Питання до юзера Вело

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

#80
Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:45Не має значення. Танцювати там чи бути в казіно не означає бути змушеною до сексу.

А її змушував братєльнік короля?  :o  То це тоді не тільки педофілія, а ще й згвалтування!?
Чи все ж таки вона для цього туди й прийшла, щоб бути "якнайближче" до "вершків"? Га?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:45Ти постійно ображаєш вело.

Та боронь боже. Я цим всім велам і прочім птушникам просто даю поради як можна робити а чого не можна, бо буде боляче. Терпляче роз'яснюю, вживаючи адекватні епітети як реакцію на їхні дитячі істерики з обзиваннями на мою адресу.   :D
Але до них не доходить.
Бо тупі.
І чому я маю бути в цьому винен?
Винен в тому, що вони, зкучкувавшись, перестають усвідомлювати себе двієчниками і їм починає здаватися, що вони - академіки?
І сміх і гріх.

 :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 18:46А її змушував братєльнік короля?  :o  То це тоді не тільки педофілія, а ще й згвалтування!?
Чи все ж таки вона для цього туди й прийшла, щоб бути "якнайближче" до "вершків"? Га?
Не має значення. Секс з малолітніми навіть за їх згоди протизаконний.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 18:38Ти кажеш, що тобі пофік, але насправді це не так, бо ти реагуєш і маєш позицію не пофігістичну, це до того до чого тут цей сайт.
А педофіли тут ні до чого, ти права.   :D
Яблука і апельсини. Те, що у мене є потреба самовираження,не означає, що я буду брати на себе відповідальність за дії інших і переживати за це.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 18:03В кого, який передінфарктний стан, який серцевий приступ?
Про що ти розказуєш, який це має стосунок до обговорюваного харківського ДТП з наглим і дурним мажором-малолєткою і другим - алкашем в дупель п'яним?
Жодного стосунку, на такі випадки - інфаркт/інсульт/смерть за кермом та подібне є інша юридична норма, яка тут не застосовується і є поза правилами дорожнього руху. Тому не заплутуй просте і очевидне - безвідповідальність, злочинна безвідповідальність повинна каратися і карається і ПДР і кримінальним кодексом і життям.
І кожен "хворумлянин", як би він не клявся, що "розумний", якщо цього не розуміє, то він - дебіл, в медичному сенсі.

Я писала про калгарійський випадок, не знаю, звідки в тебе такі висновки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 18:52Та боронь боже. Я цим всім велам і прочім птушникам просто даю поради як можна робити а чого не можна, бо буде боляче. Терпляче роз'яснюю, вживаючи адекватні епітети як реакцію на їхні дитячі істерики з обзиваннями на мою адресу.   :D
Але до них не доходить.
Бо тупі.
І чому я маю бути в цьому винен?
Винен в тому, що вони, зкучкувавшись, перестають усвідомлювати себе двієчниками і їм починає здаватися, що вони - академіки?
І сміх і гріх.

 :D

"Вживати адекватні епітети"- це і є образи.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 18:57Не має значення. Секс з малолітніми навіть за їх згоди протизаконний.

Це й коню понятно, нехай його посадять, я не проти.
Я про те, що малолєтки, вони різними бувають, може той братєльнік не знав, що вона ще не повнолітня, може вона на всі 19 рочків виглядала або й більше?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 18:58Яблука і апельсини. Те, що у мене є потреба самовираження,не означає, що я буду брати на себе відповідальність за дії інших і переживати за це.

Не означає. Але переживаєш.

 :D

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 19:00Я писала про калгарійський випадок, не знаю, звідки в тебе такі висновки.

Який ще калгарійський випадок, коли вело ніяк з харківським, бідося, не може впоратися і ми тут якраз це апсуждаєм?

;D


абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 19:00"Вживати адекватні епітети"- це і є образи.

Так? То скажи це тому вело, щоб не ображав.
Хоча мені насрати на його епітети.    ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 19:05Який ще калгарійський випадок, коли вело ніяк з харківським, бідося, не може впоратися і ми тут якраз це апсуждаєм?

;D



Я не в курсі про харківський, а навела приклад калгарійського, де чувак знепритомнів і насмерть збив матір і дитину.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 19:07Так? То скажи це тому вело, щоб не ображав.
Хоча мені насрати на його епітети.    ;D
Ну то він і не ображає, його зараз тут нема.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 19:08Я не в курсі про харківський, а навела приклад калгарійського, де чувак знепритомнів і насмерть збив матір і дитину.

Тобто, ти з'їхала втіхаря з теми. Ну, нічо, буває.   ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 19:09Ну то він і не ображає, його зараз тут нема.

Зараз ні, пішов до узбеків, але вчора був, ображав, і ще прийде.
Але мені пофіг. На дураков нєабіжаюсь. ©  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 19:15Тобто, ти з'їхала втіхаря з теми. Ну, нічо, буває.   ;D
Wow.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

#96
Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 15:30Зовсім не важко. Таких шумахерів, незалежно від кольору сигналу світлофора, правила наказують бачити вчасно і пропускати. Саме наказують, яким би "дивним" деяким "розумним" це не здавалося. Бачити і пропускати порушників, не допускати зіткнень, псування майна, шкоди здоров'ю і т.д. Чорним по білому правила наказують:
- якщо сів за кермо, то дивися уважно, не відволікайся, не спіши, не пхайся, коли не бачиш куди їдеш і коли хтось інший порушує, то не "доводь", що ти "крутіший" і "правильніший", бо відповідати буде не тільки він, але й ти.
А якщо не можеш передбачити чи просто ти придурок від народження, що зареєструвався на хвупі і там різноманітну маячню постиш, то не сідай за кермо, а бери таксі або відразу "швидку допомогу" в морг.
А "не можна передбачити", наприклад, що раптом через провал дороги через підземні пустоти, ти провалишся під землю разом з машиною. Не можна передбачити, що раптом автомобіль зустрічний зверне з дороги і зненацька поїде тобі в лоб, не встигнеш зреагувати просто. А те, що попутний транспортний засіб раптом різко загальмує і ти вріжешся йому в сраку, бо не вмієш тримати дистанцію і інтервал, простіше кажучи, не вмієш їздити, або з-під попутної фури, до якої ти, самовбивця і вбивця пасажирів, яких везеш, прилип до сраки, вилетить кусок цегли бетону чи труби якоїсь, як було з моїм одногрупником колишнім, що ледве з життям не попрощався через це, бо дорога, якою ти рухаєшся, в ремонті на півсмуги знаходиться, передбачити не тільки можна, але й про це прямо говорять, попереджають телепнів правила. І те, що тобі видали права, телепневі, не значить, що ти автоматично вмієш їздити ще й пи@@@ти на хворумах який ти добрий водій. Це на совісті дурній твоїй і того, хто тобі, дурневі, ті права видав, примножуючи кількість придурків за кермом на дорогах.
і чому ж це ти не можеш передбачити що авто з зустрічної виїде? І зреагувати можна, купа таких випадків, залежить від ситуації і реакції. А от в нашому випадку, маємо відео з різних ракурсів і для всіх, крім дебілів, ситуація однозначна. Щодо передбачити, я передбачаю, що ти, дебіл і покидьок, можеш на це відповісти.

вело

12.3
У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об'єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди.

В нашому випадку об'єктивно неважко виявити, що галамага дебіл.

Wednesday

Цитата: вело від Червень 22, 2023, 07:5012.3
У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об'єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди.

В нашому випадку об'єктивно неважко виявити, що галамага дебіл.

Ну зрозуміло - ви один одного варті  ;D

Продовжуйте!  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: вело від Червень 22, 2023, 07:32і чому ж це ти не можеш передбачити що авто з зустрічної виїде? І зреагувати можна, купа таких випадків, залежить від ситуації і реакції. А от в нашому випадку, маємо відео з різних ракурсів і для всіх, крім дебілів, ситуація однозначна. Щодо передбачити, я передбачаю, що ти, дебіл і покидьок, можеш на це відповісти.
Не гарно так обзиватися.