Антиукраїнські Наративи Українських Медіа

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Починаю нову тему, тому що була глибоко шокована черговою образою воїнів ЗСУ, що, очевидно, цілком толерується і, можливо, навіть заохочується власниками та керівництвом форуму онлайн-видання Українська Правда (ФУП).

Ряд пундітів у останні роки називав цей форум "Упячкою". Ми ж називаємо його "Єрмачкою", оскільки вважаємо, що він імпліцитно працює на Офіс Президента Зеленського, якщо аналізувати контент та як цей контент регулюється модераторами та адміністраторами ресурсу.

На нашу думку, напрямок роботи Єрмачки не співпадає з інтересами та цілями української державності та українського патріотизму.

У цій темі ми будемо показувати, чому. У нас уже є окрема тема про Єрмачку, але там в основному аналізувалися персоналії та робота модераторів незалежно від політично-патріотичних аспектів.

Крім контенту УП, ми також будемо за можливістю аналізувати контент інших українських медіа та онлайн-спільнот.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1
Спочатку декілька цитат, з якими я взагалі-то погоджуюсь.

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 00:38Вы вообще не то про Фуп обсуждаете. ФУП дохнет от неадекватной модерации. Кнопку захватили моральные уроды, которых наверное пиздили в детстве, от чего у них куча комплексов. Там уже нет форума. Эти дебилы решили превратить его в площадку для нашего витчызняного ИПСО.

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 00:55Двойные стандарты — это когда нельзя называть вещи своими именами. Это сейчас на ФУПе под запретом. Причем очень хорошо чувствуется — под проплаченным запретом.

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2023, 01:04Я б сказала не стільки проплаченим, скільки мотивованим політикою власників ресурсу. Всім відомо, кому він належить, і є велика купа прикладів, як модерація системно відображає цю політику. За деякі речі бан, часто постійний, просто тому що твої політичні погляди відрізняються.

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 01:19Хотя я не уверен, что этот ваш форум взлетит. ФУП уже давно в своей массе — это стадо баранов. Большую часть там все устраивает.

Прикольно, що сам великий критик Фупу Медведило знову нещодавно влився у "стадо баранів" і рве дупу (С) за Єрмачку, ніби нічого такого і не писав  ;D . But we digress.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Підемо далі.

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2023, 16:10Я ще хочу прояснити такий нюанс, якщо до когось ще не дійшло.

Всі валять на модерів фупу. Це кляті сатрапи, неадеквати, бла-бла.

Зрозумійте, що модери - це просто наймані працівники (не знаю, за гроші чи ні), кому власниками ресурсу поставлено завдання імплементувати і підтримувати певну політику на форумі.

Так, деякі з цих модерів, очевидно, позділяють ці ж самі ідеологічні погляди, що і власники ресурсу, але це вторинне. Коли ви на них наїздите, то не розумієте, що вони просто знаряддя, а не першопричина ваших проблем і вашого незадоволення.

Тому що якщо вам не подобається, що роблять модери, простіше змінити ресурс, ніж вплинути на модерів. Вони працюють не на вас, а на володарів приватної власності, якою є сайт УП та форум Фуп. І це я кажу, не щоб переманити когось сюди (цього не буде і не треба), а просто тому що це об"єктивна і логічна реальність.

Цитата: Wednesday від Січень 17, 2023, 02:37Фуп, імхо, працює на певні сили з усіма витікаючими. Ви просто ніколи не зможете змінити це. Це треба або приймати і існувати там у рамках тої системи, або ні. Кожен робить вибір для себе.

А обговорення - просто обговорення. Фуп і думки на ньому не мають ніякого практичного значення у плані інструкції до дій. Але, на моє переконання, треба бути правдивим і чесним як по відношенню до інших, так і з самим собою. Для мене - принаймі, виходячи з моїх власних переконань, ця чесність у конексті того, що відбувається, це говорити правду про ленлдіз, наприклад, та про ключові причини того, чому нам не дають зброї. Може, я помиляюсь у своїх оцінках, але я точно знаю, що я не одна.

Якби всі люди зрозуміли, що насправді відбувається, то кожен українець в США, наприклад, тиснув би на своїх представників, а так вони сидять, залюляні айзенбергами та маркаровими, і думають, що все ок. Що в України все є і нічого більше не треба, бо так редьки та арєстовічі напєлі.

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 16:59Моя думка, що ФУП працює на ОП, тому я і називаю упячку Єрмачкою. Це видно по одному чіткому маркеру - темі лендлізу. Тих, кто питають, де він, оголошують ворогами народу і банять або випилюють назавжди. Тих, хто брешуть (он нам нєвигадєн, зачєм нам плаліть) леліють. АФ особисто запостила єрмаківський фейк про лендліз, що для мене підвердило мою гіпотезу.

Ну і по інших питаннях теж. Наприклад, демонізація патріотки Вікторії Спарц, яка викривала єрмачківські манси (а це автоматично означає зелені манси, адже Єрмак - це відповідальність Зеленського). Будь-які сумніви про найвеличнішого і його лейтенанта - ти працюєш на пуйла, і це не обговорюється. Реальність нікого не цікавить - головне зберегти perception.

Don't look up, my ass.

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 09, 2023, 18:45Власне для всіх вже давно не секрет що так звана модерація на фупі це такий собі новітній інтернет-сталінізм на власний розсуд та за вказівками глобалістів.

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 02:01Фуп завжди був збіговіськом самозакоханих містечкових пустозвонів.

А зараз просто йде стандартне перетворення в придаток соросяцької пропаганди, як і з усіма ЗМД.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛОЛ! Тут навіть і контент самому творити не треба - лише цитати копіпастити  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тут стільки всього, що навіть не знаєш, де почати. Почну з того, що скажу, що скавчанням Медведилки задоволена. Так йому і треба, тим більше що він чудово знав, в якому середовищі знаходиться. Це тобі не наш форум, де за правду не банять. Це Єрмачка, де правда називається "кацапськими наративами".



Так, тебе не забанили за образи, а тебе забанили за правду. Об"єктивно, я абсолютно поділяю те, що ти написав. Но єсть нюанс:

Не всі "ковбасники" (я знаю, ти ненавидиш усіх, але ми говоримо про політичний контекст твоїх посилів). А саме такі ковбасники, як Татусь, СлавРедько, цинік та інші боти Демократичної партії США. Вони дійсно недоторкані, їх практично не банять, тоді як їх опоненти з банів не вилазять і деякі забанені назавжди.

Ці боти просувають такі тези:

1) Ленлдліз не потрібний (у нас є окрема тема про це . Цей наратив надзвичайно шкідливий і працює лише і виключно на пуйла, бо якщо в України не буде багато зброї, вона програє, а якщо виграє, то ціна такої перемоги буде велетенською. Вона вже висока).
2) У ЗСУ є всього і достатньо (це велетенська і цинічна брехня).
2) Залужний та інше керівництво держави не знають, що роблять.
3) США дали більше зброї зараз, ніж у Другій Світовій війні (давайте ще з Термопілами чи взяттям Москви Наполеоном порівняємо).
4) Трамп та республіканці не дадуть вам зброї і вони у всьому винні.

За суттю і кінцевим результатом для України це антиукраїнські наративи. Медія, які дозволяють їх систематично поширювати, а опонентів, які вказують на їх шкідливість, закривають, є антиукраїнськими. Індивіди, які їх поширюють, працюють на ворога і пуйло проти України.

Але ти продовжуй перебувати і дописувати на тому форумі, і робити внесок у його розвиток.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цей Баштан - агресивний соросячий бот, який люто топив за шкідливу ковідну вакцинацію, проти Трампа та проти лендлізу, а тепер ницо знущається із святого для кожного українця. Безвідносно до теми обговорення, це приниження української державності та культури, і як таке є пропагандою антиукраїнства. Думаю, що навіть на один день не забанять.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Полізло лайно з кацапа. Невже на Єрмачці дозволять такі антиукраїнські наративи і не забанять за це?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну що, хлопці, які зараз лежать під сотнями тисяч жовтоблакитних стягів, ви за це воювали і за це голови склали?






І забанили користувача зовсім не за цю сентенцію, а за зовсім інше.

А у мене питання - чому цей slp "жде"? що заважає йому та всім іншим ждунам перейти лінію фронту і приєднатись до ЗСУ добровольцем? Щоб не ждати, поки ІНШІ визволять його, а самому щось для цього зробити?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#8
Модери мерзотної Єрмачки забанили героя і захисника Гео, і він навіть не може там написати про загибель свого сина  >:(  >:(  >:(



Зате кацапу (який, до речі, у свій час жорстко насміхався з Гео і його українства), дозволено проштовхувати антиукраїнські наративи під час війни. Чи пішов він хоч на деньок у бан? Ні, звичайно.

Я не уявляю, як хтось після цього може хоч слово внеску зробити у цей антиукраїнський ресурс  >:(  >:(  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Заскріню про всяк випадок. До речі, у моєму пості було посилання на повідомлення Гео на СУПІ, а зараз там посилання, що веде на основний форум Єрмачки.



Після того, як я написала свій пост, бан Гео швиденько видалили. Зверніть увагу, не просто розбанили, де запис залишається, а тупо видалили взагалі. Ганьбища яка.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#10
Зверніть увагу, що тема про масову корупцію у Міністерстві Оборони знаходиться невідомо де і ледве набрала 3 сторіики (про що ще рік назад волала Вікторія Спарц, за що вдячні українці її розп"яли і ще й втручалися у виборчий процес іншої країни, яка є союзником України і завдяки якій Україна все ще існує. І що являється корінною причиною, чому на даний момент Україна програє цю війну і несе величезні втрати).

Тоді як тема про холестерин і хто скільки і як бухає набрала вже 9 сторінок. Єрмачківцям холестерин пече, тоді як 20- і 30-річних ховають сотнями тисяч.

Хіба таке може бути в онлайн-спільноті, яка позиціонує себе як українську? Може, я чогось не розумію?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



Значить, не я одна помітила. Тему про втрату Гео відкрили аж 24 години після факту (хоча вони про це знали майже добу після того, як я запостила свій пост), але ні одна собака не відзначила, що:

1) його бан випиляли взагалі
2) лінк на його пост на СУПі, який я дала у своєму пості, витерли і замінили на лінк на основну сторінку Єрмачки.

Єрмачцівці, у хоч одного з вас є якась совість і гідність, чи "право" дописувати на тій помийці для вас важливіше?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 28, 2023, 19:12

Значить, не я одна помітила. Тему про втрату Гео відкрили аж 24 години після факту (хоча вони про це знали майже добу після того, як я запостила свій пост), але ні одна собака не відзначила, що:

1) його бан випиляли взагалі
2) лінк на його пост на СУПі, який я дала у своєму пості, витерли і замінили на лінк на основну сторінку Єрмачки.

Єрмачцівці, у хоч одного з вас є якась совість і гідність, чи "право" дописувати на тій помийці для вас важливіше?

Я би відкрив цю тему на фупі(—одразу коли це прочитав.
Але був забанений.
Мені дійсно  цікаво чому це не зробили раніше——стопудово вже люди знали цю новину((
пс. хома там обмовився—але не сказав про кого мова——боявся що забанять?(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 28, 2023, 21:40Я би відкрив цю тему на фупі(—одразу коли це прочитав.
Але був забанений.
Мені дійсно  цікаво чому це не зробили раніше——стопудово вже люди знали цю новину((
пс. хома там обмовився—але не сказав про кого мова——боявся що забанять?(

Тому що вони всі с**ть банів. Просто бидло і раби, про що ми вже давно і довго пишемо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#14
Цікаво, чому у Вібраторівни такий вибірковий підхід? Адже до Медведила у неї ніяких претензій:



Також, у нас не бложик і, на відміну від Єрмачки, ми не гнобимо патріотів, як Гео і горітар, які захищають її, поки вона rides the selfie stick, забризкуючи український онлайн-простір своїм мозковим еякулятом.





І такі, як Чок Кекс (99 відсотків Єрмачки), теж довели до цього. Бо стадо тупих овець, що не має честі і совісті і не здатні говорити і вимагати правду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось такі наративи просуває "нелайнобложик" Єрмачка. За фактом, військові та патріоти в бані, дехто назавжди, а такі, як цей агент руського міра, скачуть.



Тобто все українське - на три веселі букви? будете жити за Арєстовичем? То нащо воюєте тоді і за що? Ні Україна, ні українці в буквальному розумінні слова вам не потрібні.

"Україна" slp, плєшивих пуйлів турчинових, медведил, георгіу, півасів і чок кексів - не Україна за умовчанням.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я реально в повному #$^&*()*&^%!! І це під час війни з Росією, за яку вже віддали життя більше 300 тисяч українців, і якій кінця-краю не видно!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#17
Цитата: Wednesday від Травень 29, 2023, 16:29Також, у нас не бложик і, на відміну від Єрмачки, ми не гнобимо патріотів, як Гео і горітар, які захищають її, поки вона rides the selfie stick, забризкуючи український онлайн-простір своїм мозковим еякулятом.




До речі, цей пост ніка горітар модератори Єрмачки тупо витерли, а автор, ВОЇН ЗСУ, продовжує бути у довготривалому бані, як у свій час Гео. Дивіться, що виробляють із захисниками України на Єрамачці.



І всі ті, хто відмітився у темі про сина Гео із своїми співчуттями та сумними смайлами - ЖОДЕН ІЗ ВАС не встав і не вказав на це.

ЖОДЕН.

То чого ж ви тоді варті?

Вас таких варто захищати?

За вас варто комусь гинути?

Особливо Люкстенебріс, єжиха, Асті, Моллі П, Слав, Марсер і решта, хто причетний до модерації Єрмачки. Вам особисто повинно бути соромно. Ви огидні у своїй дволичності і плазуванні перед власниками цього ресурсу.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Фігові справи на Єрмачці, якщо для генерації контенту адміністратор форуму нік африканський йож не соромиться використовувати матеріали ВОРОЖИХ телеграм-каналів.



Якщо на другий рік війни до декого так і не дійшло, що "хороших" телеграм-каналів від кацапів не буває, то напрошується лише один висновок. Який? Читайте назву цієї теми.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кожного дня Єрмачка падає все нижче і нижче у своїх антиукраїнських наративах. І кожного разу продовжує пробивати дно.

Сьогодні вночі за українським часом відбувся ще один акт геноциду проти українського народу - підрив Каховської ГЕС. Наслідки цього будуть неймовірно жахливими, оскільки очікується затоплення великих територій з непередбачуваними наслідками для людського життя, економіки, екології і так далі.

І що ми бачимо на Єрмачці? Неприховану російську пропаганду. Не тільки за суттю, а просто із самої Росії, з російського Ай-Пі.



В мене немає слів і не залишилося емоцій, крім відвертого нерозуміння позиції тих, хто продовжує брати участь у роботі тієї помийки. Особливо якщо ці люди не тупе стадо (яких там більшість), а мають трохи сірої речовини в голові.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.