боротьби з рудим чмом знищили будь-яку свободу слова та ввели самоцензуру.

Мені тільки цікаво чи це робиться навмисно за соросяцькими лєкалами чи просто по дурості модераторів. Навіть якщо друге - такиx дурнуватих модераторів ще ж знайти треба.

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

При чому ФУП змінює свою культуру. Процвітає стукачество. Сірі їбаньки та самовизнані божевільні почуваюцця себе елітою. Дописувачі вже змагаюцця в своїх оцінках кому скільки треба впаяти бану і за шо. Цензура вважається нормою, раціоналізується дописувачами та підтримується модераторами. Процвітає тупе оббріхування дописувачів ботвою та просто дурниками.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Вітаємо Вас, Петре! Я особисто дуже рада бачити Вас тут. Один із дописувачів із критичним мисленням і, як я сказала декому, ідеологічно мені близький  :D .

Зверніть увагу на Пункт 5 Правил. Думаю, Ви заціните, особливо щодо культурного марксизму та глобалізму  :).

А щодо Ваших коментарів щодо знищення свободи слова, то і те, і те. Подивіться, кому зараз належить ресурс, і хто не вилазить з банів. Модератори керуються у тому числі і своїми власними критеріями. Наприклад, Слав банить не лише за трампізм, а просто тому що хтось розумніший і харизматичніший від нього  ;D .

На Фупі, за визнанням декого з модерів, існують особливі юзери, яких не можна чіпати. Декому дозволяється мати більше двох ніків. Декого запустили на фуп, коли для всіх інших модерація була закрита. Як думаєте, чому?

Проколи модераторів на конкретних прикладах аналізуються у темі про розряджений вібраторТМ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаПроцвітає стукачество. Сірі їбаньки та самовизнані божевільні почуваюцця себе елітою. Дописувачі вже змагаюцця в своїх оцінках кому скільки треба впаяти бану і за шо. Цензура вважається нормою, раціоналізується дописувачами та підтримується модераторами. Процвітає тупе оббріхування дописувачів ботвою та просто дурниками.

Класичні ознаки тоталітарної спільноти, як при Сталіні.

Та вони практично розмовляють штампами червоних марксистів і не соромляться. Ось декілька прикладів:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128038.msg26813008#msg26813008

ЦитатаRe: Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку
muliar
3 жовтня 2022 12:51:20
IP/Host: ---.ctn.cv.ua

Справа не в демократичній партії США. Та не у республіканцях або лібертаріанцях або соціалістах.

Питання у тому що робити з Трампом та як створити силові методи для боротьби з його виборцями, їх вірою та світоглядом. Я маю на увазі не тільки цензуру але й арешти та виключення таких людей із суспільства.

Тобто 50 відсотків населення посадити у тюрму. Навіть Мао до такого не додумався.

Від певних ніків уже постійно лунають погрози фізичної розправи з іншими дописувачами на підставі їх політичних поглядів. Я навіть написала листа Світлані з цього приводу - не отримала ні відповіді, ні бану для особи, що таке написала. Користуючись своєю безкарністю, він тепер пише такі речі кожного дня:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1129564.msg26928338#msg26928338

ЦитатаRe: США не заохочують Україну до ударів по території РФ і не дають їй такого озброєння – Держдеп
Tatus
8 грудня 2022 01:02:29
IP/Host: ---.bstnma.fios.verizon.net
Цитувати

За оцю курву всі місцеві трампанзі рвали дупи, а тепер вдають із себе незайманих дівиць.  :bueee:
Всіх оцих валіків, алі, чаків, аутлендерів, інаннб ваньок-кацапів та іншу трампанзівську наволоч треба бити ногами по морді, поки не вмиються кровавими слізьми і перестануть гнати кацапську пропаганду.   

Вгадайте, скільки раз були в бані Татусь, муйлар та інші подібні червоні комісари з наганами? Нуль цілих нуль десятих (крім парочки суто символічних банів). А умовні трампісти з них не вилазять і багато з них забанені назавжди.

А для обговорення імплементації глобалізму в Україні відкрию окрему тему.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитатарекомендую вимкнути цей ідіотизм
.

Point taken  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

ЦитатаВітаємо Вас, Петре! Я особисто дуже рада бачити Вас тут. Один із дописувачів із критичним мисленням і, як я сказала декому, ідеологічно мені близький  :D .

For the record: Я вважаю Трампа на порядок гіршим за Бідона. Вже багато писав чому.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

ЦитатаFor the record: Я вважаю Трампа на порядок гіршим за Бідона. Вже багато писав чому.

And that's ok  ;D Я теж його не вважаю няшкою пер се, але його адмін і каденцію за результатами найкращою за останні десятиліття. Про це теж поговоримо, а поки труба завйот до робочого місця плюс підготовка до Різдва. Добре, що хоч сьогодні працюю з дому :) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Усім з упячки - шалом (крім кацапів звісно).

Wednesday

Сьома тридцять ранку за місцевим часом. Чоловік збирає малу на її заняття. Я в ліжечку, думаю, ще полЕжу (як казала моя бабуся). Читаю новини, заходжу на фуп, а там!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130086.msg26985300#msg26985300

ЦитатаRe: 5 букв НАШОЇ ПЕРЕМОГИ (Ш В Е Ц Ь) **(Обережно, РФ ІПСО)
pavelv
cьогодні в 16:16
IP/Host: ---.sunnet.ua
BeeBumble, 31 грудня 2022 09:54:32
Розгорнути попередні цитати...
Ні, не помітив.
Де там про конкретного Слава?
І. Наш Слав наче з Тернополя. І він по бетону, а не по охороні.

Звісно, з Тернополя. Сплутав, бо не звертав особливої уваги на  україножера- хуйловського агента (стучить за Швеця саме він). Просто пам'ятав, що на ЗУ мешкає, охороняє склади десь  (мені здавалось, що паперові склади, ну може й бетонні, головне, що він з спортінтернату  (щось таке колись  просковзнуло в пам'яті) та на мінімалці працює), та у 5 словах українською робить по 7 помилок. З 2003 року тут  (писав вище), коли тут якійсь слава чи слав реєструвався, не помітив. Помилився в назві міста, але не через неповагу до Тернополя.

ААААА! Після того, як над Славцьом і ко епічно пройшловся нік waitfor, давно над нашим мільйонером з цукровими колінцями так не знущалися  :-X  :-X  :-X

Павло - сутінковий геній!  ;D  ;D  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#51
Я ніяк не могла зрозуміти, чому Слав називає мене іханною. І жаліється, що не здатний опрацювати більш ніж одне речення в моїх постах.

Потім, нарешті, допертала - вiн плутає літери (Inanna вс. Ihanna).

І потім згадалося:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1002371.msg21089197#msg21089197

ЦитатаПотом Слав. Тоже уникум. Да что там - самородок, ёба! Человек с очевидным, даже внешне, ЗПРР, тяжелыми дислексией и дисграфией. Хочется поклониться в ноги тем учителям, которым удалось научить его читать. Безотцовщина, воспитанник спортивного интерната и базара. Ухвативший внезапно бога за бороду. Необидчивый, но тягостно злопамятный. Не жадный, но мстительный и мелочный. Тщеславный до п***а. Одинокий, не умеющий дружить, но знающий, что внимание и интерес можно купить. Абсолютно уверенный в том, что в состоянии вас всех продать, купить, а потом опять продать, но уже дороже. Не видящий разницы между форумом о политике и экономике и личным блогом, куда можно складывать бородатые анекдоты и гифки с сисястыми женщинами, курящими вагиной. 

Над інтелектуальними deficiencies не сміються, бо це органічна проблема. Але разом з тим як можна було допустити цю істоту модерувати флагман Укрнету? Це як за штурвал Боїнга посадити сліпого.

Інші модери теж не торт, але вони хоча б роблять менше помилок у спелінгу і принаймі здатні написати мій нік правильно  :P  :P  :P

Творити контент на ресурсі з таким керівництвом - це як обслуговувати фуру у механіка, який трахає твою жінку, поки ти в рейсі.

Oh, almost forgot.

Слав, погані дівчатка передають тобі привіт  ;D


Хе-хе! (С)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що короффки та мирослави робили б без цього Форуму? Постик Марсіка висів на супі тижнями і ніхто навіть не помітив ключових нюансиків закуліси модерації фупу, поки я на пальцях не розклала і не розібрала їх тут.

Так що I encourage you робити, як коровки та мирослави, та зробити читання цього ресурсу your daily habit.

Для вашого ж блага, уахаха!


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#53
О, мудведка вчергове виліз із барлоги із своєю коронною "соковитою" аналітикою. Відбілює свого оверлорда, носом якого він зашкварився.

https://ukrpravda.net/index.php?topic=50116.msg1523644#msg1523644

ЦитатаІ щоб два рази не вставати, власником та  єдиним дописувачем Zaлyпoфоруму https://zalupa.forum.cool/ є бєньямін пєдорасофф, широко відомий в інторнєдах як ганс, це щодо питання про 3000 доларів.
« Останнє редагування: Сьогодні в 03:27:27 pm від medved »

Авіатор любить і цінує свою дружину і ніколи б не робив такого по відношенню до неї. Це відмітила купа інших пундітів. Втім, звідки мудведці знати, що таке любов і повага до жінок?

Авіатор також поважає мене, а Плєшивая РадостьТМ огидно ображав мене з моменту, коли я заступилась за Сергія та Хорвата.

"Аналітичні" здібності мудведки відомі всім, у кого є хоч мінімальні спостережливість та інтелект. Так, дуже довго мудведка продовжував стверджувати, що нік abg - то Кадра (wrong). Також, до цього часу не вкурив, хто писав під ніком Чотко Патріотка (чому присвятив а lengthy missive у своєму списочку). Щоб не розпізнати особу, з якою він найбільш інтимно знайомий з усіх юзерів укрнету і з якою тягався по гідропарківських кущах, треба бути a special kind of stupid  ;D  І до речі, "інтимно" у моїй фразі ознає зовсім не те, що ти думаєш  :).

Іди до нас, мудведка - я знаю, ти страждаєш на супівських галерах рудниках  ;D  ;D  ;D.

ПС. Сьогодні 7 січня 2023 року і Плєшива РадістьТМ все ще не задонувала обіцяну суму на ЗСУ.

Треба зробити каунтдаун якийсь to keep this bitch accountable. Anyone?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну от, тидищ знову забанили. А я казала, я попереджала.

Тидищ, you are welcome here. Приходь і пиши що хочеш - ми всьо прастім :). Дивись, що я у іншій темі на зебіла накатала, і мені за це нічого нема. Ось що означає свобода слова.

Хоча, як я уже сказала іншим, Порох - збитий льотчик. У вас країна, повна героїв. Шукайте нових лідерів, вони поряд з вами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 07, 2023, 22:36Ну от, тидищ знову забанили. А я казала, я попереджала.

Тидищ, you are welcome here. Приходь і пиши що хочеш - ми всьо прастім :). Дивись, що я у іншій темі на зебіла накатала, і мені за це нічого нема. Ось що означає свобода слова.

Хоча, як я уже сказала іншим, Порох - збитий льотчик. У вас країна, повна героїв. Шукайте нових лідерів, вони поряд з вами.

Так, тидищ, дивись і я у сусідній темі накатав на порохобота і мене за це не забанили.

До людей нарешті почало доходити, що Порох - це збитий льотчик і є багато інших гідних.

Wednesday

#56
Цитата: білий хорват від Січень 08, 2023, 09:27Так, тидищ, дивись і я у сусідній темі накатав на порохобота і мене за це не забанили.

До людей нарешті почало доходити, що Порох - це збитий льотчик і є багато інших гідних.

Хехе ... так, мене у свій час називали порохоботкою, бо я дуже активно виступала за Пороха під час президентської кампанії 2019 року. Хоча дефакто я не була ніяким ботом і не працювала ні на який штаб, бо була просто прихильницею Порошенка і мій контент виходив не із перепощування чужих пабліків, а із моїх власних мізків.

Так само як і твій - ти не зебот, а прихильник Зеленського і маєш достатньо інтелекту, щоб створити свої пости у його підтримку сам.

А щодо Тидищ, я думаю, що формулювання, по якому її забанили, вірне. Сьогодні неділя, в мене є трошки часу і натхнення і я збираюсь перевірити свою теорію шляхом практичного аналізу, так сказать.

Коли закінчу, доповім в окремій темі :).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#57
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1127754.msg26986231#msg26986231
ЦитатаRe: Детидищезація хвупу  :-G
Хома Л.
7 січня 2023 22:42:25
IP/Host: 2a02:c7c:5b0c:4600:592e:5fa7:9e1f:---
Яка ж ти огидна

Кадра не огидна, бо це не вона грубо ображала зовнішність дописувачів.

Що огидно, це брехня, маніпуляції і небажання нести відповідальність за свої слова і дії.

А кінська за**па - це не той, у кого член на голові.

Це той/та - у кого член В голові.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#58
Про тидищ. Вона взагалі-то мені ніколи не була цікава, бо не дотягувала до стандартів, які я маю в плані харизми та інтелекту дописувачів (наприклад, думки та стиль ніка Нетурей Карта, Ольги Тейлор чи Кадри (зараз в когось бомбане  ;D )), але запам"яталася агресією по відношенню до інших і натужним намаганням бути цікавою та релевантною (імхо, не вийшло, але на кожен товар є свій покупець).

Щр хотіла сказати світу 40+ жінка, яка робила манікюр з написом "F**ck You" і потім виставляла це в інтернет? Або пхала наманікюрений палець у торт? Або постила безкінечні простині про секс, що навіть нік Топа, який ОБОЖНЮЄ обговорювати про М+Ж, не витримав:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1103474.msg25482285#msg25482285

ЦитатаRe: П'ятничне 18+
Топа
2 липня 2021 12:50:10
IP/Host: ---.retail.datagroup.ua
 Тидищ знову форуми переплутала.
  Чи ФУП це збіговисько гінекологів?

  ПиСи. Як у бабо в голові вавка, ніякі "техніки" не допоможуть. B-)
         
 

Puzzling. But I digress.

А тепер розказую, з якого гінекологічного чи іншого домейну виродився відомий мем про кінську за***пу.

Те, що Тидищ жриця Бахуса, ні для кого не новина. Всі бачили численні фото різних видів алкоголю на її світлинах у різних темах на форумі. І, за власним визнанням у той вікопомний день, буквально за декілька хвилин до народження мема, Тидищ якраз йому і поклонялась:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.msg25580413#msg25580413

ЦитатаRe: Как выглядеть в 45 лет
тыдыщ
31 липня 2021 17:03:06
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net

Тримайся, сонечко. Мені допомагав спазмалгон і цитрамон (років 12 його вже не пила))) - пообіді вчора все було нормуль - тобто, "тримало" мене 1,5 доби.

Наразі готую овочеве соте і п'ю божолє нуво 20202 року  :rotate:

Бажаю тобі якнайшвидшого одужання.

P.S. Секс також допомагає зняти больові симптоми. 

Тобто жриця уже була настільки в процесі поклоніння, що не могла 1) правильно ідентифікувати ту бражку, яку вона споживала1 і 2) правильно надрукувати рік.

Тому не дивно, що через хвилину зашмурдячена свідомість "жриці" створила ОЦЕ:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.msg25580418#msg25580418

ЦитатаRe: Как выглядеть в 45 лет
тыдыщ
31 липня 2021 17:04:50
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net

НУ МОЖНА ЦИТУВАТИ БЕЗ ФОТО?!!!!!!! скільки вже можна дивитись на цю ЗАЛУПУ КОНСКУЮ :X  :X 

Так, негарно. Алкоголь - зло, нажерлася, з ким не буває.

Але найогидніше те, що Тидищ НІКОЛИ не вибачилася за це перед Сергієм, і мало того, продовжувала мерзотно обзивати його зовнішність, використовуючи той самий конячий мем.

Sadly, nothing can be done about it. Але принаймі тепер ми точно знаєм, хто тут насправді кінська зал***па.

1Для довідки, божоле нуво Божоле́ нуво́ (фр. beaujolais nouveau — «нове божоле») — молоде французьке червоне вино, що виробляється з винограду сорту гаме в історичній області Франції Божоле (Бургундія). Воно відрізняється від інших вин тим, що надходить у продаж відразу після закінчення процесу ферментації, через шість тижнів після збору врожаю. Божоле нуво не є колекційним вином, його не можна довго зберігати: вже до першого березня наступного за врожайним року вино втрачає свої властивості.

Оскільки пост Тидищ був написаний у липні 2021 року, вона не могла пити божоле нуво 2021 року, бо воно ще не було в продажу. А якщо це було божоле нуво урожаю 2020 року, то воно вже було старе (див. вище - після березня 2021 року воно втратило свої властивості). Так що Тидищ пила якийсь шмурдяк.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У, огидне скавчання продовжується.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1127754.msg26988660#msg26988660

ЦитатаRe: Детидищезація хвупу  :-G
Myroslava
cьогодні в 19:59
IP/Host: 2a02:908:1578:8c60::---
sergey1974007, cьогодні в 19:51
Кадра нагадала вам про те хто вперше висрався "за.упами кінськими " на форумі——це була якразь пані тыдыщь.
З якого переляку пуйлиця нагадала про це нам?
Її хтось питав, просив регулярно нагадувати?
Ви справді вважаєте, що це нормально - як тільки ця очевидно схиблена десь побачить конкретний нік, відразу ж МАЄ ПРАВО "нагадувати" щось написане цим ніком декілька років тому?
Але ж ви не заперечуватимете ПРАВО форуму відповідно його баченню реагувати на ДЄРЬМОРИЙСЬКІ схильності вашої колєжанки?

Зло повинно мати назву і ім"я, а булінг - це, безперечно, зло. Давайте не будемо згадувати про Голокост, Голодомор, чи навіть що там колись сказав Порошенко, правда, Мирослава, адже це, за Вашою логікою, буде лайнорийством (саме так українською) з Вашого боку, чи не так?

І чіпляти провину на невинних людей, які просто хочуть справедливості і правди.

І до речі, всі, хто вибілює, викручує і перекручує факти булінгу, таким чином знімаючи відповідальність з осіб, що це робили, такі ж самі учасники булінгу, як і безпосередньо виконавці.

Так що і Кадра, і Сергій мають рацію - втім, як і завжди.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.