Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема


Wednesday

Просто супер, Хорват! Пощастило тобі з дружиною - і сама гарна, і створює красу навколо себе!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Липень 31, 2023, 09:05
Гарно)
Така " Хата як у Хорвата" в Німеччині коштувала б грубі грощі.

білий хорват

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 31, 2023, 19:32Гарно)
Така " Хата як у Хорвата" в Німеччині коштувала б грубі грощі.
І каналізація є

Не те що в ніщєбродів з Козіна

;D

білий хорват


Wednesday

Цитата: білий хорват від Серпень 05, 2023, 11:04Трохи зайнятий буду.

Нема часу на форуми.

Якщо відпустка, то бажаємо гарно відпочити!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Серпень 05, 2023, 19:46Якщо відпустка, то бажаємо гарно відпочити!
Наразі ще ні

Ставлю фотовольтаїку

Трохи треба повирішувати питань з різними закладами.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Серпень 06, 2023, 09:02Наразі ще ні

Ставлю фотовольтаїку

Трохи треба повирішувати питань з різними закладами.

Удачі! Потім розкажеш і покажеш  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

#290
Сьогодні я і родина відвідали подію, яка називається "Святкування життя" і де-факто є варіантом поминок.

Особа у дальній родині мого чоловіка померла ще в травні і відразу була кремована. А сьогодні зібралися родичі, друзі та знайомі (за моїми оцінками, десь 60-70 чоловік), щоб віддати честь померлому.

Подія почалася із виступів дружини (вдови), яка зачитала вірш на честь свого чоловіка, а потім були виступи сина та доньки, внуків та внучок, що розповіли про свої відносини із батьком та дідусем. Потім могли висловитися всі бажаючі - було декілька гарних виступів від колишніх колег, знайомих та родичів.

Потім знайомі та родичі виконували музичні твори (дует флейти та скрипки, спів наживо) і показували фото та відео із життя померлого. На стінах висіли фото, які або зробив померлий (він любив фотографію) або фото з його участю.

Після цього накрили стіл з їжею, окремо була кава, солодощі, напої. Алкоголю не було. Люди могли додатково поспілкуватися. Все було дуже позитивно, без оцих всіх бігань з тарілками і п"яних співів, тощо.

Ось так ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват


білий хорват

Покосив траву, полежую © і любуюся своєю роботою.


Wednesday

Цитата: білий хорват від Серпень 12, 2023, 19:11Всім вітання і гарного настрою

Привіт!! Бачу, субота у тебе проходить чудово!

А у нас погода не дуже, але в мене і так субота - крафтовий день  ;D

Правда, не в розумінні "крафтове пиво", а в розумінні crafts - рукоділля!

Оце випрала і сушу одяг для ляльок - під час відпустки наплела, а сьогодні буду братися за новий проект, а то одна лялька до цього часу без гардеробу.



А це фрагмент топа, який я сплела для доньки недавно:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Серпень 12, 2023, 19:20Покосив траву, полежую © і любуюся своєю роботою.

Краса! Бачу, у вас теж сухо?

У нас супер-сухо. Сьогодні вранці працювали спрінклери, я встаю, і воно вже все настільки висохло, що навіть тої води і не було. Може, сьогодні буде довгожданний дощ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 12, 2023, 20:00Привіт!! Бачу, субота у тебе проходить чудово!

А у нас погода не дуже, але в мене і так субота - крафтовий день  ;D

Правда, не в розумінні "крафтове пиво", а в розумінні crafts - рукоділля!

Оце випрала і сушу одяг для ляльок - під час відпустки наплела, а сьогодні буду братися за новий проект, а то одна лялька до цього часу без гардеробу.



А це фрагмент топа, який я сплела для доньки недавно:



Це хобі таке——про ляльок?
пс.Моя Ірочка навпаки——руйнівниця)——
Купує якісь дешеві речі і перекроює іх на модний лад))
В основному щось там відрізає—розрізає та доліплює патчі)
ппс. То це ти значить якщо фанат по ляльках то мала би вже "Барбі" ту подивитися?

Wednesday

#296
Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 12, 2023, 22:19Це хобі таке——про ляльок?
пс.Моя Ірочка навпаки——руйнівниця)——
Купує якісь дешеві речі і перекроює іх на модний лад))

Молодець - це супер!

Я шити теж вмію, просто в"язати легше в плані того, що можна сидіти у будь-якому місці і плести під Іларіонова, а шити це треба йти в швейну кімнату і хоч там теж можна шити під Іларіонова, іноді лінь :) В мене купа швейних проектів лежать незавершені, зате купка в"язаних речей тільки зростає  ;D

Цитатаппс. То це ти значить якщо фанат по ляльках то мала би вже "Барбі" ту подивитися?

Критики пишуть, що фільм Барбі - воук пропаганда, і консерватори навіть не рекомендують дітям його дивитися. Але подивлюся рано чи пізно, ЛОЛ!

А я ляльки Барбі не дуже люблю, хоча, звісно, вони в мене теж є (наприклад, оці красуні).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

пс.
В нас субота пройшла з медичними обстеженнями)——
Планове обстеження з упором на моі питання з поясницею.
( бувають  в мене раз на два—три роки загострення)
Кароче наслухався компліментів від ортопеда)—— сказала що з такою статурою жити буду довго і весело)—— не знав що в мене( з точки зору ортопеда)  задужо закачана передня частина плечей та грудина)—— тепер треба пропорційно робити упор на широкі м"язи спини)
Порадила тайські масажи та й турецькі напевно)
А вже завтра поідемо в Бонн на прогулянку)—— благо погода вирівнюється.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 12, 2023, 22:35Молодець - це супер!

Я шити теж вмію, просто в"язати легше в плані того, що можна сидіти у будь-якому місці і плести під Іларіонова, а шити це треба йти в швейну кімнату і хоч там теж можна шити під Іларіонова, іноді лінь :) В мене купа швейних проектів лежать незавершені, зате купка в"язаних речей тільки зростає  ;D

Критики пишуть, що фільм Барбі - воук пропаганда, і консерватори навіть не рекомендують дітям його дивитися. Але подивлюся рано чи пізно, ЛОЛ!

А я ляльки Барбі не дуже люблю, хоча, звісно, вони в мене теж є (наприклад, оці красуні).





Тобто це все ж таки хоббі та якась "колекція"?
пс. Уважніше передивився тих ляльок)——
Згадав що мені вночі на сьогодні наснився сон)——
Теж там дві подібні ляльки фігурували))

Wednesday

Так, я збираю ляльки. Я з дитинства їх обожнюю - поки мої однокласники ходили на перші побачення, я все ще гралася з ляльками  ;D

Я навіть в Канаду привезла з собою німецьку ляльку, яку у свій час купила в Москві (я, здається, описувала цю історію колись на ФУП, як ми з мамою були у великому універмазі в Москві, і я загубилася, бо поки мама дивилася на одяг, я двинула у відділ іграшок. Тоді німецькі ляльки у провінції не продавали - принаймі, не пам"ятаю, щоб я колись їх бачила у місцевих магазинах).

А потім якось про них забула, поки не народилася донька. І тоді я типу для неї почала їх купувати. Є одна фотка, де вона у трьохмісячному віці і лялька такого ж розміру :).

На превеликий жаль, вийшло так, що моя донька не розділяє мою любов до ляльок, як я не намагалася її в ній прищепити:) Тому з певного моменту я перестала прикидатися і тала купувати ляльки для себе, і зовсім не соромлюся це визнати :). Таких, як я, мільйони по всьому світу - і чоловіків, і жінок. В мене ще відносно скромні запити, а ось багато хто не має проблем заплатити тисячі доларів за ось таких няшок:



До речі, такої ляльки в мене поки нема. Діана Еффнер має статус культового лялькового митця, вона створила ці ляльки (силіконові молди, самі голови і тіла, і розмальовку), а потім певні лялькові майстри розмальовували їх. Після того, як Діана Еффнер померла, то вони стали ще більш популярними. Люди стоять на черзі і чекають місяцями на свою ляльку (якщо замовляти у майстра), є цілі онлайн-спільноти, присвячені колекціонуванню цих ляльок, і дехто навіть непогано заробляє, створюючи та продаючи одяг для них.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.