Все про довголіття і здоровий спосіб життя

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 28, 2023, 23:31
Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 23:03
Цитата: MareK від Січень 28, 2023, 22:49не погоджуся. досить талановито робить. я коли туди попадаю якось - то ржу. це реально смішно. ми так не зможемо.то тре мати талянт.

I have no words  ;D  ;D  ;D  Хоча талант, він різний буває  ;D  ;D  ;D .

В іншому випадку написав би——"головне щоб не пропив той талант"))
Але в цьому випадку пізно вже((
пс. давно там не був))—— далі саме з собою розмовляє?))

Каже, що є там ще "ребята".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Січень 29, 2023, 00:03
Цитата: Сергій Чернівці від Січень 28, 2023, 23:31
Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 23:03
Цитата: MareK від Січень 28, 2023, 22:49не погоджуся. досить талановито робить. я коли туди попадаю якось - то ржу. це реально смішно. ми так не зможемо.то тре мати талянт.

I have no words  ;D  ;D  ;D  Хоча талант, він різний буває  ;D  ;D  ;D .

В іншому випадку написав би——"головне щоб не пропив той талант"))
Але в цьому випадку пізно вже((
пс. давно там не був))—— далі саме з собою розмовляє?))

Каже, що є там ще "ребята".


Матюкатися ж не можна тут напевно?((
А то написав би що ——... як троцький))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 29, 2023, 00:17Матюкатися ж не можна тут напевно?((
А то написав би що ——... як троцький))

Взагалі-то тут багато чого можна. Можна матюкатися (але бажано елегантно, бо так, як Кароффка іноді - то вже занадто брудно). Можна перекручувати нік :). Можна тролити (але не булити). Правила прикріплені зверху.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Січень 29, 2023, 00:22
Цитата: Сергій Чернівці від Січень 29, 2023, 00:17Матюкатися ж не можна тут напевно?((
А то написав би що ——... як троцький))

Взагалі-то тут багато чого можна. Можна матюкатися (але бажано елегантно, бо так, як Кароффка іноді - то вже занадто брудно). Можна перекручувати нік :). Можна тролити (але не булити). Правила прикріплені зверху.

Цікаво))
Тобто можна речі називати своіми іменами?))——
І дрища можна дрищом називати?( знову))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 29, 2023, 00:35
Цитата: Wednesday від Січень 29, 2023, 00:22
Цитата: Сергій Чернівці від Січень 29, 2023, 00:17Матюкатися ж не можна тут напевно?((
А то написав би що ——... як троцький))

Взагалі-то тут багато чого можна. Можна матюкатися (але бажано елегантно, бо так, як Кароффка іноді - то вже занадто брудно). Можна перекручувати нік :). Можна тролити (але не булити). Правила прикріплені зверху.

Цікаво))
Тобто можна речі називати своіми іменами?))——
І дрища можна дрищом називати?( знову))

В принципі так, але я сподіваюсь, що we all can be friends  ;D

Пікіруйтесь собі на здоров"я, але не переходьте межу до булінгу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 29, 2023, 00:22
Цитата: Сергій Чернівці від Січень 29, 2023, 00:17Матюкатися ж не можна тут напевно?((
А то написав би що ——... як троцький))

Взагалі-то тут багато чого можна. Можна матюкатися (але бажано елегантно, бо так, як Кароффка іноді - то вже занадто брудно). Можна перекручувати нік :). Можна тролити (але не булити). Правила прикріплені зверху.

о курва. то йест заєбіста тема.
до кого, курва, налєжи тен чарний самохуд, ктури блокує вязд для моєго авто ? і кім ти в коньцу єстесь, паяцу ?

все зрозуміли ?  ;D

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 29, 2023, 00:39
Цитата: Wednesday від Січень 29, 2023, 00:22
Цитата: Сергій Чернівці від Січень 29, 2023, 00:17Матюкатися ж не можна тут напевно?((
А то написав би що ——... як троцький))

Взагалі-то тут багато чого можна. Можна матюкатися (але бажано елегантно, бо так, як Кароффка іноді - то вже занадто брудно). Можна перекручувати нік :). Можна тролити (але не булити). Правила прикріплені зверху.

о курва. то йест заєбіста тема.
до кого, курва, налєжи тен чарний самохуд, ктури блокує вязд для моєго авто ? і кім ти в коньцу єстесь, паяцу ?

все зрозуміли ?  ;D

То по польськЄму? самоход - це велосипед?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Січень 29, 2023, 00:40
Цитата: MareK від Січень 29, 2023, 00:39
Цитата: Wednesday від Січень 29, 2023, 00:22
Цитата: Сергій Чернівці від Січень 29, 2023, 00:17Матюкатися ж не можна тут напевно?((
А то написав би що ——... як троцький))

Взагалі-то тут багато чого можна. Можна матюкатися (але бажано елегантно, бо так, як Кароффка іноді - то вже занадто брудно). Можна перекручувати нік :). Можна тролити (але не булити). Правила прикріплені зверху.

о курва. то йест заєбіста тема.
до кого, курва, налєжи тен чарний самохуд, ктури блокує вязд для моєго авто ? і кім ти в коньцу єстесь, паяцу ?

все зрозуміли ?  ;D

То по польськЄму? самоход - це велосипед?

Ні)
"Самохуд"— це автівка.
Велосипед——" ровер", "роверко"))
Але по польскєму тут скорше Хорват всіх переможе))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 29, 2023, 01:02Ні)
"Самохуд"— це автівка.
Велосипед——" ровер", "роверко"))
Але по польскєму тут скорше Хорват всіх переможе))

У нас в селі казали ровер. Бо територія була "за Польщі". А ось "самохуд" не чула.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

В здоровому тілі політично здоровий дух!

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: білий хорват від Січень 29, 2023, 09:55В здоровому тілі політично здоровий дух!

очевісьцє же. в бабошево заєбісто !

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 29, 2023, 01:08
Цитата: Сергій Чернівці від Січень 29, 2023, 01:02Ні)
"Самохуд"— це автівка.
Велосипед——" ровер", "роверко"))
Але по польскєму тут скорше Хорват всіх переможе))

У нас в селі казали ровер. Бо територія була "за Польщі". А ось "самохуд" не чула.

пані нігди нє мєла своєго самохода ? пані йест бомжатніком ? самохуд майом вшисткі поляци. навет ті ктуре емігранти в Бабошево.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 30, 2023, 00:08пані нігди нє мєла своєго самохода ? пані йест бомжатніком ? самохуд майом вшисткі поляци. навет ті ктуре емігранти в Бабошево.

Пані, може, і заробила на самохода, але його водить чоловік. Так краще для всіх  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: MareK від Січень 30, 2023, 00:06
Цитата: білий хорват від Січень 29, 2023, 09:55В здоровому тілі політично здоровий дух!

очевісьцє же. в бабошево заєбісто !
Мар'ян, не ний.

А що мають ті сказати, хто живе під постійними обстрілами в Харкові, Запоріжжі? У львів'ян порівняно з ними - лафа.

В мене родина у Львові, я їх постійно кличу до себе, а вони відповідають, що ще не так все трагічно.

А війна може і до Польщі докотитися.
То що, сидіти зараз, сумувати і плакати постійно з цього приводу?

MareK

#75
Цитата: білий хорват від Січень 30, 2023, 08:37А війна може і до Польщі докотитися.
То що, сидіти зараз, сумувати і плакати постійно з цього приводу?


ти ярлики не вішай. хто ниє ? здурів ?
ні. просто прийняти що війна в Україні. не в харкові чи ужгороді. а в україні. п.с. і я щомісяця на передку. двічі на місяць. вожу передачі. тому знаю шо кажу.
а ти про якусь всрату політику.
мій спортзал нарешті купив генератор. тепер можна як ти кажеш, більш менш регулярно тренуватися.
хто тут не є - не зрозуміє про що ми.
і п.с ві Львові повітряні тривоги постійно. все зупиняється. нічого не функціонує у цей час. особисто мені не заважає. призвичаївся якось. але донька в інституті в бомбосховище ходить. і ніякого навчання. та ви ніби в курсі.

MareK

поки у мене дві години буде світло - увімкнув мій улюблений фільм : "Знайомтесь. Джо Блек".
алаверди, генацвалє :)

в здоровому тілі - здоровий дух як ви кажете.

Wednesday

Натрапила в інтернеті:

Познайомтесь з пані Жанною Луїзою Кальман, яка мала найдовшу підтверджену тривалість людського життя: 122 роки та 164 дні.

Мабуть, доля дуже схвалювала її спосіб життя. Вона народилася в Арлі, Франція, 21 лютого 1875 року. Ейфелеву вежу побудували, коли їй було 14 років. Саме в цей час вона познайомилася з Вінсентом Ван Гогом. «Він був брудним, погано одягненим і неприємним», - згадувала вона в інтерв'ю, даному в 1988 році.

У 85 років вона зайнялася фехтуванням і продовжувала їздити на велосипеді, коли їй виповнилося 100. У 114 років вона знялася у фільмі про своє життя, у 115 років їй зробили операцію на стегні, а в 117 кинула палити, почавши в 1896 році в 21 рік. Кинула не за станом здоров'я; її причина полягала в тому, що їй не подобалося просити когось допомогти їй запалити сигарету, коли вона майже осліпла.

У 1965 році Жанні було 90 років і вона не мала спадкоємців. Вона підписала угоду про продаж своєї квартири 47-річному юристу на ім'я Андре-Франсуа Раффре. Він погодився виплачувати їй щомісяця 2500 франків за умови, що він успадкує її квартиру після її смерті. Однак Раффрей не тільки платив Жанні протягом 30 років, але й помер раніше, ніж вона це зробила, у віці 77 років. Його вдова була за законом зобов'язана продовжувати платити пані Кальман до кінця її днів.

Жанна зберегла гострі розумові здібності. Коли її запитали на її 120-й день народження, яке майбутнє вона очікує, її відповідь була: «Дуже коротке».

Ось правила життя від Жанни Луїзи Кальман:
«Я закохана у вино».
«Всі діти красиві».
«Здається, я помру зі сміху».
«Про мене забув наш добрий Господь».
«У мене лише одна зморшка, і я сиджу на ній».
«Я ніколи не ношу туш; я часто сміюся до плачу».
«Якщо ви не можете щось змінити, не турбуйтеся про це».
«Завжди зберігай свою посмішку. Ось як я пояснюю своє довге життя».
«Я погано бачу, погано чую і погано себе почуваю, але все добре».
«У мене величезне бажання жити і великий апетит, особливо на солодке».
"У мене залізні ноги, але, правду кажучи, вони починають іржавіти й дещо кривитися".
«Я отримувала задоволення, коли могла. Я діяла чітко, морально і без жалю. Мені дуже пощастило».
«Бути молодим – це стан душі, це не залежить від тіла. Насправді я ще молода дівчина, просто останні 70 років я виглядала не так добре».

Наприкінці одного з інтерв'ю журналіст сказав: «Мадам, я сподіваюся, що ми знову зустрінемося наступного року». На що Жанна відповіла: «Чому б і ні? Ти не такий старий, ти ще будеш тут!»
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: MareK від Січень 30, 2023, 21:51
Цитата: білий хорват від Січень 30, 2023, 08:37А війна може і до Польщі докотитися.
То що, сидіти зараз, сумувати і плакати постійно з цього приводу?


ти ярлики не вішай. хто ниє ? здурів ?
ні. просто прийняти що війна в Україні. не в харкові чи ужгороді. а в україні. п.с. і я щомісяця на передку. двічі на місяць. вожу передачі. тому знаю шо кажу.
а ти про якусь всрату політику.
мій спортзал нарешті купив генератор. тепер можна як ти кажеш, більш менш регулярно тренуватися.
хто тут не є - не зрозуміє про що ми.
і п.с ві Львові повітряні тривоги постійно. все зупиняється. нічого не функціонує у цей час. особисто мені не заважає. призвичаївся якось. але донька в інституті в бомбосховище ходить. і ніякого навчання. та ви ніби в курсі.

Я це все прекрасно знаю і розумію.

Але ж ти вирішив постібатися з нас, коли при таких умовах існування попросив накидати тобі план, що і як робити, щоб набрати м'язову масу.

"Це був стьоб"©

Ти стібешся з нас.
Я стібуся з тебе, генацвалє.

Тому, або перестань стібатися, або перестань нити.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 31, 2023, 07:24Натрапила в інтернеті:

Познайомтесь з пані Жанною Луїзою Кальман, яка мала найдовшу підтверджену тривалість людського життя: 122 роки та 164 дні.

Мабуть, доля дуже схвалювала її спосіб життя. Вона народилася в Арлі, Франція, 21 лютого 1875 року. Ейфелеву вежу побудували, коли їй було 14 років. Саме в цей час вона познайомилася з Вінсентом Ван Гогом. «Він був брудним, погано одягненим і неприємним», - згадувала вона в інтерв'ю, даному в 1988 році.

У 85 років вона зайнялася фехтуванням і продовжувала їздити на велосипеді, коли їй виповнилося 100. У 114 років вона знялася у фільмі про своє життя, у 115 років їй зробили операцію на стегні, а в 117 кинула палити, почавши в 1896 році в 21 рік. Кинула не за станом здоров'я; її причина полягала в тому, що їй не подобалося просити когось допомогти їй запалити сигарету, коли вона майже осліпла.

У 1965 році Жанні було 90 років і вона не мала спадкоємців. Вона підписала угоду про продаж своєї квартири 47-річному юристу на ім'я Андре-Франсуа Раффре. Він погодився виплачувати їй щомісяця 2500 франків за умови, що він успадкує її квартиру після її смерті. Однак Раффрей не тільки платив Жанні протягом 30 років, але й помер раніше, ніж вона це зробила, у віці 77 років. Його вдова була за законом зобов'язана продовжувати платити пані Кальман до кінця її днів.

Жанна зберегла гострі розумові здібності. Коли її запитали на її 120-й день народження, яке майбутнє вона очікує, її відповідь була: «Дуже коротке».

Ось правила життя від Жанни Луїзи Кальман:
«Я закохана у вино».
«Всі діти красиві».
«Здається, я помру зі сміху».
«Про мене забув наш добрий Господь».
«У мене лише одна зморшка, і я сиджу на ній».
«Я ніколи не ношу туш; я часто сміюся до плачу».
«Якщо ви не можете щось змінити, не турбуйтеся про це».
«Завжди зберігай свою посмішку. Ось як я пояснюю своє довге життя».
«Я погано бачу, погано чую і погано себе почуваю, але все добре».
«У мене величезне бажання жити і великий апетит, особливо на солодке».
"У мене залізні ноги, але, правду кажучи, вони починають іржавіти й дещо кривитися".
«Я отримувала задоволення, коли могла. Я діяла чітко, морально і без жалю. Мені дуже пощастило».
«Бути молодим – це стан душі, це не залежить від тіла. Насправді я ще молода дівчина, просто останні 70 років я виглядала не так добре».

Наприкінці одного з інтерв'ю журналіст сказав: «Мадам, я сподіваюся, що ми знову зустрінемося наступного року». На що Жанна відповіла: «Чому б і ні? Ти не такий старий, ти ще будеш тут!»
Хочеш довго жити, зміни свої життєві принципи:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.