"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 18, 2023, 19:35Ні.
Я нічого такого не чув.
Але у випадку шкарпеток——не думаю що це сильно відрізняється від якихось екстримальних ситуацій——
Тобто шкарпетки ті——розхідний матеріал. Поміняв—кинув десь ношені в пакетик—поправ при нагоді. А як нема нагоди чи заважає в рюкзаку десь——викинув і одягнув нові.
Тобто іх багато не буває.
А на рахунок якості——теж думаю що більш—менш середні по якості та по ціні підходять .
Дорогі не має змісту купувати, ну а зовсім дешеві теж незручно ніби(——
Тому "золота середина" має бути.
Думаю всі більш—менш можуть орієнтуватися на те що носив би сам в екстримальних умовах.

пс. Про таблетки—полотенця нічого не скажу(

А от цікаво, ті шкарпетки хтось пере чи вони одноразові? Я так розумію, логістично, хлопців возять на передову і назад, потім вони відпочивають і хтось пере їх одяг?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У видатних "волонтерів" підгорає. То що, навіть Стерненко відмовляється реєструватися? А як він хоче, збирати мільйони доларів без ніякої звітності?

І хай не бреше - податки будуть платити лише незареєстровані волонтери. Зареєстровані волонтери з рахунків, на які йдуть кошти, платитимуть 0 податків, і ми це давно пояснили вище.



До речі, чому він не в окопах?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Стерненко обіс**вся і вже відкатав назад. А на Єрмачці все ще палають пукани у намаганні відмазатись від виконання чинного українського законодавства. Аліса ж написала, що офіційно зареєстровані волонтери ні копійки податків на зібрані суми не платять. То у чому, власне, проблема зареєструватися? Ну ми знаємо, у чому.



Вуйко, хто-хто, а ти чудово знаєш, що в Канаді збирати бабло, не будучи офіційно уповноваженим чи зареєстрованим як нонпрофіт, неможливо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І як взнати, 1) де операційні витрати і 2) скільки їх, якщо волонтер не зареєстрований (що означає, що кошти повинні бути лише на тому рахунку, який пов"язаний з реєстрацією)?


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#584
Після досить неприємного досвіду з українськими волонтерами (Єрмачки і ще однієї організації, яка взяла в мене гроші, але не виконала свої зобов"язання), я вирішила взяти під своє крило іноземців - знамениту The Norman Brigade. Деталі - в окремій темі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На честь півроку існування нашого форуму $600 КАД пішли на пристрої нічного бачення для The Norman Brigade.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якщо у вас є друзі за кордоном або в Україні, які цікавляться, куди можна переслати кошти, щоб допомогти Україні у її боротьбі проти російської агресії, ось хороший список:

from r/UkraineConflict
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ех, патратілась (С) :D . Але на дуже хороший cause і для дуже хорошої людини. З якою (як з багатьма іншими на різних форумах) мала свою специфічну історію відносин ;D , але кого (незважаючи на те, що вони чи інші про мене думають) вважаю членом своєї віртуальної родини.

Побачила оце відео і в яких умовах воює ЗСУ, і рука сама потягнулася до кнопки пейпалу.


Беру і цей підрозділ під своє крило і буду допомагати чим зможу.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нове цікаве відео від Капітана Кабса:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Administrator від Липень 15, 2023, 17:23Війна змінила життя мільйонів українців, і це не виняток у випадку відомого та популярного у декількох українських онлайн-спільнотах політичного коментатора та блогера пана Юрія К., відомого під нікнеймом Капітан Кабс (Capitain Cubs).

Великий патріот України та колишній воїн АТО, він з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну почав документувати хроніку подій на своєму ютуб-каналі і згодом приєднався до лав ЗСУ у складі 41 окремої механізованої бригади (ОМБР).

Ми будемо підтримувати пана Юрія і його підрозділ всім, чим зможемо. І будемо раді, якщо інші дописувачі та читачі приєднаються теж.

Кошти можна перераховувати сюди:

Монобанк: 4441 1144 2044 3747
1-а РЗПВЗ 41ОМБр
посилання https://send.monobank.ua/jar/5qdhBinuoc
Номер Банки: 5375411207162251
PayPal: yuri.b.kolesnik@gmail.com

Я з ним ніколи не стикався(
Але якщо ти вважаєш його достойною людиною——то і я підпишусь.
пс. Але трохи згодом(-- я пообіцяв іншим людям трошки допомогти(

Wednesday

#590
Цитата: Сергій Чернівці від Липень 15, 2023, 23:34Я з ним ніколи не стикався(
Але якщо ти вважаєш його достойною людиною——то і я підпишусь.
пс. Але трохи згодом(-- я пообіцяв іншим людям трошки допомогти(

Ну, у нас були не зовсім однозначні віртуальні відносини (btw, перше слово правда, друге - брехня, третє правда - зазначу, не просто, а високорангова!), але я розділяю це і той факт, що людина на передовій і потребує допомоги. Я поважаю Кабса за патріотизм і за те, що на відміну від 99.9 відсотків "патріотів" він довів свій патріотизм не на словах, а на ділі, взявши в руки зброю - і це вже вдруге.

Але бачу, що кацапи та корисні ідіоти упячки знову роблять все можливе, щоб відрізати фінансування, як вони вже успішно провернули з нашою підтримкою 54-ї бригади.

Будєм наблюдать.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#592
А тим часом новини від наших котиків (так тепло називають бійців ЗСУ навіть в Канаді, і це я тут чула неодноразово).

Нормани вітають побратимів із 3-го окремого батальону "Волинь" з врученням бойового прапора:



Цікаве інтерв"ю з лідером норманів Грульфом (англійською мовою):

https://www.globalrecon.net/podcast/2023/8/2/grp-192-do-not-wait-to-strike-till-the-iron-is-hot-but-make-it-hot-by-striking-a-discussion-with-hrulf-the-founder-of-the-norman-brigade

До речі, я раніше цього не знала, але на початку інтерв"ю згадується, що у квітні під Бахмутом загинув калгарієць - 27-річний Кайл Портер, якого було вбито разом із іншим канадійцем - Колом Зеленко з Ніагари, провінція Онтаріо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І нові відео від Капітана Кабса:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



Якщо боронити Україну - конституційний ОБОВ"ЯЗОК кожного українського чоловіка, то ці американські добровольці не зобов"язані були брати зброю в руки і воювати за неї.

А вони - взяли. І померли, захищаючи у тому числі тих, хто просто зараз гавкає у сторону Заходу та емігрантів і ховається під диванами та спідницями своїх дружин, поки справжні чоловіки воюють.

Тому я особисто підтримую іноземних волонтерів в лавах ЗСУ, які своїм прикладом показують найвищий ступінь мужності і жертовності, допомагаючи українцям боротися з російською агресією.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Легендарний канадський снайпер Валі, який у певний час воював із нашими підопічними Норманською Бригадою, знову побував в Україні! Але на цей раз він приїхав знімати документальний фільм.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Наші підопічні нормани тренуються разом з 36-ю бригадою морської піхоти:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#597
Від учасників нашого форуму був зроблений внесок на авто для 37 бригади ЗСУ (1100 фунтів + 1000 гривень).

Збір почався 11 серпня, а вже 16 серпня був завершений. Це найкоротший і найефективніший збір, який я спостерігала.

Сподіваюся, VW T4 буде добре служити своїм новим власникам!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

1/3 коштів у фунтах, і 1/26 (що теж немало) у гривнях була не з ФУПу, а з нашого форуму.

Це - принципово.



Не буду казати за Сергія, а я до ФУПу відношення не маю і не бажаю, щоб мене асоціювали з цим.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#599
Заходжу в соцмедіа, а там якийсь волонтерський шабаш і генгбенг.

Волонтери на волонтерах як колорадські жуки сидять купками, сваряться, обвинувачують один одного в нечесності і грифті, викладають один на одного скріни, обзиваються і час від часу погрожують здати один одного в СБУ. Українські волонтери, канадські волонтери, балтійські волонтери - кого там тільки нема.

Збирають типу на няштячки для ЗСУ, але при цьому збирають собі на каву, на новий айфон, на те, щоб платити по дві штуки зелених на рент квартири в Києві і Бог тільки знає, куди насправді йдуть всі ті гроші і скільки з того дійсно перепадає на передову.

Недавній скандал в англомовному сегменті - українські волонтери прибрехали, що зламався трак, і почали збирати на нього. Купа іноземних інфлюенсерів почали розганяти збір. А тут нежданчик - хтось сфоткав тих волонтерів на тому траку, який виявляється, далеко від зламаного стану і ще нічого собі фігачить. Ооо! Під час цих розбірок купа волонтерів звинуватила один одного у всіх смертних гріхах і вилилася ще додаткова купа різного лайна ще на купу різних людей.

В мене на багато що теж відкрилися очі. Тому, працюйте лише з зареєстрованими волонтерами і не довіряйте нікому, навіть іноземцям - бо вони теж далеко не святі.

ПС. Де взагалі держава? Оце все "волонтерство" - абсолютно НЕНОРМАЛЬНО.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.