Міжвидові розбірки британських "волонтерів"

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Зайшла сьогодні зранку на фейсбук, а там ...

Пишу "волонтери" в лапках тому що принаймі одна сторона в "розбірках", як виявилось і як чомусь шокувало іншу сторону, не може вважатися волонтером, бо робить класичний прибутковий БІЗНЕС.

https://www.facebook.com/smyk.nazar



Автор поста надає докази своїм коментарям. Оскільки мої гроші пішли на декілька пікапів, закуплених Єрмачкою, в в мене почали виникати питання ...

Хмм ... про те, що в ЮК "вже все вигребли" і що "авто буде все менше і менше" ми десь чули ...



То я правильно розумію, що всі ті машини, що купували "волонтери" Єрмачки, теж можна було купити набагато дешевше? Чи ні?



I pray to God, це не одна із ТИХ САМИХ Навар??



Тойот Єрмачка ніби не купувала. Фух!



І таких теж не купувала:





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1
Мені тільки цікаво, чому волонтер Назар Смик так цим шокований. Хіба зразу не було зрозуміло, що бушна машина, яку потім ще треба ремонтувати, не може коштувати 5 тисяч фунтів безпосередньо від продавця?

І чому когось шокує, що "волонтер" Діма Калінін зробив з пошуку та перепродажу юзаних траків прибутковий бізнес? Це заборонено в ЮК чи десь у світі?

Питання тільки, нащо купувати ці машини у таких, як Діма. Купувати власне кота в мішку - в коментарях купа дописів про те, що машини буквально розвалювалися і ще купу грошей треба було витратити на ремонти і приведення цих машин в примітивний робочий стан.

І pray to God, щр волонтери Єрмачки купували ці машини в когось іншого і що ті люди, які донували гроші на такі авто, витратили їх на те, що було тих грошей варте.

А далі просто скріншоти для всіх бажаючих. Піпець!!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Оооо! Стрілка аж в Міністерстві Оборони  ;D  ;D  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаво, чим закінчиться ця епопея, крім погроз в фейсбучику.

Але мораль така - якщо ви купуєте авто у когось, не довіряйте, а перевіряйте. Особливо якщо це авто, яке купується на кошти інших людей.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цікава епопея((

пс. Колись коли почали збір на машинки для 54—тоі——написав таку тему на Чернівецькому форумі. Було декілька відповідей на кшалт——є машинки і подешевше—чому саме ці?

Але тим не менш——в мене особисто немає недовіри в цьому плані до фоми—— здається він ті машинки знаходив та купував без навару для себе.
А вже що там прилипло до перевізників під час транспортування——це не його вина.( якщо таке було)
ппс. Звичайно ситуація потребує розголосу——щоб не повторювалися такі випадки.
Але "наших" " видатних волонтерів" я в такому не звинувачував би(

Wednesday

#11
Цитата: Сергій Чернівці від Липень 16, 2023, 21:46Цікава епопея((

пс. Колись коли почали збір на машинки для 54—тоі——написав таку тему на Чернівецькому форумі. Було декілька відповідей на кшалт——є машинки і подешевше—чому саме ці?

Але тим не менш——в мене особисто немає недовіри в цьому плані до фоми—— здається він ті машинки знаходив та купував без навару для себе.
А вже що там прилипло до перевізників під час транспортування——це не його вина.( якщо таке було)
ппс. Звичайно ситуація потребує розголосу——щоб не повторювалися такі випадки.
Але "наших" " видатних волонтерів" я в такому не звинувачував би(

Так я і не звинувачую. По-перше, я не знаю, чи купував ШЛ ці машинки саме у цього чувака, а по-друге, то було зразу відомо, що ШЛ не купував ці машинки безпосередньо у їх власників, а брав у перекупників. Я також стовідсотково впевнена, що він собі теж нічого не брав.

Питання тільки у тому, наскільки ціна, яку заплатили за ті авто, відповідала їх дійсній вартості, враховуючи, що практично кожне потім треба було ремонтувати.

В ідеалі найкраще було б купувати безпосередньо у власників, що їх збувають, а на це треба час та зусилля. Конкретно до ШЛ я в цьому плані очікувань не маю, бо він працює на повну ставку, сім"я, діти. Нереально, що він все кине і буде мотатися по всій ЮК у пошуках найкращого варіанту.

Просто ті, що купують такі авто, повинні розуміти, що вони переплачують, а по цих випадках видно, що не тільки переплачують, а ДУЖЕ переплачують за шрот. Люди платили значні кошти за авто, що розвалилися на шматки у буквальному сенсі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Липень 16, 2023, 21:55Так я і не звинувачую. По-перше, я не знаю, чи купував ШЛ ці машинки саме у цього чувака, а по-друге, то було зразу відомо, що ШЛ не купував ці машинки безпосередньо у їх власників, а брав у перекупників. Я також стовідсотково впевнена, що він собі теж нічого не брав.

Питання тільки у тому, наскільки ціна, яку заплатили за ті авто, відповідала їх дійсній вартості, враховуючи, що практично кожне потім треба було ремонтувати.

В ідеалі найкраще було б купувати безпосередньо у власників, що їх збувають, а на це треба час та зусилля. Конкретно до ШЛ я в цьому плані очікувань не маю, бо він працює на повну ставку, сім"я, діти. Нереально, що він все кине і буде мотатися по всій ЮК у пошуках найкращого варіанту.

Просто ті, що купують такі авто, повинні розуміти, що вони переплачують, а по цих випадках видно, що не тільки переплачують, а ДУЖЕ переплачують за шрот. Люди платили значні кошти за авто, що розвалилися на шматки у буквальному сенсі.

Я розумію що фома немає часу тим займатися на "повну ставку"(——
Я би наприклад за таке не взявся би тут(——
Тому і претензій ніяких не маю.
Взагалі то важка робота насправді——знайти ті машинки в нормальному стані—та ще й організувати доставку та все що навколо неі.
Не дивно що "перекупи" на цьому наживаються(

пс. На момент купівлі пікапів для 54—тоі——я дивився на такі ж машинки в Німечччині—— ціни були або такі ж, або вищі.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 16, 2023, 22:01Я розумію що фома немає часу тим займатися на "повну ставку"(——
Я би наприклад за таке не взявся би тут(——
Тому і претензій ніяких не маю.
Взагалі то важка робота насправді——знайти ті машинки в нормальному стані—та ще й організувати доставку та все що навколо неі.
Не дивно що "перекупи" на цьому наживаються(

пс. На момент купівлі пікапів для 54—тоі——я дивився на такі ж машинки в Німечччині—— ціни були або такі ж, або вищі.

Так. Суто за факт волонтерства я поважаю ШЛ і його роботу і ніколи не мала до нього в цьому плані претензій.

Якби він зав"язав із своїм булінгом та людожерством, золота б людина була. Але ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Вангую що ця тема з"явиться на фупі в сенсі—— на "поганому" форумі вставляють палки в колеса волонтерам((

Wednesday

#15
Цитата: Сергій Чернівці від Липень 16, 2023, 22:17Вангую що ця тема з"явиться на фупі в сенсі—— на "поганому" форумі вставляють палки в колеса волонтерам((

Ну це ж не я вставляю палки, я просто перепостила контент с фейсбуку. Самі волонтери обурюються.

А мені смішно, як "видатна волонтерка" навіть не називає мене по ніку, хоча чудово знає, хто задонував Кабсу. Тим більше коли він робив коменти по донатах у своєму відео (він дякував кожному донатеру конкретно), я зрозуміла, що то був єдиний на той час донат на Пейпал.

До речі, коли хтось на помийці запостив про мій донат Кабсу, вони почали видаляти і перекручувати ті повідомлення. Цікаво, чому.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Липень 16, 2023, 22:27Ну це ж не я вставляю палки, я просто перепостила контент с фейсбуку. Самі волонтери обурюються.

А мені смішно, як "видатна волонтерка" навіть не називає мене по ніку, хоча чудово знає, хто задонував Кабсу. Тим більше коли він робив коменти по донатах у своєму відео (він дякував кожному донатеру конкретно), я зрозуміла, що то був єдиний на той час донат на Пейпал.

До речі, коли хтось на помийці запостив про мій донат Кабсу, вони почали видаляти і перекручувати ті повідомлення. Цікаво, чому.



Можливо вона не знає що ти і "корпорація"—— одне і те саме лице)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 16, 2023, 22:35Можливо вона не знає що ти і "корпорація"—— одне і те саме лице)

Та все вони знають, тим більше що видно, від кого коменти в ютубі  :).

Oh well.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Я наводив ціни в Польщі на такі машини.
Були трохи дешевші і в кращому стані, не треба було робити генерального ремонту, але ще плюс доставка.

З Англії доставка дорога, треба заплатити за бензин, плюс дорога, водію на дорогу, плюс перегнати через кордон.

То так здається, що заробляють.
Так, заробляють, бо ніхто цього задаром робити не буде.

А то що забагато заробляють, то це вже на їх совісті, то зроби сам дешевше.

Якщо люди купують, значить є попит, значить ніхто дешевше зробити не може.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 18, 2023, 09:09Я наводив ціни в Польщі на такі машини.
Були трохи дешевші і в кращому стані, не треба було робити генерального ремонту, але ще плюс доставка.

З Англії доставка дорога, треба заплатити за бензин, плюс дорога, водію на дорогу, плюс перегнати через кордон.

То так здається, що заробляють.
Так, заробляють, бо ніхто цього задаром робити не буде.

А то що забагато заробляють, то це вже на їх совісті, то зроби сам дешевше.

Якщо люди купують, значить є попит, значить ніхто дешевше зробити не може.

Тобто ти би не був проти, якби цей джентльмен перепродав би тобі за 5+К  щось, що придбав за умовні 1К, яке б або розвалилося ще по дорозі, або яке б прийшлося ремонтувати за додаткові 1К?

Адже саме в цьому суть претензій пана Смика, а не в тому, що він перепродає.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.