Dumb and Dumber ... Або Когнітивно-Інтелектуальний Занепад Укрнету

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як до вас все не дійде, що переважна більшість тих, перед ким ти апелюєш (всі ці шуші, бройліки і так далі - за моїми оцінками, добряча частина Єрмачки), ТАКІ Ж САМІ, як той племінник, і якщо на те пішло, як той єнєрал. Тому вони не бачать проблеми з єнералом, але бачать проблему у тому, що ти пишеш.

Тому ти, УКРАЇНЕЦЬ, для них чужий, незрозумілий, ворожий. Ти завжди неправий. Ти завжди винний.



Ти ніколи не побачиш порядності і справедливості від цих людей. Вони генетично нездатні. Це орки у вишиванках (машинної роботи, на ручну у них грошей нема, та у таких нюансах вони і не розуміються).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛОЛ! Але це все, що я наразі скажу по даній проблематиці  ;)



Цікаво, що шуша не закликала приїхати повоювати на Україну бройліка, ТЧ3Н, Вуйка з Онтаріо, медведа, сина Турча, Плзеня і купу інших "патріотів". Закликала і вимагала воювати за неї та за її чоловіка у неї під спідницею саме і виключно Сергія і Хорвата, а також обох синів Кадри.

Лайно, а не люди!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 26, 2023, 16:04ЛОЛ! Але це все, що я наразі скажу по даній проблематиці  ;)



Цікаво, що шуша не закликала приїхати повоювати на Україну бройліка, ТЧ3Н, Вуйка з Онтаріо, медведа, сина Турча, Плзеня і купу інших "патріотів". Закликала і вимагала воювати за неї та за її чоловіка у неї під спідницею саме і виключно Сергія і Хорвата, а також обох синів Кадри.

Лайно, а не люди!
Шуша тупа, як баняк.

Німеччина дала Леопарди.
Всі, хто платить податки в Німеччині,  можна сказати, що це за їхні гроші дали Леопарди.

Так само Польща, дала Краби, Танки, Перуни, іншу зброю, амуніцію.
Це все з грошей польських платників податків.

Без всього цього ця "хвора істота" нічого б не зробила.

Тому, тут ще під питанням, хто робить більший внесок в перемогу.

А з фінансової допомоги, яку надають країни ЄС Україні, Шуша дістає пенсію і живе на ці гроші.
Так що можна сказати, що ми своїми податками утримуємо ще й Шушу.

Тому не Шуші судити, кому можна матюкатися на ФУПі, а кому ні, кого можна ображати, а кого ні.

Всі рівні.

І всі повинні дотримуватися правил форуму.

І ніякі "хворі істоти" в цьому питанні не можуть мати привілеїв.

Wednesday

Подвійні стандарти єрмачки і єрмачківців
Цитата: білий хорват від Квітень 27, 2023, 10:36Шуша тупа, як баняк.

Німеччина дала Леопарди.
Всі, хто платить податки в Німеччині,  можна сказати, що це за їхні гроші дали Леопарди.

Так само Польща, дала Краби, Танки, Перуни, іншу зброю, амуніцію.
Це все з грошей польських платників податків.

Без всього цього ця "хвора істота" нічого б не зробила.

Тому, тут ще під питанням, хто робить більший внесок в перемогу.

А з фінансової допомоги, яку надають країни ЄС Україні, Шуша дістає пенсію і живе на ці гроші.
Так що можна сказати, що ми своїми податками утримуємо ще й Шушу.

Тому не Шуші судити, кому можна матюкатися на ФУПі, а кому ні, кого можна ображати, а кого ні.

Всі рівні.

І всі повинні дотримуватися правил форуму.

І ніякі "хворі істоти" в цьому питанні не можуть мати привілеїв.

Подвійні стандарти єрмачки і єрмачківців, май есс.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дама придовбалася до Сергія, а виявляється, вона сама в Німеччині?



Сергій, ти бачу, культурно і толерантно їй відповів. А треба було просто в зуби. По-перше, де її чоловік? По-друге, скажи, що відповіси лише після того, як вона висуне свої звинувачення Славу, Турчинову та їх синам, а також чоловіку шуші.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 01, 2023, 16:01Дама придовбалася до Сергія, а виявляється, вона сама в Німеччині?



Сергій, ти бачу, культурно і толерантно їй відповів. А треба було просто в зуби. По-перше, де її чоловік? По-друге, скажи, що відповіси лише після того, як вона висуне свої звинувачення Славу, Турчинову та їх синам, а також чоловіку шуші.

От я й чекаю коли вона це питання буде задавати комусь іншому((

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 01, 2023, 16:17От я й чекаю коли вона це питання буде задавати комусь іншому((

Не буде. У цих сук вибірковий зір.

Тому тільки один варіант - топити в морду. Ще раз і ще раз, поки не дійде.

Звісно ж, виключно віртуально, адже ми законослухняні  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Фішер, а ти не хочеш спитати, чому Пінчук і його чоловіки не повернулися, коли в Україні почалася війна? чому жоден із цих глобалістичних упирів, які роками розкрадали країну, не заплатив життям членів їх родин, як це роблять українці КОЖНОГО ДНЯ?



Про Пінчука читати тут - Марк все правильно сказав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це вже не тупість і не ідіотизм, а тупо антиукраїнська антидержавницька пропаганда. Кацап офігів і втратив будь-які рамси. Чому на Єрмачці дозволяється таке під час війни? Невже ніхто не натисне кнопку?

Я нагадую, що  позиціонування по вступу України в НАТО задеклароване вКонституції України - це не обговорюється, це ЗАКОН!



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Просто ОФІГІВАЮ від рівня обговорень у темі про ракети. Навіть найтупішій людині зрозуміло, що відбулася якась нештатна ситуація. Але ж пундітам Єрмачки треба знати всі деталі - що, де, як і чому (як писав великий Кіплінг).

Тупориле бидло, яке далі свого носа не бачить і не розуміє - в країні йде ВІЙНА. Уже другий рік, і їй кінця і краю не видно. Ви реально очікуєте, що уряд чи військові будуть казати вам правду з усіма технічними і не тільки деталями?

Вам сказали те, що сказали, і вам треба цим задовольнитись і to move on.

Все!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Коментарі під повідомленням  Командування Повітряних Сил Збройних Сил України - повний треш! Таке враження, що більшість навіть не в курсі, що йде війна.







Я реально в шоці!!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Взагалі-то нік Рамблер не ідіот, але реготала:






 ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#193
Я вже було розлогінилася і збиралася насолодитися своїм lazy Sunday afternoon, аж но (С) потрапило мені на очі отаке. Ну нє шмагла я, нє шмагла не пройти мимо і не зафіксувати:







І це на так званому флагмані українських онлайн-спільнот Форумі Української Правди (ФУП), де видатні пундіти і навіть волонтери неабияк підняли інтелектуальний рівень патріотичного дискурсу - особливо у день, коли кацапи підняли свою ганчірку над залитим українською кров"ю Бахмутом.

Ну не ...?

Георгій would be so proud.

>:(  >:(  >:(

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 21, 2023, 23:19Я вже було розлогінилася і збиралася насолодитися своїм lazy Sunday afternoon, аж но (С) потрапило мені на очі отаке. Ну нє шмагла я, нє шмагла не пройти мимо і не зафіксувати:







І це на так званому флагмані українських онлайн-спільнот Форумі Української Правди (ФУП), де видатні пундіти і навіть волонтери неабияк підняли інтелектуальний рівень патріотичного дискурсу - особливо у день, коли кацапи підняли свою ганчірку над залитим українською кров"ю Бахмутом.

Ну не ...?

Георгій would be so proud.

>:(  >:(  >:(



Там кожна друга тема така дебільна.
А розумні засираються ідіотами.

Wednesday

Тупий кацап вирішив випендритися і очікувано сів у власну калюжку  ;D  ;D  ;D



Правильно - "... мовою, яку ...".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#196
Слабувата у єрмачків команда підтримки на Єрмачці. Не тільки на передок і задок слабувата, але і на тім"ячко. Ось одна видатна курка робить ко-ко-ко:



Поржала, як Вікторію Спарц "розмазали". Ну якщо під "розмазуванням" мати на увазі просування і участь у роботі купи комітетів та наглядових рад, а також призначення комісаром Комісії з безпеки та співробітництва в Європі, також відомої як Гельсінська комісія США, у лютому 2023 року ...

Це надзвичайно високий пост, до якого Єрмачку ще *** і ***.

І чхала вона і на Єрмачка, і на армію його тупих курок і півнів на Єрмачці.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Одна з причин, чому Україна програє війну - так, наразі програє, динаміка невтішна - тому що населення тупе, як пробка.



Зеленою росою заливають since 2019, а вони все хлебчуть і хлебчуть. Шашлики, взяти Крим до кінця 2022, яйця по 17, "ми вже перемогли" з тої ж серії. Хочеться сказати - так вам і треба, але шкода родичів, друзів, дітей, котів, собак і інших невинних тваринок.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На Єрмачці натирають долоньки на якихось чуваків з піар-агенцією, що співпрацює із урядом України.

Пішла на вебсайт, враження:

1) Дуже несучасний дизайн як для компанії, що позиціонує себе лідером ПР та комунікацій.
2) Неанглійська англійська мова усюди. Видно, що це наші люди створили контент, а не нативні мовці.
3) Дикі помилки, як тут:



Нема ніякого "The Arab Gulf":

https://en.wikipedia.org/wiki/Persian_Gulf

The Persian Gulf (Persian: خلیج فارس, romanized: xalij-e fârs, lit. 'Gulf of Fars', pronounced [xæliːdʒe fɒːɾs]), sometimes called the Arabian Gulf (Arabic: اَلْخَلِيْجُ ٱلْعَرَبِيُّ, romanized: Al-Khalīj al-ˁArabī), is a mediterranean sea in Western Asia.

Але звідки єрмачківцям знати такі нюанси.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я розумію. Другий рік війни, якій кінця-краю не видно. Підірвали дамбу ще. Обстріли майже щодня. У людей стрес і реально їде дах.

Але ж come on! Сметану забанили, але ж він був мислителем у порівнянні з ОЦИМ:

Це ж реально триндець, люди добрі. Банять за образи влади під час війни, а за образу здорового глузду під час війни чому ніхто не банить??


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.