Все про довголіття і здоровий спосіб життя

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 05, 2023, 08:09В мене після актуалізації смартфона на MIUI 14 аплікація Sport Tracker перестала зчитувати пульс з пояса Suunto.

:'(

Може хтось знає, в чому може бути справа?

Є в когось якісь знайомі айтішники, які добре розбираються в цих справах?

Help

Тут є деякі рекомендацїї - якщо треба допомога з англійською, маякни :)

https://andrewskurka.com/heart-rate-monitor-suunto-smart-sensor-ambit-troubleshooting/

і ще є реддіт:

https://www.reddit.com/r/Suunto/

Там можна зробити пошук і знайти поради конкретно по дивайсах.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

#141
Цитата: Wednesday від Травень 05, 2023, 08:18Тут є деякі рекомендацїї - якщо треба допомога з англійською, маякни :)

https://andrewskurka.com/heart-rate-monitor-suunto-smart-sensor-ambit-troubleshooting/

і ще є реддіт:

https://www.reddit.com/r/Suunto/

Там можна зробити пошук і знайти поради конкретно по дивайсах.
Почитав

Нема там вирішення моєї проблеми.

Пояс Suunto не з'єднується через bluetooth з аплікацією Sport Tracker, яка є в телефоні.

Справа в тому, що сталося це після того, як телефон актуалізувався до MIUI 14, до того все працювало добре.

Більше того, на іншому такому самому телефоні, який ще не пройшов актуалізації, все працює добре.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 05, 2023, 09:27Почитав

Нема там вирішення моєї проблеми.

Пояс Suunto не з'єднується через bluetooth з аплікацією Sport Tracker, яка є в телефоні.

Справа в тому, що сталося це після того, як телефон актуалізувався до MIUI 14, до того все працювало добре.

Більше того, на іншому такому самому телефоні, який ще не пройшов актуалізації, все працює добре.

Під словом "актуалізація" ти маєш на увазі те, що я називаю "апгрейд"?  ;D

Якщо твій годинник працює без проблем на іншому телефоні, це проблема MIUI 14 і, схоже, це відомий баг:

https://forum.xda-developers.com/t/miui-14-bluetooth-problem.4567783/

from r/miui


from r/miui


from r/miui


Якщо нема можливості повернутися на старіший Андроїд, то треба почекати, поки Ксяомі пофіксить це.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 05, 2023, 16:44Під словом "актуалізація" ти маєш на увазі те, що я називаю "апгрейд"?  ;D

Якщо твій годинник працює без проблем на іншому телефоні, це проблема MIUI 14 і, схоже, це відомий баг:

https://forum.xda-developers.com/t/miui-14-bluetooth-problem.4567783/

from r/miui


from r/miui


from r/miui


Якщо нема можливості повернутися на старіший Андроїд, то треба почекати, поки Ксяомі пофіксить це.
Так, саме така в мене проблема після апгрейту.

Ну що ж...

Подождем, тваю мать...

Wednesday

Хехе! А у мене, здається, ковід  ;D

Спочатку мала хворіла минулого тижня (але вже ок), потім захворів чоловік, а потім я.

Чоловік сьогодні зробив тест і він виявився позитивним. Оскільки в мене ті ж симптоми, мені тест можна не робити.

Цікаво, який це підваріант?

Із симтомів лише невисока температура, трошки біль у м"язах, ну чхання час від часу і легкий кашель. Від звичайного вірусу, який би вже на цей час пройшов, відрізняється тим, що температура тримається вже третій день.

Звичайно ж, втома і дуже хочеться спати (а я днем взагалі не сплю).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 06, 2023, 05:09Хехе! А у мене, здається, ковід  ;D

Спочатку мала хворіла минулого тижня (але вже ок), потім захворів чоловік, а потім я.

Чоловік сьогодні зробив тест і він виявився позитивним. Оскільки в мене ті ж симптоми, мені тест можна не робити.

Цікаво, який це підваріант?

Із симтомів лише невисока температура, трошки біль у м"язах, ну чхання час від часу і легкий кашель. Від звичайного вірусу, який би вже на цей час пройшов, відрізняється тим, що температура тримається вже третій день.

Звичайно ж, втома і дуже хочеться спати (а я днем взагалі не сплю).

А ви хворіли вже?
Ніби й не страшно зараз вже виглядає——але знаю по собі що залишилися якісь неприємні моменти((——
Наприклад 10 км я вже так жваво не пробіжу((——відчуваю наслідки((

пс. Видужуйте.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 06, 2023, 07:39А ви хворіли вже?
Ніби й не страшно зараз вже виглядає——але знаю по собі що залишилися якісь неприємні моменти((——
Наприклад 10 км я вже так жваво не пробіжу((——відчуваю наслідки((

пс. Видужуйте.

Дякую! Так, хворіла - спочатку на самому початку пандемії, коли ще ніяких тестів не було, а потім омікроном (підтверджено тестами). Обидва рази у м"якій формі, але це дійсно неприємна штука.

Тому що при звичайній вірусній інфекції (простуда) тобі паршиво днів два-три, а потім йдеш на поправку. А з ковідом як гойдалка - один день лежиш пластом, а на другий день скачеш, потім знову лежиш пластом і так далі. Це було минулого року - якраз ми повернулися на роботу, там я його швиденько і підчепила. І якраз це припало на тиждень до нашої Паски. То я у "хороші" дні якраз змогла помити вікна і так далі.

Зараз не так фігово, а просто вже третій день тримається невелика температура і ті ж симптоми, що і при звичайній простуді, але вони не зникають, як при звичайній інфекції, на третій день. Але, думаю, через декілька днів все пройде.

Хоч вони повідміняли пандемію, сам по собі вірус продовжує мутувати і звісно ж, нікуди не подівся.

Називай мене на "ти" 8)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Найцікавіше, що ніхто в нашій родині не хворів Дельтою, незважаючи на те, що донька ходила в школу постійно. Оскільки це один із найзаразніших вірусів, не могло б такого бути, щоб вона її не підчепила і не принесла додому. За той рік ми декілька раз хворіли, але щоразу тести були негативні.

Видно, коли ми перехворіли першого разу, у нас був якийсь імунітет.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 06, 2023, 08:14Тому що при звичайній вірусній інфекції (простуда) тобі паршиво днів два-три, а потім йдеш на поправку.
От в мене таке було.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 06, 2023, 08:51От в мене таке було.

Значить, в тебе був звичайний вірус. Ти вже видужав?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 06, 2023, 09:00Значить, в тебе був звичайний вірус. Ти вже видужав?
Ще не на 100%

З носа вже не тече, голова вже не болить, таблетки вже не п'ю, але ніс ще затканий і появився незначний легкий мокрий кашель, якого не було до того.

Ну і ще слабкість трохи є, займатись ще не можу.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 06, 2023, 09:07Ще не на 100%

З носа вже не тече, голова вже не болить, таблетки вже не п'ю, але ніс ще затканий і появився незначний легкий мокрий кашель, якого не було до того.

Ну і ще слабкість трохи є, займатись ще не можу.

Як то кажуть, take it easy і дозволь собі повністю видужати. Кашлем, як правило, завершається класична вірусна інфекція, так що ти на шляху до одужання.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Ми один раз перехворіли і вже норм все))——
Напевно вакцінація допомогла))))

пс. Почалася весна і в Ірочки почалася алергія невеличка на цвітіння——
І ось вже місяць часу——на протязі дня все норм——а як тільки вечір настає і сідаємо серіальчик дивитися——ніс закладає і не проходить))—— і вже місяць часу одне й те саме((

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 06, 2023, 10:50Ми один раз перехворіли і вже норм все))——
Напевно вакцінація допомогла))))

пс. Почалася весна і в Ірочки почалася алергія невеличка на цвітіння——
І ось вже місяць часу——на протязі дня все норм——а як тільки вечір настає і сідаємо серіальчик дивитися——ніс закладає і не проходить))—— і вже місяць часу одне й те саме((

Тут у багатьох людей так. Особливо з віком у людей з"являються якісь алергії, яких раніше не було.

В мене ніколи не було ніяких алергій, але в останні роки виявилось, що є не дуже виражена, але є алергія на парфум. Їх додають практично у все зараз. Тому купую продукти типу шампунів, гелів для душу дуже обережно. Парфуми ті, що на себе бризкаєш, теж всі практично синтетичні. Теж користуюся рідко і дуже обережно.

Чоловік на др подарував дорогий набір різних кремів, і на жаль, більшість з них викливала у мене алергію, бо вони парфумовані.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 06, 2023, 16:20Тут у багатьох людей так. Особливо з віком у людей з"являються якісь алергії, яких раніше не було.

В мене ніколи не було ніяких алергій, але в останні роки виявилось, що є не дуже виражена, але є алергія на парфум. Їх додають практично у все зараз. Тому купую продукти типу шампунів, гелів для душу дуже обережно. Парфуми ті, що на себе бризкаєш, теж всі практично синтетичні. Теж користуюся рідко і дуже обережно.

Чоловік на др подарував дорогий набір різних кремів, і на жаль, більшість з них викливала у мене алергію, бо вони парфумовані.

Сама смішна алергія за якою я спостерігаю-- у Ірочки алергія на алкоголь))--
Вип"є бокал мартіні якогось-- і починаєтбся пчихавка на цілий вечір))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 06, 2023, 17:21Сама смішна алергія за якою я спостерігаю-- у Ірочки алергія на алкоголь))--
Вип"є бокал мартіні якогось-- і починаєтбся пчихавка на цілий вечір))

Я маю проблему із світлим пивом північноамериканського виробництва - правда, останній раз я його пила у 2001 році. Жахливий головний біль після склянки. Якщо я п"ю пиво, то лише європейське.

Так само з червоним вином - іноді все ок, а іноді голова починає боліти. З білим і шампунем проблем нема.

Зате різні смачні коктейлі типу маргарити, дайкірі і т.д. - абсолютно ніяких проблем.

Але я вживаю алкоголь дуже рідко.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось вам і здорове тіло, і здоровий дух! Відомий актор Роберт Де Ніро став батьком у 7-й (!) раз у цілком поважному віці 79 років.

На цій фотці він із своєю партнеркою Тіфані Чен у 2022 році.



Чен з дитиною





 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#157
Ще один актор поважного віку скоро стане батьком. На цей раз це Аль Пачіно, якому 83 роки. Матір його майбутньої дитини - 29-річна Нур Алфала, яка зараз на 8-му місяці вагітності.



Ця вагітність стала сюрпризом для Аль Пачіно. Це буде його четверта дитина.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 01, 2023, 07:55Ще один актор поважного віку скоро стане батьком. На цей раз це Аль Пачіно, якому 83 роки. Матір його майбутньої дитини - 29-річна Нур Алфала, яка зараз на 8-му місяці вагітності.



Ця вагітність стала сюрпризом для Де Ніро. Це буде його четверта дитина.



Завагітніла від аль пачіно, але дитина буде  де ніро?   :o

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 01, 2023, 22:42Завагітніла від аль пачіно, але дитина буде  де ніро?   :o

Очіпятка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.