Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 17:38Що значить "бабуся"? Вік за паспортом - це просто цифра і не співпадає з біологічним віком. Якщо вік не обмежує функціонування особи у параметрах, які для неї важливі, він не має ніякого значення.

Якраз все співпадає, просто запас її помпа має і ще працює добре. Такі стають потім альцгеймерами - істотами з функціонуючою помпою.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 17:43Якраз все співпадає, просто запас її помпа має і ще працює добре. Такі стають потім альцгеймерами - істотами з функціонуючою помпою.

Руки в неї дійсно старо виглядають, треба лазером полірнути, а фігура та обличчя - не у кожної 20-річної такі. І це факт, що б ти там не казав.

Про альцгеймер повна дурня.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 17:53Руки в неї дійсно старо виглядають, треба лазером полірнути, а фігура та обличчя - не у кожної 20-річної такі. І це факт, що б ти там не казав.

Про альцгеймер повна дурня.

Що дурня?
Що практично безпомічні істоти мучаться самі і мучать оточуючих, бо мозок їхній перестав функціонувати нормально, але серце ще б'ється і ще довго буде битися?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 19:42Що дурня?
Що практично безпомічні істоти мучаться самі і мучать оточуючих, бо мозок їхній перестав функціонувати нормально, але серце ще б'ється і ще довго буде битися?

Я тобі вже казала, що альцгеймером хворіє лише невелика частина старих людей, а дехто доживає до глибокої старості при повному розумі. Чи ти намагаєшся на власному прикладі довести свій пойнт?  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 19:44Я тобі вже казала, що альцгеймером хворіє лише невелика частина старих людей, а дехто доживає до глибокої старості при повному розумі. Чи ти намагаєшся на власному прикладі довести свій пойнт?  ;D

А я говорив, щось про кількість? Ні. Ти знов і знов розмовляєш сама з собою

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 19:47А я говорив, щось про кількість? Ні. Ти знов і знов розмовляєш сама з собою

А до чого ти тоді приплів альцгеймер до Мадонни? "Такі потім стають альцгеймерами" хто написав??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 19:50А до чого ти тоді приплів альцгеймер до Мадонни? "Такі потім стають альцгеймерами" хто написав??

Ну, якщо я проживу довше за неї, то переконаюся, якщо ж ні - питання залишиться відкритим.   ;D

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 17:05От бачиш. А вона отримує від життя все, ще й laughing on her way to the bank. І в цьому нічого поганого немає.
Нє нада завідовать

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 30, 2023, 21:22Нє нада завідовать

Я, навпаки, не тільки не заздрю, а для мене вона приклад для наслідування в цьому плані. Крім 20-річних, вони мені нецікаві  ;D.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

А ми сьогодні гарно посиділи з біженцями, випили, поговорили по душам.

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Червень 30, 2023, 22:21А ми сьогодні гарно посиділи з біженцями, випили, поговорили по душам.

І що вони кажуть?

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 01:00І що вони кажуть?
Переживають за ЗАЕС.

Кажуть, що якщо вибухне, вони втратять все, стануть бомжами, без нічого, без копійки.
Кажуть, що в Запоріжжі зараз проводять тренування на випадок вибуху ЗАЕС.

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Липень 01, 2023, 06:40Переживають за ЗАЕС.

Кажуть, що якщо вибухне, вони втратять все, стануть бомжами, без нічого, без копійки.
Кажуть, що в Запоріжжі зараз проводять тренування на випадок вибуху ЗАЕС.

Це вони ще не усвідомили, що вже все втратили. Життя вже не буде таким як було.

Сергій Чернівці

#133
Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 07:27Родина Мадонни - звичайні на вигляд прості люди. В кріслі батько, а поряд сестри. Брат помер у віці 66 років від раку  в цьому році.


 
А сама Мадонна у віці 64 роки наразі виглядає так:



Блін(
Лице зробила супер)
Але ж руки видають вік?
пс. Насправді вона супер виглядає——але не думаю що ій цікаві "20— ти річні")

абабагаламага

#134
Цитата: Сергій Чернівці від Липень 01, 2023, 11:06не думаю що ій цікаві "20— ти річні")

А Алла Владіміравна, примадонна?
Це заразно, маючи бабло, купувати собі все, з бойфрендами і дітьми вкючно на старості замість того, щоб заспокоїтися. Бабушкі з баблом, що не наїлися, а їсти хочуть безмежно і нескінченно.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 01, 2023, 11:06Блін(
Лице зробила супер)
Але ж руки видають вік?
пс. Насправді вона супер виглядає——але не думаю що ій цікаві "20— ти річні")

Ось тут список її партнерів із різницею у віці, деякі - 35 років і більше :).

https://www.thethings.com/madonnas-love-life-her-20-relationships-with-the-biggest-age-gaps/#guy-ritchie---10-years

Тут з фотками.

https://www.lifeandstylemag.com/posts/madonna-dating-history-whom-she-has-dated-and-married/

Ось ті, кому було між 20 і 30 роками, коли вони познайомилися з Мадонною.

Timor Steffens - 26 років
Vanilla Ice - 24 роки (правда, тоді вона сама була молода, але все одно на 10 років старша)
Jesus Luz - 21 рік
Carlos Leon - 23 роки (Мадонна була на 8 років старша)
Tupac - 23 роки (Мадонна була на 13 років старша)
 
і так далі.

Її актуальному бойфренду 29 років. Він боксер. Я б сказала, що виглядає старше, ніж 29.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 11:43замість того, щоб заспокоїтися.

Щр значить заспокоїтися? Я думала, сенс життя добиватися своєї мети, якщо вона у когось є. Звичайно ж, легальними способами.

У тебе з цим проблеми?

ЦитатаБабушкі з баблом, що не наїлися, а їсти хочуть безмежно і нескінченно.

Коли дєдушки роблять це саме, ти ж не проти?

У нас рівноправ"я, жінки можуть і повиині робити все те, що роблять чоловіки. Знову ж, в рамках чинного законодавства  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 16:07Її актуальному бойфренду 29 років. Він боксер. Я б сказала, що виглядає старше, ніж 29.




Він збоченець, як Макрон.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 16:10Щр значить заспокоїтися? Я думала, сенс життя добиватися своєї мети, якщо вона у когось є. Звичайно ж, легальними способами.

У тебе з цим проблеми?

Коли дєдушки роблять це саме, ти ж не проти?

У нас рівноправ"я, жінки можуть і повиині робити все те, що роблять чоловіки. Знову ж, в рамках чинного законодавства  ;D

Про дєдушок я не казав, але їх теж стосується, - не хочеш інхваркт достроково, то не лізь до молодих дівок!

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 17:19Він збоченець, як Макрон.

Та в тебе всі збоченці, хто не входить в твою парадигму.

На скільки років ти дозволяєш вікову різницю між партнерами, щоб не вважалося "збоченням"?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.