Антиукраїнські Наративи Українських Медіа

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 06, 2023, 23:20Та який там Геббельс? Тупорилий свадєбний фатограф.
Шістка. Але нагла і брехлива. Вахтьор в женскам апчєжитії.

Він просто найманий працівник. Який виконує те, що скаже йому його роботодавець. Дивитися треба вище - навіть не на цих Авгілей, таких же найманих шісток.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 06, 2023, 23:33Він просто найманий працівник. Який виконує те, що скаже йому його роботодавець. Дивитися треба вище - навіть не на цих Авгілей, таких же найманих шісток.

Просто найманий брехун і диверсант.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 07, 2023, 01:36Просто найманий брехун і диверсант.

Просто треба боротися не з амідами, а з фіалами, якщо хочете якесь майбутнє для України. Якщо взагалі не пізно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

В Україні на даний момент вибір такий, або Пєті, Володі, Віті, Юлі, Ляшкі, або Фіали.

Так що Україна наразі робить крок вперед.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 07, 2023, 08:47В Україні на даний момент вибір такий, або Пєті, Володі, Віті, Юлі, Ляшкі, або Фіали.

Багато з них на вибори не піде. Фіали це Зеленський і Голос. До речі, Петя не дозволив розпродавати останній стратегічний український ресурс - землю. Може, тому, соросятина і замутила вкиди про свинарчуків і зрежисерувала "вибори" Зелі. А зараз із "голосуванням у смартфоні" можете забути про справедливі вибори. На США цю технологію вже прокатали.

Правильно Ольга Тейлор написала, що в 2019 були останні демократичні вибори в Україні.

ЦитатаТак що Україна наразі робить крок вперед.

Крок вперед - це коли є позитивна динаміка. У порівнянні з тим, де була Україна в 1991 році з її могутньою індустрією, кількістю населення і економічним потенціалом, на сьогоднішній день вона не тільки зробила кілометри кроків назад, а і впала і летить у прірву. І війна лише один із чинників.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось уже навіть вібраторівни чок кекси приєдналися до геббельсівщини - що не дивно, враховуючи, що кажуть, вона модер.



Якщо корупція була минулого року, то вона не рахується:



Ясно, що фраза Олександра - це сарказм, але коментарі інших показують, що ці люди готові буквально на все, щоб відмазати зелених.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось читаю Єрмачку і не можу позбавитися відчуття, що дивлюсь "Єдиний телемарафон".

Я такого безсоромного та систематичного газлайтингу там ще не бачила.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ви дивіться, що відбувається. Цей, без сумніву, дуже небезпечний бот просто безсоромно люрить в очі.

Нічого не нагадує? "К маю вайна закончітся" і "в грудні 2022 візьмемо Крим"?



Оце і є те саме, про що попереджала купа пандітів і військових - замість максимальної мобілізації суспільства, повний розслабон. Ця істота не в окопах, йому нічого не загрожує, а кацапи наводять ракети на об"єкти в середиині Львова. "Рашка фактично розгромлена".

Я в шоці - це ж фактично ворожа пропаганда!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 07, 2023, 18:12Я в шоці - це ж фактично ворожа пропаганда!

Це просто дурість.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 07, 2023, 19:21Це просто дурість.

Не дурість, але якщо навіть припустити, що дурість, на Єрмачці її не висвітлюють, не викорчовують, а нагороджують і розмножують.

Це теж - пропаганда.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я спостерігала, чи забанять Вольтера за грубий наїзд на Аміда. Таки забанили - аж до жовтня.

37-рік на Єрмачці, ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хник-хник! А де ви були, коли я ще 8 місяців назад писала про це ж саме на Єрмачці? І чому ви тоді продожуєте розвивати цей антиукраїнський ресурс своєю в ній участю?



Скільки вже раз пояснювати, що власники приватного ресурсу можуть робити там що хочуть? УП не належить вам, це давно вже навіть не те, що колись створив Гонгадзе. Думаєте переконати власників робити, як хочете ви, чекаєте справедливості, що цар "добрий"?

Гагага (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тобто коли ця особа писала, що за питання по лендлізу треба вносити в Миротворець, вона не працювала на правлячу партію (нам лєндліз нє вигадєн, ми всьо палучаєм бесплатна)?

А коли відібрали кнопку, раптом відкрилися очі?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#53
Єрмачка живе, тому що є велика кількість людей з травмованою психікою і рабською психологією, які там пишуть і творять там контент. Коли контент перестане генеруватися і читачі та активні учасники перестануть бачити для себе value, Єрмачка помре. За відвідуваністю та активністю вона вже і так значно деградувала. Дійшло навіть до того, що почали говорити про відкриття реєстрації, ЛОЛ!

Ну і багато ви нареєстрували абсолютно нових юзерів за донат минулі рази? Одна Орелька і ще один мужик почали дописувати і його відразу затовкли.



Насправді на Єрмачці пишуть тому що:

1) Для декого це робота - боти та ЛСД там є і їх видно неозброєним оком.

2) Дехто все ще вважає, що Єрмачка - це та сама заснована Гонгадзе проукраїнська площадка із свободою слова. Це вже десятки років не так.

3) Дехто бачить себе месією і вважає, що якщо буде там дописувати, то таким чином бореться там за Україну проти кацапів та їх агентів впливу. Ця думка поширена між деяких СУПчан типу ЮАР. Дехто думає, що робить корисну справу, коли просвіщає недолугих співввітчизників і намагається там щось прояснити. Каюсь, я сама повернулась у свій час на Єрмачку під час ковіду, бо не могла спокійно дивитись на кількість брехні, що там поширювалась тоді і вважала, що правдивою інформацією можу врятувати комусь життя  :).

4) Дехто просто має рабську психологію і не має почуття честі та гідності. Саме це і пояснює повернення на Єрмачку юзерів, яких постійно чморять, несправедливо банять і по різному прищімляють. Це особи типу маджесті, Медведила, Петра Шаблезуба і так далі. Вони несамовито поливають Єрмачку лайном на інших ресурсах, але з превеликим задоволенням після розбану швиденько біжать назад, коли мають технічну можливість, і активно творять контент. І потім знову дуже ображаються, коли їх там вчергове банять.

5) Дехто просто звик. Це для них їх віртуальний дім, де вони жили роками, і вони цілком адаптувались до будь-яких змін condo board і правил кооперативу. Нащо кудись іти, їм і так добре. Як добрячій частині населення України, їм одинаково, чи жити при Україні, чи жити при кацапах - аби їх тільки ніхто не зачіпав.

Я думаю, Єрмачка - це добряче віддзеркалення українського суспільства. Не дивно, що такі, як Гео і я, не можуть там перебувати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ага, хтось буде платити, щоб їх потім "відстріляли"  ;D  ;D  ;D  Я заплатила 4.5 тисячі американських доларів, тільки щоб отримати оце. Удачі  :)  :)  :)

І дивіться, вони реально думають, що до них стане черга, а вони будуть розважатися, "відстрілюючи" цих людей!

Адже саме тому у вас відмовляються писати і самоцензуруються усталені, цікаві, харизматичні ніки. З вами просто не хочуть мати справу!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Липень 09, 2023, 17:32Тобто коли ця особа писала, що за питання по лендлізу треба вносити в Миротворець, вона не працювала на правлячу партію (нам лєндліз нє вигадєн, ми всьо палучаєм бесплатна)?

А коли відібрали кнопку, раптом відкрилися очі?


Саме так, Блох, саме так.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Коли до цих тупиць нарешті дійде, що це приватний ресурс і вони вам нічого не винні? Правила не виконуються, вони хочуть бачити там тільки тих, кого хочуть бачити. Чому такі прості речі треба пояснювати на пальцях?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Спостерігаю зачистку порохоботів на Єрмачці. Цей 37 рік почався вже давно, коли почали банити надовго військових. Потім простих юзерів, але там за флуд, тут за "упадництво" - більш-менш тишком-нишком, більш-менш культурно і цивілізовано.

А вчора і сьогодні це було по іншому. Без лишніх церемоній, стадо зелених піраній напало на Ларту, пошматувало на шматки і, зробивши з НЕЇ винну, заперло майже бездиханне тіло в бан.

Nice.

Scary.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.