Весна прийшла

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

ЦитатаХорват, відкривай свій маєток для публічного доступу як унікальний міні-парк, щоб люди приходили і милувались. По 5 злотих за вхід  :laugh:.
Така краса тільки весною, пару тижнів.
Літом вже не так гарно.

білий хорват

ЦитатаА ти тримером не користуєшся чи то просто було знято в процесі стрижки?

І кульбабки не вириваєш? Бачу, туди просто важко дістатися, бо там вода.

У нас тут з кульбабою перманентна війна.
Тримером не користуємось.

Кульбаби по можливості вириваємо.
Але їх дуже багато і ростуть де попало.

Цю якраз було важко дістати, але дружина вже дістала і зірвала.

білий хорват


Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 16, 2024, 07:30:heart:  :love:  :heart:  :love:

Яка краса!

І чудове личко твоєї доні!

І прекрасний цвіт весняних дерев!

І твої фото-навички!  :smiley24:

Якщо десь будуть якісь конкурси, посилай - фото дуже позитивне і дуже професійне!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці


білий хорват

Вид з вікна



Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 18, 2024, 12:15Вид з вікна


Я пам"ятаю себе років в 3, коли я ще жила в селі в нашій хаті. Я дуже чітко деякі речі пам"ятаю навіть зараз. Відкривали вікно зранку і в в нього вривалася ціла купа квітучих гілок яблуні, ось як в тебе на фото :love: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

#147
Цитата: Wednesday від Квітень 18, 2024, 17:05Я пам"ятаю себе років в 3, коли я ще жила в селі в нашій хаті. Я дуже чітко деякі речі пам"ятаю навіть зараз. Відкривали вікно зранку і в в нього вривалася ціла купа квітучих гілок яблуні, ось як в тебе на фото :love: .
Ну от бачиш, з дитинства пам'ятаєш.

Вертайся в Україну, здалась тобі та сніжна холодна Канада.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 18, 2024, 17:24Ну от бачиш, з дитинства пам'ятаєш.

Вертайся в Україну, здалась тобі та сніжна холодна Канада.

України давно нема як такої. Те, що зараз на території - то Укросія. І навіть війна нічого не змінить, це видно просто зараз неозброєним оком.

Україна, якою я собі уявляла і якою я хотіла її бачити - це Канада.

Краще в снігу по вуха в травні, але щасливою і вільною, а не рабинею хабадівських "українців" у машинних вишиванках :bluet:.

А яблуні в нас так само заглядають у вікна - тільки на місяць пізніше, ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 18, 2024, 17:44України давно нема як такої. Те, що зараз на території - то Укросія. І навіть війна нічого не змінить, це видно просто зараз неозброєним оком.

Україна, якою я собі уявляла і якою я хотіла її бачити - це Канада.

Краще в снігу по вуха в травні, але щасливою і вільною, а не рабинею хабадівських "українців" у машинних вишиванках :bluet:.

А яблуні в нас так само заглядають у вікна - тільки на місяць пізніше, ЛОЛ!
https://www.facebook.com/share/r/rssVqHJYi66pJZGG/

Wednesday

#150
Цитата: білий хорват від Квітень 19, 2024, 06:54https://www.facebook.com/share/r/rssVqHJYi66pJZGG/

То десь в центральній чи східній Україні, бо дуже бідна хата.

Моя була цегляна, на хуторі, з величезною територією і купою землі (яка, звісно, була вже на той час колгоспна).

Ми коли були в Україні і провідували родичів, то зупинились там і я показала ту хату чоловікові з донькою.

І де стояла липа, на якій мене тато гойдав маленькою. Це була осінь, я реготала, а по полі бігав наш гончак Туман.

Який любив мене возити на санчатах зимою і якого потім вбила машина на трасі :(.

Але багато схожого. У моєї бабусі була схожа шафа, такі ж вишиті подушки, і навіть в нас вдома було таке ж покривало з оленятами. Ну і звісно, у всіх хатах так само висіли ікони з рушниками ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 19, 2024, 07:01То десь в центральній чи східній Україні, бо дуже бідна хата.

Моя була цегляна, на хуторі, з величезною територією і купою землі (яка, звісно, була вже на той час колгоспна).

Ми коли були в Україні і провідували родичів, то зупинились там і я показала ту хату чоловікові з донькою.

І де стояла липа, на якій мене тато гойдав маленькою. Це була осінь, я реготала, а по полі бігав наш гончак Туман.

Який любив мене возити на санчатах зимою і якого потім вбила машина на трасі :(.

Але багато схожого. У моєї бабусі була схожа шафа, такі ж вишиті подушки, і навіть в нас вдома було таке ж покривало з оленятами. Ну і звісно, у всіх хатах так само висіли ікони з рушниками ...
В мене такого не було.

Я таке тільки бачив, коли їздили на село до дідових родичів.
І так, там хати були цегляні і багатші.

Тут показана вже занадто бідна хата, як на Західну Україну.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 19, 2024, 07:26В мене такого не було.

Я таке тільки бачив, коли їздили на село до дідових родичів.
І так, там хати були цегляні і багатші.

Тут показана вже занадто бідна хата, як на Західну Україну.

Західна Україна завжди була багатша, частково тому що вони мали трохи довше часу в плані відтягнення комуністичної навали. Жили "за Польщі". Ну і в радянські часи чим ближче до Заходу, тим ближче до цивілізації у всіх відношеннях, що б там кияни не казали і як би пальці не топирили  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.