Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Darina

Цитата: Ребе Моше від Січень 23, 2023, 20:23Це хворум про хворум! Але чому б ні.
це форум патріотів України і тут є гілка про інший форум на якому ми всі тусуватися роками

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 23, 2023, 20:23Пан Бандер1вець, шалом! Це хворум про хворум! Але чому б ні.

Я б сказала, не форум про форум, а гілка про форум. А з виділеним погоджуюся  ;D

До речі, за проглядами це найпопулярніший тред (втім, як і на супі про хом"ячків).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 23, 2023, 20:48
Цитата: Ребе Моше від Січень 23, 2023, 20:23Це хворум про хворум! Але чому б ні.
це форум патріотів України і тут є гілка про інший форум на якому ми всі тусуватися роками

Лайк!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 23, 2023, 08:53Once upon a time, a long time ago ще за довго до славнозвісних срачів, коли на ФУПі були ще рештки модерації, жив собі бував собі такий нік KOZAK.

Я і поняття про цей нік не мала. Напевно, тому що це було до того, як я прийшла влітку 2017 р.

А нік ВК колись повівся зі мною по-джентльменськи. Про що я колись написала у його захист.

Коли я прийшла, то мене дуже діставав один юзер (нє к ночі будь сказано). І ВК написав, щоб захистити мене, що нібито він особисто зустрів мене і мого чоловіка у Києві і що я реальна особа.

Звичайно ж, я відразу відповіла, що це дуже generous and kind з його боку, але насправді цього не було і не варто було казати неправду навіть з гуманною метою :).

ЦитатаВК свідомо провокував Сєрьогу на срач,

І не тільки він :(.

ЦитатаЗато в моїх дописах дмхз відслідковує з лупою кожне моє слово і шукає до чого там причепитися, щоб настучати на мене, щоб мене забанили.

Ось власне за таку огидну поставу я і тролю постійно дмхз і Шушу.

Шуші, як і шестибатареєчному, авіатор давно поставив діагноз і там дійсно патологія.

Дмхз до тебе просто нерівно дихає, і я на це вже вказала :). Вона коментувала фоточки і інших юзерів, but у твоєму випадку, очевидно, gets excited by the whole package :).

А щодо їх подвійних стандартів, то я цих осіб тут постійно коментую.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 24, 2023, 15:16Турч, реєструйся тут! Ганс - вже.

У нього тепер свій форум, де він на ньому владичіця марская (С) Банді.

До речі, що каже за 3К?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 24, 2023, 15:35
Цитата: Ребе Моше від Січень 24, 2023, 15:16Турч, реєструйся тут!
і Мирославу з шушею та карофкою запросіть, бо без шісток-срачісток турч гіфна вартий, ніякого булінгу не получиця

Я казала декомуТМ, що навіть Асті із велкам, але для цих осіб було б нелогічним прийти туди, де існує особа, для віртуального знищення якої вони витратили стільки зусиль і навіть найняли третіх осіб (щоб самим здаватися "чистенькими"). Я навіть думаю, що вони б скакали від радощів, якби моє існування припинилося не у віртуалі.

І вони показали це навіть і в останню ітерацію, де вони так завзято тиснули кнопки і вимагали, щоб мене забанили назавжди. Хоча я не порушила ніяких правил.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

DiDUS

Забанили ВК.

Вимушений Киянин   

Дискредитація влади, побутовий антисемітизм.   

24.01.2023    27.01.2023 08:48

Єврея за антисемітізм?  ;D

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Січень 24, 2023, 16:26
Цитата: Ребе Моше від Січень 24, 2023, 15:16Турч, реєструйся тут! Ганс - вже.

У нього тепер свій форум, де він на ньому владичіця марская (С) Банді.

До речі, що каже за 3К?
Спитай у нього. Реєстрація не треба

Петро Шаблезуб

10 днів за 'флуд картинками'. Запостив оце і не витримали пєрдаки соросят  ;D

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130577.msg27020806#msg27020806
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 23, 2023, 21:11
Цитата: Ребе Моше від Січень 23, 2023, 20:23Пан Бандер1вець, шалом! Це хворум про хворум! Але чому б ні.

Я б сказала, не форум про форум, а гілка про форум. А з виділеним погоджуюся  ;D

До речі, за проглядами це найпопулярніший тред (втім, як і на супі про хом"ячків).

бо ви усі (форуми аля-фуп) породжені фупом. це як сервіс міцубісі неофіційний який виникнув тому, що є офіційний сервіс. то є життя  :)

MareK

Цитата: DiDUS від Січень 24, 2023, 16:35Забанили ВК.

Вимушений Киянин   

Дискредитація влади, побутовий антисемітизм.   

24.01.2023    27.01.2023 08:48

Єврея за антисемітізм?  ;D
Андрій(ВК) не єврей.

MareK

Цитата: Ребе Моше від Січень 23, 2023, 20:23Пан Бандер1вець, шалом! Це хворум про хворум! Але чому б ні.

спробую і таку лазанью. для цікавості.

MareK

Цитата: білий хорват від Січень 23, 2023, 08:53Про подвійні стандарти поліції моралі ФУПу - дмхз і Шуші.

Once upon a time, a long time ago ще за довго до славнозвісних срачів, коли на ФУПі були ще рештки модерації, жив собі бував собі такий нік KOZAK.

Він постійно переходив на особистості, на родину. Ображав дружину Сєрьогі, писав про чукчу, постив огидні фотки.

І ні одна моралізаторша не звернула на це увагу. Благо тоді на ФУПі були ще рештки модерації і Kozaka забанили навічно.

Але згодом він відновився під новим ніком - Вимушений Киянин.

Той самий стиль, ті самі образи, той самий перехід на родину, ті самі дописи про чукчу. Всі все розуміли, хто це і що це.

Але знову ж таки, ні Шуша, ні дмхз не звертали на це увагу.
Єта другоє.

І про другий нік під час вічного бану ніхто не згадував.
Виявляється, що так можна.

А тепер?
Зовсім недавно, під час війни, ВК свідомо провокував Сєрьогу на срач, але знову ж таки ні моралізаторша Шуша, ні "справедлива" дмхз не засудили цей ганебний вчинок. Мовчали. Засунули язики в чужу дупу і мовчали.

Зато в моїх дописах дмхз відслідковує з лупою кожне моє слово і шукає до чого там причепитися, щоб настучати на мене, щоб мене забанили.

Ось власне за таку огидну поставу я і тролю постійно дмхз і Шушу.

ти і зараз просто захищаєш сергія чому ?
ВК у порівнянні із тобою це як матір божа і курва у борделі в гданьську. з ВК я знайомий особисто якшо шо. і він на війні з першого дня.
я завжди захищав сергія з першого дня і ти це знаєш.
але чим тобі не вгодили шушу і дмхз ? не бачу логіки у твоїх діях, земляче.

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 24, 2023, 16:26
Цитата: Ребе Моше від Січень 24, 2023, 15:16Турч, реєструйся тут! Ганс - вже.

У нього тепер свій форум, де він на ньому владичіця марская (С) Банді.

До речі, що каже за 3К?

от читаєш мене та ? ти тут владичіца морская.

MareK

Цитата: Ребе Моше від Січень 24, 2023, 17:56
Цитата: Wednesday від Січень 24, 2023, 16:26
Цитата: Ребе Моше від Січень 24, 2023, 15:16Турч, реєструйся тут! Ганс - вже.

У нього тепер свій форум, де він на ньому владичіця марская (С) Банді.

До речі, що каже за 3К?
Спитай у нього. Реєстрація не треба

я запитаю. зараз поки є нет.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 24, 2023, 17:56Спитай у нього. Реєстрація не треба

Hello?? А я яким боком до Плєшивого? Він ваш дружок, а не мій, і він вам бабло обіцяв, а не мені.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#236
Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 00:13от читаєш мене та ? ти тут владичіца морская.

Ну звичайно, що я читаю, тим більше що це було, коли ви мене намагалися забанити.

А щодо владичиці, то той факт, що я маю певне відношення до цього форуму, не означає, що я самостверджуюсь за рахунок юзерів, як на фупі чи на супі.

Я спілкуюсь одинаково з усіма (принаймі намагаюсь), навіть з тими, хто колись намагався випиляти мене з фупу (тут є ця особа), і тими, хто поливав мене тонами лайна (тут декілька таких осіб :))).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 24, 2023, 22:5810 днів за 'флуд картинками'. Запостив оце і не витримали пєрдаки соросят  ;D

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130577.msg27020806#msg27020806

That was a good one  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#238
Цитата: DiDUS від Січень 24, 2023, 16:35Забанили ВК.

Вимушений Киянин   

Дискредитація влади, побутовий антисемітизм.   

24.01.2023    27.01.2023 08:48

Єврея за антисемітізм?  ;D

Не знаю, єврей він чи ні (на цузі ніби вичисляли, що за мамою так), але нагадало оце:


Реготала до сліз. Клейтон Бігсбі - найкращий  ;D  ;D  ;D

PS. Якщо в кого Ютуб блокує це відео, пошукайте Clayton Bigsby, White Supremacist. Це супер-відомий скетч чудового американського гумориста Dave Chapelle. Одна із найсмішніших речей, яку я бачила у своєму житті  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 00:01бо ви усі (форуми аля-фуп) породжені фупом. це як сервіс міцубісі неофіційний який виникнув тому, що є офіційний сервіс. то є життя  :)

Sorry, not me.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.