Все про довголіття і здоровий спосіб життя

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

#160


;D

Це про 4 здорові тіла, але з головою там нє всьо так адназначьна.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 04, 2023, 11:50;D
Це про 4 здорові тіла, але з головою там нє всьо так адназначьна.  ;D

Ідея так собі плюс уявляю, які там запахи у тому "джимі" після того, як там позаймаються ті чувачки як сардини в банці.

Але піпець, мегапозитивні чуваки і мегазолоті руки! Авіатор би зацінив.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як виглядають живі богині. Навіть не знаю, що прекрасніше - обличчя чи тіло. Повна довершеність.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 10, 2023, 09:37живі богині

ЦитатаDied
   June 29, 1967 (aged 34)

Які ще живі???   :o  :o  :o

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 04, 2023, 18:33Ідея так собі плюс уявляю, які там запахи у тому "джимі" після того, як там позаймаються ті чувачки як сардини в банці.

Але піпець, мегапозитивні чуваки і мегазолоті руки! Авіатор би зацінив.

Це якісь китайці, на якомусь постійному приколі.
Таке постійно робити може або іпанутий мільйонер або за державні гроші на державному підприємстві.
Суцільний абсурд.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 13, 2023, 10:23Які ще живі???   :o  :o  :o

На той момент були живі. Малось на увазі, що це була людина з ідеальним тілом і обличчям як у богині.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 13, 2023, 16:21На той момент були живі. Малось на увазі, що це була людина з ідеальним тілом і обличчям як у богині.

Ідеальним буває тільки газ.
Звичайна тьолка. Смазлівая.

  :P


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 13, 2023, 20:46Ідеальним буває тільки газ.
Звичайна тьолка. Смазлівая.

  :P



OK, if you say so  ;D  ;D  ;D  ;D

Ну, фейс у неї трохи дженерик, схожий на Мерилін Монро. А у старшому віці навіть страшнуватий.

Але на цій фотці ну все супер-гармонійно, особливо фігура. Ще допомагає, що камера дивиться знизу уверх, що візуально подовжує ноги і тулуб.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 14, 2023, 04:17OK, if you say so  ;D  ;D  ;D  ;D

Ну, фейс у неї трохи дженерик, схожий на Мерилін Монро. А у старшому віці навіть страшнуватий.

Але на цій фотці ну все супер-гармонійно, особливо фігура. Ще допомагає, що камера дивиться знизу уверх, що візуально подовжує ноги і тулуб.



Взагалі-вопше, глянув на інші фотки, де вона цицьки буквально вивалює з декольте аж мало не тикає ними комусь у фізіономію і подумалося... які ж деякі баби нещасні мусять бути, так страждати все життя через зовнішність чи жаданість/нежаданість... як мені якийсь час тому хтось сказав:"Чому я не народилася хлопцем?!".   :-[

Wednesday

#169
Цитата: абабагаламага від Червень 20, 2023, 18:53Взагалі-вопше, глянув на інші фотки, де вона цицьки буквально вивалює з декольте аж мало не тикає ними комусь

Тоді була мода на таке (ліфчики, які називалися bullet bras, а груди в них - torpedo tits 8)). Ось:










Ну, і всі тут повинні пам"ятати, як Мадонна використовувала їх у своїх сценічних образах.





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитатау фізіономію і подумалося... які ж деякі баби нещасні мусять бути, так страждати все життя через зовнішність чи жаданість/нежаданість... як мені якийсь час тому хтось сказав:"Чому я не народилася хлопцем?!".   :-[

Ну Джейн Менсфілд від цього точно не страждала  ;D І особливою скромністю теж ні. Знімалася у Плейбої, он у вікіпедії є фоточка її з оголеним торсом, тощо. Прожила непогане життя. Була замужем тричі, мала купу коханців і загинула з одним із них в автокатастрофі - на жаль, їй було всього 34 роки.

In 1967, film critic and exploitation movie expert Whitney Williams wrote of Mansfield in Variety: "her personal life out-rivaled any of the roles she played". Mansfield was allegedly intimately involved with many men, including Claude Terrail (owner of the Paris restaurant Tour d'Argent), Robert F. Kennedy, John F. Kennedy, Brazilian billionaire Jorge Guinle, her attorney Samuel S. Brody, Las Vegas entertainer Nelson Sardelli, and producer Enrico Bomba. She met John F. Kennedy through his brother-in-law Peter Lawford in Palm Springs, California, in 1960, but their alleged affair did not last. Mansfield and Brody, her lawyer and alleged lover at the time, were both killed in a car crash.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 06:22Ну Джейн Менсфілд від цього точно не страждала  ;D І особливою скромністю теж ні. Знімалася у Плейбої, он у вікіпедії є фоточка її з оголеним торсом, тощо. Прожила непогане життя. Була замужем тричі, мала купу коханців і загинула з одним із них в автокатастрофі - на жаль, їй було всього 34 роки.

In 1967, film critic and exploitation movie expert Whitney Williams wrote of Mansfield in Variety: "her personal life out-rivaled any of the roles she played". Mansfield was allegedly intimately involved with many men, including Claude Terrail (owner of the Paris restaurant Tour d'Argent), Robert F. Kennedy, John F. Kennedy, Brazilian billionaire Jorge Guinle, her attorney Samuel S. Brody, Las Vegas entertainer Nelson Sardelli, and producer Enrico Bomba. She met John F. Kennedy through his brother-in-law Peter Lawford in Palm Springs, California, in 1960, but their alleged affair did not last. Mansfield and Brody, her lawyer and alleged lover at the time, were both killed in a car crash.

То в неї може тіло й здорове було, але дух - якийсь скажений швидше ніж здоровий.   :-\

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 16:19То в неї може тіло й здорове було, але дух - якийсь скажений швидше ніж здоровий.   :-\

Нічим не відрізняється від 90 відсотків бабців Єрмачки. Просто їй було що запропонувати світу, а їм - ні. Тому вона була замужем тричі і мала багато коханців, а дехто - ні разу.

Тобто вона мала дещо таке, на що був великий попит, при цьому я навіть не про фізичну красу. Є багато гарних жінок, але вони нікому не потрібні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 16:22Тобто вона мала дещо таке, на що був великий попит, при цьому я навіть не про фізичну красу. Є багато гарних жінок, але вони нікому не потрібні.

Грошики?   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 16:52Грошики?  ;D

Сексуальність та чуттєвість, що не завжди корелює з красивою зовнішністю. Можна бути гарною, але холодною як лід і ригідною як колода.

А можна реально страшною, але при цьому сексуальною. Я на свої власні очі бачила колись в лікарні, як до жінки інваліда на костилях, ще й страшної на обличчі в буквальному розумінні стояла черга.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#175
Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:09Сексуальність та чуттєвість, що не завжди корелює з красивою зовнішністю. Можна бути гарною, але холодною як лід і ригідною як колода.

А можна реально страшною, але при цьому сексуальною. Я на свої власні очі бачила колись в лікарні, як до жінки інваліда на костилях, ще й страшної на обличчі в буквальному розумінні стояла черга.

Черга чого/кого/за чим? За спадщиною може?   :o
Чи перепхатися з інвалідом на костилях хотіли, збоченці?

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 17:18Черга чого/кого/за чим? За спадщиною може?   :o

 ;D

Черга її трахнути. Вона реально була як у цьому шедеврі народної творчості:

Одна нога была у ней короче,
Другая — деревянная была.
И левый глаз фанерой заколочен,
А правый глаз — из битого стекла.

Тому що дійсно була на костилях, а одне око напівзакрите. Худа, страшна як наркоманка. При цьому в неї був дуже симпатичний нормальний чоловік, який регулярно приїздив її провідувати, та дитина. А вона у нього за спиною трахалася як кішка у цій лікарні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#177
Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:23Черга її трахнути. Вона реально була як у цьому шедеврі народної творчості:

Одна нога была у ней короче,
Другая — деревянная была.
И левый глаз фанерой заколочен,
А правый глаз — из битого стекла.

Тому що дійсно була на костилях, а одне око напівзакрите. Худа, страшна як наркоманка. При цьому в неї був дуже симпатичний нормальний чоловік, який регулярно приїздив її провідувати, та дитина. А вона у нього за спиною трахалася як кішка у цій лікарні.

З ким трахалася? З іншими інвалідами, чи "з волі" до неї старі трахальники приходили?
А ти звідки знаєш, до речі? Була з нею в одній палаті і вона тебе просила піти погуляти бо до неї зараз трахальник прийде?   : ;D
Може вона хворенька була на голівоньку і приходили такі ж хворенькі?  ::)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 17:27З ким трахалася? З іншими інвалідами, чи "з волі" до неї старі трахальники приходили?
А ти звідки знаєш, до речі? Була з нею в одній палаті і вона тебе просила піти погуляти бо до неї зараз трахальник прийде?   : ;D
Може вона хворенька була на голівоньку і приходили такі ж хворенькі?  ::)

Ну ясно, що в неї не всі були вдома, раз вона собі це дозволяла. Але ж при тому, що була фізично страшною, була сексуально привабливою для цих цілком здорових ментально і фізично мужичків, які перебували там на лікуванні (тимчасово, втім, як і всі).

Я теж перебувала, тому і кажу, що бачила на власні очі. А трахалися вони не в палаті, звісно, а десь по коридорах. Я, на щастя, не бачила самих актів, але знаю, що нарешті мусив втрутитися медперсонал.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:31А трахалися вони не в палаті, звісно, а десь по коридорах. Я, на щастя, не бачила самих актів, але знаю, що нарешті мусив втрутитися медперсонал.

Тре було їй допомогти якось, прикрити може?
Якщо "їй було що запропонувати світу", нє?

 ;D