Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#1860
Дурепу знатно бомбануло. І Турч, і Слав не старі і постили купу і відео, і фоток про своє життя-буття. Коротше, можеш записувати цю сучку до довгого списка бабів, які тебе хочуть, але якими ти гидуєш - зразу після Медведилки  ;D  ;D  ;D



ПС. Сучка знатно тягне лямку в Німеччині. Дєвачка? Так давно вже рівноправ"я. Що їй заважає піти добровольцем в ЗСУ? в армії просто купа дівчат і жінок різного віку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дякую, пані Кадра! Як завжди - совість Фупу!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вотета да! Я в це не вірю, але клейнод ніби не ідіот. Звідки він зробив такий висновок?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кацап Медведилка блюдьот чистоту арійської раси Єрмачки  ;D  ;D  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В Унилого сьогодні бенефіс. Молоденький знайшовся. Я не знаю іншої людини, яка б настільки погано збереглася для свого віку. Ось що означає чорна душа і чорні емоції.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше


Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Травень 13, 2023, 12:42Який тут гадюшник!

Будеш покусаний отруйними зміями since 2020, то ...

Гадючник - це там, де ви (і ТИ) фотки невинних родичів тягаєте, де ви знущаєтесь над мертвими дітьми і дорослими, де ви погрожуєте дітям згвалтуванням, а дорослим вбивством, де плануєте, як довести когось до самогубства.

Нагадати, де і коли?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Травень 13, 2023, 14:20Будеш покусаний отруйними зміями since 2020, то ...

Гадючник - це там, де ви (і ТИ) фотки невинних родичів тягаєте, де ви знущаєтесь над мертвими дітьми і дорослими, де ви погрожуєте дітям згвалтуванням, а дорослим вбивством, де плануєте, як довести когось до самогубства.

Нагадати, де і коли?
Я за себе відповідаю. Покажи де я. Дякую.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Травень 13, 2023, 14:28Я за себе відповідаю. Покажи де я. Дякую.

Я наводила приклади конкретно твоєї писанини. Також, оскільки ти береш там участь і не заперечуєш цього, ти розділяєш відповідальність за все, бо не вербалізуєш опозиції до цієї гидоти.

Ти також вже декілька місяців бездоказово брешеш, що там пише Авіатор, і таким чином розпалюєш вогнище булінгу в сторону його та його родини.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Травень 13, 2023, 14:57Я наводила приклади конкретно твоєї писанини.
Ніт. Я не пишу під Фондом Доньки Авіатора і ФДА. Я пишу під Хома (тру) і Хома (аусентік)


Цитата: Wednesday від Травень 13, 2023, 14:57Ти також вже декілька місяців бездоказово брешеш, що там пише Авіатор
Пише, старий уйобок.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Травень 13, 2023, 19:07Ніт. Я не пишу під Фондом Доньки Авіатора і ФДА. Я пишу під Хома (тру) і Хома (аусентік)

Під цими ніками було написано дуже багато образливих і грубих речей на мою адресу і адресу моїх друзів. Ми такого не заслужили, особливо від тебе  >:(

ЦитатаПише, старий уйобок.

А я кажу - не пише. І там багато фейкових "опонентів", які косять під нього, а неозброєним оком видно, що то підробка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Аякже не пише. Ти ще скажи що Люкс не модер, бугага.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Травень 13, 2023, 22:08Аякже не пише. Ти ще скажи що Люкс не модер, бугага.

Так, не модер і так, не пише.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Травень 13, 2023, 22:15Так, не модер і так, не пише.
А якщо я тобі дам 146% пруф?

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше


Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше


абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Травень 13, 2023, 19:07Я пишу під Хома (тру) і Хома (аусентік)

Це повний пістуц.
А я ще й не вірив.
Діагноз же.
В тирнетах і владах нормальних нема, самі збоченці. Чикотили.
Фейспалм.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 15, 2023, 00:32Це повний пістуц.
А я ще й не вірив.
Діагноз же.
В тирнетах і владах нормальних нема, самі збоченці. Чикотили.
Фейспалм.


Так, для мене то було велике розчарування.

Ну хоч ти то там не пишеш?  ;D

Мирослава не переживе, що ти повернувся. Вона так раділа ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.