Новини звідусіль: світова підтримка України і не тільки

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 07:46Де?  ::)
Про жодне "право" на бешкети і нищення майна я нічого не казав. Це все - виключно твої фантазії і ти "дискутуєш" сама з собою.  Підкрути трохи гучність в динаміку, зменш, бо в тебе йде самозбудження.  :-\
Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 07:49Ти "коментуєш" не висловлювання спірозмовника, а власне збудження, якісь "помєхі в ефірє".
Це не коментування, це спотворення і автогенерація.

А ти газлайтиш і брешеш. Я коментую виключно твої слова і твою лівацько-марксистську позицію по іміграціЇ. Втім, це в тебе і не тільки в цьому проявляється - українцям всі теж винні, як он Елка написала.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 07:51Знов автогенерація і самозбудження. Прикрути гучність динаміків, ти не чуєш співрозмовника, а чуєш уявні "голоси".  :D

Перестань газлайтити і спілкуйся по суті.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 07:43Свобода слова - це виражати свою думку. Я вважаю, що кажу правду в парадигмі своїх цінностей.

Це тобі так здається.
Насправді це в тебе якась самогенерація і самозбудження. Зациклення на розмові з самою собою, а не з співрозмовником.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 07:54Це тобі так здається.
Насправді це в тебе якась самогенерація і самозбудження. Зациклення на розмові з самою собою, а не з співрозмовником.

Газлайтинг.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 07:46Ти зовсім береги втратив. Ця тема про заворушення у Франції - чому це я маю залишати їх в спокої? Ти тупо затикаєш мені рот.

Маю право і хочу повчати і засуджувати, ок? Ти ж повчаєш та засуджуєш мене у цьому, то чому тобі можна, а мені ні?

Я тебе не повчаю і не засуджую, а делікатно! звертаю твою увагу на те, що ти не володієш предметом, який обрала для обговорення.  :D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 07:44Це не аргументи, а постійне перекручування фактів та слів, вербальні та фактажні маніпуляції, а також періодичний перехід на мою особу та факти моєї біографії.

Наприклад, коли ти кажеш, що в мене істерика, це газлайтинг. Насправді я тебе просто спіймала за руку при черговій підтасовці власних слів та "аргументів".

Автогенерація.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 07:50Ну ок, тоді поясни, що ти мав на увазі під цим і для чого ти це написав?

Це було сказано образно і як філософські )) роздуми про суть буття і відповідальність історичну.
А ти сприймаєш таке як якісь брудні натяки і конкретні дії, як коментарі про конкретних осіб і конкретний безлад на конкретній кухні з плитою з підгорівшим молоком.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 07:57Я тебе не повчаю і не засуджую, а делікатно! звертаю твою увагу на те, що ти не володієш предметом, який обрала для обговорення.  :D

Перестань газлайтити і спілкуйся по суті. Я цілком володію і більше, ніж ти. Намагаюсь тебе просвітити, але з комуняками це справа невдячна  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 07:50Чому французи повинні платити цим бандитам?

Ці бандити це такі ж французи, повноправні. Це їхні внутрішні розбірки по суті.
Араби не окуповували Францію збройним шляхом, як кацапи Україну.
Уяви собі.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 08:05Це було сказано образно і як філософські )) роздуми про суть буття і відповідальність історичну.
А ти сприймаєш таке як якісь брудні натяки і конкретні дії, як коментарі про конкретних осіб і конкретний безлад на конкретній кухні з плитою з підгорівшим молоком.   ;D

Тобто відмовляєшся нести відповідальність за свої слова.

Ну, це не вперше.

Ляпнув аби ляпнути, так у цьому нічого філософського немає.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 07:50А також нащо ти це написав:

Кому відплачують ці бандити, що палять та вбивають, га? кому бумеранг і за що?

Ці бандити нікому не відплачують, вони, як громадяни Франції, протестують проти соціальної нерівності.
А бумеранг є не конкретно "цим бандитським", а історичним.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 08:08Ці бандити це такі ж французи, повноправні. Це їхні внутрішні розбірки по суті.
Араби не окуповували Францію збройним шляхом, як кацапи Україну.
Уяви собі.

Ні, це не тільки французи. Таке ж відбувається по всьому світу. Ти в курсі, що нативи в Канаді топталися по канадському прапору і навіть хотіли заборонити феєрверки в честь Дня Канади в моєму місті?

Це просто один приклад, тому що це системне явище в глобалістичному сценарії перебудови світу. І мене навіть не здивує, якщо ці заворушення у Франції були ними зорганізовані.

А ти "філософськи" ляпнув один із постулатів з їх плейбук, що це білі у всьому винні, бо колись щось окупували чи колись когось пригнічували.

А потім відкатав назад.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 07:52А ти газлайтиш і брешеш. Я коментую виключно твої слова і твою лівацько-марксистську позицію по іміграціЇ. Втім, це в тебе і не тільки в цьому проявляється - українцям всі теж винні, як он Елка написала.

Це тобі так здається від нерозуміння запитання опонента на захисті дисертації.
Опонент просто ставить незалік.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 08:11Ці бандити нікому не відплачують, вони, як громадяни Франції, протестують проти соціальної нерівності.
А бумеранг є не конкретно "цим бандитським", а історичним.

У Франції нема соціальної нерівності, як у будь-якій іншій капіталістичній країні світу, для тих, хто хоче і може працювати.

Знову червонодупа марксистська пропаганда від тебе.

Нема ніякого історичного бумеранга. Їх у Францію ніхто силою не віз, самі приперлись. Хай їдуть на історичну батьківщину, якщо їм щось не подобається. А ні, хай сидять тихо і працюють.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 08:14Це тобі так здається від нерозуміння запитання опонента на захисті дисертації.
Опонент просто ставить незалік.

Вибач, але комуніст-марксист мені не опонент. Тренуйся деінде на кішечках, зі мною таке не пройде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 08:08Тобто відмовляєшся нести відповідальність за свої слова.

Ну, це не вперше.

Ляпнув аби ляпнути, так у цьому нічого філософського немає.

Ти просто не зрозуміла відповіді моєї. Вона була конкретною.

:D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 08:16Ти просто не зрозуміла відповіді моєї. Вона була конкретною.

:D

Так, саме так. Просто як написано в соросяче-марксистській методичці.

Саме тому I've called you out on it.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 08:11Ні, це не тільки французи. Таке ж відбувається по всьому світу.

Ти вище писала, що ця тема - про Францію.
Навіщо ти перескочила на "весь світ"?
Бо?
Опонента така "відповідь" не влаштовує і він ставить незалік. Захист дисертації провалено і в.о.доцента стає недосяжною мрією.  :-\

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 08:11Ти в курсі, що нативи в Канаді топталися по канадському прапору і навіть хотіли заборонити феєрверки в честь Дня Канади в моєму місті?

Ні, не в курсі.
Створи тему про нативів, обговоримо.   :)