Питання до юзера Вело

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 17:22Ну, значить, звичайно, винен. Тому що червоне світло - це червоне світло. Закон є закон.

В законі також сказано пропускати порушників, не перти їм поперек на смерть.
То як, закон це закон чи дишель?
Тут чітаєм, а тут ми рибу заварачівалі?  ©

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 17:30В законі також сказано пропускати порушників, не перти їм поперек на смерть.
То як, закон це закон чи дишель?

В даному випадку водій не зміг зупинитися вчасно, бо бачив зелене світло. Ти хочеш сказати, що він спеціально влупився в те авто, бо хотів?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 17:31В даному випадку водій не зміг зупинитися вчасно, бо бачив зелене світло. Ти хочеш сказати, що він спеціально влупився в те авто, бо хотів?

Саме так, вперто ігнорував вимоги закону, якого навіть не читав і читати не збирався.
Більше того, такі вело, навіть якщо прочитають вимогу закону, то все одно відмовляються його виконувати.
Бо їм так хочеться.
В цьому вся проблема.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 17:37Саме так, вперто ігнорував вимоги закону, якого навіть не читав і читати не збирався.
Більше того, такі вело, навіть якщо прочитають вимогу закону, то все одно відмовляються його виконувати.
Бо їм так хочеться.
В цьому вся проблема.

А ти вперто ігноруєш логіку і той факт, що жодна людина спеціально не самовб"ється таким способом. Так, якби він вчасно прореагував і зупинився, то був би живий. Але це не відміняє того факту, що військовий формально винний, і тут навіть нема про що розмовляти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 17:40А ти вперто ігноруєш логіку і той факт, що жодна людина спеціально не самовб"ється таким способом. Так, якби він вчасно прореагував і зупинився, то був би живий. Але це не відміняє того факту, що військовий формально винний, і тут навіть нема про що розмовляти.

Твій "факт" не має жодного підтвердження, навпаки - факти свідчать про протилежне. Роззуй очі і подивися відео. Ти б так їхала?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 17:46Твій "факт" не має жодного підтвердження, навпаки - факти свідчать про протилежне. Роззуй очі і подивися відео. Ти б так їхала?


Я взагалі не вожу машину. Якби бачила зелене світло, то цілком можливо, що так би і їхала, як їдуть сотні тисяч людей, що потрапляють у схожі аварії. Цей водій перевищив швидкість? Якщо перевищив, то теж винний.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 17:52Я взагалі не вожу машину.

Тоді подальша дискусія не має жодного сенсу.

абабагаламага

#147
Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 17:52Якби бачила зелене світло, то цілком можливо, що так би і їхала, як їдуть сотні тисяч людей, що потрапляють у схожі аварії.

І вбила б купу людей, ще й себе.
Для того й існують екзамени на право водіння авто, щоб ті "сотні тисяч людей", яким це не дано від народження, не опинилися за кермом, не стали вбивцями і самогубцями
В цьому суть.
Не кожен може бути водієм.
І вам це пояснюють, а ви не розумієте. В нормальній країні, нормальний екзаменатор не прийме в тебе екзамен після таких заяв. Ти не здаш і прав не отримаєш.
Повторюю - нормальний екзаменатор, а не корумпована безвідповідальна потвора, яких в Україні безліч і які роздають-продають права кожному бовдуру, за гроші.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 19:27Тоді подальша дискусія не має жодного сенсу.

Я знаю правила і здала екзамен.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 19:30І вбила б купу людей, ще й себе.
Для того й існують екзамени на право водіння авто, щоб ті "сотні тисяч людей", яким це не дано від народження, не опинилися за кермом, не стали вбивцями і самогубцями
В цьому суть.
Не кожен може бути водієм.
І вам це пояснюють, а ви не розумієте. В нормальній країні, нормальний екзаменатор не прийме в тебе екзамен після таких заяв. Ти не здаш і прав не отримаєш.
Повторюю - нормальний екзаменатор, а не корумпована безвідповідальна потвора, яких в Україні безліч.

Та тут купа емігрантів купує права.

Водій легкової мав зелене світло і якщо він рухався, не перевищуючи швидкість, то не порушив правил. Тормозити перед зеленим світлом, якщо нема спеціального значка зупинитись - це якраз порушення правил, як і їхати з низькою швидкістю на хайвеї, наприклад.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага


Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#152
Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 19:44Whatever.

Водіння автомобіля це не вишивання хрестиком. Це здати географію ти можеш і сказати, що маєш диплом, а авто треба водити, щодня, для того щоб могти сказати, що ти водій і можеш обговорювати дорожній рух.
Ще ти можеш посадити моркву і викопати і сказати, що ти городник, але "здати на права" мало, треба ще й щоб в тебе вчасно їх забрали.  )))

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 19:50Водіння автомобіля це не вишивання хрестиком. Це здати географію ти можеш і сказати, що маєш диплом, а авто треба водити, щодня, для того щоб могти сказати, що ти водій і можеш обговорювати дорожній рух.

Ми обговорюємо випадок, що стався. Теоретичного знання правил та звичайного здорового глузду для цього достатньо. В мене є і перше, і друге. А в тебе - тільки перше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#154
Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 19:53Ми обговорюємо випадок, що стався. Теоретичного знання правил та звичайного здорового глузду для цього достатньо. В мене є і перше, і друге. А в тебе - тільки перше.

В тебе нема ні знань ні глузду, точніше, ти не в курсі дєла. Сядь за кермо, задави першу курку, тоді поговоримо.    ;D

Взагалі, в мене деколи виникає відчуття, що я з дітьми підлітками спілкуюся, що ти, що вело.
Прибріхують, хваляться неіснуючими подвигами, викручуються. Малі діти.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 19:59В тебе нема ні знань ні глузду, точніше, ти не в курсі дєла. Сядь за кермо, задави першу курку, тоді поговоримо.    ;D

Взагалі, в мене деколи виникає відчуття, що я з дітьми підлітками спілкуюся, що ти, що вело.
Прибріхують, хваляться неіснуючими подвигами, викручуються. Малі діти.

Брехня. Над цим випадком і думати нічого і водити машину вміти не обов"язково. Але дійсно нема сенсу щось доводити людині, яка вигадує власні дефініції і потім вимагає, щоб інші відповідали на ці вигадки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 20:13Брехня. Над цим випадком і думати нічого і водити машину вміти не обов"язково.

Сідай, два!  ©

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 20:14Сідай, два!  ©

 ;D

Якби тут дописував 3П, він би сказав, як тобі сісти. Але я не така, як 3П, я ввічлива  8).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 20:16Якби тут дописував 3П, він би сказав, як тобі сісти. Але я не така, як 3П, я ввічлива  8).

Ще раз - скільки курок, шакалів, койотів ти задавила?

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 20:19Ще раз - скільки курок, шакалів, койотів ти задавила?

 ;D

Яке це має відношення до фактів з відео?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.