Канадське Життя-Буття

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 19, 2023, 08:33Це на честь королеви Вікторії.

Хоча друзі і знайомі по приколу вітають мене теж  ;D
Подарунки дарують?


Чи тільки в щочку цьомають?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 19, 2023, 08:42Подарунки дарують?
Чи тільки в щочку цьомають?

Ні, звісно. Останній раз мене друзі в щічку цілували до заміжжя :)

Просто жартівливо вербально вітають.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 19, 2023, 08:46Ні, звісно. Останній раз мене друзі в щічку цілували до заміжжя :)

Просто жартівливо вербально вітають.
Що навіть і на день народження в щічку не цілують?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 19, 2023, 08:47Що навіть і на день народження в щічку не цілують?

Тут більше прийнято обнімати, коли вітають з др. І чоловіки, і жінки. Наприклад, брат чоловіка завжди gives me a hug, якщо довго не бачилися або вітає з чимось.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У нас літо починається, як тільки сніг сходить. Вчора сніг, завтра плюс 25 і всі в шортах.

Ото минулого тижня пройшов дощ - вранці бачиш, що буквально за одну ніч розпустилися дерева, квіточки цвітуть і так далі. Просто різко і відразу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хахаха! Дійсно, це так по-канадськи! Хто не в курсі, кав"ярня Tim Hortons - один із символів Канади. Її навіть відкрили у Афгані, коли там були канадські війська.



А це мої власні світлини із одного літа, коли ми відпочивали в містечку Інвермір в Британській Колумбії. Там, коли їдеш по трасі, то буквально знаки стоять для цих гірських баранів - вони просто в місті тусуються і нікого не бояться.















Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Можна з чистим сумлінням йти спати - консерватори впевнено виграли більшість у Альберті. Найкраща у світі провінція має майбутнє, на відміну від інших провінцій Канади.

Місцеві комуняки сподівалися на перемогу, але їх прокотили (хоча вони таки змогли взяти трохи більше місць, ніж минулого разу). Едмонтон, відомий тут як Deadmonton і Redmonton (dead - мертвий англійською, а red - червоний) залишається комуністичним.

Наша прем"єрка Даніель Сміт красуня, як і всі консервативні жінки і дівчата:



А її опонентка The Witch from the Prairies, як я її називаю,  Рейчел Нотлі - страшна і негарна, як всі лібералки, демократки і комуністки:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 30, 2023, 09:12страшна і негарна, як всі лібералки, демократки і комуністки

А хіба комуністи є демократами і лібералами?
Це якесь навукове відкриття, що тягне на премію!

 ;D  ;D  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 30, 2023, 13:37А хіба комуністи є демократами і лібералами?
Це якесь навукове відкриття, що тягне на премію!

 ;D  ;D  ;D

Я цього не казала. Я казала, що сучасні демократи і ліберали є комуністами-марксистами. Ти просто тут не живеш і не знайомий з їх політичними кредо та реаліями їх policies. Але можеш для початку почитати тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#110
Цитата: Wednesday від Травень 30, 2023, 15:14Я цього не казала.

Казала.
Я навів (вкотре) цитату твоїх слів.   :D
Принаймні таке враження виникає від твоїх слів, хоча дослівно й не було сказано.

;D


Цитата: Wednesday від Травень 30, 2023, 15:14Я казала, що сучасні демократи і ліберали є комуністами-марксистами.

То так і кажи.  Що канадійські псевдоліберали і псевдодемократи - несправжні, фальшиві, а не що лібералізми і демократія - це фу і комунізм!

 :P

А, взагалі, на тих двох фотках я бачу навпаки, на першому - злу, тупу і негарну бабу, а на другому - добру, розумну і приємну вумен.

:D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 30, 2023, 20:07Казала.

А, взагалі, на тих двох фотках я бачу навпаки, на першому - злу, тупу і негарну бабу, а на другому - добру, розумну і приємну вумен.

:D

Jedem das seine. Кому и кобила нєвєста.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось результати виборів на рівні провінції - синім показані консерватори (UCP), а помаранчевим - коммі (NDP).



Як бачите, населення провінції в цілому ненавидить червонодупу шваль.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось результати по Дедмонтону - одна червонодупа шваль.



Це тому, що в місті повно урядових працівників, які в основному є членами профспілок. Висновки можете зробити самі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось результати по Калгарі (деякі ділянки будуть перераховувати, бо різниця в 100 голосів і менше).



Як бачите, помаранчеве в основному в центрі, де живуть різні студенти, соціальщики, воуки та інші любителі халяви, а люди, які працюють і платять податки, живуть в основному в suburbs і відповідно відмовляються голосувати за червонодупу шваль.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#115
Цитата: Wednesday від Травень 31, 2023, 07:55Ось результати виборів на рівні провінції - синім показані консерватори (UCP), а помаранчевим - коммі (NDP).



Як бачите, населення провінції в цілому ненавидить червонодупу шваль.

То тим синім замальовані малозаселені чи взагалі незаселені гори, снігова пустеля і вічна мерзлота, тундра, ілікак?

 ;D

Пардон, прерії і ліси, не тундра, а тайга, виявляється.  Які там ще вибори в тайзі можуть бути, яка демократія?   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 31, 2023, 10:36То тим синім замальовані малозаселені чи взагалі незаселені гори, снігова пустеля і вічна мерзлота, тундра, ілікак?
 ;D
Пардон, прерії і ліси, не тундра, а тайга, виявляється.  Які там ще вибори в тайзі можуть бути, яка демократія?   ;D

Почитала. Поржала. Вирішила не переконувати  ;D  ;D  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

А ви знов по фоточках судите про людину)
В цьому випадку довіряю Венсді——вона там на місці і бачить те все зблизька.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 31, 2023, 19:32А ви знов по фоточках судите про людину)
В цьому випадку довіряю Венсді——вона там на місці і бачить те все зблизька.


Та то пан галамага так тролить. Ну контраріан він. Йому скажеш 'а', він мусить сказати 'б'  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 31, 2023, 19:32А ви знов по фоточках судите про людину)
В цьому випадку довіряю Венсді——вона там на місці і бачить те все зблизька.


Без сумніву, бачить. Через власні корольові окуляри і з власної колокольні.   ;D