Dumb and Dumber ... Або Когнітивно-Інтелектуальний Занепад Укрнету

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Просто нагадаю, що нік бджілка - одна із найтупіших істот Єрмачки. Нащо їй взагалі відповідати? Втім, її співрозмовник теж інтелектуально недалеко зайшов.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Галамага он питав про деменцію. Іншого пояснення цьому маразму не маю  ;D  ;D  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

 ;D  ;D  ;D  У мене навіть є ідеальний кандидат, з кого можна почати  ;D  ;D  ;D



Я завжди пропоную тим, що кажуть, що земля перенаселена, зробити особистий внесок у депопуляцію, if I know what I mean.

Медведило - кацап, ну і ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

#203
Цитата: Wednesday від Червень 14, 2023, 08:34;D  ;D  ;D  У мене навіть є ідеальний кандидат, з кого можна почати  ;D  ;D  ;D



Я завжди пропоную тим, що кажуть, що земля перенаселена, зробити особистий внесок у депопуляцію, if I know what I mean.

Медведило - кацап, ну і ...
Чим такий кацап Медведило відрізняється від кацапа? Тільки тим, що в нього нема паспорта з куріцей? От поїде він за кордон і що люди Буданова будуть спочатку просити його паспорт показати?

Почують російську мову і утілізірують.

абабагаламага

#204
Мудведило - український кацап, такий підвид  ;D або зкацаплений хахол, що ймовірніше, або й те і друге одночасно - гібрид бульдога з носорогом.  ©  ;D

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Червень 14, 2023, 11:16Мудведило - український кацап, такий підвид  ;D або зкацаплений хахол, що ймовірніше, або й те і друге одночасно - гібрид бульдога з носорогом.  ©  ;D
Старий совок він.

Кацап язикий.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 14, 2023, 11:16Мудведило - український кацап, такий підвид  ;D або зкацаплений хахол, що ймовірніше, або й те і друге одночасно - гібрид бульдога з носорогом.  ©  ;D

Те, що в нього український паспорт і громадянство, не робить його українцем. Ще й тупий або спеціально (але not in a sophisticated manner) просуває гебешні наративи.



Га-га-га!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А я вважаю, що треба вбивати або краще самі повиздихують такі, як оця потвора:



Тому що серйозна надлишкова вага - це не результат ліні чи відсутності самодисципліни, чи малорухливості, а серйозних метаболічних проблем, які мають у собі генетичну природу і таким чином не є результатом стилю житя чи вибору людини. Також, багато ракових пацієнтів стають повними в результаті прийому стероїдів та інших ліків.

Шокує тупість, печерна неосвіченість та інтелектуальна лінь таких людей. Я думаю, тупі гірше для цивілізації, ніж товсті, тому висновки напрошуються очевидні!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хтось підняв стару тему, а там ... Чудово сконцентровані ідіоти Єрмачки в одному місці  ;D  ;D  ;D

Я не знаю, хто взагалі може сприйняти писанину ніка Вольтер. Хоча я до нього не відношусь негативно в цілому.

Ну а тут - підвели риску, і досить нищівно  ;D  ;D  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#209
Приколююсь, як одні і ті ж, що люрили в панталони від "виграшу" Бідона, тепер поливають обамбо лайном ;D  ;D  ;D

При цьому недолугим було сто раз роз"яснено, що керують США зараз ті ж самі люди, що і при обамбо. Саме тому Україна горить - але ж ви самі цьго хотіли і просили, фапаючи на "кращого друга України"!



Гагага! І віджигав він в Москві, Бякічка - завербований ще з 70-х.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ото залила сала за шкуру, що дідки роками ходять і озираються  ;D  ;D  ;D  ;D



У собачника, вже, бачу, почався довгий вихідний, if you know what I mean. Де я, а де Крокодил??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хоч би вже мовчали про свої стопи і сухожилля (роги наставляти дружинам, як виявляється, це не заважає, а ось в ЗСУ заважає).





А цього хлопця хто до кулемета носить? В нього взагалі ноги нема, покидьки. Підіть побульте на форум Z під час війни з вашими "сухожиллями".





Просто іноді краще мовчати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ААААА!!!!

 ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D



З одного богу, смішно, а з друго - сумно.

Особливо враховуючи, що "госдеп" по факту працює на Пуйла, а Бідона почали рослідувати за корупцію.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 07, 2023, 01:03ААААА!!!!

 ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D



З одного богу, смішно, а з друго - сумно.

Особливо враховуючи, що "госдеп" по факту працює на Пуйла, а Бідона почали рослідувати за корупцію.


Воно ще тупіше за вело, цей бекап,   ;D  раз воно вважає, що у якогось Слава, тернопільського дрібного бізнесюка , є можливість "напряму в Госдеп стукати".   ;D  ;D  ;D
Якісь діти, школярі на канікулах.

Wednesday

Потворна ботяра просто безсоромно бреше. Хто ці трампоїди, якщо сама адміністрація Бідона визнала, що це були члени її адміністрації?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Господи, ну яка тупа, аж потріскана, дурепа!

По-перше, ти сама весь час тут дописувала виключно російською, лише під час війни перевдягнулась.
По-друге, у Вуйка рідний брат в окопах, на відміну від твого чоловіка.
По-третє, твій дружок ШЛ особисто знає Вуйка і навіть був в нього в гостях у Торонто!

Офігіти ...

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ходячий приклад по темі обговорення. В ЗСУ не замислювався піти, розумник? Живіт злетить аж на раз!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Невдячна тупа курка - якби не підтримка Великобританії, України вже б не було. І якщо будете так "дякувати", то навіть вживаної зброї скоро не стане.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Читаю тему про Салівана і Бернса і вчергове лізуть в голову думки, що те лайно, в якому зараз борсаються українці - це тому, що переважна частина з них бепробудно і безнадійно ТУПА. Ну просто ТУПА до зубовного скрежету.

Ну, у нас є тема про це, але тут просто така цинічно махрова і безпосередня ТУПІСТЬ, яка буквально виставляє свою глупоту напоказ і ще й пишається - дивіться, наскільки я ТУПА! просто ОФІГЕННО ТУПА!





ПС. Джіані там довго не поскаче, ось побачите  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хахаха, вже 6 місяців пройшло з моменту існування цього форуму і більше 8 місяців з моменту, коли я це пояснила на Єрмачці, а вона все ще не розуміє  ;D  ;D  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.