Їжте, не обляпайтесь: Байден і його адмін руйнують Америку і світ

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 16, 2023, 09:17Супер!  :D

Ті Мюслі - найкращі!    :D


Найкращі - це український народ та ЗСУ, який все це вигрібає. А слова про 48 годин та літаки не на часі чому у відео не включили?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хоч у інших аспектах Золотий Карась мені не подобається, але тут мушу віддати йому належне. Він один із небагатьох, хто не боїться ставити незручні питання демоскабеєвим Єрмачки. За це йому лайк і браво, а також моя моральна підтримка.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, Бідон не оголошував в Ірландії, що висуває свою кандидатуру. Єрмачка бреше.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#165

Інтерв'ю розумної людини, експерта про всі реалії міжнародної політики останніх років і днів.
Назва теми - цитата з інтерв'ю.
Про мінські, про Меркель, Макрона, Оланда, Обаму, Путіна, Байдена, Трампа, Китай.

Лікбез для зашорених інанн.

Wednesday

Не "повезло", а "пощастило".

Хоча насправді зовсім навпаки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сенільний Бідон тепер найгірший презик США. Його рейтинг впав навіть нижче рейтинга Трампа у свій час (і то останнім продемівські медіа маніпулювали).

Згідно з нещодавнім опитуванням NBC News, лише 1 з 4 американців вважає, що президент Байден повинен балотуватися на переобрання, сказав Чак Тодд своїй аудиторії в неділю.

Треба зазначити, що Байден досяг нижчого рейтингу схвалення, ніж Трамп, коли він був на посаді, а це означає, що показники Джо впали нижче того, кого він змінив, і того, кого Джо назвав «найгіршим президентом, який будь-коли мав Америку».

Починаючи свій сегмент у неділю, Тодд зазначив, що лише 26 відсотків опитаних сказали, що Байден повинен балотуватися на переобрання, тоді як неймовірні 70 відсотків сказали, що він не повинен.

Ці цифри, звичайно, були загальною статистикою. Але Тодд зазначив, що Байден, який продовжує уникати преси, насправді навіть не має підтримки демократів.

«П'ятдесят три відсотки виборців Байдена у 2020 році кажуть, що він не повинен балотуватися; 64 відсотки демократів, які голосували за Сандерса чи Воррена на праймеріз 2020 року, вважають, що він не повинен балотуватися. І 76 відсотків виборців до 35 років вважають, що він не повинен балотуватися», – сказав Тодд про опитування демократів NBC.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Іноді хочеться просто скласти руки і сказати ... ні, я не можу тут написати, що я хочу сказати.



У мене немає слів. Байден заплатив життями американців у Афганістані, якщо автор не пам"ятає. А в Україні він заплатив життями близько 300 тисяч українців і розваленою та спаленою країною, мільйонами біженців, вбитою на довгі роки економікою.

Але ні, він у цих придурків найкращий друг України і найкращий президент США!

Ларта - приклад того, що в поважному віці краще не лізти в президенти і пандіти відомого форуму під час кривавої війни.

Як не дивно, найрозумнішими у тій темі є наш колишній друг Медведило (хоча, він, власне, говорить не своїми, а моїми іларіонівськими тезами, що якби не Байден, то пуйло навіть би не полізло сюди) і Валентин (як завжди).

Тупість українців у цьому плані реально вибішує. Якби не героїчний спротив ЗСУ та певної частини українського суспільства, я б сказала ... але я це не напишу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Істерична брехня бідоноїдних зрадників України досягла a fever pitch.

Ще день назад один недорізаний австралопітек кавіщав, що Трамп когось згвалтував - нагадую, все, що не доведено в суді, є наклепом за умовчанням і ви бачили фотки тої старої? яке згвалтування, якщо на Трампа модельки самі вішались?

А сьогодні чи не найпотворніша демоскабеєвська креатура в укрнеті заявила таке:



Питання ідіоту - якщо він щось "розблокував" в інших країнах, то чому не "розблокував" це саме у своїй країні?

Де лендліз, сучки? Безпосередня відповідальність сенільного Бідона, до речі - ДЕ ВІН??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



Бачу, що єрмачківці вже почали розширяти вікно овертона і нормалізувати здачу Бідоном (ще раз по літерах, Б-І-Д-О-Н-О-М, а не Трампом) українських територій та національних інтересів, замість того, щоб надати всю потрібну допомогу, яку українці вимолювали на колінах ще з 2021 року.

"Корейським варіантом" лейблять, газлайтять, а по факту кацапи в профіті, а українці після 300 тисяч смертей де?

А ще один розумник написав, що обамбо поганий, бо Крим кацапам віддав.

А хто, ви думаєте, зараз приймає рішення по Україні - сенільна напівмертва лялька, яка два слова зв"язати не може?

Та ті ж самі люди, які здали Крим і дали пуйлу почати війну на Донбасі - а Україні впаяли вето на озброєння і дали лише ковдри та сухпайки.

Вас про те, що так буде, попереджали ще з 2019 року, і особисто я теж. Ви люрили в штани від радості, коли Бідона "вибрали", всіляко навалювали і продовжуєте навалювати на Трампа?

Ну тепер жеріть, як і каже назва теми.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А "мислителі" на Єрмачці вже другий рік підряд продовжують палко любити муму і вимагати від кацаподемівських пропагандонів Єрмачки правди, чому Україна стікає кров"ю, і чому не дають достатньо зброї.



Та я вже тисячу раз це пояснювала і на Єрмачці, і тут. Тому що царство Бідона - то є третій термін Обами. На бідона працюють і рішення приймають одні і ті ж люди, які до того працювали на Обаму.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Обаму, який віддав кацапам Крим.
Обаму, який дозволив кацапам віджати Донбас.
Обаму, який відмовився виконувати Будапестський договір.
Обаму, який наклав ембарго на поставки зброї в Україну (ЯКЕ ЗНЯВ ТРАМП).
Обаму, який не дав Україні нічого, крім сухпайків, ковдр та великої кількості лапші на вуха.
Обаму, на якого працювала Єрмачка (за що мене постійно банила сама власниця ресурсу на той час) і зараз так само працює на сенільне Пінокіо.



А Обамі завжди було начхати на Україну, він не бачив її незалежною державою. Зате кланявся перед і смоктав у Пуйла - любить обамбо сильну руку - і робив все можливе, щоб підсилити рашку і ослабити Україну.

Ось тому ви і стікаєте кров"ю. Ось тому вас і стирають із лиця землі. Але ж ви цього так хотіли, коли раділи, що "виграв" Бідон.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І не тільки підтримує, він це робить усвідомлено, просуваючи кацапсько-обамбівську адженду. Так само, як ніки Татусь, цинік і ще купа демівських ботів. Вони це роблять на Єрмачці роками, тоді як правих, як Ольга Тейлор, аутсайдер і мене, постійно гнобили і навіть забанили назавжди.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну що я казала? не можна на Єрмачці задавати неприємні для обамби-бідона та демпартії питання.



Як запропонував вам недоторканий СлавРедько, просто кладіть свої життя і не гвандякайте лишнього. Залужний нагвандякав - лише нашкодив. Чомусь вирішив, що треба боротися за Україну, та мав наглість попросити літаки, дальнобійні ракети та танки!



Коротше, від вас вимагається простого - не триндіти і просто помирати в нерівному двобої. На сьогодні 300 К - редькам малавато будєт  >:(  >:(  >:(



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#175
Я давно вважала і продовжую вважати, що адміністрація Байдена працює не на інтереси України, а на інтереси Росії. Чому, обговорювалося і описувалося багато раз на цьому форумі. І ось недавно з"явилися додаткові докази.

Славомір Дебски, директор Польського институту міжнародних відносин, написав таке у своєму твіті:



Лінк

"Нещодавно я почув на закритій зустрічі в окрузі Колумбія, що через кулуарну дипломатію росіяни повідомили адміністрації Байдена, що постачання ATACAM буде для них червоною лінією. Два коментарі: 1) Я не знаю, що гірше: самовільні червоні лінії чи дозвіл Кремлю визначати політику США щодо України. 2) будь-які червоні лінії, встановлені агресором, є для того, щоб їх порушувати та обходити. Ось один із способів, як це зробити. 👇".

Тобто це кацапи кажуть бідоноїдам, що і скільки давати Україні? Як написали деякі юзери у коментарях до твіту, червоні лінії не зупинили Великобританію надати таку зброю, яку вважали за потрібне. І хіба путінська агресія не є червоною лінією сама по собі?

Як пише відомий аналітик Андрій Іларіонов, президент Зеленський та український уряд говорять про те, що в України критично не вистачає зброї, щоб забезпечити позитивний результат для контрнаступу ЗСУ, який очікується. Україна вже понесла велетенські втрати і ціна такого контрнаступу була б набагато нижчою, якби в України були літаки та дальнобійні ракети, а також достатньо танків і інших потрібних видів зброї. Зеленський каже, що НЕ РОЗУМІЄ, чому адміністрація Байдена відмовляється їх надати.

А у цей час між Білим Домом та Кремлем підтримуються тісні дружні контакти щодо того, скільки і чого поставляти в Україну США. І ці контакти здійснюються по різних каналах, у тому числі по лінії спецслужб і неофіційно. І тут знову випливають імена Бернса і Саллівана з усіма витікаючими.

І у цей же час Україна продовжує заливатися кров"ю. Тепер ви знаєте, чому.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Прикольно було спостерігати, як кадети та інші присутні не приховували сміху, після того, як сенільний Бідон вчергове навернувся на публіці. Всі просто тупо ржуть! А старе бидло ще і пальцем показало в пустоту, ніби щось там було  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D


Народ в коментарях розважається:

"Так, він перечепився ... через лінію, намальовану на поверхні подіуму"  ;D  ;D  ;D

І лише огидні псевдоукраїнці Єрмачки (псевдо-, бо справжні українці знають, що в Україні йде війна, тому що Джо Байден її дозволив і де-факто працює на пуйла, відмовляючи Україні у зброї та моральній підтримці захистити себе) відбілюють той факт, що сенільний Бідон - non compos mentis і просто інтелектуально і фізично нездатний виконувати свої обов"язки лідера вільного світу.

На жаль, голова не думає не тільки у Бідона, а і у Ларти.



Не переживай, Келаврик.З такими темпами, як зараз, Бідон зачистить все, що залишається від колишньої України, ще до приходу Трампа в Білий дім.



Єрмачківці дуже креативні, коли треба відмазати їх спонсора. А Україна? ХХХ з нею!



"Рівноваженість"? Це якою мовою? ТС теж десь добряче навернулась?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#178
Ніби цього було мало, Бідон навернувся головою під час виходу із президентського гелікоптера.




Після чого вчергове повів себе як неадекватний клоун (чого варта оця нікчемна спроба джоггінгу). Хіба так поводить себе президент?

Але єрмачківські фанати корумпованого Бідона вже обпісяли штанці від радощів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#179
Цитата: Wednesday від Червень 02, 2023, 21:30;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D






Придурки насміхаються над старим, немічним. А де ви були, коли були вибори між старим немічним і іншим старим уїбаном граб зе пуссі?
Чому не висунули власну кандидатуру?
Тому що крім насміхатися більше нічого не можете?
Отож.