Про Альф і Бет

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Робила деякі дослідження, знайшла деякі свої старі тексти. Непогано написано - треба зберегти тут  8)

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1079152.msg24204241#msg24204241

В контексті людської сексуальності альфа не визначається "позицією" у  стаді, а скоріше говорить про тип характеру. Альфа - це впевнений у собі чоловік, який знає, що він хоче, і уміє досягати своєї мети. Як правило, це розумний та успішний чоловік. Тому альфа за визначенням не може бути дурним чи бідним лузером. Стиль його поведінки, голос, невербальні фактори і т.п. допомагають створити образ альфи.

https://chadhowsefitness.com/2012/11/25-characteristics-of-an-alpha-male/

https://womanitely.com/signs-dating-alpha-male/

Я не дуже сильно знайома із різними субваріантами, але зараз популярний термін Chad і раніше (та і зараз) використовується Jock як архетип молодого чоловіка, що користується успіхом у жінок.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Re: Женщина в норме и не в норме
Inanna
23 червня 2020 05:37:50
IP/Host: ---.abhsia.telus.net

І знову Гервашка із своєю упоротою англійською, яка існує лише в нього в голові. Я так зрозуміла, тобі хочеться орального сексу? ну то вийди на трасу і задовольнися.

А взагалі ти із тих огидних збоченців, кому подобається на відстані матюкати та принижувати красивих та розумних жінок, а потім з думкою про це стирати долоні під ковдрою, поки благовірна похрапує поряд.

Це просто бе  :( 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday


Re: Женщина в норме и не в норме
Inanna
23 червня 2020 05:53:52
IP/Host: ---.abhsia.telus.net

Мене, крім того тінейджера, ніхто не хапав. Але чуйка на альфу, вона генетична. Розкажу історію.

Колись ми були на весіллі. Мені було в районі 22-24 років, досвід спілкування з чоловіками в основному зводився до тримання за ручки і одної серйозної рілейшеншип, яка була в основному лонг-дистанс.

Ну, весілля в селі, тири-пири. Ви в курсі. Я там щось никаюсь по кутках, як завжди. В центрі витанцьовує чоловік в районі 30, досить непоганої фігури та красивості, в хорошому костюмі і якісних черевиках, дама біля нього просто мліє, він її досить неприкрито обнімає, і т.п. Якась родичка шепче на вухо - він такий-сякий, неодружений, бабник типу.

Ну я далі продовжую никатись. І тут бац - він підходить до мене і запрошує танцювати. Я трохи офігіла, але йду - в наших селах відмовитись потанцювати означає образити. Він так досить чемно мене тримає, не лапає, питає, хто я і що я.  Ну ок, перетанцювали, він через деякий час знову мене запрошує. Мене це почало вже напрягати. Я вирішила звалити і втікла до хати. Лягла на якомусь ліжку і лежу.

Проходить деякий час і бац! заявляється він. Каже - куди ти поділася? я тебе шукав. Я кажу - в мене дуже болить голова. Він став переді мною на коліна і так рукою доторкнувся до щоки - каже, мала, мені дуже шкода. Що я можу для тебе зробити?

І тут я зрозуміла, чому він бабник. Тому що у той момент я просто шкірою відчула його досвід, його впевненість і разом з тим ніжність, яка у порівнянні з мужністю дає просто бомбезний ефект. Але я також зрозуміла, що я для нього на один зуб. Таким, як він, потрібні були жінки його рівня - цікаві, досвічені, драйвові. Я зрозуміла, що I can fall down very quickly.

Танцювати я так і не вийшла, під приводом головного болю пролежала до кінця весілля, потім ми поїхали додому і я більше його не бачила.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бета Слав плачеться на Єрмачці, що баби його юзають. Поржала.



А якого милого ти вирішив, Слав, що ти вартий уваги, лояльності та кохання нормальної жінки? Тільки тому що в тебе є бабло?

Ну я давно тобі сказала, чого ти вартий як чоловік.





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Слав, справжні чоловіки, від яких мліють жінки, зараз носять військову форму. А ти - ухилянт і слабка низькорангова бета-істота із ще нижчою самооцінкою, тому тебе жінки тільки юзають.

І правильно роблять, бо на краще ти не заслуговуєш.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 09, 2023, 18:18Слав, справжні чоловіки, від яких мліють жінки, зараз носять військову форму. А ти - ухилянт і слабка низькорангова бета-істота із ще нижчою самооцінкою, тому тебе жінки тільки юзають.

І правильно роблять, бо на краще ти не заслуговуєш.
З дитячими колінками в армію не беруть.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 10, 2023, 11:33З дитячими колінками в армію не беруть.

З цукровими  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, це кагбе не новини для мене особисто, що консервативні чоловіки (права сторона політичного спектру) більш вірильні і більш чоловічні. Я про це писала тут.

А ось тут ще коментатори відзначають, що жінки більше тягнуться до консервативних чоловіків, тому що вони більш мужні і надійні, ніж ліваки.


Стів Сантагаті, автор бестселера «Посібник: Справжній поганий хлопець пояснює, як чоловіки думають, з ким зустрічаються та кого люблять, а також що жінки можуть зробити, щоб вийти на перше місце», каже, що один із секретів побачень для чоловіків — не бути ліберальним бета-самцем.

Дослідник дейтингу, який став автором бестселерів, сказав Fox News в нещодавньому інтерв'ю, що жінки «просто не люблять лібералів і не люблять чоловіків, які не є справжніми чоловіками». Натомість «справжні чоловіки переважно знаходяться в Консервативній партії».

Ця теорія обґрунтовується тим, що «жінки хочуть бути з чоловіком, якому вони можуть довіряти, з яким почуваються в безпеці» — якість, яку консервативні чоловіки мають «переконливо». Сантагаті додає: «Будь-яка ліберальна жінка, яка спілкується з ліберальним чоловіком, швидше за все, ненавидить його».

Минулого місяця Сантагаті була потішений, коли Дана Беш із CNN під час висвітлення Національного з'їзду Демократичної партії фактично запропонувала, що квиток Гарріс-Вальц подобається чоловікам, які, можливо, не такі мужні, як їхні колеги-республіканці.

Сантаґаті погоджується, що Вальц та Емхофф не зовсім випромінюють маскулінність, але він відчував, що демократи націлювалися на традиційних чоловіків, використовуючи досвід губернатора Міннесоти в якості помічника футбольного тренера середньої школи та просуваючи камуфляжні бейсболки передвиборної кампанії.

«Це не те, що ти можеш закинути вудку або стріляти з рушниці, і раптом ти стаєш чоловіком», — сказав Сантагаті. Для нього все зводиться до логіки та здорового глузду, здатності чоловіка піклуватися про жінку та його стабільності. Це «головні чинники, які роблять консерватора зовсім іншим, ніж байдужого ліберала».

Сантагаті: Справа не в тому, що жінки люблять, без цитат, «консервативних чоловіків». Вони просто не люблять лібералів і не люблять чоловіків, які не є справжніми чоловіками.

Політичний аспект є одним із найголовніших для стабільності шлюбу, тому що він впливає на базові цінності. Я б не змогла мати відносини із ліваком, я вважаю їх низькоранговими імпліцитно.

Тому я всіляко чморю і зневажаю всіх цих плєшивих і підтанцьовку - в них нема нічого чоловічого, крім хромосомного набору :smiley23: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.