Потрійні Стандарти Форуму СУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Прим. Адм. Підправили назву теми, оскільки Юкі таки виконав те, про що просив топікстартер.


ЦитатаOffline Lina
Global Moderator
Ветеран форума
*****

Повідомлень: 7930
Стать: Жіноча
Камінці чудові, різнокольорові

Re: Я п'яний і тому щас буду творити страшні речі
« Reply #39 : Сьогодні в 08:23:13 pm »

Окрім того, Йожин і Семка - схоже, що одна персона. Тобто він завів 2 ніка, що теж заборонено правилами форума. І я вже не буду бити йому під дих, вказувати пальцем звідки його взагалі випиляли . Схоже, що назавжди.
І якщо уважно подивитись на всі дописи, то видно, що він затіяв чергову інтригу, бо раптом вирішив стати модератором. А тепер ще й хоче прикупити цей форум. Цікаво, для чого це йому потрібно? Для мене, власне, бути модератором на суспільних началах не таке вже й велике щастя. Але хитати форум зараз, під час війни, і відавати його непевному типу з сумнівними цілями якась зрада,їй Богу. :smilie8:

Я навіть не знаю, як назвати особу, яка:

1) Відмовляється виконувати свої безпосередні обов"язки як модератор, забезпечуючи виконання правил форуму (зокрема, Пункта 3 правил Супу). Її експліцитно попросили ще учора.
2) Відмовляється покарати особу, яка порушила Пункт 3 правил Супу і банить зовсім інших користувачів, які вимагають справедливості
3) Відверто бреше і наводить наклеп на юзерів Йожина з Бажина і Семку, нібито це одна і та ж особа, маючи технічні докази, що це не так. Навіть нам неозброєним оком видно, що це різні люди, і що нік Семка - один із ніків, який пише і на фупі, і на цьому форумі (і ні, це не я).

Ми працюємо над відповідними діями з вищеназваного. Ті, хто наводять наклепи та викладають чужу персональну інфу онлайн без дозволу її власників (ми знаємо, хто її поширював), можуть одного дня зустрітися з дуже реальними наслідками.

Ми вчергове заявляємо, що будем раді бачити ніки Ферал Кет, Йожин з Бажин, Адам Жоржович, borderlander і навіть (!) Outlander на цьому форумі. Долучайтесь  :) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, ці ніки і не тільки, які бажають приєднатися, ще мають час для того, щоб взяти участь у розіграші приза як частини святкування першого ювілею форуму.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

це "чудесний" форум. там пише три каліки. і 90 відсотків їхнього трафіку це гілка про фуп  ;D

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 29, 2023, 23:38це "чудесний" форум. там пише три каліки. і 90 відсотків їхнього трафіку це гілка про фуп  ;D

І навіть ту купку кошмарять на регулярній основі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Констатуємо ситуацію на сьогодні, 4:22 ПП за київським часом.

Ну, від дегенерата світа і, очевидно, упередженої глобальної модераторші Ліни я і хоч чекала якогось елементарного декоруму, але мене їх бездіяльність не здивувала.

Але Юкі ... ти ж заходив сюди вчора за місцевим часом, пробув тут декілька хвилин, прочитав мої повідомлення і ... нічого не зробив?

У тебе є якесь поняття відповідальності за сайт, який тобі довірили як адміністратору, за те, що на ньому відбувається? У тебе просто по-людськи є мінімальні честь, достоїнство, гонор, порядність to do the right thing?

Чи тобі і твоїм соратникам настільки заціпило від заздрощів, що цей форум не тільки ще живе, а і розвивається, то ми цю сучку трохи похарасимо, щоб їй мало не здалося? Настільки, що ви, керівники форуму СУП, СПЕЦІАЛЬНО відмовляєтесь виконувати власні правила?

Я тобі даю дві години пофіксити це. Навіть для того, щоб я могла зберегти до тебе якусь повагу.

Якщо я не побачу потрібний результат, то я викреслю тебе із свого світу і Адміністратор видалить тебе з бази цього форуму.

Тому що, за Пунктом 12 Правил, покидьки are not welcome here.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Січень 30, 2023, 16:35Але Юкі ... ти ж заходив сюди вчора за місцевим часом, пробув тут декілька хвилин, прочитав мої повідомлення і ... нічого не зробив?

У тебе є якесь поняття відповідальності за сайт, який тобі довірили як адміністратору, за те, що на ньому відбувається? У тебе просто по-людськи є мінімальні честь, достоїнство, гонор, порядність to do the right thing?

Чи тобі і твоїм соратникам настільки заціпило від заздрощів, що цей форум не тільки ще живе, а і розвивається, то ми цю сучку трохи похарасимо, щоб їй мало не здалося? Настільки, що ви, керівники форуму СУП, СПЕЦІАЛЬНО відмовляєтесь виконувати власні правила?

Я тобі даю дві години пофіксити це. Навіть для того, щоб я могла зберегти до тебе якусь повагу.

Якщо я не побачу потрібний результат, то я викреслю тебе із свого світу і Адміністратор видалить тебе з бази цього форуму.

Тому що, за Пунктом 12 Правил, покидьки are not welcome here.

+++. )))

Uki

Цитата: Wednesday від Січень 30, 2023, 16:35Але Юкі ... ти ж заходив сюди вчора за місцевим часом, пробув тут декілька хвилин, прочитав мої повідомлення і ... нічого не зробив?

Мої принципи такі
- Все що не нищить та не зафлуджує дискусію по темі є допустимим, а беззмістовний флуд та срач треба з дискусії прибирати.
- Зловживання перепостами без живого спілкування - це зло (особливо якщо це якась пропаганда).
- Безкінечне повторення одної і тої ж тези - це зло (особливо якщо це якась пропаганда). .
- Бан - це крайня міра. Треба намагатись не банити зайвий раз. Банити лише коли дописувач істерить та проовжує беззмістовний флуд та срач.
- Під час війни за відверту роботу на ворога та роздмухування панічних настроїв також треба банити

абабагаламага

Цитата: Uki від Січень 30, 2023, 20:23
Цитата: Wednesday від Січень 30, 2023, 16:35Але Юкі ... ти ж заходив сюди вчора за місцевим часом, пробув тут декілька хвилин, прочитав мої повідомлення і ... нічого не зробив?

Мої принципи такі
- Все що не нищить та не зафлуджує дискусію по темі є допустимим, а беззмістовний флуд та срач треба з дискусії прибирати.
- Зловживання перепостами без живого спілкування - це зло (особливо якщо це якась пропаганда).
- Безкінечне повторення одної і тої ж тези - це зло (особливо якщо це якась пропаганда). .
- Бан - це крайня міра. Треба намагатись не банити зайвий раз. Банити лише коли дописувач істерить та проовжує беззмістовний флуд та срач.
- Під час війни за відверту роботу на ворога та роздмухування панічних настроїв також треба банити


Слова, слова, слова, а в дійсності ти робиш протилежне.
Реакція на критику - неадекватна. Тобто - повне ігнорування, неприйняття. Навіть не хочу вдаватися в деталі, не бачу сенсу.

абабагаламага

#8
А взагалі це хвороба загальна, не витримує, не здає екзамен переважна більшість так званих юзерів інтернету.
Загальна доступність того інтернету є однією з причин цього явища - дитячий садочок вийшов з-під контролю виховательок і пішло і поїхало, і це вже не зупиниш.
По суті ці всі ще живі тирнет-форуми є не форумами, а клубами. Клубами, де не терплять "чужих", а чужими є всі, хто мислить інакше ніж зграйка клубників, та чи інша.
Тому єдиний вихід і правильний вихід це те,що зробила Іванка ))) - створила  ще один, відмінний від інших клуб. Клуб, бо навряд чи загальна маса сприйме форум як форум, тому все скотиться до чергового клубу... )))

Wednesday

#9
Цитата: Uki від Січень 30, 2023, 20:23
Цитата: Wednesday від Січень 30, 2023, 16:35Але Юкі ... ти ж заходив сюди вчора за місцевим часом, пробув тут декілька хвилин, прочитав мої повідомлення і ... нічого не зробив?

Мої принципи такі
- Все що не нищить та не зафлуджує дискусію по темі є допустимим, а беззмістовний флуд та срач треба з дискусії прибирати.
- Зловживання перепостами без живого спілкування - це зло (особливо якщо це якась пропаганда).
- Безкінечне повторення одної і тої ж тези - це зло (особливо якщо це якась пропаганда). .
- Бан - це крайня міра. Треба намагатись не банити зайвий раз. Банити лише коли дописувач істерить та проовжує беззмістовний флуд та срач.
- Під час війни за відверту роботу на ворога та роздмухування панічних настроїв також треба банити


Та мені начхати на твої "принципи". У вас є ПРАВИЛА.

Правило 3 вашого форуму каже:

3. Розголошення анонімності користувача: публікация особистих данних користувача, або даних про його рідних, координат і контактів,  особистих фото, без його на те згоди.

Я не давала згоду покидьку Трололо лізти у чужі лінкедін і поширювати цю інфу у приватах на фупі.
Я не давала згоду покидьку Асті посилати цю інфу покидьку ЮАР ще півтора року назад, за його словами.
Я не давала згоди покидьку ЮАР постити цю інфу на СУПі, тим більше що мене там давно не має і я до ніку Семка не маю ніякого відношення (і ви це знали).
Я не давала згоди покидькам світ, Ліна і Юкі ігнорувати численні прохання і від Хоми, і від мене, щоб ви виконували правила свого ж форуму.

Так от, це моє друге тобі особисто формальне попередження.

Оскільки мою персональну інфу до цього часу все ще не видалено, я запустила деякі інші процеси. Якщо вони не спрацюють, я не пожалію грошей, які із задоволенням візьмуть численні американські cyberbullying lawyers. І тобі доведеться пояснювати ТВОЮ ОСОБИСТУ УЧАСТЬ у кампанії online harassment, bullying and intimidation з усіма витікаючими.

А як людина ти для мене вмер.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Січень 30, 2023, 20:42Слова, слова, слова, а в дійсності ти робиш протилежне.
Реакція на критику - неадекватна. Тобто - повне ігнорування, неприйняття. Навіть не хочу вдаватися в деталі, не бачу сенсу.

Я в шоці! Тобто правила для них не існують, вони просто роблять що хочуть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

Цитата: Wednesday від Січень 30, 2023, 21:08Оскільки мою персональну інфу до цього часу все ще не видалено, я запустила деякі інші процеси. Якщо вони не спрацюють, я не пожалію грошей, які із задоволенням візьмуть численні американські cyberbullying lawyers. І тобі доведеться пояснювати ТВОЮ ОСОБИСТУ УЧАСТЬ у кампанії online harassment, bullying and intimidation з усіма витікаючими.



Потрібна конкретика. Про що взагалі мова?

Wednesday

Цитата: Uki від Січень 30, 2023, 21:25Потрібна конкретика. Про що взагалі мова?

Так піди на СУП і подивися, на що натиснули доповіді і в яких місцях дописав Хома. Чого ти тут сидиш? Займися своїми безпосередніми обов"язками як адмін СУПУ!

Корчиш із себе незайману.

Бо ти ще з вчорашнього вечора знав про це і бачив мої приватні повідомлення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

Цитата: Wednesday від Січень 30, 2023, 21:56
Цитата: Uki від Січень 30, 2023, 21:25Потрібна конкретика. Про що взагалі мова?

Так піди на СУП і подивися, на що натиснули доповіді і в яких місцях дописав Хома. Чого ти тут сидиш? Займися своїми безпосередніми обов"язками як адмін СУПУ!

Корчиш із себе незайману.

Бо ти ще з вчорашнього вечора знав про це і бачив мої приватні повідомлення.

Не звернув уваги. Тут якось непомітно коли нові приватні повідомлення надходять.... Подивлюсь ввечері

Wednesday

Цитата: Uki від Січень 30, 2023, 22:10Не звернув уваги. Тут якось непомітно коли нові приватні повідомлення надходять.... Подивлюсь ввечері

You must be f**cking kidding me  :)

Треба буде це зробити з твоїм лінкедіном. Три дні щоб висів і робити вигляд, що не бачиш.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Всі дивіться, що зараз робить адмін форуму СУП Юкі.

Замість того, щоб НЕГАЙНО метнутися і повиправляти все на своєму форумі, щоб він відповідав правилам, він тут ГОДИНАМИ сидить і косить під дурачка  ;) .

Та якби це сталося на цьому форумі, адмін би землю рив, щоб поскоріше почистити все, щоб юзери мали до нього довіру і повагу.

Я це навіть не знаю як ще коментувати.

Можливо, це теж результат ковідної вакцинації.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#16
До речі, дедлайн вже пройшов. Завтра ми тебе тут не побачимо в якості юзера принаймі.

Прощавай, Юкі. Я тебе зневажаю.


Таки пощастило тобі, Юкічка, що сьогодні мені довелося працювати довше. Тому я ще встигла отримати твоє повідомлення, а ти таким чином зберегти свій нік.

Я зроблю вигляд, що повірила твоїй версії подій.

По-перше, тому що потрібний результат НАРЕШТІ був забезпечений (хоча це зайняло неприпустимо довго).
По-друге, тому що я добра.
І по-третє, тому що присутність твоєї тушки у списку юзерів означає 10 баксів на ЗСУ.

Тому живи поки що.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#17
Цитата: абабагаламага від Січень 30, 2023, 20:53А взагалі це хвороба загальна, не витримує, не здає екзамен переважна більшість так званих юзерів інтернету.
Загальна доступність того інтернету є однією з причин цього явища - дитячий садочок вийшов з-під контролю виховательок і пішло і поїхало, і це вже не зупиниш.
По суті ці всі ще живі тирнет-форуми є не форумами, а клубами. Клубами, де не терплять "чужих", а чужими є всі, хто мислить інакше ніж зграйка клубників, та чи інша.
Тому єдиний вихід і правильний вихід це те,що зробила Іванка ))) - створила  ще один, відмінний від інших клуб. Клуб, бо навряд чи загальна маса сприйме форум як форум, тому все скотиться до чергового клубу... )))

Даю слово робити все залежне від мене, щоб на цьому форумі такого не сталося. Тому що я пообіцяла:

Тим, кому я не змогла допомогти, тим, до кого віднеслися несправедливо, тим, кого образили тимчасовим чи довготривалим чи вічним баном за те, що були і залишаєтесь патріотами, тим, хто поки ще на форумі, але самоцензурує себе, бо боїться вільно та відкрито висловити свою думку, тим, хто мав сміливість задавати незручні запитання і був за це розтоптаним, тим, хто вступився за слабкіших і був за це покараним, тим, хто не знає, де ще знайти підтримки, тим, хто просто бажає бути собою, не боячись отримати постріл у спину за слово правди:

This is not over.
Wait for transmission.
Watch for the sign.


І поки що виконую обіцяне. І планую так робити і надалі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#18
Супівські старці-збоченці та bald-patched unf***able (я стільки не вип"ю) лузери думали, що буде так:



А вийшло ось так:



A blind man tries to lead the blind
I´m not sure what they hope to find
The edge is coming closer
Promises and alibis
A different game is played behind the scene
And soon it's over
You better run, get away
We´re gonna take you down
We´re singing Viva la Victoria!
Run, get away
You´re gonna lose your crown
Singing Viva la Victoria
The puppeteers don´t show their face
They pull the strings and leave no trace
Hey Ace! Now who´s the joker?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

magistr

ой, мона подумати, шо модерація скрізь усіх влаштовує! ;D
мені десятку на хвупі впаяли ні за шо ні про шо.