Потрійні Стандарти Форуму СУП

Попередня тема - Наступна тема

Uki

#20
Цитата: Wednesday від Січень 30, 2023, 22:23До речі, дедлайн вже пройшов. Завтра ми тебе тут не побачимо в якості юзера принаймі.

Прощавай, Юкі. Я тебе зневажаю.


Таки пощастило тобі, Юкічка, що сьогодні мені довелося працювати довше. Тому я ще встигла отримати твоє повідомлення, а ти таким чином зберегти свій нік.

Я зроблю вигляд, що повірила твоїй версії подій.


Мені абсолютно пофіг в шо ти віриш, а в шо ні, але я мав прояснити ситуацію, яка призвела до запізнілої реакції на абсолютно справедливу та законну вимогу.

Uki

Цитата: Wednesday від Січень 30, 2023, 22:23І по-третє, тому що присутність твоєї тушки у списку юзерів означає 10 баксів на ЗСУ.


Якщо в цій твоїй системі кількість дописів збільшує цю суму то я готовий брати участь у всих дискусіях як шалений

Wednesday

Цитата: magistr від Січень 31, 2023, 10:03ой, мона подумати, шо модерація скрізь усіх влаштовує! ;D
мені десятку на хвупі впаяли ні за шо ні про шо.

Теж мені знайшов про що жалітися. Мені місяці впаювали за стуком різних плєшивих, бо я писала правду про Трампа і не тільки. І що, я виявилася неправа?

А тебе забанили за "злісний флуд неадекватними топіками". То створюй їх тут - можливо, деякі ми підтримаємо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Uki від Січень 31, 2023, 13:17Мені абсолютно пофіг в шо ти віриш, а в шо ні, але я мав прояснити ситуацію, яка призвела до запізнілої реакції на абсолютно справедливу та законну вимогу.

Я навіть це не буду коментувати. Реакція твоїх соратників не те що не запізніла, вона була не видаляти це спеціально. Також старий збоченець ЮАР не поніс ніякого покарання за свої дії. Раніше на фупі за таке випилювали назавжди (і правильно робили).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Uki від Січень 31, 2023, 13:45
Цитата: Wednesday від Січень 30, 2023, 22:23І по-третє, тому що присутність твоєї тушки у списку юзерів означає 10 баксів на ЗСУ.


Якщо в цій твоїй системі кількість дописів збільшує цю суму то я готовий брати участь у всих дискусіях як шалений

Конкретно зараз розрахунок доната на ЗСУ йде по кількості eligible users (читай критерії у відповідній темі). Але активність теж буде враховуватись у певних номінаціях.

А так нема мети змушувати юзерів творити контент штучно. Це як sexual attraction - воно або є, або його нема. Мета - щоб юзерам було цікаво і хотілося дописувати. А силою милий не будеш.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

#25
Цитата: Wednesday від Січень 31, 2023, 14:14
Цитата: Uki від Січень 31, 2023, 13:17Мені абсолютно пофіг в шо ти віриш, а в шо ні, але я мав прояснити ситуацію, яка призвела до запізнілої реакції на абсолютно справедливу та законну вимогу.

Я навіть це не буду коментувати. Реакція твоїх соратників не те що не запізніла, вона була не видаляти це спеціально.

я відповідаю виключно за свої власні слова та дії.

Uki

Цитата: Wednesday від Січень 31, 2023, 14:14
Цитата: Uki від Січень 31, 2023, 13:17Мені абсолютно пофіг в шо ти віриш, а в шо ні, але я мав прояснити ситуацію, яка призвела до запізнілої реакції на абсолютно справедливу та законну вимогу.
Також старий збоченець ЮАР не поніс ніякого покарання за свої дії. Раніше на фупі за таке випилювали назавжди (і правильно робили).

Я проти банів назавжди в принципі, хіба що забанений рекламний або кацапський бот. Стосовно банів взагалі - то я вже писав вище: Я вважаю що банити варто лише якщо юзер продовжує свої "витівки" незважаючи на попередження

Wednesday

Цитата: Uki від Січень 31, 2023, 14:31Я проти банів назавжди в принципі, хіба що забанений рекламний або кацапський бот. Стосовно банів взагалі - то я вже писав вище: Я вважаю що банити варто лише якщо юзер продовжує свої "витівки" незважаючи на попередження

Тобто якщо він грубо порушив правила, це цяця і не вимагає ніякого покарання?

І це у порівнянні з постійними банами Кота та інших за їх політичні погляди?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

Цитата: Wednesday від Січень 31, 2023, 14:46
Цитата: Uki від Січень 31, 2023, 14:31Я проти банів назавжди в принципі, хіба що забанений рекламний або кацапський бот. Стосовно банів взагалі - то я вже писав вище: Я вважаю що банити варто лише якщо юзер продовжує свої "витівки" незважаючи на попередження

Тобто якщо він грубо порушив правила, це цяця і не вимагає ніякого покарання?

І це у порівнянні з постійними банами Кота та інших за їх політичні погляди?

Кіт отримував бани не за погляди, а за безкінечні повторення пропагандистських тез типу "вкрали вибори в Трампа" незважаючи на попередження не робити цього....... Причому якщо він постив якусь нову інформацію з цього приводу - то ніхто його не банив за це. Бани він отримував за ігнорування попереджень не розповсюджувати пропагандиську брехню

Wednesday

Цитата: Uki від Січень 31, 2023, 14:53Кіт отримував бани не за погляди, а за безкінечні повторення пропагандистських тез типу "вкрали вибори в Трампа" незважаючи на попередження не робити цього....... Причому якщо він постив якусь нову інформацію з цього приводу - то ніхто його не банив за це. Бани він отримував за ігнорування попереджень не розповсюджувати пропагандиську брехню

Це не брехня, а усталений факт. Ти б ще Джордано Бруно за правду у бан засадив.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

#30
Цитата: Wednesday від Січень 31, 2023, 15:04
Цитата: Uki від Січень 31, 2023, 14:53Кіт отримував бани не за погляди, а за безкінечні повторення пропагандистських тез типу "вкрали вибори в Трампа" незважаючи на попередження не робити цього....... Причому якщо він постив якусь нову інформацію з цього приводу - то ніхто його не банив за це. Бани він отримував за ігнорування попереджень не розповсюджувати пропагандиську брехню

Це не брехня, а усталений факт. Ти б ще Джордано Бруно за правду у бан засадив.

ага, альтернативний факт....

нє, ну видав цей "факт" ..... обговорили.... вирішили що таки пропаганда та брехня.... то проїхали. Нашо продовжувати цим довбати.....

Wednesday

Цитата: Uki від Січень 31, 2023, 15:56ага, альтернативний факт....

нє, ну видав цей "факт" ..... обговорили.... вирішили що таки пропаганда та брехня.... то проїхали. Нашо продовжувати цим довбати.....

В США взагалі-то спіймали на гарячому і притягли до кримінальної відповідальності певних осіб за маніпуляції на виборах. Я запощу це в окремій відповідній темі.

Довбати треба, тому що американські януковичі будуть мутити і на чергових виборах.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#32
Цитата: Wednesday від Січень 31, 2023, 15:04
Цитата: Uki від Січень 31, 2023, 14:53Ти б ще Джордано Бруно за правду у бан засадив.


 Саме це вони й роблять, прикриваючись облудними словесами.
Це не виправиш ніяк, селяві.
Такою є людська природа - витончені звірства, содома і гомора. А тоненький шар людської чи суспільної моралі випаровується миттєво, тому тільки око за око зуб за зуб. )))

абабагаламага

Цитата: Uki від Січень 31, 2023, 15:56
Цитата: Wednesday від Січень 31, 2023, 15:04
Цитата: Uki від Січень 31, 2023, 14:53Кіт отримував бани не за погляди, а за безкінечні повторення пропагандистських тез типу "вкрали вибори в Трампа" незважаючи на попередження не робити цього....... Причому якщо він постив якусь нову інформацію з цього приводу - то ніхто його не банив за це. Бани він отримував за ігнорування попереджень не розповсюджувати пропагандиську брехню

Це не брехня, а усталений факт. Ти б ще Джордано Бруно за правду у бан засадив.

ага, альтернативний факт....

нє, ну видав цей "факт" ..... обговорили.... вирішили що таки пропаганда та брехня.... то проїхали. Нашо продовжувати цим довбати.....


Ага, обговорили вирішили. Постанову постановили. На зборах партячєйкі.
Наступного разу обговорять Закон Ома і вирішать його забанити. Бо чого він без кінця повторює те саме?
Смайлик кукунамуню.

абабагаламага

Я про трампів нічого не говорив взагалі ніколи.
Чого твої припадочні матюкливі і брехливі члєни партячєйкі разом з тобою брехливим обговорили і вирішили мене забанити? Бо я партійні внески не сплачував і заявлєніє до партєйки не писав?
То так і кажи і не бреши, брехунчику.

абабагаламага

Цитата: magistr від Січень 31, 2023, 10:03ой, мона подумати, шо модерація скрізь усіх влаштовує! ;D
мені десятку на хвупі впаяли ні за шо ні про шо.

Бідося. Плачу і ридаю. Коляборант хвупівський, таким багато не дають, а тільки про людське око, бо члєн партячєйкі, пардон, - кандідад в члєни.   )))

Uki

Цитата: абабагаламага від Січень 31, 2023, 19:37Я про трампів нічого не говорив взагалі ніколи.


Зрадойобив забагато та паніку наводив..... причому навесні, коли і так ситуація була дуже складна...

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Січень 31, 2023, 18:53Саме це вони й роблять, прикриваючись облудними словесами.
Це не виправиш ніяк, селяві.
Такою є людська природа - витончені звірства, содома і гомора. А тоненький шар людської чи суспільної моралі випаровується миттєво, тому тільки око за око зуб за зуб. )))

Ви дуже схоже до мене відчуваєте. Сподіваюся, що тут такого не буде. Принаймі такі наміри є.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У такий вікопомний день не буду розвивати цю тему, хоча, звичайно ж, мені є що сказати :)

Прокоментую лише медведку на супі (якого випустили з бану).

ЦитатаOffline medved
Ветеран форума
******

Повідомлень: 8408
Стать: Чоловіча

Re: Союзнички кажуть, що "будуть з нами до кінця"...
« Reply #222 : Сьогодні в 12:19:36 am »
гггг, довбні, ось вам ваш  "Семка"

Це було давно всім видно неозброєним оком. Але я тобі давно казала, що з тебе такий аналітик, як з мене SAP RISE integrator.

Проблема не в тому, що старе луб"я ЮАР зробило помилку, "сплутавши" мене з Семкою. Це була не тільки не помилка, а цілком спланована і скоординована дія. Руками ЮАР зробили те ж саме, що у свій час зробили руками ВВВ. Така ж сама риторика, ті ж самі наративи and the same objective.

Тому що покидьки не можуть конкурувати ні інтелектуально, ні морально, ні харизматично, ні у ніяких інших площинах. Все, що їм залишається, це ось такі махінації і підлості, бо більше нічого у них нема запропонувати світу, крім пласких кістлявих дуп та чорного болота їх душ.

Whatever.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

magistr

Цитата: Wednesday від Січень 31, 2023, 14:12
Цитата: magistr від Січень 31, 2023, 10:03ой, мона подумати, шо модерація скрізь усіх влаштовує! ;D
мені десятку на хвупі впаяли ні за шо ні про шо.

Теж мені знайшов про що жалітися. Мені місяці впаювали за стуком різних плєшивих, бо я писала правду про Трампа і не тільки. І що, я виявилася неправа?

А тебе забанили за "злісний флуд неадекватними топіками". То створюй їх тут - можливо, деякі ми підтримаємо.

Навіть не знаю.... один дубль про затрахану кадирівцями журнашльондру спокійно висить в перших числах, наїзд на криворуких програмерів дії також доволі активно обговорюється...