Все про довголіття і здоровий спосіб життя

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

У часи важких випробувань людям як ніколи потрібні сила, витривалість, міцність, стійкість - і фізичні, і психологічні.

Ця тема - про всі аспекти фізичного та психічного здоров"я, бо здорове тіло та здоровий дух - це здорова та сильна нація.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 15, 2023, 21:06Якщо я за два тижні, не маючи абсолютно ніякого досвіду, змогла створити і запустити цей форум, то чому б і ні? ;D  ;D  ;D
Do You really love your husband more then website?  ;D

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 16, 2023, 12:29
Цитата: Wednesday від Січень 15, 2023, 21:06Якщо я за два тижні, не маючи абсолютно ніякого досвіду, змогла створити і запустити цей форум, то чому б і ні? ;D  ;D  ;D
Do You really love your husband more then website? ;D

A rhetorical question  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше


Петро Шаблезуб

Цитата: Ребе Моше від Січень 17, 2023, 20:00А оцет на цьому форумі хтось п'є?

Цей жарт вже давно притерся, Фома. Починай троха намацувати зв'язок з реальністю.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 18, 2023, 11:56
Цитата: білий хорват від Січень 18, 2023, 09:08і курячі крильця
Звертаю увагу, це сказав не я!  :)  Я тут трохи був в запарі, спав по 3-4 години тиждень і фізично пахав як ніколи у житті, то можу собі дозволити і курку і не тільки!

Сподіваюсь, такий "режим" був пов"язаний виключно із приємними турботами, описаними у "вільному".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

З сьогоднішнього дня почала займатися на Боуфлексі. Почала з простеньких вправ, на сьогодні дійшла десь до 18 хв. на відео.


Зараз повечеряю, і чергових 72 години голодування.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: білий хорват від Січень 23, 2023, 21:24
Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:20як ви, спарцмєни похудальщики ? успішно ?


у мене інша мета. маю накачати 105 кілограм живого мняса без жиру.
підкажете як це зробити ? буду вдячний. чесно.
бо більше 100 не зміг зробити так шоб без смальцю в ягодіцах і пороху в пороховніцах ... :(
7 голубців і 3 опілля
Хочеться опілля а нема? Пий варку!

білий хорват

Цитата: Ребе Моше від Січень 24, 2023, 08:51
Цитата: білий хорват від Січень 23, 2023, 21:24
Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:20як ви, спарцмєни похудальщики ? успішно ?


у мене інша мета. маю накачати 105 кілограм живого мняса без жиру.
підкажете як це зробити ? буду вдячний. чесно.
бо більше 100 не зміг зробити так шоб без смальцю в ягодіцах і пороху в пороховніцах ... :(
7 голубців і 3 опілля
Хочеться опілля а нема? Пий варку!
Варку вже сто років не п'ю.

Зараз п'ю Perła

Ребе Моше

Цитата: білий хорват від Січень 24, 2023, 10:11
Цитата: Ребе Моше від Січень 24, 2023, 08:51
Цитата: білий хорват від Січень 23, 2023, 21:24
Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:20як ви, спарцмєни похудальщики ? успішно ?


у мене інша мета. маю накачати 105 кілограм живого мняса без жиру.
підкажете як це зробити ? буду вдячний. чесно.
бо більше 100 не зміг зробити так шоб без смальцю в ягодіцах і пороху в пороховніцах ... :(
7 голубців і 3 опілля
Хочеться опілля а нема? Пий варку!
Варку вже сто років не п'ю.

Зараз п'ю Perła
Точно, Перла. А мені сподобався білий живець. Доречі, я відвідав пияльню, заклад такого рівня що Турч би зацінив.

Турч, реєструйся тут! Ганс - вже.

Darina

Цитата: Ребе Моше від Січень 24, 2023, 15:16Турч, реєструйся тут!
і Мирославу з шушею та карофкою запросіть, бо без шісток-срачісток турч гіфна вартий, ніякого булінгу не получиця

Wednesday

Ніяк не могла зрозуміти, чому у декого така істерика і сльозки із шмарклями розмазані по всьому підстаркуватому менопаузальному фейсу.

А то, виявляється, наш Сергій має новий лук і виглядає awesome!

Я ніколи не розуміла, як це заздрити комусь щодо зовнішності. Люблю зацінити hot people of both sexes і вони мене в чомусь навіть надихають.

А тепер I get it .... Треба бути помягше (С) до тої особі ... he is so wounded and fragile  :'( . Тепер вже точно не скажу, що я насправді про нього думаю - хай на бустер кивають, єслі шо  :-X .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 05:18Ніяк не могла зрозуміти, чому у декого така істерика і сльозки із шмарклями розмазані по всьому підстаркуватому менопаузальному фейсу.

А то, виявляється, наш Сергій має новий лук і виглядає awesome!

Я ніколи не розуміла, як це заздрити комусь щодо зовнішності. Люблю зацінити hot people of both sexes і вони мене в чомусь навіть надихають.

А тепер I get it .... Треба бути помягше (С) до тої особі ... he is so wounded and fragile  :'( . Тепер вже точно не скажу, що я насправді про нього думаю - хай на бустер кивають, єслі шо  :-X .
Це про кого?

білий хорват

Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:20у мене інша мета. маю накачати 105 кілограм живого мняса без жиру.
підкажете як це зробити ? буду вдячний. чесно.
бо більше 100 не зміг зробити так шоб без смальцю в ягодіцах і пороху в пороховніцах ... :(
Шкода часу

Я колись розписував тобі по пунктах, ти колись питав мене, як і які вправи робити на груди, на витискання штанги.

Але який сенс тобі щось давати, якщо ти далі першого пункту не заходиш.

А перший пункт - це перестати бухати і почати регулярно займатися.

Ребе Моше

#14
Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 04:18Парадоксально, але коли голодуєш, то їсти не хочеться, і більше енергії.
Можна і марафон пробігти!

Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 09:25А перший пункт - це перестати бухати і почати регулярно займатися.
А пивас перла це бухати чи не бухати? А опілля?

білий хорват

Цитата: Ребе Моше від Січень 25, 2023, 11:20
Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 04:18Парадоксально, але коли голодуєш, то їсти не хочеться, і більше енергії.
Можна і марафон пробігти!

Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 09:25А перший пункт - це перестати бухати і почати регулярно займатися.
А пивас перла це бухати чи не бухати? А опілля?
Я від вересня по сьогоднішній день випив в сумі десь 12 пляшок пива, це виходить в середньому по 3 на місяць.
Це бухати?

І то більшість з цього я пив в грудні, на свята, на новий рік. А жовтень листопад, половина грудня я взагалі не пив.

Ну і я займаюсь регулярно.

Darina

Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 09:25
Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:20у мене інша мета. маю накачати 105 кілограм живого мняса без жиру.
підкажете як це зробити ? буду вдячний. чесно.
бо більше 100 не зміг зробити так шоб без смальцю в ягодіцах і пороху в пороховніцах ... :(
Шкода часу

Я колись розписував тобі по пунктах, ти колись питав мене, як і які вправи робити на груди, на витискання штанги.

Але який сенс тобі щось давати, якщо ти далі першого пункту не заходиш.

А перший пункт - це перестати бухати і почати регулярно займатися.
насправді Марекові не потрібно нічого накачувати на тілі, аби стати щасливим, там проблема психологічна, ним володіє злоба і гнів, і це варто негайно змінити, лише тоді у нього все налагодиться в житті, і відпаде потреба у алкогольних напоях.

Ребе Моше

Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 12:28Я від вересня по сьогоднішній день випив в сумі десь 12 пляшок пива, це виходить в середньому по 3 на місяць.
Це бухати?
Це нуль

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 16:21Взагалі-то можна, як виявляється. Але, звісно ж, це не для всіх.

Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 16:21having fasted since the previous day evening mea
Це трохи не те.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.