Нудить: Безславність та ганьба українських гнид

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ну тепер зрозуміли, чому "лендліз не на часі", чому "лендліз невигідний" і "чому у нас все є", тоді як в реальному житті нема ні траків, ні трусів, ні шкарпеток, ні медикаментів, ні тим більше зброї? Чому в України нема і не буде паритету? Чому у нас такі страшні втрати?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Просто задокументую коменти з УП, поки їх не позносили, бо вони говорять самі за себе.











Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаво проаналізувати пости на Єрмачці з приводу обговорення цієї статті. Крім звичного батлу порохоботів вс. зеботів і того, що це питання, очевидно, жителів Єрмачки майже не хвилює (ледве набрало 3 сторінки на даний момент), відмітила для себе такі моменти:

1) Деякі особі брешуть про Іларіонова, але не соромляться посилатися на інтерв"ю, до якого привернув увагу семе він у контексті дискусії про лендліз, проаналізувавши коментар Рєзнікова про махлювання навколо закупок.

2) Крім мене, в укрнеті є люди, які в курсі про те, що витворяє Маркарова і чому вона ставить колеса у імплементацію закону про лендліз.

3) Крім мене, в укрнеті є люди, які мають адекватну оцінку діяльності Вікторії Спарц з приводу корупційних махінацій української влади. За що ця українська влада намагалася її знищити і розіп"яти.

4) А найсмішніше, що є люди, які свято вірять, що Зеленський ну нічого не знав, ні слухом, ні нюхом. Все поганий Єрмак. Навіть якщо це так, то чому тоді Зеленський тримає Єрмака біля себе і не позбудеться його? Він і тільки він відповідальний за нього, як і за Баканова.

Але кого це хвилює на Єрмачці? Вам же сказали - безплатно брати Україні не вигідно! Ну подумаєш, 300 тисяч вбитих воїнів ЗСУ, розвалена країна. Who gives a f**ck?




Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нащо це лицемірство? Чи не ти казала, що всіх, хто вимагає лендліз, треба садити в буцигарню? Чи ти не читала про обставни гибелі сина Гео, і ці обставини одинакові для сотень тисяч військових ЗСУ в умовах відсутності потрібних обсягів зброї і матеріального забезпечення?

Хіба не твоя організація, на яку ти працюєщ (навіть, може, і безплатно, але працюєш), займалася систематичним гнобленням Гео за його політичні погляди, а кацапи типу 2П (нік Турчинов, якщо хтось не в курсі) скачуть, поширюючи російську пропаганду, під твоїм прикриттям?



Краще б мовчала!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це реально триндець. І хто ж ці невідомі особи?? Зеля, чому ти оченята відводиш і не береш відповідальність за те, що сам поставив на найвищий пост зрадника?



Лінк

І ви потім дивуєтесь, а чому українському уряду не довіряють в світі. Чому такери розганяють зраду. Ну тому що українське керівництво дає приводи!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Питання: якщо була інфа ще з кінця минулого року, що дамбу замінували і будуть намагатися знищити, чому населення до цього не підготували? Про різну інфраструктуру і економічно-екологічні чинники вже мовчу.

Знову "шашлики"?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На Єрмачці сьогодні ну просто покіс "порохоботів" - а насправді критиків зеленої влади. Ларту аж на місяць забанили. Мушу сказати, що найближче до моєї позиції висловився нік LVV (теж тепер забанений). А скакання зеботів типу деменційного вхавра і славредьків огидне, як завжди.

Прикольно було дивитися, як їх викручує.

Це не Зеля і не Баканов здали південь. Це, виявляється, зробив Залужний!



Тон цього повідомлення нагадує мені, як кацапи говорять про пуйла. Особливо кацапські вагіни. Мде ... до якого лайна докотилися українці.



А то вороги не в курсі, що Зеля інтелектуально челенджнутий фацет. Та і їм Єрмачок і так все розшифрує.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Самокритично?



Олегаша, дозволь сказати тобі неприємну правду: я живу в Північній Америці і в нас як мінімум половина населення не любить Зеленського, не довіряє йому і навіть знущається над ним. При цьому співчуваючи і допомагаючи Україні та українцям.



Ну і вишенька на тортик  ;D  ;D  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#208
Старий брехун просто втратив будь-які залишки совісті. Відверто бреше про свої подвиги за жалюгідні зелені шекелі. Ось це і є та сама українська гнида, яка страшніша за відвертих ворогів.



А чому я це пишу? А тому що, поки тупе стадо баранів люрило в штани від щастя на Єрмачці, читаючи твіти про Привида Києва (вигаданого зеленими фейку), я проглядала відео з херсонського Бузкового парку, запощені на цузі.

Спочатку я відмовлялася вірити, думала, що то кацапська пропаганда. Але потім стало зрозуміло, що це жахлива правда. Кинуті напризволяще зрадниками Зеленського, бійці тероборони Херсона вирішили вступити у бій проти озброєних до зубів кацапів. І були буквально розірвані на м"ясо гранатометами ворога.



https://zhitomir-online.com/2022/12/13/khersonska-teroborona-istoriya-tragediyi-video.html

https://www.facebook.com/watch/?v=110318025278969

Хто поніс за це покарання? Та ніхто. І не понесе, поки Зеленський і його кодло будуть при владі. Бо вони теж "своїх не здають", як і пуйло.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

#209
Цитата: Wednesday від Червень 09, 2023, 07:41На Єрмачці сьогодні ну просто покіс "порохоботів" - а насправді критиків зеленої влади. Ларту аж на місяць забанили. Мушу сказати, що найближче до моєї позиції висловився нік LVV (теж тепер забанений). А скакання зеботів типу деменційного вхавра і славредьків огидне, як завжди.

Прикольно було дивитися, як їх викручує.

Це не Зеля і не Баканов здали південь. Це, виявляється, зробив Залужний!

здали не тільки південь. В перші дні ворог просунувся на 100-200 км від кордону по всім напрямкам.
Чи це була тактика ЗСУ не приймати бій на кордоні чи спонтанно не знаю. Але ясно що ніякої зради тут нема. Не є фанатом Зеленського але поливання брудом яке розпочалось ще до інаугурації свідчить про істерику, а не здоровий глузд. Звинувачували в усьому: і Моніка, і збитий літак в Ірані, і Санжари, і вакцінація і формула Штанмаєра, і укріплення гривни, і послаблення гривні, і локдауни і відсутність локдаунів. Мабуть отой рахунок 73/25 наніс важку психологічну травму людям які мають гіпертрофовану самооцінку, Порошенко теж з цієї когорти. Особливо це помітно на форумі СУП. Якби на ФУП не було модерації, була б така сама клоака.

білий хорват

#210
ЦитатаЦе не Зеля і не Баканов здали південь. Це, виявляється, зробив Залужний!
В тебе подвійні стандарти

Бахмут Залужний хотів здати, а ЗЕ не давав - ЗЕ поганий.

Південь ЗЕ здав, а не Залужний, - знову ЗЕ поганий.

 :D

Оприділись, або ЗЕ, або Залужний.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 09, 2023, 15:18В тебе подвійні стандарти

Бахмут Залужний хотів здати, а ЗЕ не давав - ЗЕ поганий.

Південь ЗЕ здав, а не Залужний, - знову ЗЕ поганий.

 :D

Оприділись, або ЗЕ, або Залужний.

У своєму сліпому обожнюванні найвеличнішого ви підміняєте поняття, шановні.

1) Бахмут ніхто не здавав. Наші бійці там були місяцями і билися, несучи великі жертви, ще з кінця минулого року. Зайдіть у групи, що займаються пошуком рідних, що пропали безвісти, і побачите, що там безупинним потоком були пости про те, як не можуть знайти своїх рідних, ще з листопада.

Нести такі втрати і людські, і зброї не мало сенсу з мілітарної точки зору, і Залужний хотів зберегти особовий склад (як військовий, який має голову на плечах і цінує своїх солдат), а Зеленський змусив його продовжувати м"ясорубку без ніякої стратегічної вигоди для України. Це за фактом виходить як нікому не потрібна оборона Донецького аеропорту з кіборгами.

2) На Сході України СБУ взагалі все кинули і звалили, а армія боролася і відступала, це нормально. Може, і Наумова не існувало, і няшечку Баканова ні за що зняли? До речі, де він?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#212
Цитата: вело від Червень 09, 2023, 12:04здали не тільки південь. В перші дні ворог просунувся на 100-200 км від кордону по всім напрямкам.

Це неправда. На всіх напрямках ЗСУ боролися, несли втрати, а деінде відступали. Це нормально у війні. Тоді як СБУ Херсона все тупо кинули і звалили.

ЦитатаЧи це була тактика ЗСУ не приймати бій на кордоні чи спонтанно не знаю. 

А це Ви теж, м"яко кажучи, придумали, як і тезу, що 60 відсотків українців російськомовні? Нічого собі рівень аргументації у зелених. Ми вам факти, а ви нам - власнозгенеровані фейки.

ЦитатаНе є фанатом Зеленського але поливання брудом яке розпочалось ще до інаугурації свідчить про істерику, а не здоровий глузд.

Тому що нормальним людям ще тоді було видно, що неосвічений низькоінтелектуальний малорос не тягне на пост лідера держави під час війни. Ось тепер the chicken have come to roost. Я особисто попереджала, що так і буде.

ЦитатаЗвинувачували в усьому: і Моніка, і збитий літак в Ірані, і Санжари, і вакцінація і формула Штанмаєра, і укріплення гривни, і послаблення гривні, і локдауни і відсутність локдаунів. 

Те, що Зеленський ставленник глобалістів, у мене не викликає ніякого сумніву. Одна з причин, чому праві не бажають підтримувати Зеленського і через нього Україну, те, що він глобаліст. Диджиталізація з Дією, примусова вакцинація, обмеження прав і свобод на догоду глобалістам типу Фіали, відмова вести політику державницького характеру (Україна і її інтереси понад усе, а не розпродати та роздерибанити залишки українських ресурсів - заводи, землю -заради вигоди глобалістів), відсутність підготовки до війни, після початку війни дії, які призвели до великих жертв цивільних та військових, різні мутки із зерном, аміаком і так далі - як на мене, все на долоні.

ЦитатаМабуть отой рахунок 73/25 наніс важку психологічну травму людям які мають гіпертрофовану самооцінку, Порошенко теж з цієї когорти.

А до чого тут Порошенко? Я особисто не вважаю, що він заслуговує бути президентом ще раз. В України тепер є багато справжніх лідерів, які здатні повести країну в майбутнє. До речі, а де батьки Зеленського, чому вони не в Україні? Де його діти? Кажуть, що і Зеленська у Польщі проживає, це правда?

А психологічна шкода - від кричущого непрофесіоналізму Зеленського і його команди, інституціоналізованої корупції - у буквальному розумінні бізнесу на крові, який чиниться його урядом (цитати давати), інституціоналізованого кумівства (Баканов і кварталівці на критичних державних постах), і від того факта, що на сьогоднішній момент Україна програє війну.

ЦитатаОсобливо це помітно на форумі СУП. Якби на ФУП не було модерації, була б така сама клоака.

ЛОЛ! Модерація на Єрмачці чітко показує, що це за помийка, і на кого вона працює. В бані практично одні порохоботи, а в героїв ЗСУ типу Гео просто витирають ноги.

Щодо нашого форуму, наклепи на владу тут заборонені, а конструктивна критика вітається. Конструктивна критика - це обговорення ФАКТІВ та рекомендацій коригувати поведінку на краще. На Єрмачці це називається "зрада".

F**ck them then.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікава думка Вело, Хорвата і інших прихильників Зе з приводу деяких фактів по злиттю півдня, наведених у цьому відео:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 09, 2023, 16:42Нести такі втрати і людські, і зброї не мало сенсу з мілітарної точки зору, і Залужний хотів зберегти особовий склад
Може тому і Південь здали, бо:

Нести такі втрати і людські, і зброї не мало сенсу з мілітарної точки зору, і Залужний хотів зберегти особовий склад

На початку війни був вибір - або здати Південь, або київську область.
Особового складу і техніки вистачало на оборону чогось одного.

білий хорват

Здати Бахмут

А чим відрізнялась би оборона (наступним за Бахмутом що там є? Часів Яр?) Часів Яру від оборони Бахмута?
Та ж сама російська артилерія обстрілювала би тепер не Бахмут а Часів Яр.
Ті ж самі українські воїни гинули би тепер не в Бахмуті, а в Часів Ярі.

Так можна і до Львова все здавати.

Wednesday

#216
Цитата: білий хорват від Червень 10, 2023, 11:24Може тому і Південь здали, бо:

Нести такі втрати і людські, і зброї не мало сенсу з мілітарної точки зору, і Залужний хотів зберегти особовий склад

На початку війни був вибір - або здати Південь, або київську область.
Особового складу і техніки вистачало на оборону чогось одного.

Ти знову робиш вигляд, що не чуєш, і що не бачиш відео вище, де на ці питання є коментар.

До ЗСУ претензій взагалі нема. Є претензії до Зеленського, який особистим наказом поставив на високі пости зрадників і працівників ФСБ Росії. Ось:

Зеленський ---> Баканов ---> Демченко, Кулініч, Наумов

Так чому Зеленський призначив цих зрадників, його хтось змушував під дулом пістолета? Де Баканов і чому ніхто вже рік як не поніс ніяку відповідальність?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якщо такі ліниві дивится відео самі, то ось вам транскрипт, і не кажіть, що не прочитали.

це треба документувати фіксувати щоб для історії
33:10
це зберіглось такої Друзі за наявною інформацією Як ми знаємо з
33:16
інтерв'ю з нашими військовими ворог вийшов до усіх мостів через Дніпро в Херсонській області увечері там навіть в
33:24
день в день 24 лютого тобто вони просто пролетіли туди
33:30
вони вийшли на антонівський міст в день 24 лютого десант потім наземні сили
33:36
підтягнули кілька днів боїв і Херсон був взятий в Мелітополі в ключовому місті
33:43
півдня України був короткий бій дуже короткий і
33:48
Мелітополь був взятий 25 лютого на наступний день війни
33:54
оборону на чонгарі противник проїхав 24 лютого проїхав понад 100 кілометрів
34:02
вийшов там на Нову Каховку і вже там захопив цю дамбу яку підірвали
34:10
Да ми розуміємо що цей ну важко мені назвати цей прорив на чонгарі проїзд
34:17
наших військ на чонгарі призвів до того що усі ці мости через Дніпро були
34:22
захоплені були стали під контроль противника наша
34:28
війська ви були нарешті росіян з Правобережної України але
34:34
дамбу звичайно лівий берег контролювала російська армія відбити цю дамбу
34:40
повністю не вдалося от росіяни знищили цю дамбу завдавши в черговий раз великих
34:46
втрат української економіці український інфраструктурі Ну і давайте
34:53
просто відмовимо події А хто ж ви що ж ти як трапилось це да у нас досі нема
35:00
дивіться в нас загинуло троє людей під час ракетної
35:06
атаки у Києві охоронець деснянської поліклініки мокшин мошкін Вадим мошкін він не
35:15
відкрив вчасно двері за 10 хвилин не відкрив після початку ракетної тривоги
35:21
люди не встигли які були поруч зайти в укриття і загинули на жаль три особи
35:27
ну одразу він затриманий на два місяці а тут дивіться прорив через Чонгар оборону
35:35
якого будували вісім років там багато укріплень польових міні-поля
35:42
зрозуміло було що буде Атака і ворог проїжджає нашу оборону не підірваний не
35:49
тільки не жоден міст через Чонгар жоден жодна дамба не підірвана
35:56
8 років Ми готувалися і не підірвали і ні жодної гідротехнічної споруди на чонгарі
36:02
так до того до того в той же день ще й три мости ворог вийшов і захопив усі
36:09
мости через кілька днів вони захопили усі мости і переправилися як ми пам'ятаємо на Правобережжя України в
36:17
Херсонській області потім навіть миколаївську зайшли і навіть трошки зачепили Дніпропетровську
36:24
внаслідок цього загинули десятки тисяч людей росіяни після чонгару повернули на
36:32
бердян на Мелітополь 25 захопили 26 Бердянськ і 1 березня через на 5 день
36:41
війни вони вже оточили Маріуполь Уявіть собі які темпи тобто південь
36:47
просто здали я вам хочу сказати що сили були для підриву
36:54
безпосередньо охорону охорону дамби мостів і відповідали за підрив цих
37:01
мостів і дам вніс 137 десантно-штурмовий батальйон морської піхоти окремий на той
37:07
момент його підтримували сили 59 мотопіхотної бригади дивізіон
37:15
гаубиць моста б 55 артилерійської бригади ракетний дивізіон ракетних
37:22
систем точка-у тактичних балістичних ракет Тобто там були сили Але звичайно ці сили
37:33
поступалися силам противника а й для того щоб підірвати мости дамби їм треба
37:39
було вчасне рішення не після того як ворог вже пішов в атаку
37:45
А до того або в момент щоб коли вже піднялися
дивіться У нас в Україні було
37:51
попередження проросійську атаку І ми про це чули в інтерв'ю інтерв'ю
37:58
було командувача повітряних сил України на річницю вторгнення
38:04
і в цьому інтерв'ю командувач повітряними силами заявив Ми отримали інформацію вчасно підняли
38:12
літаки і привели в бойову готовність систему протиповітряної оборони зрозуміло
38:18
логічно але на жаль чомусь літаки вирішили
38:23
підняти щоб їх не підірвали а мости не знищили хоча через те що
38:31
мости стоять російські танкові колонії пролетіли просто пролетіли і захопили
38:39
все не було оборони ні мостів через Дніпро ні мостів через Чонгар взагалі
38:44
ніяких мостів як ми зараз з'ясовуємо і на півночі України до речі теж підривати
38:50
мости стали тільки після того як ворог вже до Києва дійшов з великим запізненням
38:56
Тобто про що йдеться ми втратили південь України через те що керівництво України
39:02
знало всю інформацію про напад зараз інтерв'ю дав начальник гурму
39:08
Кирило буданов Він сказав що в 15:00 23 лютого
39:16
я отримав точну інформацію що напад буде 24 о 5 ранку
39:23
Богданов каже я що я зробив я всіх повідомив і заїхав забрав дружину щоб вона була зі
39:33
мною разом розумний захід Да він знає що буде війна
39:38
буде бомбардування тому по піклувався про своїх близьких молодець
39:47
але я Вибачте а Він повідомив все кому в нас на той момент був начальник комітету
39:54
по розвідці Руслан Демченко хочу нагадати перший заступник Міністра справ часів
40:01
Януковича проросійський політик автор харківських угод
40:08
люстрований в 2015 році якого незаконно повернули на державну службу
40:14
спочатку президент Порошенко повернув його потім на посаду радника
40:20
а президент Зеленський його підняв взагалі на верх йдемченко призначив
40:25
керівником усієї української розвідки указом Президента від 16
40:30
червня 2020 року Демченко призначили начальником комітету по розвитку при
40:37
президенті і ось йому повідомив буданов що вторгнення неминуче і повідомив

40:43
Верховного головнокомандувача Володимира Зеленського значить і голову офісу
40:49
президента Андрія Єрмака який з ним поруч постійно з президентом Тобто всі Вони знали
40:57
знали і нічого не зробили
і дивіться тепер що відбувається те за що
41:03
відповідав головнокомандувач ЗСУ Валерій залужний за свою бойову техніку він виконав
41:10
літаки були підняті у повітря і росіянам не вдалося знищити українську авіацію
41:17
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#218
Українські війська отримали наказ на розгортання 23 запізненням на жаль[/b]
41:24
але отримали наказ вийти з міс постійної дислокації
41:30
щоб їх там не накрило на місці а мости Хто відповідає також що мені
41:36
відомо зараз під час розслідування безпосередньо командувачам на чонгарі у
41:42
цьому угрупованням Які прикривало мости і в тому числі і каховську дамбу хоховську ГЕС командував генерал Соколов
41:52
він входив до складу цей угруповання херсонські входило до складу
41:59
угруповання військ сил оборони яким командував генерал лейтенант наєв Сергій
42:07
наєв на той момент наяву підпорядковувались усі угруповання
42:13
крім зони операції об'єднаних сил і района Києва він керував усіма
42:19
угрупованнями ми знаємо що там і Харків тобто йому і
42:24
Харків підпорядковувався там і район Запоріжжя Тобто Ну от все це

42:30
велика кількість угруповань Це було під його контролем А
42:37
чи могли військові самі підірвати міст так от насправді ні військові не мали
42:45
повноважень без рішення Верховного головнокомандувача України президента Зеленського
42:51
підірвати мости навіть знаючи що завтра буде вторгнення
42:57
для цього треба було рішення Зеленського для того щоб розгорнути війська
43:03
організувати оборону замінувати підступи
43:08
тоді ще на мирній території треба було знов-таки що наказ Верховного
43:15
головнокомандувача Володимир Зеленського якби о 15 годині 23 лютого
43:24
верховний головнокомандувач послухав що Богданов вже навіть дружину забрав щоб
43:30
її раптом не розбомбили росіяни правильно зробив молодець
43:35
і якби Верховного командувача отримав таку інформацію намагався врятувати життя
43:41
простий громадян України які на відміну від Володимира Зеленського не мають
43:46
змоги не отримали цю інформацію не знали не могли врятувати свою родини виїхати

43:54
підготуватись навіть до виїзду якби і Володимир Зеленський віддав наказ
44:00
підготувати до вибуху мости тобто на усіх мостах перевірити
44:06
готовність до підриву а раптом чи не розмінували бо
44:15
Зеленський хоче нагадати 12 лютого відбув відвідував якраз Чонгар
44:21
перевіряв готовність проводив там навчання Зараз ми знаємо що цими навчаннями
44:27
керував призначений президентом Зеленським зрадник Агент ФСБ начальник
44:34
Кримського управління СБУ яке знаходилось на той момент у Херсоні Олег Кулініч
44:41
полковник СБУ на той момент Як виявилось співробітник 5 управління ФСБ РФ да
44:49
згідно з кримінальною справою яку буде зараз в СБУ і дбр зараз стаття 111 і
44:58
Кулініч знаходиться в слідчому ізоляторі так ось уявляється що
45:05
Президент Зеленський був оточений людьми які безпосередньо зв'язані з Росією
45:12
Зеленський не віддав наказу на порятунок людей на замінування мостів на
45:19

розгортання оборони мостів
Тобто це треба накази
45:24
війська українські треба було поповнити бо ці сили вони значно поступалися на
45:31
чонгарі російським військам в Криму було зосереджено як мінімум я тоді робив стріми кожного дня і показував
45:39
фотографії фотознімки з супутників американських як мінімум 12 батальйонних
45:45
тактичних груп Ну звичайно яким був би нормальний порядок дій треба було
45:51
підняти по бойовій тривозі 23 лютого бригаду територіальної оборони Херсонської області яка була від
45:58
мобілізована ще в 21-му році підняти по тривозі видати зброю бригада
46:05
тероборони мала взяти під контроль мости щоб Ніякий десант там не висадився
46:13
потрібно було розгорнути одразу оперативний резерв першої черги
46:19
і негайно поповнити 137 батальйон і 59-му топіхотну бригаду людьми
46:26
видати зброю бійцям за даними мого розслідування більшість наших підрозділів не отримали боєприпасів
46:34
їм не видали перевірити готовність до підриву там де
46:41
готовності до підриву нема дублювати заздалегідь розгорнути на цих мостах
46:47
додаткові вибухові пристрої закласти додаткові заряди вибухівки
46:55
чотири мости через Чонгар 6 дам нескладно тим більше Сиваш на той момент
47:03
Був холодний повноводний ворогу було він би не швидко у разі
47:09
вибухів міг би форсувати проїхати по дорогах підготувати розгорнути оборону навколо
47:16
усіх мостів і в першу чергу навколо каховської Дамби
47:22
і тоді тоді було можливе ефективна оборона Ну звичайно воробу просто не
47:28
прийшов у випадку одночасно одночасно підриву мостів переходів доріг
47:35
розгортання великих російських військ було просто на такій швидкості неможливо вони б не доїхали навіть до Нової
47:42
Каховки в нас був би час розгорнути там війська в цей момент на полігоні
47:49
Широкий Лан Миколаївській області знаходились 80 десантно-штурмова бригада
47:55
одне з кращих українських з'єднань яка Таким чином отримала б час вчасно
48:01
висунутись Для оборони 23 лютого я кажу мали всім були
48:07
зобов'язані це вже не просто не просто знаєте західні союзники 4 місяці кричать
48:15
війна війна війна 23 лютого вже буданов свою дружину
48:20
ховає да ну Вибачайте Ви маєте розуміти
48:25
що не тільки буданову треба ховати своїх близьких не тільки зеленському треба
48:31
своїх дітей і дружину ховати а не тільки ярмаку треба кудись переховуватися де
48:36
він тиждень був да не тільки Кирилу Тимошенко треба було виїжджати з Києва
48:42
який залишив теж Київ вдень вторгнення да тобто інші як і інші
48:48
керівники На жаль Демченко До речі зник 24 лютого хочу вам
48:54
сказати жодних появ після того нема цього в лапках керівника
49:01
Да так от все це не було зроблено тому ворог доїхав спокійно в 24 лютого до
49:08
Каховки зупинити його намагалися ударами з повітря Але вже було пізно заслонів
49:15
ніяких не було захопили вони дамбу після Там буквально трьох днів боїв захопили дамбу захопили
49:23
всі мости проїхали прорвалися до Вознесенська до Миколаєва
49:29
потім ішли криваві запеклі бої до листопада 22-го року по звільнення
49:36
Правобережної Херсонщини бої яких могло не бути додам би цієї росіяни могли не доїхати
49:43
їх можна було заздалегідь зупинити і вони б зараз її не підірвали
49:50
Уявіть собі яких ми могли б уникнути втрат Яких ушкоджень скільки б людей
49:57
жило десятки тисяч людей жили якби тоді була і були проведено вчасно розгортання
50:05
оборони на чонгарі поповнені війська організована оборона перевірений підриви
50:11
і в той момент коли ми знали що росіяни Вже вийшли ми їх побачили в той момент
50:17
якби все це було підірвано на чонгарі Ну ми би сьогодні не жахалися підриву
50:25
каховської ГЕС в горах бо просто не доїхав туди ми б встигли
50:31
скільки тисяч людей би жило навіть Важко уявити тому я сподіваюсь що буде час Я
50:39
впевнений що він буде ми це не забудемо будемо дивитись ці кадри згадувати
50:44
тисячі багато десятків тисяч загиблих які потім ворог захопив вбив Маріуполі Мелітополі
50:53
Бердянську Херсоні в інших місцях Херсонської
50:58
Миколаївської області згадувати що все це можна було попередити і так само як
51:04
охоронця деснянської поліклініки якого за те що він на 10 хвилин 10 хвилин
51:12
охоронець запізнився і не відкрив укриття тепер
51:17
кажуть це Ти винуватий не керівники керівники не можна звинувачувати це не
51:23
на часі це провокація а от охоронців виконавців судити можна
51:31
так от я хочу сказати що Якби було все підготовлено до війни Якби хтось
51:36
готувався 15 місяців перевіряв укриття порядок їхніх дій щоб вони були відкриті
51:42
в принципі взагалі навіть якщо тільки очікується тривога то знов таки не треба було нічого
51:50
спихувати на охоронця Якщо у нас відповідають охоронці то
51:55
мають відповідати і ті хто віддає наказ охоронцям а вони нас безкарні і
52:00
Недоторкані президент Зеленський жодних показів не дає І хочу сказати що
52:07
кримінальна справа дбр по розслідування подій втрати Чонгара здачі Півдня України існує
52:13
А ні президент Зеленський який знає про це більш за все Ні голова офісу Ярмак ні начальник
52:21
комітету по розвитку Демченко які мали отримати і 100% отримали і від головного
52:27
управління розвідки Міноборони інформації і від розвідки і прикордонної служби інформації а вони нічого ніяких
52:35
показів не дають вони вище закону це охоронців можна судити а
52:43
це зірки їх у нас не чіпають Їх навіть не можна питати
52:50
тому хочу сказати що поки у нас не буде відповідальності керівників поки у нас
52:56
будуть судити стрілочників виконавців спихувати на ніг усі свої провали
53:02
безвідповідальність зраду пряму зраду і роботу на російську федерацію
53:08
яка була очевидна помітна перед війною В перший час війни
53:14
То ніяких реформ змін для перемоги не буде буде постійно перекидання
53:20
відповідальності і пошук таких охоронців на яких можна повісити все
53:27
тому за сьогоднішній події підрив дамби Ми звичайно розуміємо що це злочин
53:32
росіян Але прийде час і Володимир зеленському
53:38
єрмаку Демченко Та всім іншим доведеться пояснювати свої дії на суді так має бути
53:46
в демократичній країні де життя людей де за життя людей керівники мають
53:52
відповідати Це дуже добре у нас Якщо наша розвідка
53:58
мала таку інформацію значить 23 лютого я вже я знаєте Я не кажу А
54:05
чому не підготували все це не зробили у листопаді удрудні у січні на початку лютого коли
54:13
був президент на чонгарі чому вони перевірили це да Що ж там президент робив на чонгарі які ж він там що ж це
54:20
за навчання якщо він не перевірив за два тижні до початку війни що мости і
54:27
підготовлені до підриву що ж він перевіряв це він слідчим має сказати що
54:33
він перевіряв Чому він не перевірив стан оборони не запитав
54:38
чи запитав ви перевірив йому сподобалось що там нічого не працює нічого не готова
54:45
чи може така була завдання пересвідчитись може це Кулініч проводив для того щоб пересвідчити що там
54:52
гарантована нічого не спрацює А ми не знаємо хочу сказати що саме
54:58
президент Зеленський призначив Олега кулініча зрадника із ФСБ агента ФСБ на
55:03
посаду голови Кримської СБУ який проводив ці так звані навчання перед
55:10
вторгненням і є ще питання да Кулініч зараз СІЗО А
55:16
де ж його начальник Іван баканов друг та бізнес-партнер президента Зеленського якого з ним спільні з бізнес майно
55:23
ділові інтереси Колишній голова СБУ це ж він кулініча порадив
55:30
там в записах все сказано з бакаловим вони разом робили спільно
55:36
баканов теж контактував сівкуючим з агентом Російської Федерації А де
55:42
кримінальна справа а дбр у нас заявила що баканов ні до чого його теж не можна
55:48
судити його навіть не допитують він не сидить в СІЗО хоча це злочинець це
55:55
людина яка розплачувала зрадника передала йому усю інформацію і вони
56:01
разом з куліні що Мають сидіти в одному СІЗО це негідник це злочинець І баканов це
56:08
людина яка не гідно звання громадянина України це злочинець який має отримати
56:14
максимальний термін покарання за свої злочини і за зраду України
56:21
тому але їх нема два місяці отримав охоронець який на 10 хвилин
56:28
не відкрив укриття можливо він і винний питань нема слідство зараз розбереться
56:34
Але де ж керівники які ним керують хто ж його зробив відповідальним це в нашому
56:41
охоронці керують укриттями це з правоохоронців це в нього
56:47
такі службові обов'язки ти охоронець ти відповідаєш за життя українських громадян тобі 62 роки ми тебе беремо
56:55
хочете пенсіонера але от ти за все відповідаєш
57:00
чи є керівники а з них нічого не питають От так само і у нас
57:07
ситуація зараз Каховського ГЕС Да є люди які відповідають за це за те щоб дійшов
57:15
ворох але вони мовчать їх ніхто не сміє запитати оце безвідповідальність у нас вона і
57:22
призводить до того що ворог неї користується оцей сьогоднішній вибух
57:28
знищення і такі важкі збитки росіяни це зробили тому що на жаль
57:35
їм сприяли вищі керівників України сприяли вторгненню сприяли захопленню
57:44
з усіх з усіх сил і на жаль поки що ніхто за це не
57:51
відповідає але друзі ми таке розслідування будемо проводити проводимо
57:57
Я сподіваюсь що військовослужбовці які на той момент знаходились в Криму буде допомагати теж інформацію і ми
58:03
дізнаємось набагато більше і ми все це будемо звичайно оприлюднювати ми не дамо
58:09
ніяким політикам як би вони не прикривалися владою не обмеженою
58:14
наявністю якихось блоків найнятіх ботоферму в коментарях і найманим навіть
58:22
монополізованим монополізованою владою монопольним телевізійним марафоном Ми
58:29
звичайно все один не дамо їм замовчати свої злочинні дії свою відповідальність
58:36
так що якого учасники вочевидців подій на чонгарі запрошую дуже цікаву було
58:42
почути вашу думку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 10, 2023, 11:30Здати Бахмут

А чим відрізнялась би оборона (наступним за Бахмутом що там є? Часів Яр?) Часів Яру від оборони Бахмута?
Та ж сама російська артилерія обстрілювала би тепер не Бахмут а Часів Яр.
Ті ж самі українські воїни гинули би тепер не в Бахмуті, а в Часів Ярі.

Так можна і до Львова все здавати.

Треба було робити оборону ЗА Бахмутом, а не класти людей бездумно. Ось тут професіонал добре пояснив:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.