Чому напало пуйло? Винні українці

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 31, 2023, 00:47Ага, так - негайно.
Як барон Мюнхгаузен.
Престарілі пенсіонери, наввипередки розумнішають і витягають самі себе за лисину з болота.
І хто тут інфантильний і марить?
Я чи ти?


Яка різниця. Друзенка он читай, якщо не хочеш мене. Перемагати хочете чи ні? Так, як зараз, не переможете.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#21
Цитата: абабагаламага від Травень 31, 2023, 00:47Сама себе привела влада до влади.
Ти втекла, залишивши старих, немічних і безпорадних.

Гагага! Ти і секунди не можеш, щоб не перейти на мою особу. Я ж на тебе не переходила, чи не так? Хоча могла написати, що ти теж "втік" тимчасово.

Я нікуди не тікала, а прийняла запрошення приїхати на роботу в іншу країну як професіонал. До речі, моя канадська компанія мала тричі давати оголошення і доводити, що не змогли знайти канадця на цю посаду.

ЦитатаЧому не приводила до влади кращих, чому сама, така розумна, не привела себе до влади?

Тому що проти лома нєт прийома. Я, як класична українка за Фаріон, голосувала за Чорновола і опинилася у значній меншості. А потім, коли вдруге вибрали Кучму, слава Богу, що в мене ще тоді були мізки зрозуміти, що з умовними медведилами, шушобяками та чок кексами каші не звариш. Але за це я дякую виключно своїм батькам, завдяки яким у мене в черепушці було достатньо сірої речовини, і собі, бо я цією сірою речовиною змогла скористатись.

ЦитатаПротринькала, а претензії всім крім себе виставляєш?
Ближче до дзеркала підійди.

Я не відповідальна за дії інших, мої руки не крали не позначали бюлетень за Кравчука, Кучму і Януковича. It's on YOU (колективному), до тебе конкретно в мене претензій нема.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Травень 30, 2023, 21:38А чого тоді жертва до цього часу торгує з країною, яка з неї знущається і вбиває?

Це щодо блюзнірства.

Цікаво, що ти скромно пропустив цей мій коментар. Так що, Україна не робить бізнес на крові?



А оце не бізнес на крові?

То яке право Україна має пред"являти претензії Ірану за дрони чи Індії за кацапську нафту? Це ж просто бізнес!

Ну подумаєш, поклали декілька тисяч (якщо не десятків тисяч) наших під Бахмутом ... щоб Росія продовжувала продавати аміак і вбивати наших людей!

Ну??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 31, 2023, 03:24Яка різниця. Друзенка он читай, якщо не хочеш мене. Перемагати хочете чи ні? Так, як зараз, не переможете.

Тобто, як завжди, злилася і закрилася черговим віруванням в чергового псевдогероя.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 31, 2023, 03:33Гагага! Ти і секунди не можеш, щоб не перейти на мою особу. Я ж на тебе не переходила, чи не так? Хоча могла написати, що ти теж "втік" тимчасово.

Ніхто на твою особу ніде не переходив і не переходить. Під сумнів ставляться твої права, а не "особа".
Просто якщо ти виставляєш претензії до всіх українців, то маєш довести, що маєш на це право. Я тобі просто пояснюю, що права такого у тебе нема, бо це - абсурд. Для того, щоб мати право когось звинувачувати в чомусь, треба самому бути безгрішним якраз у тому, в чому звинувачуєш інших.

абабагаламага

#25
Цитата: Wednesday від Травень 31, 2023, 03:33Я нікуди не тікала, а прийняла запрошення приїхати на роботу в іншу країну як професіонал. До речі, моя канадська компанія мала тричі давати оголошення і доводити, що не змогли знайти канадця на цю посаду.

Бу-га-га 3 рази.
Це на яку посаду не могли знайти канадця? На писання на хворумі узбецької правди про "найкращого" Трумпа?

ЛОЛ

І навіть якщо це дійсно так було. Людина, яка емігрувала, не має морального права в чомусь звинувачувати тих, хто залишився. А тим більше - висовувати абсурдні звинувачення, що нібито вони чогось не зробили, що повинні були. Якась істерика, щоб не сказати гірше.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 31, 2023, 03:33Тому що проти лома нєт прийома.

А в тих, кого ти звинувачуєш, значить, по твоєму, був той лом, але вони ним не скористалися, негідники.
Це все тільки істерика в тебе і нічого крім істерики.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 31, 2023, 03:33Я не відповідальна за дії інших

А ті інші - відповідальні за твої дії, точніше - бездіяльність?
Хтось там вище щось пропищав про інфантильність, ось це вона й є.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 31, 2023, 03:39Цікаво, що ти скромно пропустив цей мій коментар. Так що, Україна не робить бізнес на крові?



А оце не бізнес на крові?

То яке право Україна має пред"являти претензії Ірану за дрони чи Індії за кацапську нафту? Це ж просто бізнес!

Ну подумаєш, поклали декілька тисяч (якщо не десятків тисяч) наших під Бахмутом ... щоб Росія продовжувала продавати аміак і вбивати наших людей!

Ну??



Шо нукаєш?
Ти приїхала до того "аміаку", перекрила собою і прикувала себе ланцюгами до "крану", що маєш право нукати?
Га?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 31, 2023, 08:51Бу-га-га 3 рази.
Це на яку посаду не могли знайти канадця? На писання на хворумі узбецької правди про "найкращого" Трумпа?

ЛОЛ

І навіть якщо це дійсно так було. Людина, яка емігрувала, не має морального права в чомусь звинувачувати тих, хто залишився. А тим більше - висовувати абсурдні звинувачення, що нібито вони чогось не зробили, що повинні були. Якась істерика, щоб не сказати гірше.

ЛОЛ, хто сказав? Ці питання може аналізувати будь-яка людина будь-де у світі незалежно від походження і іміграційного статусу. Тому що йдеться про об'єктивні факти і для цього навіть не потрібно бути українцем.

Можеш вважати мене американкою чи канадкою, яка взагалі не має відношення до України. Але це не змінить того факту, що я маю рацію і кажу гірку і неприємну, але правду.

І щодо морального права, то просто дружнє нагадування, що Україна поки ще тримається тільки тому, що їй допомагають інші країни за рахунок податків у тому числі таких, як я. Ви можете покласти хоч все своє населення, але без нашої зброї і наших грошей вас би давно захопили кацапи. І це теж гірка і неприємна для вас правда.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 31, 2023, 09:09Шо нукаєш?
Ти приїхала до того "аміаку", перекрила собою і прикувала себе ланцюгами до "крану", що маєш право нукати?
Га?

Маю, тому що констатую факт. По суті буде щось сказати, чи як завжди? Так чому твоя країна жертва торгує з агресором?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 31, 2023, 09:05А ті інші - відповідальні за твої дії, точніше - бездіяльність?
Хтось там вище щось пропищав про інфантильність, ось це вона й є.

Ті, хто живуть в Україні і відповідальні за участь у відповідних процесах. Я живу в  Канаді і відповідно відповідаю за свій внесок там.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 31, 2023, 08:39Тобто, як завжди, злилася і закрилася черговим віруванням в чергового псевдогероя.

Демагогія і чергові фантазії. По суті від тебе нуль. Бо знаєш, що ми з Друзенком маєм рацію, але визнати це боїшся.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 31, 2023, 08:51Бу-га-га 3 рази.
Це на яку посаду не могли знайти канадця? На писання на хворумі узбецької правди про "найкращого" Трумпа

На будь-яку, де наймають іноземного робітника. Я коли наймала няньку, то теж три рази давала оголошення. А в ті роки в Канаду в'їхали сотні тисяч айтішників із колишнього совка таким чином.

ЦитатаЯкась істерика, щоб не сказати гірше.

Істерика у того, хто газлайтить, інсинує, вигадує і пхає Трампа у кожне речення.

Я ж спілкуюся виключно по темі і суто оперуючи фактами, а не емоціями. І всі це бачать.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 31, 2023, 08:47Ніхто на твою особу ніде не переходив і не переходить. Під сумнів ставляться твої права, а не "особа".
Просто якщо ти виставляєш претензії до всіх українців, то маєш довести, що маєш на це право. Я тобі просто пояснюю, що права такого у тебе нема, бо це - абсурд. Для того, щоб мати право когось звинувачувати в чомусь, треба самому бути безгрішним якраз у тому, в чому звинувачуєш інших.

Ну, я не брала хабарів, хоча моя платня була на той час 20 доларів на місяць, я не продавала свій голос за гречку, я не голосувала за покидьків і тому так, маю право.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 31, 2023, 09:10ЛОЛ, хто сказав? Ці питання може аналізувати будь-яка людина будь-де у світі незалежно від походження і іміграційного статусу. Тому що йдеться про об'єктивні факти і для цього навіть не потрібно бути українцем.

Ну, нааналізувала. Далі що?
По колу будеш ходити і "аналізувати"?
Сама з собою розмовляти?
Втомишся і впадеш.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 31, 2023, 09:10Можеш вважати мене американкою чи канадкою, яка взагалі не має відношення до України.

Ти не американка і не канадка, а тільки емігрантка. Всьо.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 31, 2023, 09:27Ну, нааналізувала. Далі що?
По колу будеш ходити і "аналізувати"?
Сама з собою розмовляти?
Втомишся і впадеш.

Я з тобою розмовляю, а не сама з собою. В цьому мета форумного спілкування обговорювати різні питання.

Це все, що у тебе є? Тобто вже переміг, можна розслабитись, як пише Друзенко? Чи що ти своїм пасажем хотів сказати?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 31, 2023, 09:10І щодо морального права, то просто дружнє нагадування, що Україна поки ще тримається тільки тому, що їй допомагають інші країни за рахунок податків у тому числі таких, як я.

Це дуже зарано ти себе до тих платників податків зарахувала.
Бо.
Ти ще з боргами не розрахувалася.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 31, 2023, 09:29Ти не американка і не канадка, а тільки емігрантка. Всьо.

В практичному сенсі різниці нема. В мене ті ж права і обов'язки, а соціальний рівень вище середнього у порівнянні з аборигенами. То українці намагаються самоствердитися, пишучи такі речі :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.