На пам"ять Тіни Тернер

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Видатна зірка поп- і рок-музики Тіна Тернер померла сьогодні у віці 83 років. Я пам"ятаю Тіну Тернер, починаючи з 80-х, коли я дитиною почала слухати і дивитися виступи зарубіжних зірок. І пам"ятаю, наскільки молодою і енергійною була Тіна, незважаючи на те, що у неї був уже просунутий вік як для співачки.

У Тіни Тернер було важке життя, особливо особисте - її перший чоловік Айк Тернер бив її і знущався над нею. Зате із своїм другим чоловіком, Ервіном Бахом, з яким Тіна познайомилася у віці 47 років (він був на 16 років молодшим) вона прожила щасливо до самого кінця і він навіть донував їй нирку.

У Тіни Тернер великий музичний доробок. Мені особливо запам"яталися оці пісні:



(заспів просто класичний стиль і вайб 80х)

Моя улюблена - американська класика. Її співала тисяча виконавців, але Тіну перевершити не змогли!


Важко повірити, що цій мегаенергійній жінці 61 рік, на момент, коли вона виконує цю пісню наживо:


А тут - 70! Це просто феноменально!



Спи спокійно, Тіно, і дякуємо за музику та inspiration!


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#1
Я не розумію як це:"чоловік бив і знущався"?
Ті жінки, яких "б'ють", вони що, приковані ланцюгами роками і десятиліттями і не можуть визволитися? Ні, вони не приковані.
Вони добровільно. То хто вони тоді, мазохістки чи дурепи? А може їм це не головне, а головним було бабло чи ще щось?
Риторичне запитання.

Тіну слухав, хіти. Навіть дуже непогана. Бабушка. Бабожук.  )))

Сергій Чернівці

Сьогодні багато згадували про неі——вона декілька років прожила в Кьольні.
Моя родичка живе за кілометр від вілли Тіни Тьорнер.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 25, 2023, 19:06Сьогодні багато згадували про неі——вона декілька років прожила в Кьольні.
Моя родичка живе за кілометр від вілли Тіни Тьорнер.
Кул! Зробиш фоторепортаж? :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 25, 2023, 18:06Я не розумію як це:"чоловік бив і знущався"?
Ті жінки, яких "б'ють", вони що, приковані ланцюгами роками і десятиліттями і не можуть визволитися? Ні, вони не приковані.
Вони добровільно. То хто вони тоді, мазохістки чи дурепи? А може їм це не головне, а головним було бабло чи ще щось?
Риторичне запитання.

Айк був біполяром і зловживав кокаїном. Цитата: «Звичайно, я давав Тіні ляпасів. У нас були бійки, і були випадки, коли я гасив її кулаком в лице, не замислюючись, і вона падала. Але я ніколи не бив її».

На початку їх відносин, після запису «A Fool In Love» Тернер сказала Айку, що не хоче продовжувати їхні стосунки; він у відповідь вдарив її по голові дерев'яною розтяжкою для взуття.

Вона сказала: «Мої стосунки з Айком зробили мене найбільш нещасною. Спочатку я була в нього справді закохана. Подивіться, що він зробив для мене. Але він був абсолютно непередбачуваним".

Після смерті Айка 12 грудня 2007 року Тернер випустила коротку заяву через свого представника: «Тіна не мала жодних контактів з Айком понад 30 років. Подальших коментарів не буде».

Чому жінки залишаються у таких відносинах? Тому що самі мають психологічні проблеми. Можливо, досвід з власними батьками імпринтнувся. Є ще така річ, як codependency. В будь-якому випадку Тіна знайшла в собі сили розірвати це коло і пішла від Айка буквально із декількома центами у кишені.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

А мені Тіна не дуже подобалась

Така собі кобила

От Дженіфер Лопез теж не з худеньких, але фігура гарна.

Wednesday

#6
Зате із своїм другим чоловіком Тіна знайшла справжнє щастя.

Тіна Тернер знайшла справжнє кохання з чоловіком Ервіном Бахом.

«Королева рок-н-ролу» зустріла колишнього музиканта через десять років після того, як втекла від свого жорстокого першого чоловіка та музичного партнера Айка Тернера, з яким у неї четверо дітей.

Тернер і Бах зустрічалися 27 років і були одружені 10 років до її смерті 24 травня 2023 року від тривалої хвороби. Протягом десятиліть своїх стосунків пара поділилася багатьма приємними моментами разом. Тернер також віддала належне Баху за те, що він навчив її «любити, не відмовляючись від того, ким я є».



Бах був керівником європейського звукозаписного лейбла EMI, який працював з такими групами, як Queen, Paul McCartney, Pink Floyd і Radiohead. Тернер працювала з EMI, щоб поширювати свою музику за кордоном.

Тернер і Бах познайомилися в 1985 році в аеропорту Дюссельдорфа, Німеччина. Баха відправили EMI привітати співачку, коли вона прибула. У документальному фільмі HBO «Тіна» 2021 року пара сказала, що у них миттєво з'явився зв'язок із того моменту, як вони зустрілися очима.

«Її менеджер Роджер [Девіс] попросив мене забрати Тіну», — згадував Бах у документальному фільмі.

«Тож Роджер сказав мені: «Тіна, ти їдеш з Ервіном», і я хотів піти: «Ура!» – додала Тернер зі сміхом. «Він дійсно був таким гарним. Моє серце [билося швидко], і це означає, що душа зустрілася, і мої руки тремтіли».

Того ж року у пари почалися романтичні стосунки.

Він на 16 років молодший за Тернер. Коли Тернер і Бах зустрілися, йому на той час було 30 років. Тернер було 47.

Протягом багатьох років пара отримувала певну критику через різницю у віці, яку Тернер коротко обговорила у своїх мемуарах «Моя історія кохання». "Неймовірно, враховуючи, як довго ми були разом, все ще були люди, які хотіли вірити, що Ервін одружився на мені заради моїх грошей і слави. Чого ще хотів би молодий чоловік від старшої жінки? Ервін завжди ігнорував чутки", - написала вона.

Після 27 років спільного життя пара одружилася у цивільній церемонії в Швейцарії. На той момент Тернер було 73 роки.

Під час інтерв'ю на Oprah's Next Chapter Бах розповів, що просив Тернер вийти за нього заміж двічі, коли їй виповнилося 50 років.

«Я намагався продемонструвати Тіні свою відданість. Я вважаю, що коли жінці виповнюється 50, вона повинна мати відданість від свого партнера», — пояснив він. «Я був відданий і хотів показати це, тому я став на коліно. Я ніколи раніше в своєму житті не робив цього, я ніколи раніше не був одружений. І в мене була наготові моя каблучка... У мене було все напоготові».

Вінфрі спитала: «Тож вона ніби нічого не сказала й мурижила вас 23 роки?» на що Бах відповів: «Але це було добре для мене, я міг читати між рядків».

«Хоч він запитав мене, я не думала, що це правда, я йому не повірила», — додав Тернер. «Але я не хотіла казати «Ні», тому що хотіла продовжити стосунки».

Бах також поділився, що йому було «важко чути про жорстоке поводження, яке Тернер зазнала, коли була одружена з Айком».



Який достойний чоловік! Тіні пощастило. А на фотках вона виглядає навіть молодше за нього  :-*
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 26, 2023, 09:12Який достойний чоловік! Тіні пощастило. А на фотках вона виглядає навіть молодше за нього :-*

Заїздила бідолаху.    :-\

 ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 26, 2023, 09:03Чому жінки залишаються у таких відносинах? Тому що самі мають психологічні проблеми. Можливо, досвід з власними батьками імпринтнувся. Є ще така річ, як codependency.

Слабка стать, неповноцінна по суті, може бути тільки частиною більшого.
Хоча окремі представниці і бувають самодостатні, але тоді вони мають проблеми зі знаходженням партнера.
Ніц не зробиш, природа така.  ;)

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 26, 2023, 09:03Тернер сказала Айку, що не хоче продовжувати їхні стосунки; він у відповідь вдарив її по голові дерев'яною розтяжкою для взуття.

Поставив на місце ефективно.   ;D

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Травень 26, 2023, 09:11А мені Тіна не дуже подобалась

Така собі кобила

Я так думаю, шо не тільки Айк гамселив ту кобилу, але й вона його, але не признається.

 ;D

білий хорват

ЦитатаНа початку їх відносин, після запису «A Fool In Love» Тернер сказала Айку, що не хоче продовжувати їхні стосунки; він у відповідь вдарив її по голові дерев'яною розтяжкою для взуття. 
Високіє отношенія ©

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 26, 2023, 12:35Високіє отношенія ©

В Україні це типове явище. І нічого. Українські жінки взагалі багато чого дозволяють своїм чоловікам - наприклад, мати коханок, тягатися по хвойдах, постійно бухати. Ось почитати Гарі чи паоло на Єрмачці. Цікаво, що в їх дружин в голові. Таке терпіти роками ... Це ж патологія!

Тіна Тернер як сильна жінка знайшла в собі сили розірвати це коло і змогла побудувати нормальні здорові відносини з іншим чоловіком. А ці баби ... бояться, що більше нікому не потрібні? так вони і своїм чоловікам не потрібні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 26, 2023, 10:52Я так думаю, шо не тільки Айк гамселив ту кобилу, але й вона його, але не признається.

 ;D

Spoken from experience?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 26, 2023, 10:27Заїздила бідолаху.    :-\

 ;D

Просто молодо виглядає. Є такі люди.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 26, 2023, 10:34Слабка стать, неповноцінна по суті, може бути тільки частиною більшого.
Хоча окремі представниці і бувають самодостатні, але тоді вони мають проблеми зі знаходженням партнера.
Ніц не зробиш, природа така.  ;)

Накинув непогано, але навряд чи злетить  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#16
Цитата: білий хорват від Травень 26, 2023, 09:11А мені Тіна не дуже подобалась

Така собі кобила

От Дженіфер Лопез теж не з худеньких, але фігура гарна.

Ну мені теж, але мені подобалася її моложавість і величезна енергія. Щоб в 70 років так відтанцьовувати, це просто офігенно. Дай Бог кожному.

Мені взагалі худі не подобаються в принципі. Я не розумію, як хтось може знаходити привабливим мішок кісток і тим більше займатися з ним любов"ю. У жінки повинні бути груди, попа, талія, красиві shapely legs.

А не пласкі грудна клітка та задок, андрогенний тулуб і маслаки замість рук і ніг.

Для мене ідеалом жіночої краси є будь-яка танцівниця латинських бальних танців і оця богиня:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 26, 2023, 16:47Spoken from experience?

Вбий в Гугля:"Жінка зарізала чоловіка" і такий експерієнс побачиш сама.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 26, 2023, 16:47Тіна Тернер як сильна жінка знайшла в собі сили розірвати це коло і змогла побудувати нормальні здорові відносини з іншим чоловіком.

Добре, що не зарізала того Айка.    ;)

Wednesday

Цитата: Wednesday від Травень 26, 2023, 18:02Для мене ідеалом жіночої краси є будь-яка танцівниця латинських бальних танців і оця богиня:


До речі, як для свого віку (1966 року народження) Салма Хаєк виглядає очєнь і очєнь:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.