На пам"ять Тіни Тернер

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Я завжди думала, що її чоловік на рочків так 20 за неї старший, бо старо виглядає, а він всього на 4 ...

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 27, 2023, 03:36Добре, що не зарізала того Айка.    ;)

Його ще попробуй було заріж. Фрукт ще той.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 27, 2023, 03:40До речі, як для свого віку (1966 року народження) Салма Хаєк виглядає очєнь і очєнь:





Старі баби не першої свіжості мадонни краще б не виходили за межі того кіндер-кітчен-кюрхен, ну, хіба що на чуже весілЄ.  ;)

 ;D

абабагаламага

#23
Цитата: Wednesday від Травень 27, 2023, 03:47Я завжди думала, що її чоловік на рочків так 20 за неї старший, бо старо виглядає, а він всього на 4 ...



Та то вона штукатурки багато наліпила просто.    ;D
Або хвото спеціяльно розмите.



Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 27, 2023, 03:53Старі баби не першої свіжості мадонни краще б не виходили за межі того кіндер-кітчен-кюрхен, ну, хіба що на чуже весілЄ.  ;)

 ;D

Можна подумати, ти б від такої "старої баби" відмовився, якби вона до тебе підвалила. Не кожна молоденька is so well endowed.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 27, 2023, 04:05Можна подумати, ти б від такої "старої баби" відмовився, якби вона до тебе підвалила. Не кожна молоденька is so well endowed.

Латиноски - не мій тип.   :D 

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 27, 2023, 04:11Латиноски - не мій тип.   :D 

Та її у вишиванку та очіпок - і була б вилита Одарка. Як у тій приказці - і повна пазуха ХХХ!

А ти що, по блондах більше?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 26, 2023, 18:02Мені взагалі худі не подобаються в принципі. Я не розумію, як хтось може знаходити привабливим мішок кісток
;D

Цитата: Wednesday від Травень 26, 2023, 18:02У жінки повинні бути груди, попа, талія, красиві shapely legs.
:-*

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 27, 2023, 04:32Та її у вишиванку та очіпок - і була б вилита Одарка.

Не Одарка, а циганка.
Одарки не цигани і ніколи ними не були.

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Травень 27, 2023, 03:56Та то вона штукатурки багато наліпила просто.    ;D
Або хвото спеціяльно розмите.




Не Одарка, а циганка.
Одарки не цигани і ніколи ними не були.
Ну от Софійка, майже циганка.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 27, 2023, 04:32А ти що, по блондах більше?

Ось мій тип:



Латиносками і циганками тут навіть не пахне.

абабагаламага

#31
Цитата: білий хорват від Травень 27, 2023, 11:12Ну от Софійка, майже циганка.

Пєвіци ротом Ротарь і Куєк це щось таке, що з Україною, українками і земляками в мене не асоціюється зовсім, та й з румунами не асоціюється теж, швидше - з совєтським непорозумінням, вони є ближчими до мавп ніж до людей, тому класифікації нормальній не піддаються.   ::)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 27, 2023, 11:30Ось мій тип:

Латиносками і циганками тут навіть не пахне.

А какая разніца? На першій фотці обличчя, яке може бути у тисячі інших національностей. Ось наприклад, чим воно відрізняється від:



На другій фотці якась мордва.

На третій фотці, власне, Салма Хаєк і навіть зачіска одинакова.

А що не так з латинками? Вони вважаються одними із найгарніших жінок планети і постійно беруть найвищі місця на світових конкурсах краси.

А циганки - просто індійки, серед яких теж багато красунь.

Українки і українці ж генетично неоднорідні. Наприклад, у них у тому числі іранські гени. Або монгольські.

Класична оспівана поетами зовнішність українки - це чорні брови, карі очі, точно як у Салми Хаєк, тільки в неї оливкова шкіра, а в українок біла в основному.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#33
Цитата: Wednesday від Травень 28, 2023, 07:48На другій фотці якась мордва

Мордва, мордва. Моголи.
Ти Шевченка не читала напевно, теж рагулем його вважаєш?

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4_%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%86%D1%96%D0%B2


абабагаламага

#34
Цитата: Wednesday від Травень 28, 2023, 07:48А що не так з латинками? Вони вважаються одними із найгарніших жінок планети і постійно беруть найвищі місця на світових конкурсах краси.

Ага, ага.
А найвидатнішим спеціалістом в питаннях краси є безсумнівно Трумп.

LOL

абабагаламага

#35
Цитата: Wednesday від Травень 28, 2023, 07:48Класична оспівана поетами зовнішність українки - це чорні брови, карі очі

Ну, звичайно. З поетами ж не посперечаєшся.
А науковці про волиняк таке не кажуть, кажуть, що їм "властиві середня пігментація волосся та очей".

 :D

абабагаламага

#36
ЦитатаЦитата: Wednesday від Травень 26, 2023, 17:02
У жінки повинні бути груди, попа, талія, красиві shapely legs.

Не попа, а срака, дупа, мотика. ©

Волиняки такі волиняки.

ЛОЛ

Wednesday

#37
Цитата: абабагаламага від Травень 28, 2023, 15:28Мордва, мордва. Моголи.
Ти Шевченка не читала напевно, теж рагулем його вважаєш?

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4_%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%86%D1%96%D0%B2



Яка різниця? Мова йде суто про зовшішність, ті так звані "дослідження" і яйця виїденого не варті, бо базувалися на факторі осідлості. Зараз, враховуючи велику мобільність населення, якщо хтось скаже, що з Рівненщини чи з Чернігівщини, це ніякого значення не має.

Факт той, що зовнішність українок у фізичному сенсі практично нічим не відрізняється від зовнішності будь-якої представниці іншої національності, що входить до білої раси. Наприклад, я брюнетка з карими очима і білою шкірою і мене в різні часи в різних місцях приймали за італійку, грузинку, француженку, єврейку, персіянку і так далі. Причому іноді представники тої ж національності думали, що я "своя"  ;D  ;D  ;D

Я, до речі, народилася на Рівненщині, але з 5 років жила на Волині. І наприклад, волинські полішуки більше схожі на блондинів-білорусів, ніж на людей з моєї родини, де всі чорняві (і по маминій лінії, і по татовій).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 28, 2023, 15:45Не попа, а срака, дупа, мотика. ©

Волиняки такі волиняки.

ЛОЛ

Ну куди нам, селюкам, до просунутих галичан із ЛЬвуву (звучить майже як "вульва", хехе).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 28, 2023, 15:34Ага, ага.
А найвидатнішим спеціалістом в питаннях краси є безсумнівно Трумп.

LOL

Так, у нього хороший смак. Але ж він не завжди був у цьому бізнесі, а латиноамериканки перемагали довго і стало і до Трампа.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.