Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 04, 2023, 08:14Один у професійному контексті дарує квіти, інший у професійному контексті запрошує в гори... для кращої професійної інтеграції.

Ооо ... хочеш почути про справжню інтеграцію? це було не при мені, а раніше, але мужика, про якого розповідь, я знала по роботі, хоч ми близько не спілкувались. До речі, схожий на вид на Вовчика-Карася, обидва з вусами, але Карась високий і худий, а цей більш коренастий.

То моя менторша розповідала, як він бабів трахав просто на столі у конференц-залі. А потім ті баби промоутились (правда, не далеко, бо він сам був лише менеджером чи щось таке. Моя інша знайома на нього працювала).

А ще була історія, що він вже був зарученим і готувався до весілля. Ось сидить його наречена вдома і дивиться прямий репортаж із стадіону і гру в американський футбол. Камера проходиться по трибунах - а там її наречений зажимається з якоюсь лівою бабою!

Ото був скандал. Ото життя у людей.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 04, 2023, 08:14Один у професійному контексті дарує квіти, інший у професійному контексті запрошує в гори... для кращої професійної інтеграції.

Я коли почала контракт на своїй роботі, то один мужичок типу ну ніби так на мене запав, чи що. Завжди помішка до вух, коли мене бачить, завжди намагається заговорити, розпитати про те і се.

Ну я як людина дружелюбна запропонувала сходити на ланч - бо кафетерій просто в будівлі, а він мені багато допомагав по роботі. А він так типу ну добре, обов"язково.

Потім через декілька днів я помітила, що одна баба на мене косо дивиться. Я уваги не звернула, а потім бачу, вона стоїть і чекає його і каже - давай скоріше, пора їхати додому.

І тут до мене дійшло, що це його подруга, виявляється! Видно, вона побачила, як він до мене посміхається, і приревнувала. Виявляється, вони вже дуже довго жили разом, але він все не пропонував одружитись.

То я вже більше про той ланч і не заїкалась. Думаю, ще нафіг патли повидирає  ;D  ;D  ;D

Потім він перейшов на іншу позицію, потім ковід, але завжди коли по роботі мусив звертатися до мене, то ставив в імейлах купу жартівливих смайликів ... ось така офісна драма  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаА ще була історія, що він вже був зарученим і готувався до весілля. Ось сидить його наречена вдома і дивиться прямий репортаж із стадіону і гру в американський футбол. Камера проходиться по трибунах - а там її наречений зажимається з якоюсь лівою бабою!
А я думав, що на футбол ходять, щоб дивитися футбол.

А це в американців така традиція, ходити на футбол, щоб позажиматися.

білий хорват

ЦитатаТо моя менторша розповідала, як він бабів трахав просто на столі у конференц-залі. А потім ті баби промоутились (правда, не далеко, бо він сам був лише менеджером чи щось таке. Моя інша знайома на нього працювала).
Оце співпраця у вас була.

На високому рівні, дуже інтегрована.

білий хорват

ЦитатаІ тут до мене дійшло, що це його подруга, виявляється! Видно, вона побачила, як він до мене посміхається, і приревнувала. Виявляється, вони вже дуже довго жили разом, але він все не пропонував одружитись.
Це як з Асті

Чекав, а може підвернеться кращий варіант.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 04, 2023, 08:37Я коли почала контракт на своїй роботі, то один мужичок типу ну ніби так на мене запав, чи що. Завжди помішка до вух, коли мене бачить, завжди намагається заговорити, розпитати про те і се.

Ну я як людина дружелюбна запропонувала сходити на ланч - бо кафетерій просто в будівлі, а він мені багато допомагав по роботі. А він так типу ну добре, обов"язково.

Потім через декілька днів я помітила, що одна баба на мене косо дивиться. Я уваги не звернула, а потім бачу, вона стоїть і чекає його і каже - давай скоріше, пора їхати додому.

І тут до мене дійшло, що це його подруга, виявляється! Видно, вона побачила, як він до мене посміхається, і приревнувала. Виявляється, вони вже дуже довго жили разом, але він все не пропонував одружитись.

То я вже більше про той ланч і не заїкалась. Думаю, ще нафіг патли повидирає  ;D  ;D  ;D

Потім він перейшов на іншу позицію, потім ковід, але завжди коли по роботі мусив звертатися до мене, то ставив в імейлах купу жартівливих смайликів ... ось така офісна драма  ;D  ;D  ;D

Виссокіє отношенія

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 04, 2023, 08:55Це як з Асті

Чекав, а може підвернеться кращий варіант.

Це насправді дуже сумно. Особливо що вона вже, напевно, втратила шанс завагітніти і мати дітей.

Ніколи не розуміла жінок, які на таке погоджуються. Нема нічого більш принизливого, ніж коли чоловік відмовляється офіційно назвати тебе своєю. Якщо він знає, що ти дуже цього хочеш і при цьому довгі роки відмовляється, він цінує тебе, але не на всі 100. Значить, ти для нього недостатньо хороша, щоб бути з тобою поруч все життя.

Скільки є випадків, коли такі мурижили одних 15-20 років, а потім зустрічали своїх справжніх і одружувалися за декілька місяців.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 04, 2023, 08:51Оце співпраця у вас була.

На високому рівні, дуже інтегрована.

Зараз вже такого нема і доходить до того, що чоловіки-менеджери навіть не зустрічаються один на один із жінками і намагаються запросити ще когось, щоб був свідком.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 04, 2023, 08:08В смислє доїти? Він же не кароффка. А я за нього більше заробляю, та і друзі ми.

Жартую я.  )))

абабагаламага

#189
Цитата: білий хорват від Липень 04, 2023, 08:12Все починається з квітів

:D

Венсді як була наївною дівчинкою, такою ж і залишилася.  )))

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 04, 2023, 09:15Скільки є випадків, коли такі мурижили одних 15-20 років, а потім зустрічали своїх справжніх і одружувалися за декілька місяців.

Наші баби таке вирішують просто і ефективно - зразу залітають і всьо.   :D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 04, 2023, 09:16Зараз вже такого нема і доходить до того, що чоловіки-менеджери навіть не зустрічаються один на один із жінками і намагаються запросити ще когось, щоб був свідком.

Баба - зона підвищеної небезпеки і ризику.   ;D   ;D  ;D

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Липень 04, 2023, 10:12Венсді як була наївною дівчинкою, такою ж і залишилася.  )))
Якби моїй дружині якийсь чужий чоловік дарив квіти, я б на дружину образився.

абабагаламага

#193
Цитата: білий хорват від Липень 04, 2023, 12:29Якби моїй дружині якийсь чужий чоловік дарив квіти, я б на дружину образився.

І вона, напевно, це знає і тому собі це не дозволяє?
Я б теж образився, може. І колись навіть таке було в мене, дуже давно... до того часу ображався поки не зрозумів причини... і не заспокоївся.
Але тут все залежить від обставин і взаємовідносин. Якщо чоловік Венсді є таким, яким я його уявляю з її розповідей, то це - специфічно - як люблячий батько, який все бачить, все розуміє і дійсно - безмежно довіряє саме з тієї причини, що все знає і розуміє. Ну от як я, наприклад, знаю точно, перевірено, що мій знайомий, друг чи колега має якісь принципи, то уявити собі, що він їх зрадив я не можу і не повірю в такі підозри когось чужого. І навпаки, якщо я знаю, що той чи інший суб'єкт - безпринципний, примітивний, заздрісний, жадібний чи ще там щось, то жодних довірливих відносин в мене з ним бути не може просто.
Хоча, в принципі, я б радив Венсді не спокушати долю, навіть в її ситуації. Ніколи навіть в дрібницях не спокушати, бо втратити щось дуже легко, навіть нехотячи і не сподіваючись напасті. Це як принципи техніки безпеки, - дмухати на холодне завжди, знаєш, що холодне, але все одно дмухаєш, бо це вже звичка. Тьху-тьху-тьху! :D
П.С. А, взагалі, якщо б гіпотетична якась Маруся ))) завжди приносила додому квіти, які їй дарують колеги на роботі і раптом перестала це робити... Ой! На місці чоловіка тієї Марусі я б насторожився!  ;D


абабагаламага

До речі, про колег на роботі.
Колись ще за царя Гороха, тобто, за совєтів, в мене на роботі була одна розкішна жінка... і розкішна гумористка.. типу Корівки... ))) її чоловік працював там теж,але в сусідньому відділі, через кілька кімнат... А був ще у нас один неодружений... ну дуже темпераментний.. молодий, голодний, ...  потім одружився як перейшов до іншого відділу... майже зразу - перейшов і захомутали бідолаху. ))
А атмосхвера у нас в кімнаті, треба сказати, була, ну, дуже "по-домашнєму". )))
Так ось, той молодий, голодний почав липнути, бідолаха, до розкішної жінки, ну, дослівно, руки розпускав так, що мало привселюдно не трахав. А вона - ніби це її не стосується, ніби не її привселюдно лапають. Дійшло до того, що одного разу, коли ми всім відділом їздили на похорон одного нашого співробітника, що загинув від нещасного випадку, то він в автобусі став до неї липнути.
Я не витримав і зігнав його з місця і сам сів біля неї. А вона тільки тоді прокоментувала:"Нє баєц!" про нього.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 04, 2023, 19:32До речі, про колег на роботі.
Колись ще за царя Гороха, тобто, за совєтів, в мене на роботі була одна розкішна жінка... і розкішна гумористка.. типу Корівки... ))) її чоловік працював там теж,але в сусідньому відділі, через кілька кімнат... А був ще у нас один неодружений... ну дуже темпераментний.. молодий, голодний, ...  потім одружився як перейшов до іншого відділу... майже зразу - перейшов і захомутали бідолаху. ))
А атмосхвера у нас в кімнаті, треба сказати, була, ну, дуже "по-домашнєму". )))
Так ось, той молодий, голодний почав липнути, бідолаха, до розкішної жінки, ну, дослівно, руки розпускав так, що мало привселюдно не трахав. А вона - ніби це її не стосується, ніби не її привселюдно лапають. Дійшло до того, що одного разу, коли ми всім відділом їздили на похорон одного нашого співробітника, що загинув від нещасного випадку, то він в автобусі став до неї липнути.
Я не витримав і зігнав його з місця і сам сів біля неї. А вона тільки тоді прокоментувала:"Нє баєц!" про нього.

Ну це класичне домагання, якому немає місця на роботі. Воно абсолютно неприпустиме, тому що робить обстановку неприємною.

В сучасному світі такого ніде вже нема, а якщо є, то жінка йде в відділ кадрів і з мужиком працюють - ставлять на счотчик і дають можливість виправитись. Якщо не виправляється, звільняють.

Якщо відділ кадрів нічого не робить, то жінка звільняється і подає на компанію в суд.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 04, 2023, 19:32А вона тільки тоді прокоментувала:"Нє баєц!" про нього.

Нє баєц - типу не спромігся трахнути чи що?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 04, 2023, 10:12Венсді як була наївною дівчинкою, такою ж і залишилася.  )))

ПІПЕЦЬ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 04, 2023, 10:31Баба - зона підвищеної небезпеки і ризику.   ;D   ;D  ;D

І навпаки. Жінки теж займаються харасментом і чоловікам в штани лізуть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Липень 04, 2023, 12:29Якби моїй дружині якийсь чужий чоловік дарив квіти, я б на дружину образився.

Ти це серйозно??

Квіти - це у першу чергу символ подяки, визнання, святкування. Коли ти даруєш квіти своїй мамі, доньці, колезі, другу на день народження, вчительці у школі, ти хочеш сказати, що хочеш їх трахнути?

Це піпець, друзі!!

Якщо дійсно якийсь чужий чоловік підвалить і подарує квіти, а якщо це колега по роботі чи знайомий приніс квіти їй на день народження? Ти його тими квітами по фейсу відшмагаєш, а дружині випишеш догану?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.