Все про довголіття і здоровий спосіб життя

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

У нас просто зараз:


А у мене знову починає боліти голова. Добре, що чоловік знову купив голубикиТМ.

Зараз на одному "форумі" бомбане.

Хе-хе!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 27, 2023, 23:23
Цитата: MareK від Січень 27, 2023, 22:47невпускає мене. хз чому. :(

Перевір, чи лінк повний. Можеш у Хоми попросити, в нього є.

ой пані, я не лох в інтернеті.
ця фігня недоступна для мене ві Львові. :(

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 27, 2023, 23:57У нас просто зараз:


А у мене знову починає боліти голова. Добре, що чоловік знову купив голубикиТМ.

Зараз на одному "форумі" бомбане.

Хе-хе!

який жах. сніг впав ? сміявсі. ;D

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 28, 2023, 01:55ой пані, я не лох в інтернеті.
ця фігня недоступна для мене ві Львові. :(

Ой да ладна ... Втім, можеш спитати просто тут. The toad-skinned bald-patched creature на цьому форумі 24х7.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сміх - це здоров"я. Вже 10 хвилин безперервно регочу над придурком. В Україні 3 AM, а воно сидить тут і тупо перепощує з відривом декілька секунд.

В мене у житті були різні ідіоти, але цей definitely takes the cake. Друге місце після того козла, що обплював мене в автобусі. That one is really hard to beat (I wish I could, literally).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Реально ржу  ;D  ;D  ;D

Не встигла виставити посилання на свій старий пост, у тій темі 5 юзерів (це її вже роками ніхто не читав).

А на цьому форумі - 7.

Причепити монетизейшн, чи що?? Дєушка к успєху йшла і вже прийшла, чи ще нє?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#47
їм свіженьку голубику і замислилась, а чому Плєшивая Радость зажала бабло на hair plugs.

Ну реально. Краще бути лисим, як коліно (це навіть у чомусь маскулінно, if you know what I mean), ніж плєшивим.

Плешивість - це як носити штани з дірками на колінах. Краще вже зовсім без штанів, ніж таке.

Плєшивість - це лузервіль у волосяному світі. Або пострижись налисо, або почни мастити цибулиним соком, якщо бабла на новітні технології нема.

Oh, and Rogaine isn't working (C) :(.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ПС. Лузер збудився на 100 доларів, уахаха! Всю ніч не спав, а тут сто бааааксів!

I could not care less if Homa comes back here or not - іf he can't be my friend, and if he can't deal with the situation in a constructive manner, so be it.

And if he comes back here, it would be because he wants to be here, and not because of these pitiful hundred bucks. He can't be bought in general and for such small change in particular.

A гроші в будь-якому випадку підуть на ЗСУ - чи Бандерівцю, чи дочці Авіатора, яка теж волонтерить, чи комусь іншому, якщо юзери запропонують інші варіанти.

На відміну від тебе, я тримаю своє слово, а ти є брехлива, некрасива, жалюгідна, ментально хвора і спита істота - номер 1, номер 2, номер 3, номер f**ck you  ;) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Щось наступила якась підозріла тиша. Невже Плєшиве took it personally?

Сподіваюсь, поскавчить трохи та will cry himself to sleep. Нє пєрвий дєнь замужем, хі-хі.

Пс. Якісь там наративи з"явилися, що стилістично коє-кого нагадують.

Мо', дійсно глюки. Хоча особа, на яку я натякаю, і є глюк і аватар.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 27, 2023, 23:57У нас просто зараз:


А у мене знову починає боліти голова. Добре, що чоловік знову купив голубикиТМ.

Зараз на одному "форумі" бомбане.

Хе-хе!
Ого
Клас

Давно такого засніженого міста не бачив.

У нас як і випаде сніг, то за пару днів все розтане.

Це твій канал?

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 04:41Сміх - це здоров"я. Вже 10 хвилин безперервно регочу над придурком. В Україні 3 AM, а воно сидить тут і тупо перепощує з відривом декілька секунд.

В мене у житті були різні ідіоти, але цей definitely takes the cake. Друге місце після того козла, що обплював мене в автобусі. That one is really hard to beat (I wish I could, literally).
А що хтось щось перепощував? Що саме?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 28, 2023, 12:59Ого
Клас

Давно такого засніженого міста не бачив.

У нас як і випаде сніг, то за пару днів все розтане.

Це твій канал?

Happy Saturday, Хорвате!

Так, сніжок це чудово - коли сидиш вдома, ЛОЛ! Подивись у темі про канадське життя-буття :).

Ні, це не мій канал. Знайшла на ютубі, це було найновіше по темі "Сніг у найкращому місті світу", хехе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#53
ЦитатаА що хтось щось перепощував? Що саме?

Ти це серйозно чи приколюєшся? Плєшиве, ось хто. Воно сиділо в реальному часі тут постійно, крало мої пости і перепощувало у себе. Я не встигаю їх клепати, а вони уже у нього, ЛОЛ! А поки я відпочивала, воно вже там понабивало.

Хоча я вірю, що, можливо, там дійсно інтернаціональна бригада долучилася.

Одне із Чехії, ще одне із Пендосії і ще одне із ЮК (хоча я все ще маю зернятко надії, що це не так і що там ще залишилося хоч якась мінімальна честь і достоїнство).

А найбільше мене приколює, як оця плєшива шмакодявка намагається діставати мене бегемотячою темою. З того, що мені відомо, бегемот - це не у мого чоловіка, ЛОЛ!

Проекції, проекції і ще раз - karma is a bitch, bitch!

Піди почитай, як воно просто об ... ні, я такого писати не буду, напишу краще got excited на тему нещасної сотки доларів.

Не дивно, що воно 3К зажало. Графья збідніли, apparently.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 14:09
ЦитатаА що хтось щось перепощував? Що саме?

Ти це серйозно чи приколюєшся? Плєшиве, ось хто. Воно сиділо в реальному часі тут постійно, крало мої пости і перепощувало у себе. Я не встигаю їх клепати, а вони уже у нього, ЛОЛ! А поки я відпочивала, воно вже там понабивало.

Хоча я вірю, що, можливо, там дійсно інтернаціональна бригада долучилася.

Одне із Чехії, ще одне із Пендосії і ще одне із ЮК (хоча я все ще маю зернятко надії, що це не так і що там ще залишилося хоч якась мінімальна честь і достоїнство).

А найбільше мене приколює, як оця плєшива шмакодявка намагається діставати мене бегемотячою темою. З того, що мені відомо, бегемот - це не у мого чоловіка, ЛОЛ!

Проекції, проекції і ще раз - karma is a bitch, bitch!

Піди почитай, як воно просто об ... ні, я такого писати не буду, напишу краще got excited на тему нещасної сотки доларів.

Не дивно, що воно 3К зажало. Графья збідніли, apparently.


А, я просто не зрозумів про що ти.

Я туди не ходжу, один раз туди заглянув і все ясно.

Читати, як придурок сам з собою розмовляє.
Це здвіг по фазі. Це реально хвора людина. В нього дах їде.

Плєшивая Радость

Та хай там захлиснеться в свому гамні

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 28, 2023, 16:02А, я просто не зрозумів про що ти.

Я туди не ходжу, один раз туди заглянув і все ясно.

Читати, як придурок сам з собою розмовляє.
Це здвіг по фазі. Це реально хвора людина. В нього дах їде.

Плєшивая Радость

Та хай там захлиснеться в свому гамні

Він просто зараз тут сидить і взагалі постійно тут  ;D  ;D  ;D  Читай у темі про подвійні стандарти фупу.

Хочеться йому к "рєбятам", а ребята на нього поклали.

Бегемотячого.

Хі-хі!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 02:08
Цитата: MareK від Січень 28, 2023, 01:55ой пані, я не лох в інтернеті.
ця фігня недоступна для мене ві Львові. :(

Ой да ладна ... Втім, можеш спитати просто тут. The toad-skinned bald-patched creature на цьому форумі 24х7.

запитався. і не тільки. в іншій гілці. якшо Макс читає цей форум то побачить.

MareK

Цитата: білий хорват від Січень 28, 2023, 16:02
Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 14:09
ЦитатаА що хтось щось перепощував? Що саме?

Ти це серйозно чи приколюєшся? Плєшиве, ось хто. Воно сиділо в реальному часі тут постійно, крало мої пости і перепощувало у себе. Я не встигаю їх клепати, а вони уже у нього, ЛОЛ! А поки я відпочивала, воно вже там понабивало.

Хоча я вірю, що, можливо, там дійсно інтернаціональна бригада долучилася.

Одне із Чехії, ще одне із Пендосії і ще одне із ЮК (хоча я все ще маю зернятко надії, що це не так і що там ще залишилося хоч якась мінімальна честь і достоїнство).

А найбільше мене приколює, як оця плєшива шмакодявка намагається діставати мене бегемотячою темою. З того, що мені відомо, бегемот - це не у мого чоловіка, ЛОЛ!

Проекції, проекції і ще раз - karma is a bitch, bitch!

Піди почитай, як воно просто об ... ні, я такого писати не буду, напишу краще got excited на тему нещасної сотки доларів.

Не дивно, що воно 3К зажало. Графья збідніли, apparently.


А, я просто не зрозумів про що ти.

Я туди не ходжу, один раз туди заглянув і все ясно.

Читати, як

не погоджуся. досить талановито робить. я коли туди попадаю якось - то ржу. це реально смішно. ми так не зможемо.то тре мати талянт.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 28, 2023, 22:49не погоджуся. досить талановито робить. я коли туди попадаю якось - то ржу. це реально смішно. ми так не зможемо.то тре мати талянт.

I have no words  ;D  ;D  ;D  Хоча талант, він різний буває  ;D  ;D  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 23:03
Цитата: MareK від Січень 28, 2023, 22:49не погоджуся. досить талановито робить. я коли туди попадаю якось - то ржу. це реально смішно. ми так не зможемо.то тре мати талянт.

I have no words  ;D  ;D  ;D  Хоча талант, він різний буває  ;D  ;D  ;D .

В іншому випадку написав би——"головне щоб не пропив той талант"))
Але в цьому випадку пізно вже((
пс. давно там не був))—— далі саме з собою розмовляє?))