Все про довголіття і здоровий спосіб життя

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#220
Як змінилося ставлення до віку. Зліва - 50+річна жінка у 80-і, справа - 50+ річна жінка через 40 років.

50 - це нові 25! Ну ок, не 25, а 30 :gigi:!



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#221
Коротше, всі знають, що я займаюсь голодуванням.

Почала в неділю, сьогодні на час ланчу пройшло більше 40 годин.

Наклацую на компі project charter, енергії дофігіща, аж через вуха пре, настрій бомбезний. Заграла оця мелодія, я така:



Повністю планувала продовжувати далі голодування і тут ...

Заходить чоловік і махає мені перед носом копченою рулькою  :weep:.

Далі можна не продовжувати :facepalm1: . Він, напевно, спеціально хоче, щоб я не схудла  :facepalm:.

Але це в нього практично єдиний недолік  1&.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

#222
Цитата: Wednesday від Серпень 25, 2023, 22:59Я вище постила фоточки жінок, які гарно виглядають у старшому віці, а сьогодні черга чоловіків.

Вгадайте, скільки років виповнилося цьому чувачку?



60! А наскільки молодше і взагалі крутіше він виглядає, ніж деякі "мачо" Єрмачки, які набагато молодші за нього ...










В нього елементи зовнішності, що відповідають "моєму" архетипу чоловіків. У мене був один знайомий, трохи схожий за типажем. Тільки Джон Стамос - грецького походження, а мій знайомий був чорнявим ірландцем  8).

55 ? ірландці - руді і голубоокі.

MareK

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2023, 23:06Коротше, всі знають, що я займаюсь голодуванням.

Почала в неділю, сьогодні на час ланчу пройшло більше 40 годин.

Наклацую на компі project charter, енергії дофігіща, аж через вуха пре, настрій бомбезний. Заграла оця мелодія, я така:



Повністю планувала продовжувати далі голодування і тут ...

Заходить чоловік і махає мені перед носом копченою рулькою  :weep:.

Далі можна не продовжувати :facepalm1: . Він, напевно, спеціально хоче, щоб я не схудла  :facepalm:.

Але це в нього практично єдиний недолік  1&.

голодування - некорисне. потрібно їсти. певні продукти. це просто.

Wednesday

Цитата: MareK від Жовтень 06, 2023, 22:2855 ?

60. В тексті його жінки в інстаграм вказано його вік.

Дехто і в 30 так не виглядає. Порода - вона і в 90 порода. Як в Клінта Іствуда (з 1930 року, старший за мого батька досить набагато):



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#225
Як виглядати в 45 77 років  :smiley24:



Іконічній кантрі-співачці Доллі Партон дійсно 77, а виглядає вона як лялечка (саме так перекладається її ім"я українською). Доллі стверджує, що не ніколи не займалася у джимі, але каже, що кожного ранку, випивши кави, робить свої "життєстверджуючі" вправи - плигає, танцює і динамічно рухається по своїй оселі.

Доллі каже, що продовжуватиме співати та працювати доти, поки у неї буде здоров"я. І це правильно!

Ми маємо деякі відео її пісень у темі про кантрі-музику, а тут два останні кліпи.




Ну дійсно лялечка :super: !
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Згідно з дослідженням, опублікованим 1 жовтня в The American Journal of Clinical Nutrition, вживання додаткової чашки несолодкої кави щодня знижує ризик набору ваги протягом чотирьох років.



Користь, однак, скасовувалась, якщо людина додавала в гарячий напій чайну ложку цукру.

Додавання «вершкового або немолочного відбілювача кави» не вплинуло на вагу, йдеться в опублікованому звіті.

До речі, чорна несолодка кава дозволяється під час голодування. Коли я випиваю чашку чорної кави, вона не така смачна, як з молоком чи вершками, але вона купує відчуття голоду - я можу на двох чашках чорної кави проіснувати день і їсти не хочеться.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дороті Хоффнер, 104-річна жителька Чикаго, яка нещодавно намагалася встановити світовий рекорд як найстаріша людина, яка стрибнула з парашутом з літака, померла в понеділок, йдеться в повідомленні.

Прес-секретар Хоффнер сказав Chicago Sun-Times, що вони були вдячні за те, що досвід стрибків з парашутом 1 жовтня зміг стати неймовірним завершенням її «захоплюючого, добре прожитого життя».

«Вік — це лише цифра», — сказала Хоффнер радісному натовпу через мить після того, як як вона торкнулася землі на Skydive Chicago в Оттаві, приблизно за 85 миль на південний захід від міста вітрів, повідомляє Chicago Tribune.

Вона залишила ходунки на землі, коли стрибала тандемом у північному Іллінойсі.



Це був її другий раз, коли вона стрибала з парашутом, після першого стрибка, коли їй було 100, і її довелося виштовхнути з літака. Останнім часом Хоффнер наполягала на тому, щоб керувати стрибком із висоти 13 500 футів, будучи прив'язаною до сертифікованого інструктора Парашутної асоціації США.

Падіння тривало сім хвилин, включаючи повільне спускання її парашута на землю, повідомляє Associated Press. Підлетівши до землі, коли вітер відкидав назад сиве волосся Гоффнер, вона вчепилася в упряж, підняла ноги й м'яко опустилася на трав'янисту площадку.

Друзі поспішили до Хоффнер, щоб привітати її, а хтось приніс її ходунки.



«Все це було чудово, чудово, краще не могло бути», — сказав Хоффнер, якій в грудні виповнилося б 105 років. Наступною своєю пригодою вона планувала політ на повітряній кулі.

Подивіться, яким щастям світиться її обличчя у польоті! Такі люди надихають!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Жовтень 11, 2023, 06:33Дороті Хоффнер, 104-річна жителька Чикаго, яка нещодавно намагалася встановити світовий рекорд як найстаріша людина, яка стрибнула з парашутом з літака, померла в понеділок, йдеться в повідомленні.

Прес-секретар Хоффнер сказав Chicago Sun-Times, що вони були вдячні за те, що досвід стрибків з парашутом 1 жовтня зміг стати неймовірним завершенням її «захоплюючого, добре прожитого життя».

«Вік — це лише цифра», — сказала Хоффнер радісному натовпу через мить після того, як як вона торкнулася землі на Skydive Chicago в Оттаві, приблизно за 85 миль на південний захід від міста вітрів, повідомляє Chicago Tribune.

Вона залишила ходунки на землі, коли стрибала тандемом у північному Іллінойсі.



Це був її другий раз, коли вона стрибала з парашутом, після першого стрибка, коли їй було 100, і її довелося виштовхнути з літака. Останнім часом Хоффнер наполягала на тому, щоб керувати стрибком із висоти 13 500 футів, будучи прив'язаною до сертифікованого інструктора Парашутної асоціації США.

Падіння тривало сім хвилин, включаючи повільне спускання її парашута на землю, повідомляє Associated Press. Підлетівши до землі, коли вітер відкидав назад сиве волосся Гоффнер, вона вчепилася в упряж, підняла ноги й м'яко опустилася на трав'янисту площадку.

Друзі поспішили до Хоффнер, щоб привітати її, а хтось приніс її ходунки.



«Все це було чудово, чудово, краще не могло бути», — сказав Хоффнер, якій в грудні виповнилося б 105 років. Наступною своєю пригодою вона планувала політ на повітряній кулі.

Подивіться, яким щастям світиться її обличчя у польоті! Такі люди надихають!
Нам спочатку треба дожити до 100 років.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Жовтень 11, 2023, 08:40Нам спочатку треба дожити до 100 років.

Ну, я довго жити не планую, а з парашутом стрибати тим більше  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ото були реально красиві моделі, натуральні, ніякого силікону, з красивими жіночними формами, а не супові набори :smiley24: Не те, що зараз!


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Минулого місяця у одній родині народився хлопчик-супермен — він народився майже вдвічі більшим за звичайну дитину.

«О, це було приголомшливо», — сказав Fox News Digital гордий батько Чанс Ейрес із Кембриджа, провінція Онтаріо в Канаді.

"Це був приголомшливий досвід", - сказав він. «Те, як лікарі та медсестри підбадьорювали. Це було схоже на те, як [Торонто] Мейпл Ліфс виграли Кубок Стенлі. Це було божевілля. Усі стрибали та кричали. Це було весело».



Сонні Айрес — п'ята дитина Чанса та Брітні Айрес — народився за допомогою кесаревого розтину 23 жовтня з вагою 14 фунтів 8 унцій (6.57 кг). Його довжина становила 55 сантиметрів.

«Я ніколи не думав, що він важитиме 14 з половиною фунтів», — сказав Чанс Ейрес.

«Усі робили ставки щодо того, наскільки він буде великим, навіть лікарі та медсестри».

Але Сонні перевершив усі очікування, хоча двоє його братів і сестер народилися вагою понад 13 фунтів.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#232
Інтернет стоїть на вухах, що один недоумок каже, що омолодив свій пеніс на 15 років, використовуючи кров свого сина-підлітка (зліва) (справа батько недоумка). Він також витрачає 2 мільйони щороку на омолоджувальні процедури.



Чуваку 45 років but Rogaine is not working де результати омолодження? Я б дала йому 50.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Келсі Хетчер було всього 17 років, коли вона дізналася, що у неї подвійна матка.

Через п'ятнадцять років жінка з Алабами пережила другий шок: вона вагітна двійнятами, по одному в кожній матці.

Fox News Digital поговорив із 32-річною матір'ю та фітнес-тренером — у неї вже троє дітей — про її надзвичайно рідкісну вагітність.

За даними клініки Клівленда, хвороба Хетчера, відома як дидельфія матки, вражає лише близько 0,3% населення.

"По суті, матки мають розмір однієї половини".

Хетчер народила своїх перших трьох дітей під час «нормальної» вагітності — Раелінн (6), Рівер (4) і Ремі (2).

Лікарі Хетчер також були в шоці, сказала вона, повторюючи, наскільки «рідкісним і особливим» був її випадок.



Імовірність того, що будь-яка жінка матиме такий тип вагітності, становить приблизно один до 50 мільйонів, як сказав Scientific American акушер/гінеколог Медичного коледжу Бейлора в Х'юстоні.

Генетично діти — обидві дівчинки — відповідають визначенню різнояйцевих близнюків.

«У нас просто є додаткове розділення різних маток», — сказав Хетчер.

Ризики, пов'язані з двома вагітностями Хетчер, такі ж, як і з однією вагітністю, сказала вона Fox News Digital.

«Завжди існує ризик передчасних пологів, викидня або розриву матки, якщо дитина народжується надто довго — але всі ці речі є ризиком під час будь-якої вагітності», — сказала вона.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Жовтень 07, 2023, 06:28Як виглядати в 45 77 років  :smiley24:

Іконічній кантрі-співачці Доллі Партон дійсно 77, а виглядає вона як лялечка (саме так перекладається її ім"я українською). Доллі стверджує, що не ніколи не займалася у джимі, але каже, що кожного ранку, випивши кави, робить свої "життєстверджуючі" вправи - плигає, танцює і динамічно рухається по своїй оселі.


Лялечка Доллі Доллі Партон у четвер увечері вразила мільйони глядачів під час перерви у грі між «Даллас Ковбойз» і «Вашингтон Коммандерс».

77-річна американська ікона кантрі була в костюмі вболівальника Dallas Cowboys під час виступу на стадіоні AT&T в Арлінгтоні, штат Техас.

Натовп шаленів, коли вона співала «Jolene» і «9 to 5».


Непогано для 77 рочків, чи не так?  :smiley24:



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#235
Моніка Белуччі в 54. Відверто кажучи, виглядає на 60 +. Вона ненабагато за мене старша. Я не кажу, що я ідеально виглядаю, але в мене і близько таких зморшок нема  :smilie10:.



Але фігура в неї, безумовно, краща  :laugh:. І в неї є 45 мільйонів доларів, а в мене  :cray:.

Оця на 4 роки молодша, але який контраст (хоч трохи фільтр бачу, але все одно):

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не погоджуюсь з дописом на всі 100. Трошки животик, а так все ідеально і дуже смачно виглядає :smilie1:. Ідеальна жінка, жива богиня, Венера, що зійшла на грішну американську землю з картини Ботічеллі!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Сєрьога, а ти сьогодні що не бігаєш?

Пам'ятаю, як ти все на 1 січня ранком забіг робив.

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Січень 01, 2024, 14:28Сєрьога, а ти сьогодні що не бігаєш?

Пам'ятаю, як ти все на 1 січня ранком забіг робив.
Було таке)
В мене зараз невеличка проблема з ногою. В кінці лютого операцію роблю невелику.
Вже після того почну знову бігати.

білий хорват

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 01, 2024, 15:04Було таке)
В мене зараз невеличка проблема з ногою. В кінці лютого операцію роблю невелику.
Вже після того почну знову бігати.
Старієш...