Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Петро Шаблезуб

ЦитатаCapitain Cubs
   cьогодні в 15:08
IP/Host: 2a02:2378:1073:f785::---

Ангела Доротея народилась в 1954 році в Гамбурзі в родині Казмерчаків. Її тато став «німцем» перед започаткуванням влади нацистів та змінив прізвище з Казмерчака на Каснера. Мама Ангели належала до німецьких євреїв з Данцігу. Називалась вона Герліндою Йєнч, працювала вчителькою англійської мови. Дідусь Ангели – Людовік Казмерчак воював проти ЗУНР в 1918/1920 роках, був лютим українофобом. Дотично співпраці батька Ангели (протестантського священника) зі Штазі прямих доказів немає. Перебуваючи на найвищій посаді донька їх знищила. Але пояснити, як її тато вільно перетинав кордони обох Німеччин, купував авто в післявоєнній бідності, утримував родину з трьома дітьми, ніхто не може. Каснери позитивно говорили про німців, євреїв, росіян і негативно - про українців та поляків, приховуючи власне польське походження.
В школі Ангела вивчала англійську мову, якою володіла її мама і...РОСІЙСЬКУ, на вимогу тата, ніби священника.
В 1980 році 16-річна Ангела Каснер перемогла на німецькій олімпіаді з російської мови і поїхала до Москви на спортивну олімпіаду у складі делегації під проводом Штазі. В Москві Ангела була завербована КДБ. Вербували її традиційно: алкоголь, секс, не лише з людьми, прихований запис на відео, шантаж.
Школу Ангела скінчила в 1971 році. Про це написано в її офіційній біографії. Там також мовлено, що 5-річне навчання в Лейпцігському університеті, на фізичному факультеті, завершилось в 1978 році. Де Ангела була від 1971 по 1973 роки включно, ніхто  н е  повідомляє. Сімнадцятирічною майбутня канцлерка,  фанатка нудистських пляжів, баварського пива та «травички», завагітніла. Для священника поведінка доньки була скандальною. Він наполіг на підпільному аборті, після якого Ангела вже ніколи не змогла мати власних біологічних дітей. Майже два роки Дороту виводили з психологічного нокауту. В 1977 році вона вийшла заміж за найуспішнішого студента, який згодом виїхав в США для роботи в ядерній програмі Пентагону, Ульріха Меркеля. Шлюб з Ульріхом фактично розпався в 1981 році, наступного року пара розлучилась.
У власній книзі Ангела пише, що причиною  розлучення стала її неможливість завагітніти. Неправда. Ульріх побачив, що його секретні дослідження цікавлять дружину (стукачку німецької філії КДБ) більше, аніж він сам.
Наступного разу Ангела вийшла заміж  в 1998 році, за Йоахіма Зауера. Бо зробити в Німеччині політичну кар'єру несоціалізованій жінці в ті часи було не реальною справою. Від 1982 року до 1998 року доктор природничих наук, викладачка, вчена була незаміжньою жінкою з відсутністю якихось зобов'язань перед чоловіками. Але не перед ФСБ/ КДБ.
.Протягом 1985/1990 років директором дрезденського клубу німецько-російської дружби працював майор КДБ Володимир хуйло, за паспортом – Адамов. Ангела за вказівкою кураторів зі Штазі провідувала його. Парочка мала сексуальні контакти, хоч туди, хоч сюди. Попри те, що 1983 року Вова одружився, бо інакше, без залоги в СРСР кадебістів за кордон не випускали, подружня вірність йому не знайома.
«Особливі»  стосунки очільниці ФРН та російського царька обернулись для України трагедією. В 2008 році на прохання В. хуйло його подружка А.Меркель  заблокувала вступ України до НАТО. А протягом 2014 – 2021 вона усіляко перешкоджала введенню реальних санкцій проти Росії.
ФСБ міцно тримає Ангелу – Люциферу Меркель – Казмерчак на гачку компромату. Коли ця жінка заявляє, що ніколи не буде вибачатись за власну ніжну дружбу з вбивцею В. хуйло, хочеться сказати: «Стули пельку, бо смердить Росією, трупами маріупольців та бучанськими ґвалтівниками дітей».
Руки А. Меркель, як  і мацаки В. хуйло, - червоні від крови вбитих українців. Парочка моральних виродків..

Ага, я пам'ятаю коли кнуряка з Меркель в ясна смоктався, а я писав що вона штазі сучка, мене оці всі капітани кабси банили... двуличні кнуряцькі потвори.


"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 28, 2023, 15:47Ага, я пам'ятаю коли кнуряка з Меркель в ясна смоктався, а я писав що вона штазі сучка, мене оці всі капітани кабси банили... двуличні кнуряцькі потвори.

Маєш на увазі кабси кнопку тиснули? Кабс не був модером. Це Гео був модером на супі.

А Ющенку не треба було чіпати Меркель за лікоть. Зі мною це робить один колега, це спосіб вплинути, хехе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 15:52
Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 28, 2023, 15:47Ага, я пам'ятаю коли кнуряка з Меркель в ясна смоктався, а я писав що вона штазі сучка, мене оці всі капітани кабси банили... двуличні кнуряцькі потвори.

Маєш на увазі кабси кнопку тиснули? Кабс не був модером. Це Гео був модером на супі.

А Ющенку не треба було чіпати Меркель за лікоть. Зі мною це робить один колега, це спосіб вплинути, хехе.


Це збиральний образ. Кнуряцька ботва. І мені ще зробили образ ольгінця, який проти їхнього месії.

У цієї ботви, від будь-кого, моралі нема від слова взагалі. Вони є соціопатами.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Якщо хтось сумнівався, що огидний сайт з***па належить Плєшивій Радості Турчу (який намагається перевести стрілки на Ганса), то ось вам докази.

Козинський айпішник, який просто у ці секунди висить на нашому Форумі і який останніми днями просто не вилазив з нього навіть у 3 ранку за київським часом, миттєво перепощуючи новостворені мною пости, відповідає айпішнику, з якого Турч запостив повідомлення у цій темі.

Плєшиве навіть і не ховається. Чи воно перманентно бухе, чи simply does not care, ми не знаємо.

Та і знати не хочемо, бо don't give a shit  ;D

Трошки поржали, потикавши паличкою, and movin' on.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 16:05Якщо хтось сумнівався, що огидний сайт з***па належить Плєшивій Радості Турчу (який намагається перевести стрілки на Ганса), то ось вам докази.

Козинський айпішник, який просто у ці секунди висить на нашому Форумі і який останніми днями просто не вилазив з нього навіть у 3 ранку за київським часом, миттєво перепощуючи новостворені мною пости, відповідає айпішнику, з якого Турч запостив повідомлення у цій темі.

Плєшиве навіть і не ховається. Чи воно перманентно бухе, чи simply does not care, ми не знаємо.

Та і знати не хочемо, бо don't give a shit  ;D

Трошки поржали, потикавши паличкою, and movin' on.

Ну, якщо він нас тут читає, то давай йому щось тут напишемо.  ;D


Плєшивая Радость, я завжди казав, що ти пістабол №1 на ФУПі, обіцяв Хомі $3к і тепер морозишся.

Ти чого фотку моєї дружини тягаєш?

Кажеш, що це форум авіатора?
Так авіатор давно би запостив фотку твоєї дружини з запахом Цибульського.

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 28, 2023, 15:55
Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 15:52
Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 28, 2023, 15:47Ага, я пам'ятаю коли кнуряка з Меркель в ясна смоктався, а я писав що вона штазі сучка, мене оці всі капітани кабси банили... двуличні кнуряцькі потвори.

Маєш на увазі кабси кнопку тиснули? Кабс не був модером. Це Гео був модером на супі.

А Ющенку не треба було чіпати Меркель за лікоть. Зі мною це робить один колега, це спосіб вплинути, хехе.


Це збиральний образ. Кнуряцька ботва. І мені ще зробили образ ольгінця, який проти їхнього месії.

У цієї ботви, від будь-кого, моралі нема від слова взагалі. Вони є соціопатами.

В мене теж там у деяких колах реноме "ольгинки". Ідіот Слав навіть спеціально брехав, що я Ольга Тейлор.

При цьому у них був когнітивний дисонанс, що я одночасно і трампістка, і порохоботка, ЛОЛ!

Фуп працює на адмін Зе і єрмачків, і належить соросячому оверлорду Фіалі. Тому люди з критичним мисленням, як ми, завжди будуть там гнобленими.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаНу, якщо він нас тут читає, то давай йому щось тут напишемо.  ;D
Плєшивая Радость, я завжди казав, що ти пістабол №1 на ФУПі, обіцяв Хомі $3к і тепер морозишся.

Ти чого фотку моєї дружини тягаєш?

Кажеш, що це форум авіатора?
Так авіатор давно би запостив фотку твоєї дружини з запахом Цибульського.


До речі ... на тій фотці атчьотліво відно, що їй дуже подобається пан Цибульський.

Очевидно, "графьйо", яке так полюбляло принижувати простих людей, не в курсі, що включає у себе поняття "вдягатися професійно".

І також очевидно, чому він так зациклився на "бегемотячості".

Відповзай, особа намбер f**ck you, бо надайом тєбє тумаков, тумаков. Хоча ти сюди за цим і ходиш ;) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 16:37
ЦитатаНу, якщо він нас тут читає, то давай йому щось тут напишемо.  ;D
Плєшивая Радость, я завжди казав, що ти пістабол №1 на ФУПі, обіцяв Хомі $3к і тепер морозишся.

Ти чого фотку моєї дружини тягаєш?

Кажеш, що це форум авіатора?
Так авіатор давно би запостив фотку твоєї дружини з запахом Цибульського.


До речі ... на тій фотці атчьотліво відно, що їй дуже подобається пан Цибульський.

Очевидно, "графьйо", яке так полюбляло принижувати простих людей, не в курсі, що включає у себе поняття "вдягатися професійно".

І також очевидно, чому він так зациклився на "бегемотячості".

Відповзай, особа намбер f**ck you, бо надайом тєбє тумаков, тумаков. Хоча ти сюди за цим і ходиш ;) .

;D


Wednesday

Цікаво, а його благовірна в курсі, чим займається її чоловік?

Не розумію, чому вона його ще не кинула. Воно ж absolutely useless. Старе, страшне, спите, імпотентне, бідне.

Так, дамі в районі 55 і не першої свіжості, але при бажанні може знайти собі якогось нормального мужчинку - поляка, наприклад, і жити достойно. Я б сказала, з голубикою, хехе.

Чи може, уже? злі язики на цузі правду гутарілі?

То це все пояснює ... no shit!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, Плєшиве, залиш того Хому у спокої. Не дозволю нікому ображати дитину. У нього і так купа проблем і справ, і йому і так не дуже приємно від цього всього. Хай собі займається чим хоче і пише де хоче. Ні він мені, ні я йому нічєго нє далжни.

Бабло я переслала йому, тому що на той момент то була єдина опція. Я б і в першу ітерацію переслала бабло, але тоді не було пейпелу у паблік, а до чиїхось приватів у мене доступу не було. І він та інші це чудово знають.

Про бабло абсолютно не шкодую, Хомі в цьому плані як довіряла, так і довіряю. Не маю проблем задонувати знову, як і комусь іншому, про що написала вище. Та і гроші на цей раз набагато менші, і що з ними буде, я про це взагалі не переживаю.

Ну а що зробили зі мною модератори фупу за ці донати, то окрема розмова. Якби не це, то не було б цього форуму. Their loss, our gain.

І взагалі у контесті Форуму справа не у баблі, а to have a little fun. І я дійсно хочу від щирого серця подякувати тим, хто з перших днів підтримав цей форум, і хто продовжує його підтримувати і дописами, і морально, і мене зокрема. Я це дуже ціную, а призи - лише дуже маленька символічна частка нашого appreciation.

І лише ніщєброд-дегенерат з козинського бомжатника has made a big deal over 100 bucks.

ПС. Тебе облизали всього 3 (три) істоти. Ще одна acknowledged your existence in a negative context, спитавши, чому ти не в ЗСУ.

Решта simply could not give a f**ck whether you live or die.

Sad!(C)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Плєшиве ще мені якісь умови ставить.

Взагалі-то я побилась об заклад, що якщо ти дійсно передаси натіві чи Хомі 3К, які зажав, я передам Хомі 500 КАД і карт бланш на них.

Але дедлайн пройшов, ти гроші не переслав, Хома 500 КАД не отримав.

Тому f**ck off і не забирай більше мій дорогоцінний час.

А 3К ти їм все одно винен, і у тебе їх нема, ніщєбродіна.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ні, це не я злилась, а ти злився, не передавши 3К, як обіцяв. Навіть незважаючи на те, що мої 500 КАД мали тебе так легесенько простимулювати.

Але ти мужньо стиснув об"єкт стимуляції і ще мужніше затиснув 3К у спітнілих долоньках. Тьфу, мєрзость.

Все, пшол. Реально набрид. Візьми у жінки вібратора з шухлядки, запхай у горлянку і натисни кнопку "пуск". А я більше не подаю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#292
До Плєшивого нарешті дійшло, що він зашкварився дуже сильно, і з усіх сил намагається відновити свій гонор і авторитет.

Too late now.

По-перше, пройшов майже місяць після того, як алкан пообіцяв 3К за перепост лінка на фупі. Зараз бреше, що нібито це не він таке пообіцяв. Ну на кого розраховані ці дитсадкові манси? Його 3К - це 3К безвідносно інших донорів, бо це були первісні умови.

По-друге, я ніколи не передам ні копійки туди, де мають справу з цим кінченим дегенератом. Я ніколи нікому і копійки не дам, якщо вони його облизують, компрехенд?

Щоб натіві отримала хоч копійку моїх грошей, вона і решта плєшивого фан-клубу трьох осіб повинні публічно відріктись від нього і засудити його за його чорні діяння - наприклад, за те, чим він займається на своїй помийці.

Тому ніколи не буде так, що ось він передасть стільки-то, а я передам стільки-то. Я не вступаю в концесії з покидьками.

А гроші від мене підуть туди, куди я захочу, і ніякі плєшиві радості мені не указ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#293
І потім, щоб два рази не вставати, якщо до ЦЬОГО ще не дійшло.

Я вважаю його одним із найгірших людей, яких мені коли-небудь довелось зустрічати за своє життя. І це беручи до уваги, що я мала спочатку абсолютно нейтральне і неупереджене ставлення до нього.

Я не тільки ніколи не буду мати з ним ніяких справ, а і оцінюю і класифікую інших людей по тому, як вони ставляться до нього.

Як мій екс-бф сказав мені, що я - це еталон, threshold, за яким він буде оцінювати своїх майбутніх дівчат (до речі, міряв-міряв і так і не наміряв не те, що краще, а як мінімум відповідник, бо до цього часу не одружений, last time I checked  ;D ).

Так от, плєшиве - це еталон негідника, принаймі у моїй системі координат.

На одному полі з ним не сяду і іншим не рекомендую.

PS. It looks like my missile has hit the target. The bald-patched, toad-skinned creep is raging uncontrollably  ;).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Не розумію, навіщо стільки писати про те саме - про огидну  огидність огидного хвупу?
Ще й донатити його, тобто їх - власників/адміністраторів?
Хвуп це збіговисько меншовартісних, а тому агресивних невдах. Не вдалося їм стати першою гільдією - блогерами, то вони другу гільдію заснували.
Це все - від бідності нашої, нема в нас потужних мас-медіа, незалежних національних, тому й скупчилися всі в одному місці, незважаючи на те, що і незалежність його і націоцентричність під питанням.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Січень 28, 2023, 19:25Не розумію, навіщо стільки писати про те саме - про огидну  огидність огидного хвупу?
Ще й донатити його, тобто їх - власників/адміністраторів?
Хвуп це збіговисько меншовартісних, а тому агресивних невдах. Не вдалося їм стати першою гільдією - блогерами, то вони другу гільдію заснували.
Це все - від бідності нашої, нема в нас потужних мас-медіа, незалежних національних, тому й скупчилися всі в одному місці, незважаючи на те, що і незалежність його і націоцентричність під питанням.

Вітаємо на форумі! А ви той самий легендарний юзер, що дописував на фупі і потім на супі?

Взагалі-то Ви маєте рацію. Якщо цей форум буде розвиватися, то треба робити його більш серйозним. Ця тема, звісно ж, форум не прикрашає (хоч і, напевно, наразі найбільш популярна).

Ми трошки тут розважаємося, але з часом, думаю, для цієї теми не буде потреби.

І це є дійсно так, що в Україні майже нема незалежних медіа. А те, що сталося з УП - трагедія, враховуючи, як це починалось.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Максим - будь пацаном. ти пообіцяв 3к на ЗСу тому, хто притягне післання на "салюпу" на  ФУП.
Хома під загрозою вічного бану, до речі, в той момент - притягнув.
тому, Макс, давай не жмися. ти багата людина - закинь ван долар на півпікапа.на натіві або на Хому.

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 19:46І це є дійсно так, що в Україні майже нема незалежних медіа. А те, що сталося з УП - трагедія, враховуючи, як це починалось.

є. а УП останні тижні - на передовиці барикад.
відео канал УП на ютубі. подивись.

а фуп - так, це цензура і єдиний марафон аля рашаТВ.
але все змінюється.  ::)

Сергій Чернівці

Цитата: MareK від Січень 28, 2023, 22:37Максим - будь пацаном. ти пообіцяв 3к на ЗСу тому, хто притягне післання на "салюпу" на  ФУП.
Хома під загрозою вічного бану, до речі, в той момент - притягнув.
тому, Макс, давай не жмися. ти багата людина - закинь ван долар на півпікапа.на натіві або на Хому.

Сміявсі(с)
пс. Відмажеться(с) ))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 28, 2023, 23:14Сміявсі(с)
пс. Відмажеться(с) ))

Какіє люді!! Сергій, раді Вас бачити!!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.