Стерненко: патріот чи перевертень?

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 01:53В нас за таке однозначно тюрма. Те, що він побіг добивати, говорить саме за себе.

Ну а там вже міг бути дійсно стан аффекту—— це вже на розсуд судів.
Як на мене——він перейшов межі самооборони. Але я зараз і це йому не закидаю((—— я в свій час багато де помилявся в своіх поглядах на ситуацію в Украіні(
Можливо і в своєму баченні Стерненка я теж помилявся(

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 01:57Це піпець. Я поки не прочитала брехню Стерненка про реєстрацію волонтерів, взагалі про нього нічого не знала. Подивилася відео Панченко, офігіла. А тут таке вилазить ...



Ну у Зеленського і СБУ особливі відносини ...

Ну і насправді не був він "лідером" ПС—— ще коли починалася ця вся історія навколо його постаті——вже тоді від нього ПС відхрещувався—— вже тоді були якісь там підозри про його співробітництво з СБУ.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 01, 2023, 01:41По його перебуванню " не в окопах"—— теж промовчу——тому що і я не в окопах(
Не можу зараз нікому закидати такі питання(——кожний сам робить свій вибір де йому зараз бути.

А оце неправильно. Ти Україні нічого не винний, бо ти давно житель іншої країни. А Стерненко там живе і робить бізнес. Тим більше що ти проста людина, а Стерненко себе позиціонує як:



Громадський діяч!! Ну тоді all bets are off.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 01, 2023, 01:58Ну а там вже міг бути дійсно стан аффекту—— це вже на розсуд судів.
Як на мене——він перейшов межі самооборони. Але я зараз і це йому не закидаю((—— я в свій час багато де помилявся в своіх поглядах на ситуацію в Украіні(
Можливо і в своєму баченні Стерненка я теж помилявся(

Просто ти добра і щира людина. А я - аналітична і цинічна і дивлюсь виключно на фактаж. І бачу перед собою класичного соціопата, а може, і психопата, враховуючи його кримінальну історію.

Нікого не нагадує?



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 01, 2023, 02:00Ну і насправді не був він "лідером" ПС—— ще коли починалася ця вся історія навколо його постаті——вже тоді від нього ПС відхрещувався—— вже тоді були якісь там підозри про його співробітництво з СБУ.

Ось про це виділене Панченко теж говорить.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 02:08А оце неправильно. Ти Україні нічого не винний, бо ти давно житель іншої країни. А Стерненко там живе і робить бізнес. Тим більше що ти проста людина, а Стерненко себе позиціонує як:



Громадський діяч!! Ну тоді all bets are off.

Ну в мене своє відношення до цього питання(
Я розумію що я в принципі нікому нічого не винний, але й закидати комусь зараз за те що "не в окопах"—— не маю морального права(
пс. Я вже писав що в мене друг є ——"кіборг" з тих що обороняли Донецький аеропорт ——чувак пройшов Крим і Рим на цій війні(—— професійний військовий з сім"і військових( батько його воював донедавна в Бахмуті)——нагороджений орденом  Богдана Хмельницького .
Він теж вже десь три—чотири роки як переіхав в Німеччину і намагається забути все те що він там пережив(
І ось навіть він не рветься воювати( і пояснює чому—— і все одно я відчуваю в розмовах з ним що не маю я морального права комусь писати щось на кшалт—" чому ти не в окопах", або запитувати "чому ти тут зараз", або цікавитися хто скільки задонатив на ЗСУ(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 01, 2023, 02:25Ну в мене своє відношення до цього питання(
Я розумію що я в принципі нікому нічого не винний, але й закидати комусь зараз за те що "не в окопах"—— не маю морального права(
пс. Я вже писав що в мене друг є ——"кіборг" з тих що обороняли Донецький аеропорт ——чувак пройшов Крим і Рим на цій війні(—— професійний військовий з сім"і військових( батько його воював донедавна в Бахмуті)——нагороджений орденом  Богдана Хмельницького .
Він теж вже десь три—чотири роки як переіхав в Німеччину і намагається забути все те що він там пережив(
І ось навіть він не рветься воювати( і пояснює чому—— і все одно я відчуваю в розмовах з ним що не маю я морального права комусь писати щось на кшалт—" чому ти не в окопах", або запитувати "чому ти тут зараз", або цікавитися хто скільки задонатив на ЗСУ(


Це, звичайно, заслуговує на повагу, ну і просто ще один прояв твоєї моральності і humility.

А я вважаю, що можу, тому що мої родичі воювали і воюють. Чому вони повинні тягти весь тягар війни, а такі, як Стерненко, тільки язиками можуть ляпати?

Так само як у свій час Люстрація. Вона сама не воювала, але її син воював (про що ми тоді не знали). І вона мала повне моральне право питати у інших.

І таких в Україні мільйони. Це ж не я одна на весь світ задаю таке питання про Стерненка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 01:52Мене хвилює правда. Панченко сказала з цього приводу правду, а ти намагаєшся цей факт загазлайтити. І якби не Супрун, то хто зна, що б з ним було.

Логічно пояснюю?

Це не пояснення, а тим більше не логіка. Це якесь зациклення на істериці по команді якоїсь медіашлюхи.
Це повний пістуц якщо ти це не усвідомлюєш і щиро таку маячню городиш, як і про екзамен на знання ПДР, який ти "здала", як і поклоніння "богу" клоуну Трумпу. По команді з тілівізара ти готова кидатися лайном в першого зустрічного "блогера". Повна і остаточна "віртуалізація". Якщо з тілівізара скажуть всім летіти на Марс ти полетиш?   ;D

абабагаламага

#48
Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 02:18Нікого не нагадує?





Це ти сама намалювала чи теж тілівізар прислав "в разработку"? 

 :o

Як той тілівізар називається, часом не ФСБ? 

<Фейспалм>

Wednesday

#49
Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 09:36Це не пояснення, а тим більше не логіка. Це якесь зациклення на істериці по команді якоїсь медіашлюхи.

Слухай, ну хочеться тобі фапати на чувака, який постійно брехав, ламав людям пальці на підвалах і різав серед білого дня, і який при цьому позиціонує себе національним лідером - та заради Бога! Неси йому свої дєнєжки, а він буде с***ти тобі в обличчя, як робить вже довгий час.

Тільки потім не скавчіть, що вчергове помилилися.

ЦитатаЦе повний пістуц якщо ти це не усвідомлюєш і щиро таку маячню городиш, як і про екзамен на знання ПДР, який ти "здала", як і поклоніння "богу" клоуну Трумпу.

Розумієш, тут таке питання. Тут свобода слова, я можу вільно висловлювати свої думки по ряду питань. Ти теж. Але ти постійно намагаєшся закрити мені рота.

Замість того, щоб дискутувати по темі - наприклад, обговорювати факти з життя Стерненка чи нюанси політики Трампа, ти завжди переводиш стрілки на мене і мою особистість. І не тільки переводиш, а спеціально вигадуєш речі про мене, яких не існує. Тобто просто брешеш.

Я не можу тобі цього заборонити. Але це не сприяє конструктивному веденню дискусії.

ЦитатаПо команді з тілівізара ти готова кидатися лайном в першого зустрічного "блогера".

Я не дивлюсь телевізор. Я просто констатую той факт, що по команді із ютубу, твітеру, фейсбуку велика частина українського суспільства готова облизувати, відсмоктувати у і давати бабло вбивці і психопату, замість того, щоб висувати у лідери чесних, порядних та по справжньому героїчних людей, яких в Україні насправді дуже багато.

ЦитатаЯкщо з тілівізара скажуть всім летіти на Марс ти полетиш?  ;D 

Я завжди хотіла бути космонавтом. Я ще не настільки стара, а технології розвиваються швидко. Може, ще і полечу, якщо сама захочу.

У тебе з цим проблеми?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 09:41Це ти сама намалювала чи теж тілівізар прислав "в разработку"? 

 :o

Як той тілівізар називається, часом не ФСБ? 

<Фейспалм>

Так, ФСБ мені також прислало порівняльні фотки Казанови і Авіатора.

Мде ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 16:31Слухай, ну хочеться тобі фапати на чувака, який постійно брехав, ламав людям пальці на підвалах і різав серед білого дня, і який при цьому позиціонує себе національним лідером - та заради Бога! Неси йому свої дєнєжки, а він буде с***ти тобі в обличчя, як робить вже довгий час.

Тільки потім не скавчіть, що вчергове помилилися.



Це твої фантазії, я вже сказав чітко вище, що нічого не знаю про чергового "блогера" і він мене не цікавить до того часу поки не став чинушою чи виборним.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 17:25Це твої фантазії, я вже сказав чітко вище, що нічого не знаю про чергового "блогера" і він мене не цікавить до того часу поки не став чинушою чи виборним.

Ось ти не знаєш, але чомусь захищаєш цю святу особу, просто ангелочка з крильцями, на якого зазіхнула брутальна Венсді, яка розкатала його пресом на своєму форумі.

Просто Венсді почитала і офігіла. А ти почитав і то для тебе ок.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 16:31Розумієш, тут таке питання. Тут свобода слова, я можу вільно висловлювати свої думки по ряду питань. Ти теж. Але ти постійно намагаєшся закрити мені рота.

Замість того, щоб дискутувати по темі - наприклад, обговорювати факти з життя Стерненка чи нюанси політики Трампа, ти завжди переводиш стрілки на мене і мою особистість. І не тільки переводиш, а спеціально вигадуєш речі про мене, яких не існує. Тобто просто брешеш.

Це в твоїй уяві.
Я просто оцінюю достовірність інформації, яку ти сприймаєш за правдиву на віру, бо тобі так хочеться. А я не вірю. А твій Стерненко, а тим більше твоя медіашлюха мене не цікавлять.
Перехід на особистість це не те, що ти думаєш. Я критикую твій "метод", а не особистість. Метод не витримує критики зовсім.

абабагаламага


абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 16:31Я завжди хотіла бути космонавтом. Я ще не настільки стара, а технології розвиваються швидко. Може, ще і полечу, якщо сама захочу.



 :D  :D  :D

Я так і думав!

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 17:30Ось ти не знаєш, але чомусь захищаєш цю святу особу, просто ангелочка з крильцями, на якого зазіхнула брутальна Венсді, яка розкатала його пресом на своєму форумі.

Просто Венсді почитала і офігіла. А ти почитав і то для тебе ок.

Я нікого не захищаю, це тобі здалося.
Я тільки і виключно задав тобі запитання - чого ти в нього вчепилася, чого ведешся на якісь провокації?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 17:31Це в твоїй уяві.
Я просто оцінюю достовірність інформації, яку ти сприймаєш за правдиву на віру, бо тобі так хочеться. А я не вірю. А твій Стерненко, а тим більше твоя медіашлюха мене не цікавлять.
Перехід на особистість це не те, що ти думаєш. Я критикую твій "метод", а не особистість. Метод не витримує критики зовсім.

Ну то обговорюй інформацію, а не мене. Ти виставляєш мене якоюсь наївною інфантильною дурочкою, яка не здатна самостійно мислити та робити висновки. І я це зазначаю вже не вперше, до речі.

Мій метод завжди один - це метод аналізу. Я аналізую, а ти емотуєш. В мене факти та коментарі, а в тебе - епітети.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 17:37Я нікого не захищаю, це тобі здалося.
Я тільки і виключно задав тобі запитання - чого ти в нього вчепилася,

Читай вище, я вже відповіла на це питання більш ніж один раз.

Цитатачого ведешся на якісь провокації?

Це твої вигадки, нема ніяких провокацій, є конкретні факти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#59
Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 17:37Мій метод завжди один - це метод аналізу. Я аналізую, а ти емотуєш. В мене факти та коментарі, а в тебе - 2.

Не бачу в упор твоїх "фактів".
Ти плутаєшся. В трьох соснах.

Ти сприймаєш вкид якоїсь журнашлюхи як достовірну інформацію, а я запитую - хто каже, чи можна довіряти?