Питання до юзера Вело

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 20:24Яке це має відношення до фактів з відео?

Пряме.

ЦитатаСтиль спора
Хватит спорить о вариантах зернопогрузчика. Долой диспуты вокруг технических вопросов.
Мы овладеваем более высоким стилем спора. Спор без фактов. Спор на темпераменте. Спор, переходящий от голословного утверждения на личность партнера.

Что может говорить хромой об искусстве Герберта фон Караяна? Если ему сразу заявить, что он хромой, он признает себя побежденным.

О чем может спорить человек, который не поменял паспорт? Какие взгляды на архитектуру может высказать мужчина без прописки? Пойманный с поличным, он сознается и признает себя побежденным.

И вообще, разве нас может интересовать мнение человека лысого, с таким носом? Пусть сначала исправит нос, отрастит волосы, а потом и выскажется.

Поведение в споре должно быть простым: не слушать собеседника, а разглядывать его или напевать, глядя в глаза. В самый острый момент попросить документ, сверить прописку, попросить характеристику с места работы, легко перейти на "ты", сказать: "А вот это не твоего собачего ума дело", и ваш партнер смягчится, как ошпаренный.

В наше время, когда уничтожают вредных насекомых, стерилизуя самцов, мы должны поднять уровень спора до абстрактной высоты. Давайте рассуждать о крахе и подъеме Голливуда, не видя ни одного фильма. Давайте сталкивать философов, не читая их работ. Давайте спорить о вкусе устриц и кокосовых орехов с теми, кто их ел, до хрипоты, до драки, воспринимая вкус еды на слух, цвет на зуб, вонь на глаз, представляя себе фильм по названию, живопись по фамилии, страну по "Клубу кинопутешествий", остроту мнений по хрестоматии.

Выводя продукцию на уровень мировых стандартов, которых никто не видел, мы до предела разовьем все семь чувств плюс интуицию, которая с успехом заменяет информацию. С чем и приходится себя поздравить. Прошу к столу - вскипело!

Wednesday

ЦитатаСпор без фактов.

Ну це ти таке полюбляєш. Наприклад, я коментую лише факти, які були наведені.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 20:29факти, які були наведені.

Насправді це тільки ролик якоїсь фінтіфлюшки, не більше.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 20:29Ну це ти таке полюбляєш.

То скільки курок ти задавила?

 ;D

абабагаламага

Ну, шо там?
Де факти?!!!

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 20:38То скільки курок ти задавила?

 ;D

А чому ти жінку бив?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 20:52Ну, шо там?
Де факти?!!!

 ;D

У наведеному тобою ж відео і висновках правоохоронців.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#167
Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 21:01А чому ти жінку бив?

Яку ще жінку?   ;D

Я тебе питав про твій досвід водія, який би давав тобі моральне право оцінки дій інших водіїв, чи навпаки - не давав такого права.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 21:01У наведеному тобою ж відео і висновках правоохоронців.

У відео - так, факт, який вперто, якщо не злочинно, ігнорує як "правоохоронець", якого правильно було б назвати кривоохоронцем, так і ти та інші зіваки вели. Тому питання до тебе - чому ти вперто ігноруєш факт, зафіксований на відео?

абабагаламага

#169
А перше повідомлення про подію, як медіа так і "правоохоронців", було правильним і чесним:

ЦитатаСьогодні ввечері, 15 вересня, близько 21:30 год., на трасі «Київ–Чоп», у місті Броди, Львівської області, відбулася смертельна дорожньо-транспортна пригода.

Про це повідомляє керівник ГО «Варти 1» Ігор Зінкевич.

Внаслідок ДТП, рух транспорту був ускладнений.

З слів очевидців, водійка автомобіля «Volkswagen Caddy» прямувала з м. Броди у напрямку м. Тернопіль та не надала перевагу у русі колоні військової техніки. У результаті такого маневру, авто скоїло зіткнення з військовою технікою.

«На цей момент відомо про трьох загиблих жінок та дитину. До медичного закладу шпиталізували ще двох жінок і двох дітей», — повідомили в поліції.

https://varta1.com.ua/news/na-lvivshchini-vnaslidok-smertelnoyi-dtp-uskladneno-ruh_353382.html

Коментар очевидців був точним відображенням саме того факту, який вони бачили. А вже потім, інші кривоохоронці чомусь змінили факт, викривили його, перевернули з ніг на голову і зробили всіх дурними, в т.ч. - тебе.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 19:37Та тут купа емігрантів купує права.


Де, в Альберті?  :o

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 19:37Тормозити перед зеленим світлом, якщо нема спеціального значка зупинитись - це якраз порушення правил, як і їхати з низькою швидкістю на хайвеї, наприклад.

Ще раз - сідай, два!   ::)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 00:00Де, в Альберті?  :o

У тому числі. Є різні школи і деякі просто тупо закривають очі і записують, що водіння здав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 23:45А перше повідомлення про подію, як медіа так і "правоохоронців", було правильним і чесним:

https://varta1.com.ua/news/na-lvivshchini-vnaslidok-smertelnoyi-dtp-uskladneno-ruh_353382.html

Коментар очевидців був точним відображенням саме того факту, який вони бачили. А вже потім, інші кривоохоронці чомусь змінили факт, викривили його, перевернули з ніг на голову і зробили всіх дурними, в т.ч. - тебе.

Ну ти ж сам сказав, що водій їхав на червоне світло і таким чином порушив правила. А статтю я навіть не читала. Що ще треба? цього в принципі досить.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 23:31Яку ще жінку?   ;D

Я тебе питав про твій досвід водія, який би давав тобі моральне право оцінки дій інших водіїв, чи навпаки - не давав такого права.

Аргумент того ж рівня, що і твій.

А розбір ситуації я проводжу не за моральним правом, а за законом, який називається правила дорожнього руху.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 00:31У тому числі. Є різні школи і деякі просто тупо закривають очі і записують, що водіння здав.

Це дуже погано і тепер мені зрозуміло чому ти так хвилюєшся, - бо рильце в самої в пушку?   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 01:09Це дуже погано і тепер мені зрозуміло чому ти так хвилюєшся, - бо рильце в самої в пушку?   ;D

Так я ж не воджу, я не здавала водіння від слова взагалі. А теоретичний екзамен здала і правила знаю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#177
Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 00:32Ну ти ж сам сказав, що водій їхав на червоне світло і таким чином порушив правила. А статтю я навіть не читала. Що ще треба? цього в принципі досить.

Ні, не досить.
Тобі не повинні були видавати права водія раз ти в таких простих речах плаваєш. Це - ази.
Так само не досить побачити зелене світло для того щоб вирішити рушати чи їхати. Нічого такого ПДР не санкціонують. Від слова зовсім. Всім тим, хто цього не розуміє, теж повинні бути забрані права, бо вони - потенційні вбивці або самовбивці, як та баба, що вбила п'ятеро людей під Бродами минулого року. Я цілий список склав на узбецькій кривді таких вилупків, які не знають і не розуміють цього ще й цим хваляться. Потенційні вбивці або самовбивці за кермом.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 01:11Так я ж не воджу, я не здавала водіння від слова взагалі. А теоретичний екзамен здала і правила знаю.

А, то ти водіння не здала і прав не отримала? То так і кажи.
А як ти "знаєш" правила, я бачу.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 01:15Ні, не досить.
Тобі не повинні були видавати права водія раз ти в таких простих речах плаваєш. Це - ази.
Так само не досить побачити зелене світло для того щоб вирішити рушати чи їхати. Нічого такого ПДР не санкціонують. Від слова зовсім. Всім тим, хто цього не розуміє, теж повинні бути забрані права, бо вони - потенційні вбивці або самовбивці, як та баба, що вбила п'ятеро людей під Бродами минулого року. Я цілий список склав на узбецькій кривді таких вилупків, які не знають і не розуміють цього ще й цим хваляться. Потенційні вбивці або самовбивці за кермом.

Я такого не казала. Я казала, що 1) спеціально зупинятися перед зеленим світлом, якщо нема знака зупинитися, не можна. 2) навіть якщо особа бачила, що військова машина пре на червоне, вона могла тупо не встигти зреагувати.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.