Все про довголіття і здоровий спосіб життя

Попередня тема - Наступна тема

вело

#200
Вершниця, хата, мотоцикл, дерево. Жаль, що собаки стільки не живуть.

абабагаламага

#201
Цитата: вело від Липень 14, 2023, 06:44Вершниця, хата, мотоцикл, дерево. Жаль, що собаки стільки не живуть.

Навпаки, - жаль, що дехто так довго живе.
Ще сабаку 90-річну на мою шию повісити хочеш?
Бо та бабушка вже давно висить на ній.

До мене нарешті дійшов весь позитивний зміст цих повсюдних підвищень пенсійного віку. Це ж правильно і справедливо! Я би взагалі відмінив всі ці "пенсії" та інші "соціали".
Бабушка здорова в 90-річному віці? Повезло їй з генами і здоровим способом життя і харчуванням в дитинстві? Обминули її хвороби, пошесті, епідемії?
Має здорову помпу в грудях? Вени не забиті тромбами?
Прекрасно! На роботу!  Злазь з шиї!
Діти власні мають тебе годувати або сама.
А не інші.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 14, 2023, 07:37би взагалі відмінив всі ці "пенсії" та інші "соціали".
Діти власні мають тебе годувати або сама.
А не інші.

Намагаєшся довести, що не лівак, хехе? Якщо вона працювала і платила податки, то має повне право на пенсію. Навіть якщо не працювала, сучасні держави забезпечують мінімальний рівень життя старим, малим та хворим і це правильно.

А так у нас багато синьорів працює, бо невеликі пенсії, а жити треба.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 14, 2023, 08:20сучасні держави забезпечують мінімальний рівень життя старим, малим та хворим і це правильно.

Це неправильно, це чинуші так зміст власного існування виправдовують, - ділити гроші.
Мінімальний рівень нехай благодійні організації забезпечують, а не "всі", кого не питають і обдирають.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 14, 2023, 08:20А так у нас багато синьорів працює, бо невеликі пенсії, а жити треба.

Кому треба, тим синьорам?
А діти їхні що кажуть на це?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 14, 2023, 08:42Це неправильно, це чинуші так зміст власного існування виправдовують, - ділити гроші.
Мінімальний рівень нехай благодійні організації забезпечують, а не "всі", кого не питають і обдирають.

Жити в державі і бути вільним від держави неможливо. Мусиш платити податки і держава буде вирішувати, що з ними робити. За твоєю логікою, старих треба вивозити на гору помирати, а дітей та калік скидати із скелі. Це фашизм.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 14, 2023, 08:45Жити в державі і бути вільним від держави неможливо.

Це - в меморіз!    ;D

Wednesday

Останнім часом бачу тенденцію у різних модельєрів залучати не тільки професійних моделей із стандартним суповим набором і обличчями героїнових Барбі, а моделей із різними варіантами тіл і навіть непрофесійних моделей.

Ось як, наприклад, у цьому шоу. Моделі високі і низькі, стрункі і не дуже, із гарними ніжками, і з страшенно кривенькими, з тонкими таліями і великими попами, з малими попами і без талії, і з варіантами in between. Я підозрюю, що між них навіть не всі біологічні жінки.

Але очевидно те, що на кожен товар є свій покупець і що все це різноманіття і є норма. Коментатори під відео теж так вважають - їм сподобалося.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 22, 2023, 09:01Останнім часом бачу тенденцію у різних модельєрів залучати не тільки професійних моделей із стандартним суповим набором і обличчями героїнових Барбі, а моделей із різними варіантами тіл і навіть непрофесійних моделей.

Ось як, наприклад, у цьому шоу. Моделі високі і низькі, стрункі і не дуже, із гарними ніжками, і з страшенно кривенькими, з тонкими таліями і великими попами, з малими попами і без талії, і з варіантами in between. Я підозрюю, що між них навіть не всі біологічні жінки.

Але очевидно те, що на кожен товар є свій покупець і що все це різноманіття і є норма. Коментатори під відео теж так вважають - їм сподобалося.




А якби тебе запросили, пішла би?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 23, 2023, 09:12А якби тебе запросили, пішла би?

ЛОЛ, звичайно, що ні. Я не представляю собою нічого особливого, щоб на мені демонстрували одяг. Тим більше на даному етапі.

Я досягла в цьому році багато чого запланованого, але в плані доведення себе "до кондиції" моя мета ще не повністю досягнута. Але батя, ми стараємся (С) ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Справжня натуральна природна краса (думаю, всі впізнали красуню Вів"єн Лі). А уявіть, як би вона виглядала з тату, пірсингом, надувними губами і всім тим джентльменським набором, який these days застосовують сучасні дівчата.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Британська мережа супермаркетів Morrisons заявила в понеділок, що об'єднала зусилля з державною Національною службою охорони здоров'я, щоб розмістити на нижній білизні написи з порадами про ранні ознаки раку молочної залози та раку яєчок.



Ініціатива з'явилася на тлі рекордного часу очікування на лікування через відставання від пандемії, повторні страйки лікарів і довгострокові труднощі з утриманням персоналу.

Morrison's спочатку розмістить ярлики з рекомендаціями на боксерських шортах у своїй лінії одягу Nutmeg, а в найближчі місяці з'являться бюстгальтери з коротким топом.

Рекомендації NHS щодо ранніх симптомів, включаючи зміни вигляду та форми грудей або безболісні набряки в яєчках, супроводжуватимуться QR-кодом, який посилає клієнтів на більш детальну інформацію на веб-сайті NHS.

«Це перший випадок, коли вся Національна служба охорони здоров'я співпрацює з національним брендом супермаркету, щоб розмістити повідомлення про здоров'я на одязі, щоб заохотити тисячі людей бути обізнаними про своє тіло, щоб вони могли помітити нові або незрозумілі зміни, які можуть бути початковими симптомами раку», – сказала національний директор відділу раку Національної служби охорони здоров'я Англії Келлі Палмер.

Нова стратегія спрямована на діагностику 75 відсотків людей на ранній стадії.

Онколог Пет Прайс, співзасновник кампанії #CatchUpWithCancer, сказав, що ціль має становити 95 відсотків, а не 75 відсотків.

«Єдиним заходом, який «перемістить циферблат», є розробка та реалізація радикально нового плану, підкріпленого розумними інвестиціями в людей і обладнання», — сказала вона.

Дослідження, опубліковане минулого місяця Шведським інститутом економіки охорони здоров'я, показало, що показники виживаності від раку у Великобританії відстають від інших європейських країн.

Президент Королівського коледжу радіологів Жанетт Діксон заявила в червні, що наслідки нестачі лікарів відчуваються по всій країні та «впливають на здатність NHS «діагностувати та лікувати рак вчасно».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мій ідеал краси та догляду за собою Елізабет Херлі показала свої нові світлини.



Вона практично не старіє. Їй 58, а виглядає як дівчинка:



Я показала цю фотку чоловіку і попросила назвати вік, на який виглядають ці жінки.



Чоловік сказав, що Херлі виглядає на 60 (щоб мене подражнити, адже він знає, що я нею захоплююсь), а Джоан Колінз дав 70 (хоч їй насправді 90).

Тоді я почала дражнити чоловіка і показала йому цю фотку - типу як тобі ТАКІ "шістдесят"?



Реакція від нього - "Fake!". Поржали разом - в нього хороше почуття гумору  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я вище постила фоточки жінок, які гарно виглядають у старшому віці, а сьогодні черга чоловіків.

Вгадайте, скільки років виповнилося цьому чувачку?



60! А наскільки молодше і взагалі крутіше він виглядає, ніж деякі "мачо" Єрмачки, які набагато молодші за нього ...









В нього елементи зовнішності, що відповідають "моєму" архетипу чоловіків. У мене був один знайомий, трохи схожий за типажем. Тільки Джон Стамос - грецького походження, а мій знайомий був чорнявим ірландцем  8).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Місяць в лікарні - після укусу комара.

Мама хлопчика з Торонто сподівається підвищити обізнаність громадськості про хворобу, яка рідко передається комарами. Однак це сталося після того, як її маленька дитина була госпіталізована більше місяця після укусу комара.

Кетрін МакКіссок ніколи не думала, що дозвіл сину погратися на вулиці може призвести до розвитку небезпечної для життя хвороби.

«Це сталося не в таборі, не десь у глибині якогось лісу. Це сталося з сином, який грав на гойдалках у дворі».

МакКіссок помітила укус комара у свого сина Кемерона. Вона каже, що незабаром після цього у нього піднялася температура, і вона помітила, що він став дуже млявим. З днями його стан погіршувався.

Зрештою у Кемерона діагностували менінгіт і енцефаліт, також відомий як менінгоенцефаліт. Захворювання викликає запалення головного і спинного мозку. МакКіссок каже, що лікарі сказали їй, що хвороба передається комаром під назвою Jamestown Canyon.

«Існує кілька різних типів інфекцій, що передаються різними видами комах, як правило, кліщами та комарами, які можуть спричинити менінгоенцефаліт», — сказав лікар Ісаак Богоч, лікар-інфекціоніст з University Health Network.

«На щастя, вони дуже рідкісні, але, на жаль, вони можуть бути дуже серйозними інфекціями та викликати дуже серйозні симптоми».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Who would you rather do?

Х"ю Джексон і його на 13 років старша дружина Деборра Лі-Фурнес розлучаються. Я не здивуюсь, якщо вона ініціатор - бажає розглянути новіші моделі  1&.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаво спостерігати, як освітній рівень та політична (щоб не сказати сексуальна, ЛОЛ!) орієнтація впливають на погляди щодо медицини та здорового способу життя.

Ось цей нік - соросяче-глобалістичний компрадор, любитель концтаборів та примусової вакцинації. Не дивно, що він тулить глобалістичну пропаганду, що м"ясо та інші високоякісні протеїни шкідливі.



Насправді тваринний протеїн надзвичайно корисний і м"ясоїди мають менше алергій. Олії порада споживати будь-які теж шкідлива. Крім оливкової та кокосової, більшість олій не рекомендують.

Ось тут соросяча погань пропонує людству відмовитися від м"яса і їсти жучків. Сподіваюся, муляр продовжить жерти траву, бустернеться і щезне з лиця землі як непотрібна шкідлива деформація еволюції.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну і ще один, експерт по всіх питаннях та власник пластикового диплома про українську вищу освіту :facepalm:.



Кожна рослина - це хімічна фабрика. Ряд ліків виготовляється у тому числі, перероблюючи різну рослинну сировину і добуваючи з неї відповідні компоненти.

Суть їжі у тому і полягає, щоб з неї відповідні вітаміни, мікроелементи та інші хімічні сполуки перейшли в організм людини і допомагали їй існувати.

Чувак не в курсі, що у лимонах чи апельсинах міститься вітамін С і що у моряків, які довго не бачили цибулі, розвивалася цинга?

Чувак не в курсі, що у переважній кількості випадків високий тиск, холестерин, діабет другого типу, надлишкова вага - це проблеми якості харчування і способу життя, і що їх можна повернути назад без ніяких ліків і хімічних пігулок?

Чувак не в курсі, що величезна кількість стандартних препаратів лікують одне, а поряд створюють часто набагато гірші проблеми? Наприклад, деякі "водяні" пігулки від тиску викликають діабет, а статини руйнують м"язову тканину?

Але що взяти з особи, яка розміняла 5-й десяток і все ще вірить, що мрн-вакцинація діє проти ковіду? :facepalm:

Звичайний продукт сучасного брейнвошнутого суспільства, яке вірить у "science" :facepalm1:  і клінічно нездатне мислити критично.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піпець, люди навіть не в курсі, що стандарти тиску були штучно завищені за останні роки. Скільки людей марно жеруть пігулки, руйнуючи своє здоров"я  :smilie9:.

Раніше 140/90 вважалося верхньою границею норми, а зараз це "високий тиск"  :smilie10:.

https://www.sciencealert.com/experts-change-what-high-blood-pressure-hypertension-is

https://www.heart.org/en/news/2020/10/05/despite-recent-setbacks-americans-blood-pressure-has-dropped-dramatically-since-1960

Зате скільки мільйонів людей можна підсадити на пігулки (які, до речі, впливають на нирки, зір, метаболізм і так далі).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як кажуть, сміх - це здоров"я.

Хочете отримати 5 хвилин здоров"я?

Подивіться відео за посиланням тут :weep:  :weep:  :weep:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.